Jako samodzielnego montażu antresoli w korytarzu

12 October 2017W salonie antresola harmonijnie będą wyglądać w połączeniu z innymi wyposażenie domuW antresoli salonie będzie wyglądać harmonijnie w połączeniu z innymi elementami intereraAntresoli miały wspólny element wnętrza w Chruszczowa mieszkań. Pomimo tego, że nie stracił dawną popularność, a jedynie został zmodernizowany w czasie. W związku z tym, można ozdobić pokój przedpokój jest nie tylko praktyczne, ale również eleganckie ubrania, antresola.


Rodzaje antresola korytarz

Jeśli masz dużo rzeczy, które nie pasują do szafy, można go kupić od prywatnego statku lub antresoli tworzyć własne ręce. W nim, na przykład, można umieścić zimowe buty w sezonie letnim. Jednak przed rozpoczęciem tworzenia potrzebę mezzanine, aby wiedzieć, jakie są ich poglądy.

Jeden rodzaj antresoli - dwustronnyJeden rodzaj antresoli - dwustronny

Formy antresoli:

 1. jednostronny;
 2. dwustronny;
 3. otworzyć;
 4. zamknięte;
 5. Rogu.

Są to pięć głównych kryteriów, które pomogą Ci wybrać wygląd przyszłego antresoli.


Również wziąć pod uwagę wielkość antresoli, na podstawie rozmiaru korytarzu i osobistych potrzeb.

Jednostronne widok na antresoli obejmuje model, którego drzwi są umieszczone tylko po jednej stronie, a po drugiej - tylną płytę. Dwukierunkowe lub sekwencyjnie, odpowiednio, nie ma zarządu, a jego obie strony są drzwi.

Ponadto, istnieją otwarte i zamknięte typu mezzanine. modele zamknięte - te, które mają drzwi i otworzyć na myśli to zwykle półka pod sufitem. Plus najnowsze, że rzeczy są łatwiej wydostać się z nim, ale większość ludzi woli, aby zamknąć drzwi antresolę. Nawiasem mówiąc, jeden z najbardziej popularnych modeli antresoli jest uważany Alla-5, który został zaprojektowany w klasycznym stylu i będzie pasował do każdego wnętrza.

Mezzanine rogu stoją trochę droższe, ale mieszczą się w tych mieszkaniach, w których konstrukcja nie pozwala na ustalenie standardowego modelu. Alternatywnie, róg mezzanine może być również elementem projektu, podkreślając godność pokoju, lub odwrotnie, można ozdobić go z pomocą dowolnego rzeczy. Na przykład, system wentylacyjny.Szafy z antresolami w hali: jak wybrać

Oprócz przedstawionych pięciu kryteriów, które są podzielone na strychu, ich model również można podzielić na dwie więcej kategorii.

Mezzanine to:

 1. nieruchoma;
 2. Meble.

antresola meble jest odpowiednim miejscem do przechowywania butówantresola meble jest odpowiednim miejscem do przechowywania butów

 modele stacjonarne są regały do ​​sufitu, do którego dodawane są rzeczy. Ale meble antresoli znajduje się w górnej części szafy. W zależności od modelu szafy, są również podzielone na kanciasty i prostokątne.

Na antresoli - górna półka szafy są również często umieścić buty zimowe, artykuły gospodarstwa domowego, książek, itp Ponadto, w zależności od konstrukcji szafy, antresola może być stylizowany na starym drewna, marmuru, kamienia lub klasycznym stylu.

Należy również pamiętać, że na antresoli szafki wyposażone są w jedną lub dwie półki, a ich fasady mogą być ozdobione rzeźbionymi wzorami lub lustra.

Jak zrobić antresolę w korytarzu z rękami: instrukcje

Stacjonarny modelu antresola i łatwo zrobić samemu, jeśli się z naszymi instrukcjami.

Jak zrobić sobie półpiętro:


 1. Oblicz rozmiar przyszłego antresoli i zakup wszystkich niezbędnych materiałów;
 2. Na podstawie obliczeń zrobić szczegółowy rysunek przyszłego antresoli;
 3. Po rysunku, zrobić ślady na materiale i rozpocząć wycinanie za pomocą wyrzynarki lub przenośników.
 4. Połączyć wszystkie produkty z pomocą samogwintujących paznokci. Ewentualnie dekoracji mezzanine wzorzyste wnęk w drzwiach kąty wyśmienite wykończenie, taśmy klejącej, lakier i inne.

Mezzanine łatwo tworzyć własne ręceMezzanine łatwo tworzyć własne ręce

Po tym, to pozostaje tylko zainstalować i zabezpieczyć antresoli pod sufitem. Można to zrobić za pomocą drewnianych belek lub profili metalowych.

Należy pamiętać, że drzwi na strych, jeśli masz zamiar zrobić model typu zamkniętego, może być albo na zawiasach lub przesuwane. Wybór jest oparty na osobistych preferencji, a także cech pokoju.

Szafa w przedpokoju z antresolą: Charakterystyka

Innym popularnym elementem w projektowaniu nowoczesnego wnętrza jest szafa z antresolą. W przeciwieństwie do standardowych szafek w szafie jest to, że oszczędza więcej miejsca w pokoju. Będzie to dobra zaleta dla właścicieli małych korytarzach, tym bardziej, że nowoczesne oferty rynkowe i opcje kątowe szafę. Są one nieco droższe, ale pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca.

Szafa z antresola oszczędność miejscaSzafa z antresola oszczędność miejsca


Ponadto, istnieje tendencja do rozprzestrzeniania szafy na rynku krajowym, podczas gdy standardowy model stopniowo traci grunt. Dlatego też, wybierając ubrania z antresolą, otrzymasz praktyczne meble, które wymaga minimalnej przestrzeni, a wkrótce będzie w modzie. Szeroka gama dzisiejszym rynku pozwoli Ci wybrać model, nawet w najbardziej nietypowej konstrukcji korytarza.

Nawiasem mówiąc, można również tworzyć własne samą szafę. Oczywiście, jeśli jesteśmy pewni swoich umiejętności i mieć przynajmniej pewne doświadczenie w stolarstwie i instalacyjnych. W tym przypadku, będziesz w stanie zaprojektować strukturę szafy, antresola do niego i zrobić projekt do gustu.

Antresola z ich rąk (wideo)

Nabywanie lub projektując własny antresolę, otrzymasz praktyczny element wnętrza, który można złożyć dodatkowy materiał. Ponadto, dobrze wykonany antresola podkreślić zalety swojego pokoju hali lub ukryć swoje wady. Dokonywanie poddasze własnymi rękami, aby pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Konstrukcja antresoli w korytarzu (zdjęcie we wnętrzu)

15 29 10 8 24 3 16 22 17 27

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 + = 42

map