kanaviçe kelebek şeması: 9 kurallar

kanaviçe kelebek şeması: 9 kurallar

12 October 2017Nakış - bu çok eğlenceli ve iğne oldukça basit formudurNakış - dikiş ortak bir türü - Bu çok ilginç ve oldukça basit tür rukodeliyaVyshivka olduğunu. Eğer temellerini öğrenmek ve farklı tekniklerde nakış edebilmek için eğer nakış Engage, zor değildir. Güvenli - nakış düzgün ve güzel yapmak için yardımcı olacaktır talimatları takip çok önemlidir ve en önemlisi olduğunu. nakış haç için düzenleri çeşitleri, çok var. Her dikişçi onun tadı var olacak bir resim seçebilirsiniz. Şema kanaviçe kelebek - güzel nakış türü, kolaylık ve rahatlık ile doludur.


kanaviçe teknolojisini gerçekleştirmek

Çapraz nakış teknolojisi çok karmaşık değildir. Eğer nakış başlamadan önce Ancak, güzel nakış ve düzgün olmasına yardımcı kurallara aşina olmalıdır. Bu kurallar zor değildir, ancak kendisi çok dikkat etmek gereklidir.

o ürünün kendi güzel bir görünüm doğruluğu bağlıdır olarak başlayanlar için örtüşen dikiş tekniği ile yakından tanımak için önemlidir.

Ana kural sadece bir yöne nakış dikiş dikiş olduğunu. Bu, doğru teknikle anahtarıdır. Bu nedenle, nakış gerçekleştirmek için çok dikkatli olmak ve odaklanmış olmalıdır.

kanaviçe teknoloji ekipmanları sadık ve odaklanmış, kolay önemlidirkanaviçe teknoloji ekipmanları sadık ve odaklanmış, kolay önemlidir

Nasıl düzgün dikmek için:


 • Nakış yatay veya dikey olarak, Başa, yukarıdan aşağıya doğru alt yapılabilir.
 • alt ve üst: Nakış dikiş iki tür oluşur. hem yukarıda ve aşağıda yapabileceği bir satırda alt nakış küçük dikiş ile başlamak için.
 • dikiş yukarı yönde gerçekleştirilirse, alt dikiş üstten alta yapılması.

nakış teknikleri biraz göz korkutucu olabilir. Ancak, iğne her tür belirli beceri gerektirir. Bunlar yalnız sürekli egzersiz yaparak geliştirilebilir.

Çapraz dikiş, kelebek: temelleri

Çapraz Dikiş çok farklı olabilir. Birçok manzara ve doğa, hayvan ve çiçek görüntü ile çalışmak ister dikişçi. nakış Bu tür olarak yumuşak ve güzeldir. nakış çapraz İçin Ortak şema kelebeklerin resimdir.

ihtisas dergilerinde olası kelebekler görüntüsü, çevrimiçi yayınlar nakış işleme için şemasını bulun. nakış çapraz için şemaya fotoğrafları transfer edebilir bilgisayar programları da vardır.

Böyle devreler için kumaş farklı nakış seçebilirsiniz. uygun herhangi bir doku görünümünü seçebilir kullanışlı Deneyimli. Yeni başlayanlar için özel bir tuval kullanmak daha iyidir.nakış kelebekler dikkatli olmak ve doğru olarak renkleri birleştirmek gerektiğindenakış kelebekler dikkatli olmak ve doğru olarak renkleri birleştirmek gerektiğinde

nakış işleme için takımları:

 • İstenilen renk nakış kelebek Konu;
 • Tuval, uygun boyutlu;
 • kelebek resmeden Şeması;
 • Hoop.

nakış talimatları takip etmek önemlidir zaman dikkatle sembol ve renklerin doğru kombinasyonu inceleyin. kelebeklerin Görüntüler çok renkli ya da siyah-beyaz vardır. monokrom versiyonu ışık ve gölge oyununa dikkat etmek önemlidir zaman.

kanaviçe şeması: Kelebekler ve çiçekler

kelebekli Işık nakış şemaları internette bulunabilir. çiçekler kelebekler yaygın görüntü vardı. Bu gül, şakayık, papatya, bluebells, peygamberçiçekleriyle olabilir.

Basit devreler, mesleki iğne kadınlar ile başlamalıdır nakış craftswomen başlayanlar - Karmaşık bir hikayesi ve birçok ayrıntı, büyük ölçekli planları seçilebilir.

dikişçi sırasında dikiş oluşturulması veya ipliğin seçimi ile ilgili sorunlar varsa, her an fotoğraf veya video eğitimlerini görmek için olabilir. Bunlar herhangi bir miktarda çevrimiçi mevcuttur. Ayrıca, her dikişçi en onun için uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Düzenleri kelebekler ile oldukça fazla nakış ve onları kolay olmayacak bulmakDüzenleri kelebekler ile oldukça fazla nakış ve onları kolay olmayacak bulmak

diyagram enine sırası:


 • tuval hazırlanması. Bu elle veya bir dikiş makinesi ile kenarları bitirmeliyiz. İplik polar vasıtasıyla güvence altına alınabilir.
 • doğru bir kelebek resmi konumlandırmak için, tuvalin merkezini işaretlemek gerekir. sadece dikey olarak ve yatay olarak alıcı doku katlanarak yapın.
 • Nakış hücrelerin sayısının sayılmasıyla başlayabilir.
 • çember kumaş elde edin. Vdet sonra iğne iplik ve iplik sıkıştırın.
 • Sen teknik bekstich kullanabilirsiniz.

düzgün gerçekleştirildiyse ekli dikiş için, doku kalınlığı ve ipliklerin üzerinde düzgün hücrelerinin boyutunu ilişkilendirmek için gereklidir. Hazırlık çalışmalarının ardından kolayca çiçekten çiçeğe kayan, nakış kelebek başlayabilir veya katlanmış kanatları olan bir çiçeğin üzerinde bulunan. kelebekler tür çeşitliliği gösteren nakışları türleri bu güzel böcekleri karşılamaktadır.

Güzel çapraz devresi: kelebekler kız

Her nakışçı onun ruh ve ruh halini görüntülenen görüntülerle birlikte şemasını seçer. romantik ruh hali ustaları hakkında kelebekler görüşmelere gösteren bir şema seçin. İşleme resimleri bir kutlama yakın için özel bir hediye olur. Onlar da gözlük durumda dekore edebilirsiniz.

İşlemeli Kanaviçe resmi İşlemeli Kanaviçe resmi "kelebekler ile Kız" çok güzel görünüyor ve sevilen biri için mükemmel bir hediye

kelebekler ile Kız - tüm kadınlık ve hayal kurarak barındıran bir devre. Bu dikiş yatak odası dekorasyon veya oturma odası için uygundur.

"Riolis" aşamalı resim performansı teknoloji hakkında söylemek küçük ve basit devreler sunmaktadır.


seçenekleri şemaları

 • Güneş ışığını parlayan kız Running;
 • saçında kelebek Kız;
 • elinde kelebek olan bir kız.

Şema betimleyen kadınlar basit veya karmaşık olabilir. Seçim vasıflı işçilerin eğitim düzeyine bağlıdır. Yeni başlayanlar için, deneyim zamanla geldiğini hatırlamak önemlidir.

kelebekler haç Nakış (video)

kelebeklerin görüntü ile işlemeli Sembol her zaman güzel ve zarif görünüyor. Devre deneyimli ve acemi hem metresi gerçekleştirebilir. farklılıklar çalışma ölçeğinde seçiminde olacaktır. nakış önemli olduğunda, yürütme teknik takip. en ufak tereddüt anda, nakış diğer talimatları, araştırılmalıdır.

Şema kanaviçe kelebek (fotoğraf)

0b88f374d0370orig-- 1BQXhOgC-98-- 2-- 05-- 352121215028-- 05282921-- 714901993504-- 07846902-- 889972313153-- 889973559307--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4

map