Kapsam ve Birim: tavan Armstrong için askılar

Kapsam ve Birim: tavan Armstrong için askılar

12 October 2017Armstrong Tavanlar en cüretkar tasarım fikirlerini gerçekleştirmek için izin ve herhangi bir stil iç süslemeleri edebiliyoruzArmstrong en cüretkar tasarım fikirlerini gerçekleştirmek için izin ve herhangi stilyaPodvesnye Armstrong tavanlarının iç süslemeleri edebiliyoruz çok popülerdir askıya aldı. Bugüne kadar, bu ürünlerin değişik malzemelerden yapılır. Orijinal sistem odanıza rahat ve konforlu bir atmosfer yaratmak için yardımcı olacaktır. Asma tavanlar onlar modern ve şık bir tarzda oda süslemeleri yardımcı olacak, fonksiyonel ve pratik ürünlerdir. Seçenek tavan yapısı, daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır süspansiyonlar gibi ayrıntıları içerir.


Tavan Armstrong için askıları: o

Tavan Armstrong için süspansiyonlar metal çubuklar delikli bir kavisli yay tarafından birbirine bağlanmış 6 mm arasındadır. Bu çubuklar, ürünün yüksekliğini ayarlamak için, aynı zamanda taşınabilir. o serbest bırakılırsa, o çok sert onları giderir. Süspansiyon çubuğunun üst kısmı güvenli bir sabitleme ünitesi olarak düzeltmek amacıyla profilli güçlendirilir.

tavanlar için özel süspansiyonlar, bir yay bağlı metal çubuklar şekline sahiptavanlar için özel süspansiyonlar, bir yay bağlı metal çubuklar şekline sahip

Tavan askı Armstrong doğru montajı 1.2 m'lik aralıklarla kılavuz profillerinin anlamına gelir. duvar üniteleri olmayan en fazla 450 mm 'lik bir mesafe olmalıdır kaynaktan. Bu durumda, bir süspansiyon tertibatı çizgi bir dama tahtası deseni düzenlenmiştir süspansiyon bileşenlerine birinde bir kayma ve diğer tarafı ile oda uzunluğu boyunca yer almaktadır. Parçalar yerden çapraz yerleştirilmiş ek elemanları, arka çıktı. Masif kulak sistemi köşelerde yedeklenir ve muhtemelen duvarına yakın bulunmaktadır.

tavan montajı Armstrong çevre yüklemesinden yaptı. Kalifiye bir uzman şirket odanıza m2 başına inşaat maliyeti hesaplar. Orijinal tavanlar mükemmel bir klasik ya da romantik bir tarzda oda düzenlemek için yardımcı iç eĢleĢtikleri.

Bu bir asma tavan kit Armstrong içerir

Armstrong tavan istikrarlı sistem, birçok faktöre bağlı olacaktır galvaniz profil çerçeve üzerinde asma tavan kurulum maliyeti olarak kabul edilir.


asma tavan Armstrong ambalaj sabitleme elemanları için kare olan metal profiller arasında,asma tavan Armstrong ambalaj sabitleme elemanları için kare olan metal profiller arasında,

yani:

  • Boyut, oda tipi;
  • tavan yüksekliği;
  • Tavan tipi seçilir;
  • çalışma birim sayısı.

Armstrong her türlü soru hakkında tavsiye verebilecek asma tavan kurulumu yapan tavan montajı, konusunda uzman. Şirketin Masters önerilen tasarımın bir çizim gelişecektir.

Tavan Armstrong için Süspansiyon sistemi

mineral elyaf görünmez asma yapının imal edilmiştir tavan kaburgalar ayarlanabilir, bunlar kenar: SL2 veya k2c2.Eğer bir yarı gizli sistemi seçerseniz, en iyi seçimdir plakası geçerli:

  • mineral elyaf;
  • metal;
  • Vektör kenarı ile ağacı.

Armstrong tavan bağlantı sistemi türleri göre değişir ve gizli olabilir, ve diğer yarı-gizlenmiş.Armstrong tavan bağlantı sistemi türleri göre değişir ve gizli olabilir, ve diğer yarı-gizlenmiş.

Tasarım tavan Armstrong

Süspansiyon sistemi, bir kare şeklinde veya dikdörtgen şeklinde birleştirilmiş konum kılavuzları içeren bir çelik çerçeve içerir. kılavuz profilinin Ana yan süreci ekipmanında üretilen beyaz renk, bir kaplamaya sahiptir. süspansiyon sistemi toprağa asılı lambaları dahil. sabitleme kayışları için belirli bir süre sonra uzunluğu dikey yarıklar ile donatılmış önemli kılavuz ray askı tertibatı. Süspansiyon sistemi, metal, mineral elyaf, cam elyaf kaplama malzemeleri için kullanılabilir.

süspansiyon sistemi ile alüminyum robot tavan yapısı yapılmış T-şekilli profili de korozyona karşı dayanıklı malzeme iyi bir kaliteye sahip olan ve kullanım sırasında dayanıklıdır ve. Alüminyum Açı Döşeme birçok alanda kurulum için kullanılır.

asma tavanlar Armstrong sistemlerinin profilleri daha güvenli destek yapısı için özel kilitleri ile donatılmıştırasma tavanlar Armstrong sistemlerinin profilleri daha güvenli destek yapısı için özel kilitleri ile donatılmıştır

Kayıt tavan için ürüne bitmiş bir görünüm verir hat döşeme kullandı. Çelik askı ile yapılan asma tavan yapısı, aynı zamanda kılavuz güvenli bir şekilde tutturulması için tasarlanmış kilit kullanılır.

Açı süs parçaları ürüne çekici bir görünüme sağlayan çerçeveyi gorizontoobrazuyuschim düşündü. Askıya ana hasarlı bölgeyi kapatma tavan seviyesinin düzenlenmesine imkan onlar tavan yüzeyinin seviyelerini oluşturmak.

Bunlar aşağıdaki türde olabilir:


  • yaylı çubuklar;
  • parantez;
  • Tel.

süspansiyon en yaygın varyantlarının bir çubuklar ve delikli yay braketi oluşan eşyalardır.

süspansiyon yapısı, standart düzeni kurulumu için, ana hızlı ve doğru bir ürünü yüklemek için izin verir. Asma tavan uzun süre olacak, kullanımda farklı dayanıklılık olduğunu.

asma tavan sistemlerinin montajı Armstrong (video)

asma tavan Armstrong için aksesuarlar

Süspansiyon sistemleri raylar Armstrong üzerine monte edilmiş farklı kalınlıkta ve uzunlukta Mineral elyaftan unsurları, bu tavan substratın bir bağlantı elemanı sabitlenebilir bulunmaktadır. Kit Armstrong geniş bir alanda firmamız tarafından teklif etti. Bu ürünler, kolay montaj ve tavan montaj etkili şekilde yapılmasını sağlar. Asma tavan için bileşenler olan bir destek çerçevesi vasıtasıyla gibi unsurları söz edilebilir.

Tavan karoları, farklı malzemelerden yapılmış, koşum bağlı ve birçok tasarım seçenekleri vardırTavan karoları, farklı malzemelerden yapılmış, koşum bağlı ve birçok tasarım seçenekleri vardır


Koşucular Armstrong - bunlar güçlü bir tavan yüklemesini sağlayan ürünlerdir. Tavan güvenilir bir tespit için metal profil ayarlanmış olan pristennye açıları uygulanır. Tavan bileşenlerin bileşim içinde destek yapısı sertliği sağlamak için, süspansiyonlar vardır.
Metaller takviye kaburgalar, bunlar mineral fiber levhalar güvenilir şekilde sabitlenmesini sağlamak için gereklidir.

İyi özelliklere sahip alüminyum ve çelik oluşan tavan yapıları, metal kitleri. Bu üretici yıllardır parçalar için bir garanti sağlamak için izin verir. Üreticinin tavan için sitemizin bileşenleri üzerinde Sunan kaliteli malzeme onaylanmıştır.

Tavan Armstrong askılık (video)

Asma tavanlar iyi kalite ve dayanıklılık vardır. Armstrong iç odanın rafine tarzını vurgulamak için bir fırsat verir Geniş aksesuar yelpazesi, onlar zarif bir tarzda oda konusunda yardımcı. Eğer Armstrong tavan seçerseniz, o zaman doğru kararı!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 1 = 3

map