Kendi elleriyle evinde Buhar bariyeri tavan

12 October 2017Düzgün tavan buhar bariyeri önümüzdeki yıllarda odasında sıcaklığını ve konforunu sağlayacak infazDoğru yapılan, buhar tavan kış sıcak bile daireye uzun godyDlya oda sıcaklığını ve konforunu sağlayacak, yalıtım malzemelerinin çeşitli kullanın. En iyi sonuçlar için, üst alınan buhar bariyeri malzemeden yapılmış bir tabaka yatmaktadır. Bu prosedür için, folyo malzemelerin hepsini kullanmak veya Izospan Eko pamuk edebilirsiniz. Eğer bir buhar bariyeri kurulumunu başlatmadan önce, tavan tedavi öncesi yapılmalıdır. Aksi takdirde, buhar ya da yoğunlaşma ahşap bir ev veya daire içinde meydana gelebilir.


Hangi parti tavana bir buhar bariyeri konulması gereklidir

Hangi taraf tavana bir buhar bariyeri koymak? Buhar kontrol tabakası yalıtım tabakası ve örtücü malzeme arasına yerleştirilmiş olması gerekir. Uygun istifleme buhar yapımında kullanılan maddeye bağlı büyük ölçüde bağlıdır.

Eğer Izospan kullanıyorsanız, yüzey pürüzlülüğü iç tarafında bulunan gerektiğini unutmayın. malzemesinin düz yan sızdırmazlık yüzeyini sabitlemek için gerekli.

yalıtım malzemesi Izospan sızdırmaz yüzeye düzgün bir yanı olan yerleştirilmelidiryalıtım malzemesi Izospan sızdırmaz yüzeye düzgün bir yanı olan yerleştirilmelidir

Farklı bir malzeme kullanılarak, aşağıdaki kurallara uymak:

 1. polietilen film, herhangi bir kişi tarafından yerleştirilebilir.
 2. simgesi bir buhar bariyeri arka tarafında yer alır, böylece membran malzemeleri istiflenebilir.
 3. Penofol veya folyo malzemeler, içindeki folyo parçası yığılmış.
 4. Polipropilen film yalıtkan tabakaya düzgün yan koymak için.

Tavan Izospan buhar bariyeri film,

tavanın bir buhar bariyeri film, Izospan kullanmak en iyisidir. yüzey hayat defalarca uzatmak mümkün olduğundan bu malzeme benzersizdir. Ayrıca, Izospan film yüzeyindeki nemin ve küf birikmesi önlenir.


Eğer iç bölümleri odaları paroizolirovat planlıyorsanız, filmi Izospan kullanabilirsiniz. Bu materyal, bir taşıyıcı çerçevesi parçaları içinde monte edilmelidir. Eğer zımba tabancası kullanılarak ihtiyaç tavana bandı takın.

Buhar bariyeri membranlarının sabitleme özel bir yapışkan bant Izospan SL kullanılarak gerçekleştirilirBuhar bariyeri membranlarının sabitleme özel bir yapışkan bant Izospan SL kullanılarak gerçekleştirilir

Filmin By Izospan faydaları şunlardır:

 • Yüksek dayanımlı. Buhar izolasyon folyosu zamanla deforme olmaz.
 • Su itme.
 • Kalıp ve küf dayanıklıdır.
 • Kolay kurulum. Buhar bariyeri malzemesinin döşemesi mümkün olan en kısa süre içinde yapılır. Buna ek olarak, inşaat malzemeleri büyük miktarlarda kullanılmadan mümkün Izospan filminin yayılması. Yalnızca bir tel zımba ya çivi gerekecektir.
 • Çevre dostu malzeme.
 • Uzun kullanım ömrü. Üreticiler dosyalama 40-50 yıl olabileceğini iddia etmektedirler.

filmi stilini nasıl adım kılavuz adım

buhar bariyeri Döşeme hazırlık faaliyetleri ile başlar. Önce bir çimento şap inşa etmek gerekir. Ayrıca, kir ve tozdan yüzeyini temizlemek için unutma. pürüzlülüğü istenirse enjeksiyon yapılabilir.Buhar engelleyici bir kaba tavan rulo üretilen özel folyo film gerektirir. malzemeyi gidermek için bir metal ya da ahşap sandık yapmak gerekir.

Izospan kullanılarak tertibat izole tavan arası malzemeIzospan kullanılarak tertibat izole tavan arası malzeme

Dösenmesi şu sırayla yapılır:

 1. rulo Expand.
 2. kaplama malzeme sabitleyin. , Düzeltmek çift taraflı yapışkan şerit kullanın.
 3. yüzeyini dengeleyin. Ancak, biraz gevşeklik olması yer olması gerektiğini unutmayın.
 4. tavan bitirme geçin.

Ahşap bir evde eski buhar yalıtım tavan montajı

Hangi ahşap bir evde tavan dekorasyon için bir buhar bariyeri seçilir? Bu durumda, Eko pamuk kullanabilirsiniz. Bu malzeme, selüloz, yapışkan bir baz ve bir antiseptik yapılmıştır. Eko pamuk, yüksek ısı ve buhar engelleyici özelliklere sahiptir.

İhtiyacınız olan kurulum için Selüloz Fiber:

 • fiber veya kraft kağıdı bölüm.
 • Ahşap çıtalar. Onlar tavana monte edilmelidir.
 • Ahşap blokları.
 • Makineyi Üfleme.
 • Farklı ekleri ile delin.

Eko pamuk - Ahşap bir evde tavan bitirme için kullanılan güvenilir ve ucuz hidrojen ve buhar bariyeri malzemesiEko pamuk - Ahşap bir evde tavan bitirme için kullanılan güvenilir ve ucuz hidrojen ve buhar bariyeri malzemesi

Yükleme sırası Selüloz elyaf Tavan:

 1. bir kap içinde Eko pamuk yerleştirin.
 2. bir matkap kullanarak malzemeyi gevşetin.
 3. üfleme kurulum yardımı ile Eko pamuk yatıyordu.

Tavan eski yalıtım katmanının kalıntıları varsa, mutlaka bunları kaldırmak için. yerlere ulaşmak bile zor yer, tüm boşlukları doldurmak mümkün Eko pamuk. Aynı zamanda, malzemenin önemli bir avantajı, düşük maliyetleridir.

Başka hangi malzemeler farklı tavan buhar bariyeri kullanılır

Buhar bariyeri malzemeleri çeşitli türleri vardır. Her biri özellikleri ve sakıncaları bir numarası vardır. Eğer ucuz bir buhar gerekirse, polietilen kullanabilirsiniz. Bu evin içine buhar penetrasyonu önlemeye yardımcı olacaktır.


polietilen taşıma dezavantajları:

 • Düşük güç.
 • Kurulum karmaşıklığı.
 • işlemin kısa bir dönem.

Çatı Parlatılmış - yönlü ve çevre dostu madde neme karşı yüzeyleri korumak için kullanılırÇatı Parlatılmış - yönlü ve çevre dostu madde neme karşı yüzeyleri korumak için kullanılır

Eğer kalıcı bir malzeme satın almak istiyorsanız, polietilen dayalı filmlerin takviyeli sürümüne dikkat. Bu malzemenin üzerinde Polipropilen maddesinden imal edilmiş özel bir kaplama ile takviye edilir. kuvvetlendirilmiş polietilen Montaj yapışkan bantlar yardımıyla gerçekleştirilir.

Buhar engelleyici bir de kullanılabilir:

 1. polipropilen bir film. Bu materyal, birkaç tabakadan oluşur. polipropilen filmin içinde yoğuşma olasılığını azaltan bir dalgalı bir yüzeye sahiptir.
 2. Nefes alabilen bir membran. Bu malzeme, sentetik malzemelerden yapılmıştır. hava alabilir membranın döşeme yalıtım tabakasının doğrudan yapılır.
 3. Glassine. Bu karar sadece çevre dostu malzemeler tercih insanlara hitap etmek olasıdır. mükemmel saydam nem direnç ve yoğunlaşma oluşumunu önler. Bu malzemenin avantajları düşük maliyet ve kurulum kolaylığı.

Buhar bariyeri Izospan (video) montajı


Uygun malzemelerin seçimi - ev başarılı buhar bariyeri anahtarı. Uzmanlar çevre dostu ve dayanıklı malzemelere tercih vermek için önerilir. Mükemmel asfalt ve Eko pamuk. Eğer bir bütçe seçeneği için arıyorsanız, folyo veya polietilen malzemeler kullanıyoruz. Bir buhar bariyeri bölümleri veya sabit ulaşmak için yerler o filmi Izospan kullanmak daha uygundur.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =

map