kelebek 3 temel teknik panelleri

kelebek 3 temel teknik panelleri

12 October 2017kelebeklerin Paneller mükemmel evinizin herhangi bir dekor içine sığacakkonut binaları için zhilischaDostatochno sık onarım herhangi bir dekor ile mükemmel bir şekilde uyum kelebeklerin Paneller dikkate diye birkaç yıldır duracak, ancak uzun vadede monotonluğu sıkılmış olabilir ve hatta gerginlik başlar gerçeğini alarak gerçekleştirilir. Böyle bir durumda ne yapmalı? Böyle kendi elleriyle yapılan kelebeklerin panelleri gibi aksesuar veya öğelerin yardımıyla iç tadilat tercih vermelidir.


Panel "Kelebek"

Duvara Kelebek - bu güzel dekorasyon, ve o nasıl görüneceğini herhangi bir sınırlama yoktur, hangi büyüklükte veya renk. Bu süslemeler hassas ve sıradışı iç yaratan modern tasarımcılar kullanmaya başladı bulunmaktadır. Çocuklukta Birçok kişi malzemelerin çeşitli kelebekler kesip. örneğin, kağıt ve kumaş peçeteler ve hatta kil için. Şu anda, çok farklı ve hatta vinil kayıtlar yapılmış olabilir.

Panel kelebek - fantezi bir uçuş yanı sıra ev sahibi, aynı zamanda misafir sadece olmaya memnun kendi alışılmadık tasarım ortaya çıkarmak fırsatı.

Panel Panel "Kelebek" Oda yapacak tanınmayacak bunu değiştirmek mümkün, yaratıcı

Narin kanatlı bir kelebek oluşturmak ve payetler ve boncuklarla onları süslemek için alışılmadık malzemeler kullanabilirsiniz. Bu dekorasyonlu oda her kişi için gerekli olan, daha konforlu ve rahat. Duvarlarda büyülü ve çok güzel muhteşem yaratıklar, uygun.

kelebek paneller - odak odasında olup, bu panel. Bazı tasarımcılar önceki onarım altında duvar veya gözetimi ile ilgili düzensizlikler maskelemek için bu tür ürünler kullanılmaktadır. Tabii panellerin etkisi diğerleri ev daha huzurlu ve nazik yapmak isterken örneğin, bazı parlak renkler tercih oluşturan kişi bağlıdır.


kendi elleriyle kelebeklerin pencereler: Kendimizi yapmak

Kağıt kelebekler oluşturmak için ana sınıfı sadece fikirleri almak ve teknoloji bir panelin kurulması sırayı belirlemek için gerekli olan, karmaşık değildir.

kağıttan kelebekler oluşturan çeşitli yolları vardır:

 • Kağıt Oymacılığı;
 • origami;
 • Elek.

Odaya için daha basit ve aynı zamanda özgün bir dekor olarak kabul edilir kelebekler serigrafi yönteminin bir panel oluşturmaOdaya için daha basit ve aynı zamanda özgün bir dekor olarak kabul edilir kelebekler serigrafi yönteminin bir panel oluşturmagerekli ekipman yanı sıra panelin rengine dikkat etmek. Kural olarak, bu odada parlak bir nokta, ama genel iç tasarımı ile uyumlu bakmak gerekir. Paneller kaplanmış duvarlar ve tavan ile birleşerek edilmemelidir.

farklılıklar ve kelebeklerin kanatlarının eğrisi vardır. Odanın klasik tarzda karmaşık virajlı kelebek, ancak modernitenin en sıradan için olabilirse.

Form tanımlandıktan sonra, gelişim bilgisayar programları kullanılarak veya kalıpları kullanarak gerçekleştirilir skeçleri çalışmak gerekir. panellere güzel kelebekler birden çok detay oluşturmak için gereken büyüleyici idi. En kolay yolu desen ve yayılmasını aktarmak için aydınger kullanmaktır.

Paneller daha da dikkat çekecek, ya da daha kesin onların yaratıcılık ve olağanüstü olmak çok kelebekler, simetrik ve birbirine benzer olmayan değilseniz. 

Farklı boyutlarda ve kelebek şekilleri daha gerçekçi ve hatta animasyonlu haleFarklı boyutlarda ve kelebek şekilleri daha gerçekçi ve hatta animasyonlu hale

Bir sonraki adım resmin oluşumdur.

Kağıt örneğin, çok farklı olabilir çünkü elle kağıttan kelebekler olun çok daha kolay ve ucuzdur, ve:

 • renk;
 • beyaz;
 • parlak;
 • mat;
 • Kadife.

Seçim türlerde ve gölgede hem çok büyüktür ve onların elleriyle dekor oluşturmak için - çünkü bu zor bir süreç değil.

Çoğu zaman, bir fırça ve boya, hem de normal bir albüm sayfasını kullanarak elleriyle kelebekler bir panelini yaratmak.

Bu malzemelerin hepsi mevcuttur ve bunlar herhangi bir mağazada satın alınabilir. Bazı tamirat veya malzemenin bile parçalarından dikilmiş perdeler kalma bir duvar kağıdı kullanın.


kelebekler bir şablon ihtiyacımız kesin ve makas kullanılarak. kelebekler farklı boyutlarda olduğu için, farklı şablonlar kullanmak gerekir. sürecini hızlandırmak için,,, peşin kutularında ikiye katlanmış birlikte birkaç parça, katlanmış hazırlamak yarım buzağı çizin ve kelebekler kanat ve bir seferde, dekorasyon için birkaç böcekler de kesebilir. Bu kesim kar taneleri hazırlanması ile aynı teknolojiye gerçekleştirilir.

görsel olarak 3D olarak kelebeklerin bir paneli oluşturma oda daha hafif ve neşeli halegörsel olarak 3D olarak kelebeklerin bir paneli oluşturma oda daha hafif ve neşeli hale

Önceki tüm adımları yapıldıktan sonra, Resimde oluşumuna devam edebilirsiniz:

 1. Görünüşte bu spiral, daire, oval gibi, kalp gibi, çok farklı ya da böceklerin akışını neden olmamaktadır.
 2. duvar yüzeyinde panelleri nasıl görüneceğini görselleştirmek amacıyla katta resmi genişletilebilir. Bu yanlış adımlardan düzeltip kasıtsız kusurları ortadan ilerlemeden nasıl.

duvara kelebekler yoğun düzenlenebilir ve çıkıntı yapan kanatlarla olabilir. bunlar da çok çekici olan, yuvarlak şekilde karton kelebek olarak kanatlar, hafif ıslak olabilir.


Kağıt kelebeklerin pencereler: şık dekor

Gelecekteki panellerin bir form oluşturun - bu ürünün gördüğü herkesi yapacak ne etkisi belirleyen özel bir an, bu. Doğal olarak kendinizi oldukça gerçek yapmak. 

bir girdap, sayı, renk, veya tüm böcekler kağıt kaotik düzenleme şeklinde popüler panelleri yeterlidir.

Bu hesaba kağıt kelebekler panelleri ve genel olarak tüm binaların uyumlu birleşimini almalıBu hesaba kağıt kelebekler panelleri ve genel olarak tüm binaların uyumlu birleşimini almalı

Modern tasarımcılar böylece benzersiz bir dekor yaratmak, hantal renklerle duvar kağıdı üzerine kelebekler olmasını tercih ederim. İdeal seçenek boya kalemi veya kolayca duvar kağıdı ile silinebilir tebeşir kullanabilirsiniz duvar, bir panelin bir kroki çizim olacaktır.

kelebeklerin en iyi yer panelleri nerede

Bu düzenleme için en uygun duvar yüzeyine kelebekler, kabul edilir ve böylece gizlemek kusurları, düzensizlikler ve kusurlar. O panjur üzerinde kelebekler panellerin yeri mümkün olduğunu belirtmek gerekir. mutfak veya kreş dekorasyon için ideal - kanat ayna ile kelebekler süslenmiş Tasarımcı lüks tül,.

Evde size paneli yerleştirebilirsiniz yerlerde bir sürü bulabilirsiniz.

Örneğin:

 • avizeler;
 • lambalar;
 • Zemin lambaları;
 • Raflar.

oluşturma panel itibaren Kelebek (video)

Yaratıcı çözümler döşeme panelleri işlemeli edilecektir. Neden kanatları hareketli yatak ve yastık tekstil kelebek süslemeleri değil? Neden bir kelebek gibi kanatları sandalye yapmaz? Fikirler kitle olabilir, ama en önemli şey - Odanın uyumu sağlamaktır.

kelebeklerin Paneller (fotoğraf)

02 5a017a2d8fd6542e4bab44b87a113947 27 83-1024x682 231big 0692a4e584defe6544ca2abbf7dd2502XL 76f468a14f091b06e4556357364f - Kartiny-Panno-Panno-babochki 11766551dnzw3uvbtgk4s80 503919 2090530112

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map