Kalite bitiş alçıpan tavan

Kalite bitiş alçıpan tavan

12 October 2017Alçıpan nedeniyle uzun hizmet ömrü ve görünümüne tavan bitirme için harikaAlçıpan nedeniyle dayanıklı malzemeler kullanılarak duvarları ve tavan araları tavan için uzun hizmet ömrü ve görünümüne tavan bitirme için mükemmeldir. Yüzey bitirme için alçıpan sayfaları uygulayarak pürüzsüz duvarlara yapmak mümkündür. Sonra beğeninize herhangi bir tarzda tavan iç düzenler. binanın içinde Alçıpan kutu tuzak ısı, bu plastik ve diğer ucuz malzemelerden daha iyidir. Bu malzemenin Finish düşük ve yüksek sıcaklıklara dayanabilir ve çok zorlanmadan aynalar, duvar dolapları ve raflar takmak mümkündür.


Kurulum: alçıpan tavan kınına nasıl

Alçıpan farklı mekanların dekorasyon için idealdir. Öyle değer pahalı değil. Sen Alçıpan duvarlar ve astar arasında yer alacaktır ek malzeme ile duvarlar izole edebilir. gürültüden yalıtımı olun. Bu malzeme montajı kolaydır ve özel bakım gerektirmez.

Tavan arası nem içeriğine artırmıştır. Bu faktör ve satın alma neme dayanıklı alçı levha bitirmek için düşünmelisiniz.

İlk olarak, hazırlık çalışması. Çatı kusurlarından arınmış olmalı ve su dökmeye. Çatının tamiri gerekirse böylece daha sonra tavan içine su girişi endişe değildir. Ve tekrar Döşeme gerekmez. Bu size zaman ve para kazandıracak.

kirişlerin durumunu kontrol edin. Bunlar dış etkenlere zarar olmamalıdır.

Bir evin ahşap kirişlerden inşa edilirse, antiseptik ile duvarlar ve tavan ıslatmak gerekir montaj tamamlanır başlamadan önce. kuru bir sonra.


Tavan arasından cilt havalandırma ve aydınlatma için alçıpan kesim delikleri olmalıdır zamanTavan arasından cilt havalandırma ve aydınlatma için alçıpan kesim delikleri olmalıdır zaman

Mertek kurulum birkaç aşamada gerçekleşir. Bu tür bir yöntem yaygındır. oda dekorasyon için küçük ve çatı kirişleri arasındaki mesafe en fazla 75 cm değilse, sen çerçevesiz astar kullanamazsınız.

adım kılavuz adım: • Alçıpan yaprak elde edilmesi;
 • Tablolar boyutuna kesilir;
 • Özel yapıştırıcı Döşeme takın;
 • kirişleri alçıpan sabitleyin;
 • tutkal ve vidayla sabitleyin.

Alçıpan 12.5 santimetre kalınlığında olmalıdır. Eğer daha ince varsa, bunlar bazı yerlerde prigibaniyu yenik düşer.

İçinde köşeleri delikli alan güçlendirilmektedir. Sonra sıva alıp çatılardan dikişleri ve sabitleme vidalarının yerleri kapatın.

elleri ile tavan döşeme alçıpan tamamlanması

Tavan arası birçok kullanım tel kafes modunu bitirmek için. O güvenilir ve özel malzemeler kullanılarak oda sıcak fırsat var. Sen ısıtma sistemleri ile bağlantılı olarak ek ısıtıcı cihazlar kullanmak gerekmez. Yine size karayolunda yakın yaşıyorsanız, akustik yalıtım yapılması mümkündür.

montaj çerçevesi Aşamaları:

 • Odanın ölçümlerini yapma;
 • Biz gerekli tüm malzeme ve araçları satın;
 • Biz Kireçlenme kurulumunu yapmak;
 • kılavuz çerçeve montaj çevresi boyunca;
 • Metal vidalar ile raf sabitleyin;
 • ortasını saptamak;
 • Rota teller;
 • Hücre yalıtım çerçevede koydu.

Alçıpan yardımıyla tavan bitirmek için iki veya daha fazla kişi getirmek önerilirAlçıpan yardımıyla tavan bitirmek için iki veya daha fazla kişi getirmek önerilir

Eğer gerekli sayıda alçıpan, donanım ve metal profilleri satın almanız gerekir bitirmek için.

Sonra kurulum tahta parçası yapmak. Tüm duvarlar ile başlar. Onun işaretler tavan ve zemin transfer oldu. Bu raf dikey konumunu izlemelidir.

Bu hatırlatmakta fayda geçerli: Metal raylar en az üç noktada tespit edilmiştir. noktaları arasındaki mesafe bir metreden daha fazla olmamalıdır.

Raflar çerçeve yapısında metal kılavuzları için vida ile tespit edilir. mesafe aralarında 40-50 cm olmalıdır. traversler frekans kesme sonra alçıpan tabakaların uzunluğuna karşılık gelmelidir. kablo, ısıtma sistemi - gerekli tüm iletişim gerçekleştirmelidir tavan alçıpan kaplama önce. hücre çerçevesinde mineral yün yerleştirilmelidir. Bir ısıtıcı olarak kullanılmıştır. Nem ve kemirgenler maruz kaldığında Bu malzeme bozulmaz.


Büyük bir tavan arasında nem ise düzeyde koruma sağlamak için tüm yapı gidroparoizolyatsionnoy membran sıkın gerekir.

İstenilen kalınlıkta tavan kılıflı alçıpan sonra etkisine ilişkin hiçbir esnemeye bitirmek için. Çalışma sırasında şişme mükellef İnce levhalar. Bu nedenle malzeme tasarruf gerekmez, o zaman tekrar Döşeme değiştirmek gerekmez.

Tavan arası GCR'ye mantolama

ilke bütün diğer alanlarda tavan alçıpan yükleme işlemi tamamlandıktan astar benzerdir.

Bunu yapmak için, satın almak gerekir: alçıpan levhalar (FCL), bina seviyesi ve ölçüm bandı, çekiç, vida, metal profiller.

Tavan arası alçıpan bitirme başlamadan önce bir merdiven vidaları, seviye, tornavida ve diğer araçları satın almanız gerekirTavan arası alçıpan bitirme başlamadan önce bir merdiven vidaları, seviye, tornavida ve diğer araçları satın almanız gerekir


Alçıpan (GCR) bir alçı çekirdeğe sahiptir. uç kenarları dışında kalan tabakanın tüm uçak karton bitmiştir. Bileşiminde özel maddeler vardır Bu malzeme, iyileştirilmiş özelliklere sahiptir.

tavan için alçıpan levhaları alçıpan uygun tip kaplama. Suya dayanıklı bulunmaktadır.

Çatı katında kılıf işlevi birkaç aşamada gerçekleşir:

 • Alçıpan yaprak kesilir;
 • 20-25 cm bölgedeki profil sabitleyin;
 • İlk olarak, tek bir tabaka düzeltme yapmak;
 • Sonra kesik yaprak kurulumunu gerçekleştirmek;
 • Biz bitirme üretirler.

Yatay eklem tabakanın genişliğinin 1/3 oranında birbirinden kaydırılmış olmalıdır. Bu yükleme sırasında meydana gelirse, levha kesmek için tam bir sayfayı değiştirin.

hızlı ve verimli kendi ellerini olabilir tavan kınına. Bunu yapmak için, tüm gerekli malzeme, araç ve kurulum talimatları izlemeniz gerekir.

son dokunuşları çatı katında tamamlanması

işin çoğunu tamamlamak için maliyetleri bitirme önce: raptiye kapağını gizlemek için dikişler kapatmak için, astar ve macun sıva duvarlar ve tavan hazır köşeleri güçlendirdi.

Nihai adımda nasıl macun ve boya kartonpiyer gerçekleştirmeniz gerekirNihai adımda nasıl macun ve boya kartonpiyer gerçekleştirmeniz gerekir

Zımpara yapıldıktan sonra, fazla macun çıkarın ve dikişler görünmez kılmak için gerekli macun duvarlar olduğunu. Yani tamamen düz duvar yüzeyleri elde edebilirsiniz.

Gruntuem yüzey alçıpan duvarlarda kolayca uzandı ve onu absorbe değil boyanın baştan başa. primer sonunda kuru bir rulo ile duvar kağıdı veya boyalı asmak için başlangıç ​​elde edildi.

Alçıpan tavan bitirme için ipuçları (video)

Sen alçıpan sayfaları bitirme için kullanarak, çatı katında düzenlemek için serbesttir. Böylece, tüm iletişimleri will hide, düz duvarlar almak ve duvar kağıdını pokleit edebilirsiniz. tavan tamamlanması odanın damak ve tasarım tarzına bağlıdır, sen hazır seçenekler arasından seçecek ya da kendi tasarlayacak.

Kendinden tavan bitirme alçıpan (fotoğraf süreci)

6 2-montazh-GKL-na-stropila-na-Mansarde 102931 914-1 703333 15271246 263133609 1413496567885 DSC03234 Atlanta Alçıpan-Kurucular-6

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 + = 90

map