Jakie rodzaje sufitów: różne opcje zasięgu

Jakie rodzaje sufitów: różne opcje zasięgu

12 October 2017Do tej pory istnieje duży wybór materiałów do wykończenia sufituDo tej pory istnieje duży wybór materiałów do wykończenia pukanie pierwsze, wybór systemu sufitowego jest zależna od rodzaju koncepcja projektowa panuje w domu. A jeśli nie ma wyraźnego stylu, nadal istnieją pewne powody, cechy, które mogą być wybrane pokrycie sufitu. Jeśli jest czas, aby zrobić nowy sufit, spójrz na różnych opcji.


Jakie są sufit: Rama zawieszona

Montaż sufitu można łatwo zrobić z rękoma, jeśli taka instalacja jest przeprowadzana raz, dobrze lub naprawy umiejętności są wystarczające do czynienia z własnej dyspozycji.

„Zawieszony” Słowo pokazuje, że przyszłość sufitu jest projekt, który jest zawieszony z projektem podstawowym sufitu. jest zawieszona na ramie. A rama ta jest z drewna lub metalu.

Rama zawieszona na suficie - najczęściej rozwiązanie konstrukcyjneRama zawieszona na suficie - najczęściej rozwiązanie konstrukcyjne

Aby urządzenie używane metalowe profile ramy - i prowadnic sufitowych. Są one montowane na obwodzie, tworząc rusztowanie, które schować. W tym przypadku mówimy o stworzeniu konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych. Ale ramowe i kasetonowy strop, a rack itp Wystarczy zrobić klatki mogą być różne, jak również zawiesiny do nich.

Na podstawie ramy metalowej może sufitu kilku warstw. I można to zrobić, a łączny pułap po rozciągnięciu płótno ozdobione projektowania skrzynek suchej zabudowy.

Odmian sufitów (wideo)


Pokrywa opcje sufitowa: wybielanie lub malowanie

Załóżmy, że sufity mieszkalne niskie, a różne rodzaje konstrukcji sufitów nie jest dokładnie twój wybór, a następnie trzeba wybrać optymalne pokrycie sufitu.

dekoracja odmiany sufit:

 • Usprawiedliwianie. Stara wersja, gdy sufit jest pokryty kredą lub kompozycji wapna. Jednak na nieprzygotowanego powierzchni takiej kompozycji, oczywiście, nie ma zastosowania. Po pierwsze, należy wyrównać sufit bazowa, tynki, szpachlówki, grunt, a następnie przetwarza je, a dopiero potem do Beli. W wykonaniu nie jest najlepszym rozwiązaniem (w każdym razie średnio), będziesz musiał wybielić jego dwa lata.
 • Malowanie. Sytuacja jest prawie taka sama, tylko zamiast kredy i wapna użyć składu tuszu. Farba bardziej praktyczne, są tanie i łatwe do pracy z nimi. Szczególnie dlatego, że po wybielić sufitu, tylko biały i żadna inna nowoczesna farba zakłada wiele opcji kolorów i odcieni.
 • Tapetowanie. Taka konstrukcja wykonanie sufitu też ma długą historię, ale wersja jest całkiem dobra. Po pierwsze, jeśli wziąć pomalować tapetę można prawie każdego roku, aby zaktualizować sufitu, malowanie tylko tapety. Po drugie, nie można po prostu wziąć ściany papieru, jak na przykład bambus, który byłby świetnym rozwiązaniem dla przestrzeni mieszkalnej w ekologicznym stylu.

Wielu właścicieli nie wybrać się niepokoić o wykończenie sufitu: po prostu jej kolor, wybielacz lub TapetyWielu właścicieli nie wybrać się niepokoić o wykończenie sufitu: po prostu jej kolor, wybielacz lub TapetyAle z taką powłoką jak plastik dekoracyjnych płyt dzisiaj odmówić, odnoszących go do przestarzały, nie jest już tak spektakularne sufity wystroju.

Tworzy sufit w domu: projekt kaseta

Sufity kasetonowe mają również zastosowanie do konstrukcji zrębowej. Ich zasada jest taka, że ​​trzeba wypełnić ramkę ze specjalnymi panelami. Czasami określane jako raster sufitu kasety.

Charakterystyczny kasetonowy strop:

 • Kasety - płyta z wełny mineralnej lub wełny szklanej (sprężonego) z wypełniaczami, takimi jak glinka lub skrobia;
 • Płytki są wykonane bez żywic fenolowo-formaldehydowych i azbest, ponieważ są one niepalne i nieszkodliwa dla ludzi;
 • Płyty są zazwyczaj białe, jednolitym kolorze;
 • Najczęstszymi panele tekstury - gładkie, ale można kupić płyty z szorstkiej powierzchni;
 • Oprócz standardowych płyt dostępne i specjalnych, na przykład, wodoodporna i akustyczną.

Kaseta sufit - wiszące design, który doskonale ozdobić każde pomieszczenieKaseta sufit - wiszące design, który doskonale ozdobić każde pomieszczenie

Sufit kasetowy mocowania systemu przedstawia się następująco: łożysk i pośrednich przekrojów, zawiesiny i filety (profile ścienne). Okazuje się, że sufit jest zainstalowany dość szybko i tak samo szybko można zdemontować lub częściowo zdemontowana.

Tworzy konstrukcje sufitowe: różnorodne stojaku

Podwieszane sufity są zazwyczaj instalowane na niewielkich obszarach o dużej wilgotności lub w środowiskach korozyjnych. Jest lekki i trwały, ekologiczny sufit. Oni nie boją się wilgoci i nie jest palny.

Zgrabiarka - cienką płytą z aluminium lub stali, który jest pokryty kilkoma warstwami lakieru pieczenia.

Co do projektu, to w ten sposób:


 • Płytki posrebrzane;
 • złocony;
 • chrom;
 • SLR;
 • mat;
 • Z lub bez perforacji.

Sufit Rack w coraz większym stopniu w takich dziedzinach, jak: kuchnia, WC i łazienkaSufit Rack w coraz większym stopniu w takich dziedzinach, jak: kuchnia, WC i łazienka

Mocowanie taka struktura jest prosta: podstawowy sufitowy profilu nośnego, grzebień, a same panele do grzebienia tylko prischelknutsya. Te uchwyty są systemem klipów.

Opcje dla naprawy sufitu: rozciągnięte płótno

Jest to jeden z najbardziej popularnych konstrukcji stropowych. Można też wyciągnąć płótno lub tkaniny polistyren PVC. W pierwszym przypadku, pracownicy przychodzą i dokonać wstępnego pomiaru, drugi pomiar nie jest to konieczne, dodatkowy kawałek materiału po prostu odciąć.

Cechy rozciągnąć sufitu:


 • Dość szybko, w ciągu zaledwie kilku godzin z sufitu staje się idealnie gładka i poziom;
 • Stretch sufit jest najbardziej zyskowne przedstawia układ wyrafinowane i oryginalne oświetlenie;
 • Powłoka ta może być uznana trwałe, jak to jest z należytą starannością przez okres co najmniej 15 lat;
 • I dbać o niego po prostu - czasami może to być odkurzaczem, a więc - do wycierania szmatkę w słabym roztworze wody z mydłem;
 • Elastycznej tkaniny mogą być matowe i błyszczące;
 • W przypadku zalania sufitu podwieszanego pozwoli zaoszczędzić meble i podłogi z wody, a woda może być następnie osuszony (specjaliści połączeń);
 • Wszystkie nieprawidłowości pułap podstawowy ukryte.

Stretch sufit - najbardziej popularnym i rozpowszechnionym typem wykończenia sufitówStretch sufit - najbardziej popularnym i rozpowszechnionym typem wykończenia sufitów

Szczególnie popularne są dzisiaj sufity z drukowania zdjęć, które pozwalają praktycznie każdy wysokiej jakości transferu obrazu do sufitu, co zwiększa możliwości projektowe.

W przypadku wykrycia nieprawidłowości są widoczne na suficie

Tutaj można zrobić na dwa sposoby. Pierwszy - aby oczyścić swój kit, gipsu i podkładu aż sufit nie będzie gładka. Tak, być może trzeba będzie zastosować więcej niż jedną warstwę masy szpachlowej, zanim będzie można osiągnąć wynik. Ale nic nie pomogło.

Co do zasady, jeśli sufit są jakieś nieprawidłowości, istnieją dwa sposoby, aby je naprawić: po pierwsze - kit, drugi - do wykorzystania na zawiasach projektu do wykończenia sufituCo do zasady, jeśli sufit są jakieś nieprawidłowości, istnieją dwa sposoby, aby je naprawić: po pierwsze - kit, drugi - do wykorzystania na zawiasach projektu do wykończenia sufitu

Po drugie - po prostu wyposaża konstrukcję zawieszenia, który będzie ukryć wady. Ale jeśli istnieje groźba upadku tynku, to lepiej, aby usunąć tworzenia ram i jego skórę, aby utrzymać to upadł i nie mógł zrobić wiele szkód w suficie podwieszanym.

Sufity napinane można również ukryć nierówną powierzchnię bazową. Często odbywa się to w nowych budynkach, gdzie drugi i trzeci rok, sufit może pójść małe ale nieestetycznych pęknięć.

Jak usunąć nierówności na suficie (wideo)

Dzisiaj, wybór mebli i konstrukcji stropu jest super, i nie jest to opcja dla każdego gustu i każdej okazji. Przestrzegać równowagi stylistycznej jedności, równowagi barw i kupić tylko wysokiej jakości materiałów.

Powodzenia w naprawie!

Rodzaje stropów (zdjęcie różnych materiałów)

2-min 1-min 4 minuty Przez 3 minuty 5-min 6-minutowego 7-min 8 min 10 min 12 min

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

map