kendin boya tavan lateks boya için nasıl hazırlanır

kendin boya tavan lateks boya için nasıl hazırlanır

12 October 2017Boya öncesi düzgün tavanın yüzeyini hazırlamak için esastırBoya öncesi düzgün son yıllarda yüzey potolkaOtdelka tavan ve su bazlı boya duvarları büyük talep olduğunu hazırlamak için esastır. Bu, bu malzeme, pratik ve dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Eğer somut bir tavan yüzey boyası giymeden önce düzgün bir yüzey hazırlamak için gereklidir. Bu malzeme daha iyi bir kavrama sağlayacaktır. Kolayca elleriyle eğitim gerçekleştirin. Önemli olan - basit kurallar bir dizi uyması.


Nasıl resim için bir eğitim alayının başlatmak için

Yüzey Hazırlama bir primer ile başlar. Yüzeyinden badana kaldırdıktan sonra bu sürece başlangıç ​​gerekli olduğunu belirtmek gerekir. beton tavan kaplama için derin bir şekilde nüfuz eden primerler kullanmak gereklidir. Bu malzemeler kalıp ve küf tavan sağlayacak. Alternatif olarak, bir genel amaçlı astar malzemeleri kullanabilirsiniz.

Eğer bir ahşap tavan hazırlamak istiyorsanız, özel emprenye işlemini kullanmalısınız. Onlar yüzeyde kalıp riskini azaltır. Buna ek olarak, bu tür emprenye tahtakuruları ve diğer zararlıların tavan sağlayacak.

o küf yüzeyi korumak yardımcı olarak Astar, tavan hazırlanmasında çok önemli bir adımdıro küf yüzeyi korumak yardımcı olarak Astar, tavan hazırlanmasında çok önemli bir adımdır

Tavan Astar algoritması:

 1. İlk olarak, karışım çözülür.
 2. Bundan sonra, küvette astar dökün. Arzu edilen, banyo, düz nervürlü yapılandırma vardı.
 3. Bir tepsiye rulo batırın.
 4. yivli bir yüzey için lamine rulo.
 5. karışımın yüzeye uygulanır.
 6. Sonra birinci tabaka kuruyana kadar bekleyin ve bir saniye uygulayın. Eğer malzemenin kurutma işlemini hızlandırmak istiyorsanız, ısıtıcı kullanın.
 7. Tavan Prilep kasete Çalışmadan sonra. O üzerinde tutarsa, bu doğru yüzeye bir karışımın ele anlamına gelir.

Ben tavan yüzeyi boyanarak önce yıkayın gerekir mi

Eğer tavan boyama hazırlanıyor, o zaman yüzeyden badana yıkamak için gereklidir. Aksi takdirde kötü yalan lateks. Derz sirke, kabartma tozu, rulo, spatula, köpük sünger ve bir polietilen film vasıtasıyla yapılır.


Tavan lateks boya boyama önce tamamen eski badana yıkanabilir olmalıTavan lateks boya boyama önce tamamen eski badana yıkanabilir olmalı

Çalışmaya başlamadan önce, folyo mobilya ile örtün. Sonra bir karışım hazırlamak gerekir. 10 litre su bu karışıma, 3 yemek kaşığı soda ve 2 yemek kaşığı sirke pişirme. pürüzsüz hale gelene kadar karıştırın.

aşağıdaki sırayla Şerbet:

 • Eğer tavan yıkamak önce su ile yüzeyi nemlendirin. ıslatma sürecini hızlandırmak amacıyla, özel bir sprey kullanabilirsiniz.
 • Ardından bir spatula kullanılarak dikkatlice badana çıkarın. Bundan başka, arzu edildiği takdirde bir yüzey ıslatabilir.
 • önceden hazırlanmış bir çözelti içinde bir sünger batırın.
 • Bundan sonra, tavandan badana kalıntılarını yıkayın. Daha sonra yüzey kuru ve macun çekme devam etmek için izin verir.

elleriyle boya tavan ve duvarlar hazırlanması

Eğer badana çıkarıldı ve tavanda bir astar vurdu sonra, yüzeyi güçlendirmek başlaması gerekir. Bu prosedür yüzeye ek güç vermek için yardımcı olur. Eğer fiberglas gereken yüzeyini arttırmak için.Algoritma tavan Kazanç:

 1. bir yapıştırıcı çözeltisi ile tavan kısmı tedavi edin.
 2. Camın ilk parçayı basın.
 3. Diğer yapışkan tavan kısmı yağlamak ve cam elyaf ikinci parçasına itin.
 4. Bir bıçak kırtasiye yardımı ile toplam kesme imal. Halde üst üste binmeleri en olduğunu arzu edilir.
 5. herhangi bir aşırı kumaşı çıkarın.
 6. Tüm tavan Tutkal.
 7. Cam kuruyana kadar bekleyin ve yapışkan çözeltinin bir sonraki katmanı uygulanır.

Amplifikasyon yüzey sonra macun geçin. niteliksel yüzeyini düz için, karanlık bir odada bu yordamı gerçekleştirmek gerekir. ışık kaynağı ampul kullanılması.

Depo kapağını uygulayarak fiberglas vasıtasıyla güçlendirilmesi gerekmektedir ÖnceDepo kapağını uygulayarak fiberglas vasıtasıyla güçlendirilmesi gerekmektedir Önce

sıva aşağıdaki sırayla gereklidir uygulanır:

 • İlk olarak, macun karışımın hazırlanması.
 • İlk kat uygulayın. kuruyana sonra, bir sonraki geçerlidir. ikinci tabaka bir önceki göre dik olması gerektiğini not edin.
 • zımpara yüzey yardımıyla.
 • Sonra astar ince bir tabaka uygulayın ve macun birkaç katmanların üstünde.

Boyama için tavan Taşlama

öğütme yüzeyine - Hazırlık son aşaması. Bu işlemi uygulayın, el yapabilirsiniz. Bunu yapmak için bir uzman şamandıra gerekecektir. elle zımparalama yapıyorsanız, toz maskesi ve gözlük kullanmaya dikkat edin.

Bir rende seçerken, aşağıdaki nüansları göz önünde bulundurun:

 1. bütünsel girintiler rende ile döküm kullanmayın.
 2. Biz, bir rende seçmenizi öneririz ağı bağlı olduğu veya zımpara kağıdı zımpara.
 3. Eğer zımpara kağıdı ile şebeke arasında seçerseniz, zımpara kağıdı tercih ederim. Bu malzeme daha dayanıklıdır. Buna ek olarak, öğütme zincir hızlı aşınır.
 4. Bir bez malzeme bazında yapılan zımpara kağıdı kullanın.
 5. zımpara kağıdı dikkat edin.

Eğer izolona onun yegane Eklerin yalıtım levhalar bir taşlama makinesi kullanıyorsanız,. Kalınlığı en az 3 mm olmalıdır. Bu resepsiyon aşınma aletleri koruyacaktır.

taşlama için tavan, özel bir zımpara kullanmak daha iyidir ve solunum koruması mutlakataşlama için tavan, özel bir zımpara kullanmak daha iyidir ve solunum koruması mutlaka

Bir öğütücü çalışırken bazı özellikleri göz önünde bulundurun:


 • Eğer taşlama başlamadan önce bir rafa bir ampul yüklemek. Bu teknik kolaylıkla yüzeyde düzensizlikler tespit yardımcı olacaktır.
 • 100 net numarasını kullanarak taşlama bitirmek için.
 • Makina ile çalışırken ızgaranın aşınma derecesi olmalıdır.
 • Çalışma sırasında özel bir stant kullanılarak. İmkanınız varsa, özel bir çubuk vardır makinesi kullanın.

Nasıl tavan lateks boya boyama hazırlanmak için (video)

hazırlık çalışmaları basit gerçekleştirin. Sen macun veya dolgu macunu kullanarak kusurların giderilmesi ile çalışmaya başlamak gerekir. Sadece o astar ve sonraki çalışmalarına devam etmek gerekli olduğunu sonra. Malzemelerin seçimi dikkate tavan yaptı hangi malzemeyi almalıdır. Ayrıca, dikkatle kum tavan emin olun. Yüzey pürüzlü ise, boya yatmak daha iyi olacaktır.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 6

map