kabuklarından yapılmış paneller: 3 deniz fikirler

kabuklarından yapılmış paneller: 3 deniz fikirler

12 October 2017Kabuklar - paneller için çok iyi bir malzeme, çünkü onların alışılmadık şekli ve görüntüsü eşsiz bir bileşimini yapacakKabuklar - paneller için çok iyi bir malzeme, çünkü onların alışılmadık şekli ve kompozisyon formunun kabuklarından yapılmış unikalnoyKrasivoe panelleri oturma odası, yatak odası veya koridor içini tamamlayacaktır. onun üretimi için bazı kabukları ve bazı dekoratif malzemeler tutkal gerekir. Önemli olan - Aksi kompozisyon anlamıyla belirgin olacak doğru renkleri seçmek için. Tasarımcılar hayal uçuş sınırlamak için tavsiye edilir. kompozisyon deniz yaşamı ya da tekne görüntüleriyle tamamlanmaktadır.


Yeni başlayanlar için ipuçları: Nerede kabuk paneller için malzemeler aramaya

Her yıl, vatandaşlar hergün sürekli gürültüsünden bir mola kıyı bölgelerine gönderdi. Gerekli kabukları toplamak zahmetine gerek yoktur. Sonraki şekil estetik tercihe bağlı olarak seçilir. kompozisyonun tekliği kabuklarının sıradışı form verecek. Bu bir yönüyle ilgili akılda tutulması gereken: bir tatil başka bir ülkede ise, kabukları çok sayıda izin ülke dışına olsun, yasal nüans netleştirmek için gereklidir? devlete girişinde olmalıdır böyle bir soru sorun.

çünkü onların alışılmadık şekli kabuklarından Farklı aralık ve farklı bir türçünkü onların alışılmadık şekli kabuklarından Farklı aralık ve farklı bir tür

Buna ek olarak, hiçbir zarar aşağıdakileri yapmak olacaktır:

 • kabukları nakli için Mark sıkı konteyner;
 • Dalgaların, büyük ve küçük çakıl etkisi altında deforme bulun;
 • egzotik ağaçlar birkaç dal toplayın.

kompozisyonu gerçekleştirmek için malzemeler bulun iğne veya pazar için malları depolamak kolaydır. Asıl - kağıt üzerinde önceden kroki projesinin hayata geçirilmesi planlanmaktadır.


sırlar ve püf noktası: ellerinizle kabuklarından panelleri nasıl yapılır

Sonunda söndürmeden gerektiğine dair bir kaba taslak yapmaya başlayın. Tasarımcılar sadece kabukları ile sınırlı değildir öneriyoruz. Paneller tahıl ve baklagiller tohumlarını tamamlayacak.

iki eşit parçaya bölündü karton büyük bir parça, gereken bileşim yapmak için. Gelecekteki yaratılış çizilen kontur bir parçası üzerinden Kalem. Bir sonraki adımda, tercihinize bağlı, tutkal "Moment" veya sıcak eriyik yapışkan, bir fırça ve dekoratif malzemeler gerekecektir.

Çalışmaya başlamadan önce yapılan küçük bir kroki, çalışmalarının sonuçları hakkında net bir fikir için izinÇalışmaya başlamadan önce yapılan küçük bir kroki, çalışmalarının sonuçları hakkında net bir fikir için izinaşağıdaki gibi onlarla çalışmak geçerli:

 • karton sayfasında daha önce takip hatlarına göre, küçük taş diktiler;
 • çakıl elde edilen katı bir yapışkan, ince tabakası dökülür;
 • yapışkan kurutulduktan saydam hale geldikten sonra, bu şekilde özel bir cazibesi bileşimin verilmesi;
 • 24 saat sonra, ve ancak ondan sonra monte edilebilir kabuklar için yapıştırma kuvveti kazandığı maksimum seviyesi;
 • zorunlu simetri kurallara bağlı olmayan deniz kabukları uygulanması yöntemi seçerken;
 • Ilımlı yaratıcı kaos kompozisyon kolaylığı ve itiraz verecektir.

tuval yapıştırıcı silah kurutuldu dokunarak izleri sonra, elde edilen boşluklar, çok küçük bir kısmı taşları doldurmak gerekir. Tasarımcılar belirtilen öğeyi kötüye önermiyoruz. Kabuklar tamamen dolgu maddesinin bir tabakası altında gizli olmamalıdır. Yüzey işleme vernik imalatı için bir işlem. Bu dayanıklılık ve özel bir çekicilik verecektir.

kendi elleriyle kabuklarından yapılmış gemi panellerini Do

kendi halinde Olağandışı, kompozisyon kalpleri uzun engin deniz için sevgiyle bunalmış olan hitap edecek. Panelin Üretim dikkate yapıştırıcı kurumaya gerekli zaman ayırdığınız, 2 günden fazla sürmez. Sen temelini oluşturacak bir büyük kabuk, bulmalıyız. Dekoratif elemanlar bileşim kuracak renk yelpazesi alanı göre seçilir.

Panel Panel "kabuklarından Gemi" Deniz sevdiği adamın büyük bir hediye olacak

Geminin şekli ile önceden tanımlanmış - Yeni başlayanlar için, tavsiye tek parça var. Bu konuda uygun malzeme seçimini bağlıdır. Gemi bir çok düzeyli yapmak planlanıyorsa, birkaç küçük boyutlu kabukları gerekir.

Talimatlar adım adım

 • 2-3 rapanov taban yapısından Tutkal, bağlama işlemi sonraki turunda ön kısmında yer alır;
 • uzunluğu aynıdır 2-3 çubukları, kesme;
 • eşit bir mesafe olacak şekilde tutmak kabuğa dikey tutkal çubukları;
 • 4-5 saat içinde yapışkan kurumaya;
 • İç yan aranırken, burada yoğun bir malzeme kabuk, bir parça monte edilir;
 • Sen süslemeleri ve yapısını geliştirmek için sicim kullanabilirsiniz;
 • Dikey çubuklar grubu üzerine monte kabuk-yelken;
 • orta ve 2 daha küçük yelken kullanılan kabuklarında büyük boyutlu kabuk yelken Önerilen;
 • Ortaya çıkan geminin direği bayrak bezenmiştir.

Tablolar, elleriyle kabuklarından yapılmış paneller: Tasarımcı İpuçları

Kendi elleri orijinal paneli yapmak kim, biz dengeye saygı gereği dikkatli olmalıdır. Göz modelini çekmek elemanlarının çok sayıda içermiyor. hepsi önceden dikkate almak önemli olmasının nedeni budur. Örneğin, oturma odasında pastel renklerin büyük kompozisyonunu görünüyor ve çocuklar için - sıcak. Kafa hiçbir fikir ise, bitmiş ürünlerin fotografları çeşitli görebilirsiniz.

Gerekli malzeme ve sabır hazırlamak - kabuk resmi-paneller bile bir acemi, ana şey, kendi ellerini yapmak çok kolaydırGerekli malzeme ve sabır hazırlamak - kabuk resmi-paneller bile bir acemi, ana şey, kendi ellerini yapmak çok kolaydır

aydınlatma alanlarında derecesi dikkate alınması gerekmektedir bileşimleri yapmak ve iç renk hakim olarak.

Diğer öneriler arasında, aşağıdaki tanımlar:


 • Aksi kompozisyon unaesthetic olacak, tutkal kötüye kullanmayın;
 • Kullanılmış ürün uyum kombine edilmelidir;
 • işin temel rengin 2-3 tonları ile karakterize gerekli görünüşte çekici fotoğraf çerçevesi oluşturmak için;
 • güvenilir bir sıkı mukavva veya yonga levha diye de kullanılan baz;
 • Sen doğrudan güneş ışığı altında son kompozisyonu koyamazsınız;
 • Deneyimli ustalar tüm sorulara cevap olacak atölyeleri ziyaret etmek her zaman mümkündür.

elleriyle kabuklarından yapılmış paneller (video)

sevdiklerinize sıradışı bir hediye memnun etmek isteyenler için heyecan verici bir deneyim - kabuklarından bir panel oluşturma. Arzu edildiği takdirde, kullanıma hazır bileşimin, iç dekorasyon olarak kullanılır. büyüklüğü ve sahtecilik şekli hayal sadece uçuş sınırlı, ama çok büyük bir seçenek yapılması tavsiye edilmez. Başlıca dezavantajı - düşük direnç. Bitmiş yapının gerekli dekorasyon unutmayın.

kabuklarından yapılmış paneller (fotoğraf)

1jeug51f1896b4746a --25- 55-1024x1024 2CBEB18C7538-75 64master-klasspomosaike 5757s 5652e8928fd46345995b 8af884ac 1318707 497.458.412-1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − = 12

map