Japon kanaviçe ve Sachiko en iyi şeması: 5 seçenek

Japon kanaviçe ve Sachiko en iyi şeması: 5 seçenek

12 October 2017daha doğrusu, ilginç özgün ve orijinal farklı tonları birleştirmek olanlar çekmek Japon nakış çapraz düzenleriböylece onun özgünlük ve renk bazen çok alışılmadık kombinasyonu - daha doğrusu, ilginç özgün ve farklı ottenkiChem çekici orijinal Japon nakış çapraz düzenleri birleştirmek olanlar çekmek Japon nakış çapraz düzenleri. Örneğin, açık yeşil ile yangın - Rusça konuşan needlewomen çoğunluğu bu fikirde değil iken, başarılı bir kombinasyon olarak kabul edilir. Her durumda, nakış Japon şemaları fanlar oldukça çok var. Ama ne düzenleri en popüler?


Çapraz Dikiş: Japon motifleri şeması, Sachiko ekipmanları

Japon nakış çapraz düzenleri bir üs olarak sevdim herhangi bir karakterin kullanımını biten otografık dan (bilgisayar programları vasıtasıyla dahil) küçük oluşturmak değişen birçok şekilde elde edilebilir. sıradan bir kişi için zordur, ancak dikkat çekiyor aynı anda - Ah, bütün Asya ülkelerinde olduğu ve kaligrafi herhangi bir sorun yoktu.

Japon nakış Sachiko basit, ilginç ve gurme olduğunuJapon nakış Sachiko basit, ilginç ve gurme olduğunu

Japon tarzı nakış için kullanılan en popüler motifler:

 • Sami Japonca (Tuval üzerine Geyşa görüntüsü);
 • samurai;
 • hieroglyphs;
 • Sakura;
 • Japon tarzı eğimli bir çatıya karşılık gelen Tapınaklar.

Tabii ki bu çapraz dikiş kullanılan tüm setleri değildir. Ama biz değil her tasarım bir şablon olarak uygun olduğunu hatırlamalıyız. Nedeni basit - Japonya'da çapraz nakış, prensip olarak, mevcut değil. ekili teknik Sachiko, düz bir iğne vardır. Ve bu kumaşın birkaç hurda eşzamanlı gerçekleştirilebilir.


Japon kanaviçe nedir

Bilindiği gibi, bir Japon kadın dikişi geçmez aslen oldu. Onlar için bu Japonya ilkesi, yabancı ülkelerde geliştirmeye başladığı geleneksel Sachiko ve diğer yöntemler, sadece 17. yüzyıldan sonra yayılmaya oldu. Ayrıca Oyaların Japon sanatının çok Çinli ustalar verdiğini biliyoruz. Kültürün Bölüm anlamıyla karakterleri yazmak gibi, dışarı alınır. Şimdi şöyle bir haç nakış? Bu kombine teknik Sachiko ve geleneksel nakış.

En ince ipliklerin kullanıldığı geleneksel nakış makineleri bir arada ve Sachiko, - Japon nakış ÇaprazEn ince ipliklerin kullanıldığı geleneksel nakış makineleri bir arada ve Sachiko, - Japon nakış Çapraz

Önemli farklar: • Sadece bir bağlayıcı kullanılan eserin vücuda Toplam;
 • Resim kendisi de, geleneksel Sachiko ile bezenmiştir (Şekil desenin bir tür döner);
 • nakış ince iplik kullanılır.

Japon geleneksel nakış kullanmış Tema, oldukça standarttır: Bu manzara ve sakura bazı fotoğraflar, çiçek aranjmanları. Ve tabii ki, güzel karakterler açıkça enfes hat bakımı.

Onlar için diyagramlar: Japon karakterler ve malzeme seçimi

Onun eserlerinde tekrarlayın Japon motifi bu karakterlerin söz konusu olduğunda, nispeten kolaydır. tek renkli çapraz dikiş ince iplik vardır kullandı. Yani, en koyu ile dekore edilmiş olan parlak bir kumaş kullanımıdır. değil en iyi seçim - Rengini yapma. Eğer kırmızı gibi siyah renk yerine geçebileceğini hariç.

Japon nakış motifi beyaz çarşaf ve siyah ve kırmızı konuları kapsamaktadırJapon nakış motifi beyaz çarşaf ve siyah ve kırmızı konuları kapsamaktadır

Nerede devreyi alınır? bilgisayar programları yardımıyla kendi yaratmak - Vasıflı işçiler aynı zamanda seçeneği en kolay ve doğru savunuyorlar. Ve yine onlar tüm koleksiyonlarını içeren tartışma forumları, ücretsiz olarak indirilebilir.

Yeni başlayanlar için aşağıdaki karakterlerle başlatabilirsiniz:

 • İyi şanslar;
 • Sakura;
 • cesaret;
 • Saçiko.

farkın tarzında ihmal edilebilir ve dikiş üst kenardan başlamak daha iyidir.

Japon tarzı çapraz dikiş için yararlı ipuçları

Temel malzeme üzerinde sonraki çekme, düz olabilir varsayılmaktadır, ancak oluşturulan kareler ile hazırlanır. Ve (o doğal ipek bile) ince iplik kullanıldığında olduğu gerçeğine rağmen, kalın, uzun bir iğne kullanımı daha uygun ve bir az.

Japon tarzı kanaviçe bile ince tuval üzerine kalın uzun iğne kullanılması önerilir zamanJapon tarzı kanaviçe bile ince tuval üzerine kalın uzun iğne kullanılması önerilir zaman


dikişlerin üst yayılan iplik geçmez üzerinde nasıl şerit deseni, bunu önlemek için?

Bunu yapmak için aşağıdakileri yapabilirsiniz:

 • gelecek dikiş için hazırlamak üzere küçük deliklerin alt çekme işleminde;
 • vernikle emniyete üzerine tüm;
 • birlikte istiflenmiş birçok tuval kullanın. geciktirilmiş ikinci - birinci desen bir saniye olarak dikilir.

Japon tarzı Nakış (video)

Tabii ki, birkaç cümle Japon needlewomen tüm becerilerini tanımlamak mümkün değildir - tüm bu ancak tecrübe ile gelir. Ancak temel, ilke olarak, aynı olan - çapraz bağlar, aynı çapraz kareler gerçekleştirilmektedir altında. Hücrelerin boyutunu değiştirerek eseri oluşturma sürecinde birçok Japonya'da arada, By. Bu, aynı karakterlerle bir bez üzerine örneğin, zarif çiçekler birleştirmek mümkün kılar. 

Japon nakış çapraz düzenleri (fotoğraf)

0b8a18aed6620eorig-- 1-- 7d08e85256a4-- 159-- 812-1-- 978f11544d95021676b9451d2ec417e4-- 83275-- 410145617487-- 428013648810-- 452217449396--


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 7 =

map