Jaki powinien być łóżko w sypialni: 7 zaleceń i wskazówek

Jaki powinien być łóżko w sypialni: 7 zaleceń i wskazówek

12 October 2017lokalizacja Holder plik z łóżka w sypialni jest bardzo ważnelokalizacja Holder plik z łóżka w sypialni posiada duży znachenieSpalnya - miejsce, gdzie ludzie się zrelaksować i odpocząć, aby wszyscy jego wyposażenie powinny stworzyć atmosferę spokoju, spokoju i przyjemnej languor. Miejsce do spania powinno być komfortowe i wygodne. Często ludzie nie mogą zrozumieć, dlaczego ich sen jest niespokojny, a cała sprawa może być w złym sformułowaniem łóżku w pokoju. Dlatego konieczne jest, aby znać podstawowe zasady łóżku układ do snu i dobrego wypoczynku.


Jak umieścić łóżko w sypialni

Niezależnie od wielkości czy znajduje się sypialnia, łóżko w to musi być poprawne - zagłówkiem do ściany. Wyjątkiem może być tylko łóżko, że na podium lub czaszy.

Nie zaleca się umieścić łóżko zagłówkiem do okna. Okna w sypialni powinny być wyposażone w kurtyny świetlne dla godzin dziennych lub więcej grubych zasłon na noc, więc staje się to miejsce zamknięte sypialnia dla wścibskich oczu. Jeśli pokój jest wąski, położenie wezgłowie łóżka i podnóżka do okna, by jedyną opcją drzwi, dlatego powinny równoważyć harmonijną energię przez parę gadżetów na okna lub poprzez ustawienie między łóżkiem a drzwiami niektórych mebli.

Jeśli pomieszczenie jest mnóstwo luster, konieczne jest, aby umieścić łóżko tak, że osoby śpiące w nich nie są widoczne.

Prawidłowe umieszczenie wezgłowie łóżka na ścianiePrawidłowe umieszczenie wezgłowie łóżka na ścianie

Ludzie, którzy praktykują feng shu pozycjonowanie doradza łóżko tak, że kąty inne meble nie były skierowane na nią - tak zwanej „strzałki przebijające”, które są zdolne do spowodowania szkody dla ludzi.


Przy łóżku w sypialni z małżonków nie jest konieczne, aby zbiorniki, wazony, fontanny lub zdjęć (zdjęcia) z obrazami wody, ponieważ woda jest symbolem zmian i może prowadzić do niepożądanego zdrady.

Lokalizacja łóżko w sypialni - podstawowe zasady

Warto mieszkania bardziej szczegółowo na niektóre z łóżek w przepisach układ sypialnia.

7 zalecenia: • Odległość między łóżkiem a drugi w meble do sypialni nie powinna być mniejsza niż 60 cm, a to jest prawdziwe w odniesieniu do dostępu do złoża .;
 • Funkcjonalność nabrzeża musi spełniać indywidualne potrzeby właścicieli, takich jak wentylatory czytać trzeba wyposażyć miejsce do spania dobre oświetlenie, a dziecko lub starsi ludzie potrzebują łatwego dostępu do łazienki;
 • Dla małej sypialni nadaje łóżko poddasze, która jest wyposażona w dodatkową przestrzeń pod nim;
 • Projektanci powinni złożyć łóżko w centrum sali, to lepiej wybrać łóżko z pięknych elementów dekoracyjnych - elegancki tył, na przykład, albo ciekawy ozdobić ściany, przy której będzie stał łóżka - Wall-wsparcie, projektowanie niszę, ścianki działowe;
 • Na ścianie naprzeciw łóżka nie jest konieczne do przeciążenia ciężkich mebli lub utraconej równowagi wizualnej w pomieszczeniu;
 • Aby dodatkowo poprawić izolację akustyczną w pomieszczeniu, można umieścić pod dywan łóżku z długiej drzemki;
 • Jeśli właściciele są uzależnieni od praktyk duchowych można umieścić łóżko na strony świata, jeśli chcesz rozwijać intuicję łóżko należy umieścić zagłówek do północy, jeśli zdolności umysłowych - w północno-wschodniej, na spokojny sen - na wschód, umieszczając wezgłowie łóżka na południowym zachodzie, można poprawić serce przypadek.

Zaleca się, aby przeznaczyć Łóżka centralne miejsce w pokojuZaleca się, aby przeznaczyć Łóżka centralne miejsce w pokoju

łóżko postu w sypialni może być zgodnie z zasadami feng shui (jest to praktyka opiera się na starożytnej chińskiej nauki religijnej) lub wastu (starożytnego hinduskiego systemu budynków akademickich oferujących).

Jak to jest możliwe, aby umieścić łóżko w sypialni

Przestrzeganie pewnych zasad opisanych wypełnia sypialni spokój i indywidualność.

Oto lista przepisów łóżku w sypialni, co nie jest niezbędne do wyboru:

 1. Pedał napędowy do drzwi - umieścić łóżko więc pozwól do sypialni złej energii, więc powiedzieć wiele duchowych praktyk, jak uniknąć powyższych.
 2. Na ścianie przy drzwiach - po prostu nie jest najlepszym rozwiązaniem dla spokojnego snu, ponieważ za każdym razem drzwi są otwarte, mózg będzie zawierać tryb wysokiego alertu - jest podstawą ludzkiego instynktu przetrwania.
 3. Na ścianie przy drzwiach, gdy skrzydło drzwi zamyka przegląd - żeby zobaczyć, kto wszedł do sypialni, będzie nie tylko na jawie, ale wstać z łóżka, a to nie sprzyja prawidłowemu odpoczynku.
 4. Zagłówkiem do okna - po prostu nie pożądany układ opcja łóżko, okno nie daje poczucie bezpieczeństwa.
 5. Blisko okna, nawet jeśli jest zagłówkiem do ściany - może to powodować przeziębienie, czy okna są słabo izolowane i mają przetoki.
 6. Pod szafką lub dużego żyrandola kurtyny - będzie tworzyć niepotrzebnych zmartwień i niepokoju i uczucie stale zbliża w najprawdziwszym znaczeniu tego zagrożenia.
 7. W lusterka kontrastowe lub TV - lusterka opisane powyżej, ale telewizor może przynieść negatywną energię, a jego promieniowanie jest w stanie spowodować szkody dla ludzi.

Niepożądane jest zainstalowanie wezgłowie łóżka do oknaNiepożądane jest zainstalowanie wezgłowie łóżka do okna

Im dalej od drzwi, okien łóżko i innych obiektów, gdzie bezpieczeństwo jest większe poczucie kontroli nad swoim otoczeniem.

Jak umieścić łóżko w małej sypialni: wnętrza zdjęcia

Mały projekt sypialni jest zawsze bardzo trudnym zadaniem, nie powinno być nie tylko łóżko, ale dodatkowe wyposażenie domu, które czynią ten pokój wyjątkowym.


Jako że łóżko powinno być umieszczone w małej sypialni:

 1. Po pierwsze, pokój jest mniejszy niż jaśniejszy kolor musi być rozwiązaniem. Mały pokój w potrzebie ekspansji wizualnej i lekkie odcienie tylko w stanie rozwiązać ten problem, jak w projektowaniu pokoi i łóżek odpowiednio pasuje białe, mleko, szare i beżowe odcienie. Można zrobić kilka aktywnych plam koloru, na przykład, w wezgłowia lub w jej stroju.
 2. Po drugie, należy wybrać łóżko z wbudowanym systemem pamięci, więc nie jest mało miejsca zaśmiecone niepotrzebnymi meblami.
 3. Po trzecie, położenie złoża, jeśli pokój jest przeznaczony dla dwóch osób, można zainstalować dwa łóżka po obu stronach okna, więc głowa jest twarzą do ściany. Ale w tym przypadku, drzwi powinny pozostać na stronach łóżka. W przypadku podwójnej lub pojedynczej powinno ustanowić jego zagłówkiem do ściany, a okna i drzwi powinny być na swoich stronach. Ale wtedy okno powinno być wyposażone w grube zasłony lub rolety jakości.

O rejestrację małej sypialni, pożądane jest stosowanie jasnych odcieniO rejestrację małej sypialni, pożądane jest stosowanie jasnych odcieni

W małym pokoju znajduje się ogromny wybór, więc ustawienie tutaj sen ważne, aby dodać szczegóły, które będą spełniać wszystkie wymagania dotyczące zalecanej lokalizacji.

Części te mogą być zasłony, parawany, meble, akcesoria, Wszystko, co równoważy równowagi wnętrza sypialni i energii.


Jak postawić łóżeczko w sypialni dla noworodka

Aby zainstalować łóżeczko dla noworodka w sypialni dla dorosłych, ważne jest, aby pamiętać, że jest to zjawisko przejściowe, zajmie trochę czasu i twoje dziecko będzie potrzebować pełnoprawnym łóżko. W związku z tym, że łóżko nie powinno być centralnym elementem wnętrza sypialni.

Łóżeczko lepiej umiejscowiony w rogu pokojuŁóżeczko lepiej umiejscowiony w rogu pokoju

Oto kilka wskazówek:

 • Przeznaczenie - oddzielny dla dziecka lub ścianie szafki dla dostaw dla niemowląt;
 • Side - część żeńska z łóżka pasuje optymalnie ustawienie łóżeczko dla noworodka z tej strony, moja matka będzie bardziej wygodne do karmienia i opieki nad dzieckiem w nocy;
 • Formularz - zamontować prostokątny kształt kołysce, pod warunkiem, że możliwe jest ustawienie kierunku ściany i krótki, aby nie przeszkadzały w przestrzeni.

Szopka musi być zainstalowany tak, że nie ma dużo miejsca, to było najbardziej chronione, a on miał niezakłócony podejście.

Dlatego najbardziej popularne warianty lokalizacji stali łóżeczku w rogu sypialni, przed wezgłowia łóżka dorosłych, blisko żeńskiej strony lub placement oddzielny kącik zabaw w sypialni dla dorosłych.

Jaki powinien być łóżko w sypialni (wideo)

Komunikat z łóżka w sypialni i zakazów lub że jego lokalizacja będzie zależała od wielkości pomieszczenia, im jest mniejsza, tym trudniej spełnić powyższe zalecenia, ale że istnieją techniki projektowe, które są nieco niższe.

 Łóżko w sypialni wnętrza (zdjęcie)

6478d15a95e3bcf9fa635d8be4fcd987 DSC7130ok N9-BIB0oTpZx 7f69413eda7f157cee0770081b1e5baa REMONT-spalni-PO-fen-shuj6 Wnętrze design-sypialnie-03 krasochnyy-i-prityagatelnyy-marokkanskiy-Stil-v-dizayne-interera-design Sypialnia na donts-1 Aimee-Kimjpgrendhgtvcom1280914 rugianoricciolo1 współczesny nowoczesny-retro-elegancki-sypialnia-1600

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 1 = 3

map