Jak zrobić Topiary drzewo: 7 rekomendacje

Jak zrobić Topiary drzewo: 7 rekomendacje

12 October 2017Stworzyć piękne i oryginalne Topiary łatwe, ale wręcz przeciwnie - jest to ciekawe i ekscytująceStworzyć piękne i oryginalne Topiary łatwe, ale wręcz przeciwnie - jest to interesujący i uvlekatelnoTematicheskie zdjęcia i wskazówki projektowe powie jak zrobić drzewo topiary. Błędem wielu najpierw pomyśleć, że takie siły tylko przez mistrzów w dziedzinie pracy ręcznej. Bogactwo złączy, wzorów i przejściami przeraża niedoświadczonych ludzi. Jak pokazuje doświadczenie, aby przekształcić pomysły na papierze do pełnego utworu po prostu w domu. Najważniejsze - aby utworzyć jasny plan pracy.


Wybierając projekt dla Topiary: tradycjonalizmu vs eksperymentów

Podobnie jak białe prześcieradło przeraża początkującego artystę, obfita ludzki przeraża materiałów, chce stworzyć topiary. Projektanci polecam zacząć od przeglądu różnych wariantów kompozycji. Pomaga w tym mediów tematycznych, takich jak czasopisma poświęcone robótek. Po przestudiowaniu zdjęć prezentowanych tam, łatwo jest wybrać coś dla siebie. Nie trzeba ślepo kopiować pierwszy żądaną opcję.

Doświadczenie pokazuje, że wielkie walory estetyczne są opcje, które łączą w kilku kierunkach.

Przede wszystkim trzeba zdecydować o przyszłości projektu TopiaryPrzede wszystkim trzeba zdecydować o przyszłości projektu Topiary

Nie zgubić się wśród stylów do następujących wskazówek:

 • Rozwiązanie Kolor kompozycji jest wybrany z uwzględnieniem walorów estetycznych pomieszczenia. Nie wolno dopuścić, aby utworzyć silny dysonans;
 • Temat miłości polega na wykorzystaniu satynowe wstążki, łuki, serca i róże. W większości przypadków, ludzie są tak zainteresowani w całej idei, które dosłownie przeciąża Szczegółowe informacje o nagraniu. Dlatego konieczne jest, aby stosować się do minimalizmu;
 • Prezent dla szefa lub osoba, która jest znacznie wyższa pozycja społeczna, lub po prostu starsza lepiej zrobić w klasycznej wersji. Na przykład, bordo lub czerwono podkreśli oficjalnego statusu. Jeśli chcesz zrobić z rękami nad symbolicznym darem, uwagę należy zwrócić na topiary środków pieniężnych;
 • Pokój dziecięcy jest wybrana wersja w pastelowych kolorach. Po pierwsze, nie będzie rozpraszać dziecka z pracy lub rozrywki. Po drugie, brak „krzyczących” kolory w pokoju pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne dziecka.

Topiary zrobić z rękami: bagażnik drzewo i koronę

Mając do czynienia z koncepcją przyszłego utworu, można bezpiecznie przejść do etapu praktycznej realizacji. Musimy zacząć od inwentaryzacji istniejących narzędzi. W pierwszej kolejności to będzie wszystko, czego potrzeba do koron. Na przykład, liście mogą być wykonane z organzy lub ziaren kawy. Niezależnie od stylu szczycie rzemiosła, trzeba kupić lub zrobić własny fundament.


Czasami jest z dwóch typów: plastiku i pianki. Pierwszy przykład wykonania rozsądne korzystanie gdy elementy dekoracyjne nie są zablokowane i stałe za pomocą kleju. Należy pamiętać, że plastik nie jest opcją dla piosenek z dużą ilością elementów dekoracyjnych. Baza piana będzie odwoływać się do tych, którzy preferują korzystanie z kołkami i nici.

Topiary mogą być ozdobione różnymi elementami dekoracyjnymiTopiary mogą być ozdobione różnymi elementami dekoracyjnymi

Wśród innych zalet, projektanci zwolnić: • Odporność na różnych barwników;
 • Możliwość naprawić dowolną liczbę elementów dekoracyjnych;
 • Nadaje się do stosowania z różnymi pałeczek, działającego jako tułowia;
 • Trwałość.

Po zdefiniowaniu górną część kompozycji, konieczne jest znalezienie podstawy - bagażnik. To działa jak różdżki wykonanej z tworzywa sztucznego, drewna lub szkła. Najważniejsze - przestrzegać kilku prostych zaleceń. Przede wszystkim polegać na materiałach łatwo łamliwych i kruchych nie jest konieczne. Jeden zły ruch będzie zdenerwowany i zniszczyć wynik ciężkiej pracy.

Na masywnych utworów lepiej używać impregnowanego drewna papierem ściernym. Jeśli jest to lżejszy wariant - odpowiedni plastik. Ważne jest, aby pamiętać, że bagażnik jest przedmiotem przymusowego leczenia. Pożądane jest, aby był połączony z całej kompozycji do układania. Jednym z najczęstszych sposobów, aby udekorować drzewo jest dekoracyjny filmowa i taśma satyna.

Ozdobne drzewa Topiary: Master Class

Jeśli chodzi o wybór stylistycznych rozwiązań dla koloru, to najlepiej skonsultować się ze specjalistą. Ustaw tę klasę mistrzowską przekonają się, że nie ma trudności. W regularnych odstępach czasu, te wykonywane w warsztatach tematycznych, artystycznych. Jeśli one nie istnieją w dzielnicy, filmy tematyczne łatwo znaleźć w sieci. Najważniejsze - nie zatrzymują się na jedną opcję.

Nie myśl, że doświadczony projektant będzie w stanie przygotować gotowy projekt w ciągu kilku minut.

W celu stworzenia idealnego drzewa wymarzony można zobaczyć dodatkowe specjalne warsztatyW celu stworzenia idealnego drzewa wymarzony można zobaczyć dodatkowe specjalne warsztaty

Zaleca się, aby rozważyć przed niektóre z zagadnień:

 • status społeczny i wiek odbiorcy;
 • przepraszam;
 • Upodobania i preferencje odbiorcy;
 • Pożądane materiałów;
 • Planowany budżet.

Nawet przybliżone Odpowiedzi na te pytania pomogą stworzyć drzewo marzeń, które będą miłe dla oka. Kolejne zalecenie jest związane z wizytą do sklepów i oferowanie dekoracyjne kompozycje kwiatowe. Pod wieloma względami będzie to potężny katalizator dla wyobraźni. Projektanci powinni nie bać się eksperymentów z udziałem, na przykład, za pomocą smaku owoców.

Utwórz drzewo mandarynka, topiary

Symbol długi czas żywością i dobrego nastroju jest drzewo mandarynki. Na poziomie podświadomości, jest to związane ze świętem i dzieciństwa, więc Topiary to idealny prezent lub po prostu uzupełnienie wnętrza pomieszczenia. Okrągły kształt słodki owoc dadzą podstawę pianki, która jest ozdobiona pomarańczowy tkaniny lub papieru falistego.


Nie będzie źle, aby wybrać pulę, która pasuje ogólny nastrój utworu. Jeśli pomarańczowy lub żółty garnek znaleźć się nie uda, to nie powinien się denerwować. Zawsze można wybrać jedną z ciepłych kolorach, a jeśli to nie będzie na sprzedaż - może być tylko trochę przekształcić dostępne. Pomaga w tym farby akrylowej i trochę cierpliwości.

Chcesz urządzić pokój symbol odwagi, to świetnym rozwiązaniem byłoby mandarynka drzewoChcesz urządzić pokój symbol odwagi, to świetnym rozwiązaniem byłoby mandarynka drzewo

Pożądane jest, aby zastosować warstwę farby 1-2, która schnie 10-12 godzin.

Dalszy sposób postępowania jest następujący:

 • Dekorować bagażnik skład zielona taśma lub folia dekoracyjna;
 • Środkowa część trzonu jest ozdobiony wstążkami tkaniny satynowej lub sznurka. Druga opcja jest właściwe, jeśli hack jest w klasycznym stylu;
 • Powyżej pianki posiadającej podstawy łodygi, konieczne jest, aby położyć sztuczną trawę lub kamyków;
 • Uczynić pracę bardziej naturalne winogron pozwalają tkania, rozwijanej od korony do podłoża. Dokonać powinno być trwałe, ale elastycznego przewodu.

Jak zrobić topiary własne (wideo)


Topiary - niezwykłe w każdy sposób, aby ozdobić pokój lub dokonania niezapomniany prezent. Gotówka, kawa, owoce - tylko niewielka część możliwych kompozycji. Nie bój się eksperymentów, bo to dzięki nim, że nie można stworzyć niepowtarzalny topiary. Najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem projekt i wszystkie małe szczegóły. Podczas pracy, szkice powinny być zawsze przed oczami mistrza.

Piękny topiary z ich rąk (zdjęcie)

7 2070bc6f25aab8abf7ccd5ee481ed78e 1253363041642 93350114e83fdcbf20da181bd6cf9b56 124946180w640h640grp001 1462264162sozdaem-derevo-schastya-svoimi-rukami 160425135700754d5ffde357ec0213740e2b42ed6398 fe849577046fcecff05f7ee735e36d82 DSC0525 il570xN530931997qduf

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 4 =

map