Karanlık iç oda toplayın: 4 renk şemaları

Karanlık iç oda toplayın: 4 renk şemaları

12 October 2017Koyu renklerde iç ev atmosferinde lüks ve konfor dokunuş getirecekKoyu renklerde iç sıklıkla pahalı otel ve saraylarda bulunan koyu renkte bir atmosferde domaInterer içinde lüks ve konfor dokunuş getirecek. Bugün, cihazdaki oturma odasının bu alanda inanılmaz popüler. Bu iç karanlık ve kasvetli, ama oda romantik ve sıcak olduğu gerçeğini yapmak için bir çaba değil. Sonuçta, bir rahat bir yer bastırılmış atmosferde, gölgeli, samimi. Ayrıca birçok günün akşamı zamanında odasında atmosfer daha rahat, sıcak ve rahat hale fark etmiş olabilirsiniz. Bu etkidir ve bölgede bir tasarım proje oluşturma, tasarımcılar ararlar.


Nasıl koyu renkli bir oda düzenlemek için: Royal'dan ipuçları

Salon aynı anda karanlık ve rahat hale için onu düşünün ve renk oranlarını ölçmek için gereklidir. Örneğin, koyu bir gölge, orta tonu ve ışık gölge alabilir.

Bu durumda, renk paleti beş parça bölünecek olan:

 • 2 koyu;
 • 2, orta;
 • 1 hafif.

Koyu renklerde iç in kuralı uygulayın: karanlık duvarlar - parlak mobilyaKoyu renklerde iç in kuralı uygulayın: karanlık duvarlar - parlak mobilya

Örneğin, zemin koyu olacak ve oda döşemeli mobilya ile döşenmiştir. Orta gölge duvarlar ve tavan, aksesuar ışığa olmalıdır. Bu bej ve pembe iç koyu kahverengi, ince kombinasyonunu görünüyor. çikolata, yeşil ve kum kombinasyonu olarak bu seçeneği kaybetme. Akşam gün batımı etkisini kullanmak gereksiz değildir. tasarım kesinlikle sarı altın, turuncu, eklemek, ama küçük miktarlarda olmalıdır. Biz oda boyutu hakkında konuşursak, küçük oda karanlık uzmanlar önermiyoruz yapmak. Karanlık iç ferah odalar için daha uygundur. Odanın alanı en az 15 kareler değilse, karanlık iç sağlayabilir. Ayrıca salon pencereleri bulundukları yerleri dikkat edilmelidir.


güneşli değilse, yeterince oda çok karanlık olacaktır.

En iyi renk koyu salon

Karanlık salon belli uyumlu renklerle muhafaza edilmelidir. Iç düzeni, bu duvar kağıdı ve mobilya, tekstil ve aksesuarları her şeyi stil ve uyum sadık çok önemlidir. karanlık iç için mükemmel kahverengi tüm tonları uygun.

Parlak lekeler iç canlandırmak ve ona sadece bir kaçıParlak lekeler iç canlandırmak ve ona sadece bir kaçı

Kesinlikle gibi diğer renkler, küçük aksan yapmalıdır: • gri;
 • mavi;
 • beyaz;
 • Mercan;
 • mor;
 • Yeşil.

Parlak noktalar sadece bir kaçı ve atmosfer daha rahat ve ilginç hale getirecek. Bir sıçrama ile abartmak değil önemlidir. Uyumu gözlemlemek önemlidir.

Koyu mobilyalar ile modern oturma odası

koyu renkli kurmak odanın temel etkisi - Bu kısıtlama ve kısalık. Bu bir altın tonu varsayalım yumuşak mobilya ve mor lamba ile kombine iç paneli yumuşak koyu renklerde iyi görünüyor. Karanlık odaların tasarımı ve dekoru oldukça farklı olabilir. Başarıyla o deri, taş ağacının iç gösterilebilir. Şık pahalı kereste, meşe, kiraz bak. Bugün alaka kül Shimo memnun. Temel plan kurdu zaman, dekorasyon aksesuar başlayabilir. Iç çeşitlendirmek iç, seçim için gereklidir.

Açık renkli elemanlar kullanılarak, aksesuar renklerini hatırlamak önemlidirAçık renkli elemanlar kullanılarak, aksesuar renklerini hatırlamak önemlidir

baharat yukarı tasarım

 • Şık yastıklar;
 • Antika;
 • Parlak kareli;
 • Şömine veya göğüs;
 • Tasarımcı sofra;
 • Orijinal aydınlatma.

Mobilya temel ve pahalı bir olmalıdır. Her şey zarafet ve stil rahme gerekir. Zemin parke edilebilir veya laminat zemin düzenlenebilir. Dolapları koyu ise, kanepeler ve sandalyeler parlak renkleri seçmek gerektiğini hatırlamak önemlidir. duvarlar ve gri zemin, sonra beyaz masa, pembe aksesuarlar yuvarlak kasvetten kaldırın. Koyu mor tasarım dikkatsizlik ve uyum içini verecektir. Eğer vahşet eklemek istiyorsanız, kaba bir yüzey ile döşemeli mobilya seçmek için gereklidir. halı unutmayın, hala geçerlidir.

Ahşap paneller de cazibesi getirmek. resim ve fotoğrafların yardımıyla yapabilirsiniz duvarı seçin.

Karanlık bir oturma odasında bir duvar kağıdı nasıl seçilir

Oturma odası - Bu evin ana odasıdır ve düzgün ve uyumlu odasında iç düzenlemek için çok önemlidir. Önce oturma odasında renk düzeni düşünmek gerekir. Tasarımcılar sıcak renkler, soğuk, mavi, koyu mavi ve yeşil tonları seçmek için sıcak bir ortam yaratmak için önerilir.

Parlak tavan odasında görsel Parlak tavan odasında görsel "zam" için yardımcı olacaktır

Tavan parlak yapmamalısınız. duvar kağıdı, mobilya seçerken, karanlık bir odada tekstil her gölge genel alan üzerinde etkisi olduğunu hatırlamak gerekir.

Örneğin, oda alçak tavan ise, duvarlar karanlık duvar kağıdı üzerine yapıştırın ve raflar parlak tutmak. Ne zaman duvarların tavan koyu tonu, görsel efekt tersidir. Hava ve odanın uzay yarı siyah ekleyecektir.


Bir renk seçerken, aşağıdaki renk şemalarını kullanmak gereklidir:

 • Tek renkli;
 • nötr;
 • kontrast;
 • Uyumlu.

Aksi takdirde oda karartıcı bakacağız, renk birleştirmek ve koyu tonları ile aşırıya kaçmayın önemlidir. Ayrıca, rejenerasyon bir stil sopa oturma odası tamir etmeli.

Stiller karanlık oturma odası: Duvar kağıdı

Genel olarak tasarım ve duvar kağıdı cihazı üslup genel doğrultuda önceden uygun fiyat doğrudan bağlıdır.

Resim duvar kağıdı önemli şey olabilir - iç genel tarzı izleyinResim duvar kağıdı önemli şey olabilir - iç genel tarzı izleyin


Tasarımcılar karanlık oturma odası için böyle üslup yönü tavsiye:

 • Klasik (çeşitli doku ve renk aynı renk kullanımı üzerinde durmaktadır);
 • Retro (bu şema, sadece uygulama beyazımsı, ışık gölge sükunet içerir);
 • Modern (antagonistlerinin renk kullanılmasını içerir);
 • Modern (spektrumun bir bölümünün renkte bir tarzda hizalanmasını kabul).

Karanlık tasarımı yerden izin verdiğinde? İlk olarak, odanın boyutunu gözlemlemek önemlidir. Biz karanlık duvar kağıdı parlak ve hafif iç bulunduğu gerektiğini hatırlamalıyız.

Karanlık duvar kağıdı eğer terk:

 1. kalitede ışık, oda içinde ışık kaynaklarının çok vardır ve taban ve tavan duvar olabilir.
 2. Odada 2 kanatlarda daha az değildir.
 3. Oda ekranlar veya diğer suni bir bariyerle olmayan diğer odalardan ayrılır.

Ünlü tasarımcılar veya tasarım kuruluşlarından yardım aramaya gerek yoktur. Özellikle bu tür profesyonellerin hizmetleri ucuz uzaktır.

koyu renkli Salonu (video)

Günümüzde herkes faydalı bilgiler edinmek için biraz zaman harcamak ve bunun sonucunda evin ana odanın kişisel tasarım oluşturabilirsiniz. tasarımcı hiçbir hileli kuralları ve öneriler bağlılık deneme ve ev sahibinin zevkini vurgulamak olacak ve uzun yıllar ev memnun edecek birey, rahat bir iç oluşturabilirsiniz. Küçük bir uygulama ile son derece yüksek kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Koyu renklerde Yaşam (fotoğraf)

1-koyu iç Darkcolorsinthedesignofthelivingroom091249 2-koyu iç 5 13 2e423d552e1f6ddeb368bf8489b3 2526 6004 17366 17559

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 3

map