kanaviçe, ipuçlarını iyi işler

kanaviçe, ipuçlarını iyi işler

12 October 2017bir haç işlemeli kompozisyonlar, iç çok orijinal ve şık görünüyorbir haç işlemeli kompozisyonlar, iç çok orijinal görünüyor ve stilnoLyubaya galeri işlemeli kanaviçe işi etkileyici - Başkalarının yönettiği "hvastushki" düşünün ve bir ya da diğer teknolojileri alır ne kadar güç ve çaba düşünmek, daha fazla ve daha bakmak istiyorum. nakış olarak gerçekten sırları ve inceliklerini bir sürü ama güzel bitmiş işler gerçekten oyalamak öğrenmek istiyorsanız, kendinizi anlamak için gerekli tüm almak için hiçbir yerde.


İşlemeli Kanaviçe işi: başlangıcı ve püf noktaları

teknik performansa konuşursak, çapraz dikiş nakış bir sayılabilir tiplerine bağlanabilir. Bu iğne tipi temel elemanı - el yapımı kanaviçe dikiş, iki kesişen eğik dikiş oluşur. Genellikle nakış homojen örgü kumaş için de kullanılır.

Bu pamuk veya keten olabilir, ama daha sık çapraz dikiş için özel bir tuval alır yapabilirsiniz. Tuval işi kolaylaştıran bir düz örgü bulunmaktadır. çok önemli bir hareket - iğne bu tür kumaş yapısı.

çapraz dikiş için pamuk ya da keten kumaş için idealdirçapraz dikiş için pamuk ya da keten kumaş için idealdir

Tuval üzerine Hücreler farklı boyutlarda olabilir - miktar çapraz işlemeli boyutu ve işin bile büyüklüğüne bağlıdır. Kök tercihan bir geniş ağ branda ile. Bu gerekli dikiş becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Evet ve ipliklerini n bükülür.

doğru Nakış ve güzel okumak gerekir şemaları, yardımcı olur. Eğer dikiş tüm adımları izlerseniz, herhangi iç süslemeleri için uzun bir süre olabilir iyi ki gerçek fotoğraflarını olsun. Tabii ki, bu tür çalışmaların tasarımı verilecek.


Çapraz Dikiş: En iyi iş ve dikiş türleri

Bugün, nakış çapraz da gömlek altına giyilen yastıkları, peçete, fakat çanta, koshelechki, broşlar sadece dekore. Üstelik görüntüler keyfi özgün olabilir - böyle bir haç oyalamak, Klimt yazdı "Kiss" gibi!

Birçok yeni başlayanlar kelimeleri "Dikiş", "yarı çapraz", şaşırtmak "İngiliz haçı." Bunu anlamak gerektiğini ve en azından temel dikiş listelemek için. Çok Birçoğu.

Bu tür bileşimler, işlemeli edilebilir ile, herhangi bir kumaş veya ped dekoreBu tür bileşimler, işlemeli edilebilir ile, herhangi bir kumaş veya ped dekore

eklemlerin başlıca türleri:  • Danimarkalı çapraz - dikiş bir dizi üst sağ alt sol köşesinden gerçekleştirilir ve ikinci dikişli önce üst sıranın ters yönde - üst sol köşeye alt sağ köşeden geçer;
  • İngiliz çapraz - ve dikey olarak üst sağ köşesinde her X bireysel olarak dikilir, iğne batması, çapraz sağ alt köşesinde görüntülenir.

Yanı sıra, bu çaprazlardan sıklıkla zemin nakış desenleri ve dikiş "ileri iğne" çapraz kullanılır. Küçük harf dikişler genellikle ifadeyi o vurgulayarak, çapraz işlemeli kontur parçaları boyunca çizilir, resim ve böylece bitmiş bir görünüm kazandırdık.

Eh, kombine işlemeli işi yapmak istiyorum. Örneğin, çapraz bağlama nakış ve boncuklar ve pürüzsüz bir yüzey ya da çapraz veya X ve kurdele. Her zaman anlamlı ve ilginç görünüyor.

Omnium çalışma çapraz: bitmiş işin ne yapacağını

sonra ne - bu nakış sonuna yaklaşıyor zaman, yeni başlayanlar için sorularım var. Bu nedenle, işleme çember çıkarılır, o düzgün sıcak demir sıyrılmıştır. Doğal olarak, bu doku koruyucu tabakasının içinden yapılmalıdır. mezuniyet sonrası iş yıkanması tavsiye Birçok dikişçi, ipler ve kumaş eşit katıldı ve resim daha sorunsuz hale geldiği gereklidir.

Büyük işlemeli resim düğünde evliler için büyük bir hediyeBüyük işlemeli resim düğünde evliler için büyük bir hediye

Bir başkası yapar - nakış işlemine başlamadan önce işlenen ılık su temeli, daha sonra kumaş küçülecek. Fakat bu incelikler daha çalışmaları sırasında geliştirilir. çember, tahta veya plastik ve diğer "tarifler" imalat nakış almak kumaş, nasıl işleneceğini, yıkama yıkamak ya da değil - Her dikişçi "sırlarımı" ve birçoğu popüler bloglar ayrılır olduğunu. Diğer craftswomen için yararlı olabilir Bu altın ipuçları. Daha sonra adınızı taşıyacak: örneğin, Fedorov düzeni veya mühürler Petrova. günlükler gibi Değil bir uzman portalı yerlerde.

başlayanlar için çapraz dikiş süreci (video)

kanaviçe dahil özellikle büyük anlar, bir yeri vardır, kendi üzerinde çalışır. Gerçekten çelik azim, daha sakin, daha sabırlı, daha iyi zamanlarını yönetmeyi öğrenmek dikkat edin.


İyi şanslar!

Çapraz dikiş (fotoğraf)

56 22-40 80 748 00000002543 2757 14677 2536412 70977cd76f532f41203d134689949764 10454479

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − 95 =

map