Kendi elleriyle Biz duvar perdeleri yapmak

Kendi elleriyle Biz duvar perdeleri yapmak

12 October 2017Perdeler sadece evin pencerelerini yanı sıra karakteri bir çizgi ve bireyselliği dekore edilmezPerdeler perdeler gibi, haddelenmiş duvar kağıdı kullanılarak yapılan bu trendi sormak domaNedavno sadece pencere dekor, hem de karakterinde bir tire ve kişilik vardır. Bu makalede, bu tür perde ve ne bunları birleştirmek yapabilirim nasıl ayrıntılı olarak açıklayacağız.


duvar Perdeler - iç yeni çözüm. O kadar uzun zaman önce değildi göründü ve hatta kendi elleri yapabilirsiniz. bu perdeler için temel malzeme olarak Ama bunun için biz, duvar kağıdı gerekir. duvar Her tip nedenle dikkatli seçim yapmak zorunda, bu durum için uygundur. Sonuçta, büyük olasılıkla bunun gibi normal bir bez perde ve benzemeyecektir.

Böyle perdeler oluşturulması renk kombinasyonu izin verildiğini de kaydetti, bu yüzden hemen hemen her tarz ve iç tasarım sığacak edilmelidir.

iç iyi renk kombinasyonu: Kör ve Duvar Kağıdı

Hiçbir basit bir mesele - oda sıcak ve uyumlu bir atmosfer olun. Farklı renkleri bir araya edebilmek için, renk ve tonları hakkında iyi hissetmek istiyorum. Doğru duvar kağıdı ve perdeler seç da çok zordur ve bunun için temel bir oda tarzı yanı sıra amacına ayarlamak başlamak gerekir.

Daha önce belirtildiği gibi, renklerin birleşimi - Başarılı iç anahtarı.

çok iyi baktım olacak perde ve duvar kağıdı kombinasyonu:


 1. sarı veya altın rengi daha uygun kahverengi ile;
 2. Eğer duvar kağıdı, boyalı şeftali ya da pembe gölge atarsam, turkuaz ile birleştirmek mümkündür;
 3. fıstık rengi ile Duvar kağıtları mavi veya mavi, fakat önemli bir rol oynayacaktır tonlarının seçimi seyreltmek için iyi bir fikir olabilir;
 4. duvar kağıdı beyaz veya gri boyalı ise perdeleri siyah boyanmış, eğer iyi olurdu.

Odada Perdeler duvar kağıdı ve mobilya ile renkli birleştirilmelidirOdada Perdeler duvar kağıdı ve mobilya ile renkli birleştirilmelidir

Ama tabii ki, bu her kesinlikle bireysel, bu nedenle dikkatli birlikte davranırlar, ancak o zaman satın başa nasıl olduğunu görmek için nüansları gerekli renkleri anlamamız gerekir.

perdelerin seçiminde o pencere açmak hangi tarafında akılda tutulması önemlidir.

güneşli yan bakan pencere, o zaman pencere sanki biraz güneş var tarafında, dışarı, soğuk tonların bir perde almak daha iyidir, o zaman daha sıcak tonlarda perde almak için gereklidir.duvar kağıdı perde nasıl seçilir

kolay bir iş - O duvar kağıdına perdeleri tercih gibi görünebilir. Aslında bu değildir ve değil çok zor duvar kağıdı perde seçmek için, sadece göz önüne durumunda bazı yönlerini almak önemlidir.

Şimdi şu anda popüler olan birçok moda tasarımlar ve çözümler vardır.

Burada böyle desen seçenekleri ile bir arada görülebilmektedir:

 • Büyük bir çiçeğin içinde Perdeler;
 • Eski modeller;
 • Geometrik şekilleri;
 • Bant.

Duvar kağıdı olarak kolayca odanın tarzına odaklanarak, desenlerle perdeleri seçebilirDuvar kağıdı olarak kolayca odanın tarzına odaklanarak, desenlerle perdeleri seçebilir

İstenilen desen seçin genel oda tarzında yanı sıra duvar kağıdı üzerine dayandırılabilir. Her şeyin düzgün seçilirse, o zaman oda benzersiz bir atmosfer taşıyacak.

tasarımına Onarım çalışmalarına başlamadan önce bir uzmana danışmak ve onun tadı güvenmek iyidir. Yani aynı zamanda duvar kağıdı ve perdeler rahatsız estetik ve olmaması gerektiğini unutmamalıyız.

Kendi elleriyle duvar Roma tonları

Kendi elleriyle duvar roman tonları olun ve evde yapabilirsiniz. yeni duvar kağıdı ihtiyacımız Bunu yapmak için, bu duvar kağıdını almak daha iyidir, daha atmosfer için altın rengi boyalı. Bitmiş ürün artık perde ve jaluzi olacaktır.


Bu duvar, ince bir tabaka almak ve daha sonra bir akordeon gibi katlayın gerekir. Her şerit en fazla beş santimetre yanı sıra dikkate bütün şeritlerin aynı olmalıdır gerçeğini almak emin olmak için önemlidir.

Eğer gereken tek şey, şeritin kıvrımları toplamak ortasını işaretleyin ve delik yapmak. delik yayılan değil için, her iki tarafta onları güvenli ve tekrar bir delik yapmalıdır.

duvar Roma tonları kendi elleriyle evde yapılabilirduvar Roma tonları kendi elleriyle evde yapılabilir

Sonra ince bir ip delik iplik ve duvar kağıdını yaymak için gereklidir. ip ile birlikte perde üst kısmı kasetini kapatın. kağıt küçük bir parça yapışma bir tarafta alt kenarı. Bu parçada iki alt açıları ve ara bağlantı bağlayın. hırsız delikten yanlış tarafında ipi çekin. Ayrıca perdeleri ayarlamak için kilit takılması gerekir.

Böyle perdeler klasik iç için mükemmel bir tamamlayıcıdır.


renk duvar kağıdı perde seçmesi

duvar rengine perdeleri toplayın oldukça basit. Renkler ve duygu tonları birleştirmek için bilmek önemlidir.

Bütün bu ustaların katılımı olmadan, bağımsız yapılabilir, birkaç ipucu hatırlamak sadece önemlidir:

 1. Perdeler ve duvar kağıdı aynı renkte, ancak farklı alarak yine değer tonları olabilir;
 2. perdeler, bir kaç tonları daha renkleri koyu ya da açık alabilir;
 3. Eğer isterseniz görsel olarak oda biraz daha yapmak, özellikle koyu duvar kağıdı ise, ışık perdeleri almak gereklidir;
 4. Aynı anda soğuk ve sıcak tonları kullanamaz, sen bir şey odaklanmak gerekir.

renkler ve tonları birleştirmek - basit, ana kural duvar kağıdı perdeleri toplayınrenkler ve tonları birleştirmek - basit, ana kural duvar kağıdı perdeleri toplayın

doğru ipuçlarını kullanın, sonra orada oda tasarımı ile sorunlar olacak ve sonuç şaşırtıcı çıkacaktır.

Kendi elleriyle bir duvar kağıdından perde nasıl yapılır

Kendi elleriyle perde ve duvar kağıdı yapabilirsiniz. Bu ince, tercihen kağıt duvar kağıdı gerektirecektir. Onları ince ip iplik onları delik yapmak için eşit uzaklıkta kenarlarında, "akordeon" yapmak ve sonra pencerenin üzerine asmak zorunda Of. Bu büyük bir seçenek dekor tasarruf zamanıdır.

Nerede Bu perdeleri kullanabilirsiniz:

 • Bahçede ya da ülkedeki;
 • Mutfakta, küçük bir pencerede ise;
 • Banyoda;
 • Koridorda.

Kendi elleriyle duvar perdeleri yapmak için, ince kağıt duvar ve halat gerektirenKendi elleriyle duvar perdeleri yapmak için, ince kağıt duvar ve halat gerektiren

En iyi çözüm - bir banliyö alanı. Bu perdeler güneş ışığı senin rengin dönüştürerek, odaya nüfuz izin verir.

herhangi perde uygun olacak hangi duvar kağıdı

Hangi duvar kağıdı herhangi perde uygun olacak - karmaşık bir soru. Her duvar kağıdı üzerine odaya yanı sıra çizim renk, stil ve büyüklüğüne bağlıdır.

Çoğu zaman, perdeler duvar kağıdı tarzı göre seçilir:

 1. Modern iç düz Tori almak daha iyidir;
 2. duvar kağıdı antika yapılan ve perdeler uygun almak gerekir ise;
 3. Eko tarzı çiçek veya diğer bitkilerle perdeleri ima eder.

Perdeler oda iç duvar kağıdı tarzı eşleştiPerdeler oda iç duvar kağıdı tarzı eşleşti

Tabii, orada diğer birçok stilleri vardır, ama burada şu anda en popüler gösterir.

duvar kağıdı bir tül nasıl seçilir

duvar kağıdına Tül duvar kağıdı perde yanı sıra seçilmesi gerekir. Daha önce belirtildiği gibi, seçim böyle renk, stil ve şeylere bağlı olmalıdır.

tasarımda hiçbir derinlemesine bilgi varsa, Duvar kağıdı olarak aynı renkteki perdeleri pick up, ama farklı bir renk kullanabilirsiniz.

Tül perdeler gibi duvar kağıdı için seçilir ve - stiline bağlıTül perdeler gibi duvar kağıdı için seçilir ve - stiline bağlı

tül ve duvar kağıdı seçimi, kendi tercihlerine dayalı olmalıdır ve sadece oda gözü memnun etmek uzun zaman olacaksa.

gri duvar kağıdı perde nasıl seçilir

Gri duvar kağıdına perdeler gri, hem de Stil kendisi temelinde gölgesinde göre seçilir.

Aşağıdaki gri uygundur temel renkler şunlardır:

 • beyaz;
 • siyah;
 • mavi Serin tonları.

Beyaz, siyah ve pembe tonlarının gri duvar kağıdı uygun perdelerleBeyaz, siyah ve pembe tonlarının gri duvar kağıdı uygun perdelerle

 Genel olarak, belirtmek gerekir ki takım elbise, birçok renk, bu renklerin oldukça soğuk tonlarının gri renk. Ama aynı zamanda gri, soğuk veya ılık gölge duvar kağıdı seçildi bağlıdır.

mor duvar kağıdı uygun hangi jaluzi

lila duvar kağıdı olarak parlak perdeler, boyalı sarı veya altın rengi uygun. Aslında, leylak duvar kağıdı çok cesur bir karar vardır ve bunlar herhangi bir odaya değil gelir.

Kırmızı perdeleri iyice leylak duvar kağıdı uygundurKırmızı perdeleri iyice leylak duvar kağıdı uygundur

Duvar kağıtları sonunda kendi boya ve çeşitlilik ile sıkılabilir, bu nedenle bu duvar kağıtları, perde seçmek ve hatta daha akıllıca olmalı ki de unutulmamalıdır.

Duvar kağıdı için perdeler (video) nasıl seçilir

Sonuç olarak, az önce üzerine ayrıntılı bir soruşturma ve tüm sorumluluğu ona gelmek gerekir, aslında perde ve imza imalat seçimi çok zor olmadığını eklemeniz gerekir.

iç tasarım perdeler (fotoğraf örnekler)

00 2 182 196916b747f22d63417799a6d8b481c16d9efeda-1200x799 788787 Perdeler Foto - 38-Shtory-k-serym-obojam Goldfarb-112 foto-klassicheskogo-ornamenta-na-neytralnom-Fone görüntü 281373

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 51 =

map