Kaset tavanlar: her zevke Asma tasarım

Kaset tavanlar: her zevke Asma tasarım

12 October 2017Kaset tavan - agresif maddelerin, nem, ışık etkisine karşı dirençli ve montaj için uygun olan bir bitişKaset tavan - agresif ortamlara, nem, ışık ve asma tavan diğer türleri üzerinde birçok avantajının montazhaBlagodarya için uygun bir harekete karşı dirençli olan bir kaplama, bu tür nedeniyle bunların satın ve montaj için tüketici neden çeşitli nedenlerle, çok popülerdir. Kaset asma tavanlar yaygın restoranlar ve evlere endüstriyel tesisler ve sağlık tesisleri, gelen, çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Bu tavanlar tamamen yangın güvenliği gereksinimlerini yanı sıra hijyen karşılar. Kolay kurulum ve tavan bakım yanı sıra nispeten düşük fiyat, müşterileri için bu kadar popüler tavan yaptı.


Küme asma tavan Avantajları

Montaj asma tavan kaseti daha önceden hazırlanmış bir çerçeve üzerinde gerçekleştirilir.

Böyle tavanlar daha fazla tüketiciyi tercih ediyor, aynı nedenleri tesadüfi değildir.

seçim nedeni:

 • montajı kolaydır. Hızlı kurulum, toz ve kir minimum. Gerekirse, gelecekte - panellerin kolay değiştirme.
 • Dayanıklı. Baz materyali olarak - galvanize çelik ya da alüminyum, ikisi de korozyon, renk değişimi, ve sıcaklık değişiklikleri tavan bozulması, kabul edilemez. tavan hizmet şartı sadece bir on yıl sınırlı değildir.
 • Hijyenik. Panel toz yapışmaz ve nemi absorbe etmez. tıbbi tesislerde ve laboratuarlar her türlü tavana bu tür kullanımına izin verir kalıp ve küf Oldukça olası oluşumu.
 • Nem geçirmez. Daha önce bahsedildiği gibi iki metalli veya galvaniz kaplama vardır çünkü Metalik tavan, pas vermez. Böyle bir tavan banyo veya mutfak için vazgeçilmezdir.
 • Yanmaz. Yangın güvenliği yüksek gereksinimlerini karşılar.

Metal kaset tavan herhangi özellikle karmaşık bakım gerektirmez. oldukça basit bir ıslak bez saflığını desteklemek.


Islak temizleme - Tavan kaseti için etkili bakım için gerekli bir sahneIslak temizleme - Tavan kaseti için etkili bakım için gerekli bir sahne

Odada tavan malzemesi sayesinde nemlendiriciler klima kullanıyoruz edilebilir. Buna ek olarak, aşırı ısınma korkusu olmadan herhangi armatürleri, tavan yükleyebilir.

Bu nedenle, bu diğer malzemeler kullanılır tavan bu tavan belirgin yararlanmaktadır.

gizli ızgara ile kaset tavanlar Asma: güzel ve sağlam

Diğer bir kiriş kılavuzu BT-600 ve ilgili bantlar kullanılarak farklı gizli ızgara sistemi ile kaset tavanlar,. İşte bu yüzden, görünmez süspansiyon sistemidir.Kasetler, alüminyum ya da galvanizli.

kasetlerinin Özellikleri:

 1. gibi metalize olarak, boyalı;
 2. Ile ya da delikler olmadan;
 3. 600 x 600 genel boyutları.

Farklı renklerde yapılmış Paneli kaset tavan, bir yerleşim bölgesinde oda yüksek kaliteli bir kaplama sağlamakFarklı renklerde yapılmış Paneli kaset tavan, bir yerleşim bölgesinde oda yüksek kaliteli bir kaplama sağlamak

kenar tipi, renk üzerinde Bu bantların mükemmel seçim. Bu nedenle, ve tavan seçimi ile bağlantılı doğru çözümü bulmak çok kolaydır.

Bu süspansiyon sistemi ile kaset tavan yüklemek kolaydır.

kasetleri gerekirse kaldırmak çok kolay ve yerinde montajı da kolaydır.

Bu tavanlar üretim tesislerini bitirme, ticaret katlardan, kesinlikle herhangi iç için uygundur.

formu ve işlevsellik basitliği oda projeksiyonlar, girintiler ya da düzensiz bir şekilde bir tavana sahip olsa bile, tasarım ve iç ödün vermeden tavan bağlanırlar.


Bir asma tavan için Magazine: çelik veya alüminyum

Asma tavan için kasetler en Şasi kaseti 600 x 600 bir boyuta sahiptir, farklı boyutlarda.

Malzeme kasetleri:

 • Alüminyum. Bimetal kaplama yüzeyine uygulanır. Yüzey sadece parlak ve ayna sesi değil olması için ek olarak, bu malzeme, kimyasal parlatma işlemine tabi tutulabilir. malzeme kalınlığı 0.32 0.4 mm arasında değişir.
 • Metal. Bu durumda, metal kap galvanizli çelikten imal edilmiştir. aşınmaya karşı yüksek bir dirence sahip bir toz boya yüzeyine uygulanır.

monte edilir tavan çerçevesi panellerindeki saplamaları ile bir ızgara sistemi vardır.


Süspansiyon sistemi kılavuzları, süspansiyonlar (düzenlenmiş) ve köşeleri içerir.

Böyle süspansiyon sistemlerinin popülaritesi yadsınamaz ve bu nedenle uzun, kusursuz, geçmişi vardır.

süslü tavan montajını Sürüşsüslü tavan montajını Sürüş

Alternatif olarak, var olan kalite düzeydedir şirket Albes tavan, kullanabilir ve fiyat biraz daha düşük küresel markalar olduğunu.

Seç alüminyum veya galvanizli tavan

- alüminyumdan yapılmış veya haddelenmiş galvanizli hala tavana göre daha iyi ne: Tüketiciler genellikle bu soruyu sormak?

Bu malzemelerin her biri bazı önemli farklılıklar vardır, yine de, var olma hakkına sahiptir, ancak. Belki de, diyelim Grilyato let, tavan örnekte farklılıkları göstermesi gerekir

Alüminyum kaseti: malzeme özellikleri

 1. Mükemmel aynaya bir yüzey;
 2. Üreticinin Garanti - 30 yıl;
 3. Cilt şemsiyeleri, kemerler, vb: sokak tavanlarda yaygın olarak kullanılan cihazlar Bir tavana atmosferik olayların etkisi pratik olarak hiçbir etkisidir.
 4. ömrü boyunca, geometrik şekli, istem tam korunması.
 5. Nispeten yüksek fiyat.
 6. Daha kolay galvanizli.

Yüksek performanslı alüminyum tavanlar yüksek nemli dekorasyon için bunları kullanmak için izinYüksek performanslı alüminyum tavanlar yüksek nemli dekorasyon için bunları kullanmak için izin

Alüminyum çelikten daha kesinlikle daha yumuşaktır ve bazen taşıma sırasında olumsuz etkisidir.

alüminyum tavan başlıca dezavantajı oldukça yüksek fiyatıdır.

Ancak, alüminyum avantajları göz önüne alındığında, bu nokta o kadar temel değildir.

Galvanizli kaset: ayırt edici özellikleri

 • Biraz daha zor yüklemek. alüminyum daha sert kesme.
 • kesi sitesi korozyona maruz kalabilir.
 • Düşük fiyat.
 • alüminyum ağır.
 • aşınmaya karşı direnci yüksektir.

Bu nedenle, bütün "artıları" ve "eksileri" tartı sonra, doğru seçimi yapmak gerekir. Çoğu zaman, bu fiyat olduğunu ve sınırlı bir bütçe söz konusu olduğunda tek seçenektir.

asma tavan coffered montajı (video)

tabii ki, açıkça edinimi ve tesisatın o kadar mega maliyeti ağır basmaktadır, onların yadsınamaz yararları yukarıda belirtildiği gibi Sonuç olarak, bu tavan tüketicinin en makul ve mantıklı bir seçimdir unutulmamalıdır. Dayanıklılık ve estetik asma süslü tavan tavan sonraki onarım o geri sadece birkaç on yıl gitmek zorunda kalacak farkındadır potansiyel müşteri etkileyicidir ama boyama istemci bütün dönem süslü tavan hizmetini unutabilirsiniz. Yukarıdaki açıklamalara dayanarak tam olarak tavan tercih muhtemeldir ve seçim hakkı yapılacaktır! 

Kaset asma tavanlar (fotoğraf)

01 3 ------ 5BZgw2RhP-E 06 195531 239081 35 531429094121 631429094113 94ebc919651ec3bd1377e72997ef5298

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3

map