The BlogTopiary mogą być wykonane z dowolnego materiału - to wszystko zależy od twojej wyobraźniTopiary mogą być wykonane z dowolnego materiału - wszystko zależy od Twoich fantaziiSdelat Topiary własnych rąk, krok po kroku instrukcje, które znajduje się poniżej, to nie jest trudne i ciekawe. Każdy może kupić, ale do udziału w podejmowaniu najbardziej - to inna sprawa. Że to jest podstawą wszelkiej sztuki - stworzyć tak zwane „drzewo” pragnie. 


Topiary własne ręce: instrukcje krok po kroku do stworzenia podstaw

Wykonane podstawę (aka macierzystych), głównie z mocnego drutu stalowego - jest plastyczny, aby zmienić kształt i dość silny, jeśli nie robić gwałtownych przemian i ostre zakręty.

Najprostsza wersja podstawach:

 • Wszystko zamontowane na plastikowej doniczki;
 • Z dna, gdzie znajduje się otwór, krawędź przewodu jest popychany zamknięte na gorąco kleju (cienkie warstwy w celu uniknięcia gromadzenia się na wystającej u dołu);
 • Nie, nie używać kilka kawałków drutu. Może i nie uzupełniają bazowych drewnianych lub plastikowych pałeczek (wyglądają zdumiewająco pręty pistolet do kleju).

Skręcony drut macierzystych może utrzymać się na kilku kilogramów bez deformacjiSkręcony drut macierzystych może utrzymać się na kilku kilogramów bez deformacji

I można to zrobić i to jest łatwiejsze - zapraszamy do fajki wodnej żaroodpornej o średnicy około 15-20 mm, i używać go jako podstawy. W tym przypadku jest to, że główny wygoda dla elementów mocujących może być wykorzystywane bardzo stopione tworzywo sztuczne, ogrzewając go na butelce uprzednio gorący gaz-woda.


Jak zrobić Topiary: krok po kroku tworzyć górną część

Zakładamy, że baza topiraiya gotowy. Pozostaje w przypadku małych - aby dołączyć się do jej korony „Drzewo szczęścia”. I to, gdzie można dać wodze fantazji w pełni sił, bo można używać do tworzenia wszelkich dostępnych materiałów, począwszy od zwykłego papieru kolorowego, kończąc z drogiej biżuterii lub kamieniami Swarovskiego - jak chcesz.

A może i robi kilka sztuk pięknych błyszczących wstążek. Coś podobnego japońskiego origami, ale utworzona w jednym drzewie.

Dekoracja dla Topiary korony mogą służyć jako materiały naturalne lub sztuczne wystrójDekoracja dla Topiary korony mogą służyć jako materiały naturalne lub sztuczne wystrój

Główne zasady tworzenia koron: • Jako podstawę do korzystania z miękkiego materiału (można nawet klub wszelkie tkanki lub kawałek twardej pianki, papier-mache);
 • Elementy mocujące uczynić sztywnym (na gorąco kleju, zacisków metalowych);
 • Płaski kształt, niekoniecznie zgodne z - drewna odzwierciedla jedynie wyobraźnią mistrza i opisuje niektóre algorytmy.

Co jest najczęściej używany do dekoracji? Ziarna kawy, tkane przeszczepy (patchwork) celofan, wstążki, nici suche, sztuczne kwiaty, mech, morskie toczone kamyki, muszle i tak dalej. Pasuje do wszystkich, że w zasadzie można uznać za piękne. Można poruszać się na zdjęciu, lub klasie mistrzowskiej od innych igieł kobiet, ale lepiej jest stworzyć jeszcze unikalną kombinację.

Opcje dekoracje Topiary

Tworząc koronę - dość pracochłonny proces, ale nawet po tym topiary nie uważa się za całkowicie zakończone. wymagają piękne prace kończące akord. W prostych zmian może być za pomocą sztucznej sadzeniu roślin, które działają jako tkaniny kwiatów. Czy to w ogóle możliwe do spełnienia produkcję dekoracji starych i połamanych zabawek choinkowych (natłuczonej w moździerzu). Otrzymaliśmy bardzo imponujące i atrakcyjne. I, oczywiście, sztuka topiary oznacza, że ​​ostateczna drzewo będzie w pełni odzwierciedlać życzenia pana.

Po prostu - tak jak chcesz i robić, jak długo gotowego topiary zawarte kawałek jego duszy. Trudno wyrazić słowami - jest to więcej niż to konieczne, aby doświadczyć procesu tworzenia.

Topiary opcje dekoracji można podjąć, aby mieć gotową pracę lub wymyślić siebieTopiary opcje dekoracji można podjąć, aby mieć gotową pracę lub wymyślić siebie

Jak ukryć przewód - istnieje kilka sprawdzonych metod, aby to zrobić:

 • Błyszczący papier całkowicie zawijania;
 • Ściśle zwinąć konwencjonalny liny holowniczej lub juta;
 • Wystarczy pomalować (odpowiednia, jeśli jako podstawa stoi plastikową rurkę);
 • Ukryć się za korony (jeśli trochę zasad wysokości, jak również do samego drzewa).

Jeżeli dekoracji głównie materiał, to jest pożądane, w celu pokrycia warstwą lakieru do włosów.

Quilling techniki w dziedzinie topiary

Istnieje coś takiego jak kviling który jest powszechnie stosowany podczas tworzenia topiary. W rzeczywistości - to tylko kawałki papieru zwinięty w rurkę. Jeśli wszystkie z nich do przyłączenia się na podstawie rodzaju pianki - będzie dość luksusowy i „puszysty” korona drzewa. Najważniejszą rzeczą - odbywa się szybko, a objętość korony może być regulowana bezpośrednio w procesie wiązania (przez proste cięcie na żądaną wysokość). Nie jest konieczne, aby utworzyć krok po kroku opis rzemieślniczym - różni się jedynie w Quilling kształt (na tej samej średnicy, lub jednej części większa już \), a także gęstość spajania.

W produkcji Topiary w technikach Quilling wydasz minimum materiałów i czasuW produkcji Topiary w technikach Quilling wydasz minimum materiałów i czasu


Podczas korzystania Quilling do zapamiętania:

 • Papier nie powinien być silnie wygięte - nie będzie ostre rogi, jak tylko wilgotność w pomieszczeniu wzrośnie;
 • Wybierając pościel dla Quilling prawidłowo łączyć kolory. Jako podstawę możemy podjąć połączenie znanego tęczy;
 • Zamiast klejenia arkusza lepiej zamocować wspornik - więc nie ma fal, po kleju;
 • Do podstawy, która odbyła się szybko - powinien być lekko ugięte (na każdej stronie).

Jak zrobić owoce Topiary własnych rąk (wideo)

I znowu - sposób, w jaki będziesz miał „drzewko szczęścia” zależy tylko od wyobraźni. Wskazane jest, aby rozpocząć tworzenie zdjęć wstępny remis Topiary, w jaki sposób produkt końcowy będzie wyglądać - tak będzie łatwiej je uzupełnić, aby coś zmienić w procesie produkcyjnym.

Topiary z rękami na każdy gust (zdjęcia)

108235 210417 005f629156bd15d195ea0750942c3222cr2 6c94bf64008a8ea85aa70747467r - dlya-doma-interera-topiarij-IZ-lentcr 603 0426ed 122037 386790-c6657-76877392-m750x740-u00b53 3904061 4968099


Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + = 5