katta oturma odası için Fayans: 4 popüler simülasyon

katta oturma odası için Fayans: 4 popüler simülasyon

12 October 2017İyi bir estetik ve performans özelliklerine sahip olması nedeniyle Taban karoları oturma odası için mükemmelo bir çok avantajı vardır oturma odası için yer karoları iyi bir estetik ve performans özelliklerine sahip olması nedeniyle farklı dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü, bakım kolaylığı, çekici görünümü, birçok orijinal renk olduğu için Taban karoları, oturma odası için idealdir. Dekoratif yer karoları mükemmel iç tarzı bir dizi ile kombine ve bir odaya tamamen benzersiz bir görünüm vermek için izin verir. oturma odası için yer karoları seçerken, evde eşsiz bir atmosfer yaratmak edebilmek için, malzemenin kalitesi ve kullanılan malzemenin renklerine dikkat etmesi gerekir.


oturma odasında Güzel seramik zemin: Fotoğraf

Güzel, modern yer karoları gerçekliğe tüm en cesur fikirler ve benzersiz çözümler somutlaştırmak için izin verir.

Yer karoları birçok iç tasarım stilleri dahil için uygun olabilir:

  • Klasik;
  • Modern;
  • Provence;
  • Barok;
  • Loft.

Klasik tarzı tercih edenler için ışık tonlarının yer karoları için idealdir. Buna ek olarak, pişmiş toprak iyi görünümlü. Böyle bir zemin kaplaması lüks daireler ve ülke evler için idealdir. Bu gölge iç özel bir sıcaklık ve konfor getirecektir. Ancak, karo pişmiş toprak rengi, mobilya ve diğer iç öğeler yapılırsa aynı gölgede seçilmelidir olduğunu hatırlamakta yarar var.

Oturma odasında için bu görsel alanı genişler, çünkü açık renkli kiremit seçmek daha iyidirOturma odasında için bu görsel alanı genişler, çünkü açık renkli kiremit seçmek daha iyidir


İlginç ve sıradışı görünüyor zıt yer karoları, renkleri birleştirebilirsiniz o daha, kendi takdirine bağlı olarak, tüm tercihlerinize bağlıdır.

oda oryantal tarzda yapılırsa, o halı taklit zemini seçmek mümkündür. Fakat iç kısmında, bunun yaşam izlenim yağma çünkü zemin, iddialı veya gösterişli olmamalıdır olduğunu hatırlamakta yarar var.

karo bir zemin ve duvar kaplamaları olarak kullanılırsa, sıradışı ilginç bir kombinasyon döner. Bu tasarım zemin kademeli olarak duvarların tasarımına akar anlamına gelir, örneğin, bir kiremitli şömine empoze edebilir. benzersiz bir tasarım oturma odası oluşturmak için, fayans zemin kaplamasının farklı bir doku ve gölge olacak olan kombine edilebilir.

oturma odasında duvara Fayans: tasarıma sahiptir

Modern kiremitli duvar karosu mutfak ve banyo uzayda sadece mükemmel bir uyum, aynı zamanda oturma odasında uygulama bulur. Buna ek olarak, bu tür bir kaplama malzemesidir modern tarzda sadece yapılan oda harika görünüyor, ama aynı zamanda klasik tarzda harika görünüyor. Böyle fayans tavana bakmak da ilginç değil sadece duvarlar için kullanılabilir, ancak yapılabilir.yüksek teknoloji tarzında yapılmış oturma odası, içinde bir tuğla duvar karoları altında mükemmel bir uyumyüksek teknoloji tarzında yapılmış oturma odası, içinde bir tuğla duvar karoları altında mükemmel bir uyum

duvara Fayans doku ve boyama çok farklı olabilir, özellikle, benzetilebilir:

  • deri;
  • mermer;
  • granit;
  • Hayvan derileri.

parlak renklerde Böyle fayans parlak ve eşsiz vurgular olabilir. Ama, böyle renk kombinasyonları toplayıp, diğer tüm mobilyalar tıkanıklık herhangi bir duygu önlemek için nötr renkler olmalıdır. Fayans bir resim veya duvar olarak kullanılır ve böylece duvarın sadece bir kısmını etkin ve sadece çevre duvarını sarabilir edilebilir.

Bu iç güzel avize ve özgün dekoratif elemanlar ile takviye edilebilir.

Salon iç Şık ayna fayans

ayna fayans - İç kullanılan en özgün ve benzersiz çözümlerden biri. taban ve tavan yönelik bu tür karolar sadece iyi görünüyor, ama onun pratiklik ayırt edilir bulunmaktadır. o bakmak çok kolay ve arkasında özel deterjanlar yardımıyla temizlenmesi kolaydır.

Ayna daha hafif ve daha konforlu hale klasik oturma odası için uygun çinileriAyna daha hafif ve daha konforlu hale klasik oturma odası için uygun çinileri

görsel alanı genişletmek ve oda daha rahat ve hafif hale sağlayan ayna fayans bitirin. Küçük bir oturma odası benzeri dekoratif malzeme için gerçek bul. görsel tavan asansör ve duvar genişletmeye Ayna fayans yardımcı olur ve ek ışık ile oda doldurur.

Yüksek sıcaklıklar ve çeşitli kirletici maddelere maruz kaldığında Buna ek olarak, malzemenin mukavemeti ve sürdürülebilirlik, bu bozulmaz.

Ayna fayans mükemmel benzersiz bir üslup çözümler için izin veren bir seramik kaplama ile birleştirdi. oturma odasında Ayna karolar panel şeklinde yapılabilir veya imar yaşam alanı sağlar ve boşluk olmaması sorunu çözmek bir sözde sütun oluşturmak edilebilir.


Nasıl bir zemini seçmek için

Ne zaman geçim doğru modern yüksek kaliteli ve pratik bitirme malzemeleri almak gerekir. döşeme için Düzgün seçilen fayans, orijinal mobilya ve odanın diğer dekorasyon için mükemmel bir zemin olarak kabul edilir. Oturma odasında mevcut elemanlarını gölgede, tersine değildir - çok karlı onları vurgular.

Sen uyum ayrılan aynı anda duvarların rengi ve mobilya ile kombine edecek bir kiremit rengi seçmelisinizSen uyum ayrılan aynı anda duvarların rengi ve mobilya ile kombine edecek bir kiremit rengi seçmelisiniz

Bu inanılır yer karoları oldukça güzel şeyler, ama diğer malzemeler ve iyi seçilmiş renk düzeni ile birleştirildiğinde, bu odanın iç sıcak ve rahat hale getirmek için çarpıcı ve sıradışı kombinasyonları elde etmek mümkündür.

yerden ısıtma sistemi altında fayans Parke, bunun sıcak bir zemin yapmak mümkündür. Modern kiremit tamamen herhangi bir malzemeyi taklit edebilir. Eğer özel bir oda lüks getirmek için izin verdiğinden Çok ilginç, altın yapılmış fayans, bakmak için. Özellikle iyi bu seramik karo klasik iç bakar ve azamet etkisini elde edebilirsiniz.

kiremit gibi bu döşeme değerlendirmeleri okuduktan sonra biz sadece mükemmel bir malzeme olduğu sonucuna varabiliriz.


Önemli! Seramik karo döşeme diğer türleri, özellikle de mantar ile birleştirilmiş karo ile birleştirilebilir.

dekoratif karolar ile İç tasarım

Salon evinde özel bir yeri vardır, bu yüzden odanın düzenlemesi mükemmel her ayrıntıya dikkat etmek önemlidir. o rahat ve fonksiyonel olmak zorunda çünkü özel önem odanın sonuna kadar ödenmesi gerekmektedir. bir zemin kaplaması iç odaya mükemmel bir uyum ve odanın belli bir stil vurgulamak yardımcı olan fayans kazandı olarak son yıllarda popülerlik ve talep artmaktadır.

Dekoratif karo doğal taş şömine ile çok iyi uyumDekoratif karo doğal taş şömine ile çok iyi uyum

Bu kaplamanın hemen her tasarımını elde etmek, yer karoları üretiminde olası kullanılan modern teknolojiler. Bu kendinden renkli olması veya parke, halı doku ve daha simüle edebilirsiniz.

mükemmel tasarımları ile doğal taş tarafından yapılan Güzel ve zarif fayans, halı yanılsaması yaratmak için yardımcı olur.

katta oturma odası için karoların seçimi (video)

Mükemmel pürüzsüz parlak kaplama odası şık ve benzersiz bir görünüm satın alma olanağı sağlayacak. Bu büyük geniş daireler ve ülke evler için mükemmel bir çözümdür. oturma odası için kat Seramik karolar herhangi bir iç şık hale getirecek ve her evin gerçek dekorasyon olacaktır.

oturma odasında yer karoları örnekleri (iç fotoğraf)

1818 826v639b718b 68010 14241 14405 35555 36849 118377261435469507 137777865655321600b agatha-peronda-7867

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =

map