Kaç damla streç tavan yüklemesi sırasında yüzeyini referans

Kaç damla streç tavan yüklemesi sırasında yüzeyini referans

12 October 2017Asma tavan - dayanıklılık ahenkli birlikteliği, operasyonel stabilite ve güzel bir tasarımAsma tavan - dayanıklılık, operasyonel stabilite ve güzel dizaynaS zaman gerginlik tavan ahenkli birlikteliği büyük bir popülarite kazanmıştır. Bu yapı bile düşük alanlarda mümkündür yükleyin, ancak, bu durumda, ön hesaplamalar bir dizi yapmak. pratik alçıpan veya PVC panellerin asma tavan yüklemek için unutmayın, odanızın yüksekliği 2 metreden az ise. minimum mesafeye indirilir gibi durumlarda, bir kumaş levha takılması tavsiye edilmektedir.


asma tavan altında oda yüksekliği

tavan tabanının yüksekliği en uygunudur nedir? SNP göre, oda yüksekliği en az 210 santimetre olmalıdır. tavanlar düşük ise, o zaman olabilir ancak bez kumaş yükleyin.

Eğer gerilmiş tuvali yüklemeye karar verirseniz, o zaman bir dizi faktörü dikkate almak gerekir:

 1. taşıyıcı çerçevenin yüksekliği. Birçok kişi masif ve montaj profillerini kullanmayı tercih eder. masif UD-profillerden yapılmış Karkas 10-20 santimetre arasında bir ortalama tüketirler.
 2. iletişim Kullanılabilirlik. Eğer kumaş yüklemeye başlamadan önce, iletişimi yürütmek gerekiyor. Tavan boşlukta iletişimin bir çok tavan yüksekliği aşağıda 10-15 santimetre hale gelirse.
 3. Boyutlar aydınlatma. onlar fazla yer almazlar, çünkü Genellikle hafif streç kumaşlar, spot kullanarak. Ancak, birçok kişi avizeler tercih ederim. bunları kullanma durumunda temel taban ve tavan arasındaki mesafe en az 270 santimetre istenen bir durum değildir.

alçak tavanlı bir odada gergin tuval ayarlanması, çeşitli iletişim ve aydınlatma varlığı oda yüksekliği 20-30 cm azalttığı unutulmamalıdıralçak tavanlı bir odada gergin tuval ayarlanması, çeşitli iletişim ve aydınlatma varlığı oda yüksekliği 20-30 cm azalttığı unutulmamalıdır

Eğer alt odaya asma tavan yüklemeyi planlıyorsanız onlar alüminyumdan daha büyük boyutlara sahip olduğundan, sen, PVC'den imal pervaz kullanamaz. Bunun ötesinde, son daha sağlam ve dayanıklıdır.

Kaç taban tavan Stretch tavanlar düşer

çok yüksekliği streç tavan alır nasıl? Bu malzemeden üretilen bir web süspansiyon bağlıdır. Bu sentetik kumaş, film veya alçı yapılmış olabilir. Ayrıca, tavan orada askıya alınır.


oda yüksekliği azaltılabilir:

 • 20 santimetre, alçı panoları kullanarak. yüksekliğini düşürmek amacıyla tavana bir astar uygulanması daha az ihtiyaç oldu. Bu durumda, tavan 15 santimetre düşecek.
 • filmi kullanırken 3 santimetre, taban yüzeyi pürüzsüz olması koşuluyla.
 • 5 santimetre, asma tavanlar kullanıldığında. yüksekliği özel yaylar vasıtasıyla ayarlanabilir, böylece Raf tavan, az yer kaplar.
 • 5-8 santimetre, ince kağıt ağ-kullanılıyorsa. tavan yüksekliği en fazla 8 santimetre azalır böylece Onlar her zaman, çerçevenin kurulmasına gerek yoktur.

Düşük tavan duvara monte edilmiş ışık kaynaklarının yüklenmesini içermektedirDüşük tavan duvara monte edilmiş ışık kaynaklarının yüklenmesini içermektedir

Oda streç kumaşların montajı sırasında azalır mesafe de duvar düzgünlüğüne bağlıdır. Bu asma tavan için çerçeve yapısı genellikle duvarlar çapa ile tutturulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. Uzmanlar temel tavan ve duvarlar hem hizalamak için kurulumdan önce önerilir.

tavan ve streç tavan arasındaki mesafeyi azaltmak için nasıl

Arzu edildiği takdirde, bir önemli ölçüde taban yüzeyine ve streç tavan arasındaki mesafeyi azaltır. Bunu yapmak için, yapı malzemeleri ve aydınlatma uygun seçmeniz gerekir. Buna ek olarak, web'de güvence optimal yöntemi seçmelidir.taban yüzeyi ve gerekli germe tavan arasındaki mesafeyi azaltmak için:

 1. Küçük bir boyuta sahip spot kullanın. Örneğin, LED spot avize daha az bir derinliğe bağlı. Eğer büyük bir mesafe referans düzlemine sapma istemiyorsanız, o zaman LED-şeritler tercih vermek. Bunlar ağın gerginlik çevresine monte edilmiştir.
 2. V montaj yöntemi kullanın. O 5-7 santimetre kaydedebilirsiniz.
 3. onlar kitlesel tahta parçası gerekmez, çünkü küçük kalınlıkta Web ve alçı panoları seçin.

çalışma profili düşük yükseklik - ana avantajı shtapikovoy germe tavan montaj sistemiçalışma profili düşük yükseklik - ana avantajı shtapikovoy germe tavan montaj sistemi

Mümkün olduğunca fazla yer kazanmak istiyorsanız, size kapsama duvara çare olabilir. Bu durumda, taban yüzeyi ve gerginlikte arasındaki mesafe 2-3 santimetre ile azaltılır.

tavanın tabanından birçok santimetre tavan yemek nasıl

malzeme ve baget türüne bağlı olarak, gerilmiş ağ-taban, tavan yüksekliğinin 5 ile 20 santimetre yemek.

 Birçok yönden, yükleme sırasında kullanılan baget türüne bağlı olacağını odanın yüksekliğini değiştirmek.

Için asma tavanlar kullanılır:

 • Duvar PVC 2.5 santimetre yüksekliğe sahip profiller. onlar yükseklik referans yüzeyinin 3-7 santimetre aldıkça kullanın bu bağlamaları, tavsiye edilmez.
 • alüminyum duvar profilleri, yükseklik 3.5 cm. Bu profiller, ancak ağın daha güvenli şekilde bağlanması sağlarken, oda yüksekliğinin 4-6 cm alınmıştır.
 • Tavan alüminyum pervaz, yüksekliği 2.2 santimetre. Bu tür bir profil oda yükseklikten daha fazla olmayan 2-2.5 cm den daha fazla sürer.
 • Birleştirilen profili, 2.4 cm'lik bir yüksekliğe sahiptir. Bu öğeyi kullanırsanız, taban yüzeyinden 8-10 santimetre çekilmek gerekir.

Film tavan taban yüzeyinin kusurları gizlemek için yardımcı olacak ve herhangi bir iletişim maskelerFilm tavan taban yüzeyinin kusurları gizlemek için yardımcı olacak ve herhangi bir iletişim maskeler


En uygun bir tavan alüminyum baget bulunmaktadır. Onlar sağlam ve kompakt. Eğer ayna bez yüklemek istiyorsanız, görsel olarak sadece alüminyumdan yapılmış tavan pervaz kullanılması önerilir, uzay artırır.

kaba streç tavana tavandan minimum mesafe nedir

Ne minimum mesafe de gerilmiş kanvas ayarlanabilir? Uzmanlar, sert yüzey ve dıştan bıçak arasındaki minimum mesafe 3 cm olduğunu söylemektedir. Bu yükseklik taban yüzeyi tamamen pürüzsüz olması durumunda elde edilebilir ve bir film kullanıyorsunuz.

Filmin Kullanımı hatta "Kruşçev" olabilir. Böyle tavanlar özel bakım gerektirir ve çok prezentabl görünmüyor. Buna ek olarak, film, tavan taban yüzeyinde hareketlilik söz konusu olsa bile kurulabilir.

Film ne zaman nüansları bir dizi düşünün yükleme:

 1. montaj teknolojisi shtapikovuyu sadece kullanın.
 2. LED spot kullanın. Bunlar büyük ipotek ve termokolets yüklenmesini gerektirmez.
 3. Montaj filmine konu ayarlayın. Bu önlemek irtifa değişiklikleri yardımcı olacaktır.

Germe tavanların montajı (video)

seçimin yüksekliği yükleme öncesinde yapılmalıdır. duvarlar ve tavan hizalamak emin olun. Aksi takdirde, yapı deforme olabilir. daha küçük bir boyuta sahip olduğu, alüminyum profiller kullanılarak kasalar imalatı için. Eğer alan büyük miktarda kaydetmek isterseniz, shtapikovuyu veya kama montaj teknolojisini kullanır.


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map