Jak zrobić sufit w przedszkolu: 5 nowoczesnych sposobów

Jak zrobić sufit w przedszkolu: 5 nowoczesnych sposobów

12 October 2017Ustawianie ładny, przytulny i kolorowy sufit w pokoju, dać dzieciom radość i dobry humorUstawianie ładny, przytulny i kolorowy sufit w pokoju, dać dzieciom radość i dobry pokój nastroenieDetskaya - mały róg radość i beztroskę przetargu, który chcesz wypełnić komfort, radość i piękno. Sufit - to doskonałe płótno dla zakresu wyobraźni. Nowoczesne technologie pozwalają wykonywać żadnych malowidła sufitowe, dowolny kształt i teksturę praktycznie dowolny. 


Jak wybrać projekt sufitu w pokoju dziecięcym

towary i usługi rynkowe do zaoferowania wiele opcji do dekoracji sufitu. Jednak, jeśli spojrzeć na to zagadnienie projektowania na własną rękę, pojęcie konstrukcja sufitu dla dzieci nie jest trudne.

Na początek powinniśmy zrozumieć, z czego do rozpoczęcia w doborze postępu wnętrze:

 • Pokój dziecka powinien dominować pastelowe kolory i miękkie światło. Można odejść od stereotypu kolor niebieski dla chłopców i różowe dla dziewczynek. Odcienie brzoskwini, szary, zielony, różowy i niebieski dymny będzie wyglądać świetnie w sypialni dziecka z obu płci. Pomyśl miękkie rozproszone światło: obecność plam doskonale nadaje się do przedszkola.
 • Pokój dla chłopca. Jeśli mówimy o konstrukcji sufitu w pomieszczeniu chłopca z przedszkola lub szkoły podstawowej wieku, jest już możliwe do zrealizowania jasne i odważne wyobraźnię dziecka. Maszyny, farby, samolot, miejsca, morze - wszystko, co kocha dziecko może być reprezentowane w konstrukcji sufitu.
 • Pokój dla dziewczynki 3-9 lat tradycyjnie wypełnione czułością i komfortu. Dobry będzie wyglądać piękne elementy trójwymiarowe na suficie, podkreślając smak i wyrafinowanie przyszłej pani.
 • Pokój uczeń chłopiec nie powinien już sprostać wymaganiom życia szkolnego. Dobrym rozwiązaniem byłoby to obszarze pomieszczenia poprzez górne: zawieszone struktury mogą obejmować reflektorów do oświetlania odrębne obszary złoża lub na stole.
 • Pokój dziewczynki uczennica powinna również podkreślić proces uczenia się. Sufity pomóc strefę kulminacyjnym światła. Nie zapomnij rosnąca szafa dorastających dziewcząt: korzystne może być zainstalowanie Centrala ściany od podłogi do sufitu, które będą miały wpływ na konstrukcję sufitu.

Przy wyborze sufitu w pokoju dziecięcym, należy rozważyć gusta i pragnienia dzieckaPrzy wyborze sufitu w pokoju dziecięcym, należy rozważyć gusta i pragnienia dziecka

Niuanse w wyborze sufitu, w zależności od wieku i płci bardzo. Jednym z najważniejszych jest to, że sufit podwieszany wykonany z PVC nie należy umieścić w pokoju dla dziecka złośliwy. Ten materiał nie jest prawdopodobne, aby wytrzymać wstrząsy piłką lub zabawkę.

Co lepiej zrobić sufit w pomieszczeniu nowoczesnego dziecięcego

Jeśli mówimy o materiałach przyszłości sufitu w przedszkolu, główni rywale do miejsca w sypialni dzieci są płyty gipsowo-kartonowej i podwieszany sufit wykonany z PCV


Oba rodzaje materiałów mają swoje zalety i wady:

 1. Płyty gipsowo-kartonowe przyjazne dla środowiska, trwałe, bezpieczne, z nim można zrobić piękny wygląd, ale płyty gipsowo-kartonowej długa i trudna w instalacji i obsłudze.
 2. Folia PCV jest ustawiony na 1 dzień z idealnym prowadzi do pożądanego wzorca wszystkich poziomach i listwy przypodłogowe. Ale PVC nie oddycha, a także sufity są bardzo kruche i delikatne.

Ponadto, zawsze klasycznej wersji zawiera samodzielnie naprawy: wyrównać i wybielić sufitu poprzez zainstalowanie tradycyjnego oświetlenia, nie ukrywając się kilka centymetrów pod sufitem na wysokości zawieszenia.

Sufit w pokoju dziecięcym musi być przyjazne dla środowiska i nietoksyczneSufit w pokoju dziecięcym musi być przyjazne dla środowiska i nietoksyczneWybór sufitu, w oparciu o możliwości finansowe, jak również od wieku dziecka. Dla fanów kule, broń dart i lepiej ustalić pułap marki.

Drukowanie zdjęć na suficie w pokoju dziecięcym

drukowanie zdjęć jest zwykle wykonane w sufit rozciągania tkanek. Jest przyjazny dla środowiska materiał, trwałe i piękne. Rysunek pomoże Ci wybrać swoje dzieci!

Często wybierają dla dzieci:

 • postaci z kreskówek;
 • gwiaździste niebo;
 • zdjęcia roślin i zwierząt;
 • Streszczenie fantasy zdjęć;
 • ornament;
 • krajobrazy.

Pamiętaj, aby negocjować z dzieckiem, który obraz chce zobaczyć na suficie. Nie narzucać swoją wolę; pamiętać, że to przede wszystkim jego pokój.

Drukowanie zdjęć na suficie uczyni pokój dziecięcy oryginału, jasny i przyjaznyDrukowanie zdjęć na suficie uczyni pokój dziecięcy oryginału, jasny i przyjazny

Bądź ostrożny przy wyborze postaci z kreskówek. Smak w kreskówkach mogą zmieniać się szybciej niż w suficie podwieszanym.

Jak zrobić wzór na suficie w dzieci własnymi rękami

Do rysowania na suficie okazało czysty, ciepły iz duszy, zastosowanie może zrobić zdjęcie z własnymi rękami. Można to zrobić na niemal każdej powierzchni, ale jest powszechnie używane sprawne zaprawiane płyt kartonowo-gipsowych.

Jak farby na suficie, bez specjalnych umiejętności artystycznych:

 1. Szablony. Zakończyć za pomocą szablonów uczyni obraz kwiatów, zwierząt, napisy, wzory, i tak dalej. N. Należy zwrócić szczególną uwagę na tworzeniu szablonu. Farba na bazie wody może być używany.
 2. Teksturowane wałek. Korzystanie z niego jest łatwo stworzyć delikatny wzór powtarzalny po suficie, lub tylko w niektórych jej częściach.
 3. Znaczki. Tłoczenie - modny, piękny sposób, aby pomalować sufit. Znaczki dzieci mogą z niego korzystać.
 4. Oczywiście, można pomalować sufit ręcznie. Zrób szczegółowy szkic i idź do niego, jeśli jesteś na tyle pewni swoich umiejętności. Popularny obraz nieba i kwiatów. 
 5. Czerpiąc z projektorem. Można ustawić żądany obraz bezpośrednio na suficie na projektorze, a następnie wyciągnąć na Figurze jest ręcznie.

Obraz słońca na suficie w pokoju dziecięcym, wykonany własnymi rękami, jest szczególnie popularnyObraz słońca na suficie w pokoju dziecięcym, wykonany własnymi rękami, jest szczególnie popularny


Rysunek, wykonany ręcznie - to wspaniałe doświadczenie z pracy rodziny. Udekoruj sufit chętnie wszystko: od małych do dużych. Dzieci będą długo być dumni z tych zdjęć, nad którym pracowali razem z dorosłymi.

Wybór projektora na suficie: nightlight dla dzieci

Projektor sufitowa wielka różnorodność życia dziecka, jeśli odebrać zabawkę mądrze. Korzyści z wyboru jakości projektor jest to, że coś takiego ewentualnie wynaleźć zbyt skomplikowany sufit. 

Jakie rodzaje dzieci projektorów na rynku produktów dla dzieci:

 • Bezpretensjonalny niedrogich projektorów pokazać najmniejszą liczbę małych obrazów na suficie, odtwarzać muzykę, mają piękne żarówek. Wybór projektora, nie skąpić: tanie chińskie bibeloty szybko złamać lub będzie miało bardzo słabą jakość obrazu i dźwięku.
 • Home Planetarium dla starszych dzieci. Projektor posiada obrazy przestrzeni Program wizerunki poszczególnych ciał niebieskich i konstelacji.
 • Multimedialne projektory. Opcja ta umożliwia oglądanie filmów, zdjęć i innych obrazów z całej rodziny.

Zwykły gładka powierzchnia będzie służyć jako doskonałe tło dla projektora dzieciZwykły gładka powierzchnia będzie służyć jako doskonałe tło dla projektora dzieci

Nie skąpić na projektorów! Uważnie przeczytać przyszłego zakupu, należy sprawdzić jego działanie przed dokonaniem zakupu.

W połączeniu sufit - radość dzieci

Połączone sufity już przyjść do naszego codziennego życia. Łączyć różne poziomy faktura, kolor i tak dalej.


Celem tej kombinacji może być różna:

 1. Zagospodarowania przestrzennego. Za pomocą kombinacji różnych kolorach lub tekstury może być oddzielony od obszaru gry łóżeczko.
 2. Kadrowanie dodatkowy poziom. Uderzające dodatkowy wzór kadrowania poziom na suficie lub pięknym żyrandolem.
 3. Wytłoczone wzory mogą być wykonane z wykorzystaniem materiałów odblaskowych, gdy cały sufit matowe.
 4. Dekoracyjny połączenie kolorów i faktur stworzyć niezwykły wzór na suficie.

W połączeniu sufitu pozwala dostroić przedszkola z nowych kolorachW połączeniu sufitu pozwala dostroić przedszkola z nowych kolorach

Połączone sufity - jest nie tylko piękna, ale także bardzo praktyczny! Nawet w instytucjach wykorzystujących Połączone sufity stworzyć środowisko umożliwiające zabawę.

Dzieci z pochyłym sufitem

Spadzisty sufit w sypialni dla dzieci - pokój dla wyobraźni rodziców i dziecka. Loft atmosfera daje komfort i przygoda zapał swoich dzieci.

sufitowa mieć wpływ na cały układ pokoju:

 • U dzieci mansardowe okna powinny być wystarczająco dla lepszej penetracji światła.
 • Okna powinny być zwiększone bezpieczeństwo.
 • Światło jest lepiej zrobić w pełni zintegrowanym, jak żyrandol w połączeniu z pochyłym sufitem nie jest praktyczne i piękne.
 • Meble w tym pomieszczeniu nie powinno zająć dużo miejsca.
 • Sufit musi być wystarczająco akcent i wyraziste.

Nie bój się zrobić pokój dla dzieci z mansardowy: właściwe podejście pokój ten jest ulubionym dla dzieci!

napięcie sufit w dziecięcy pokój (wideo)

Nawet w instytucjach wykorzystujących dekoracje sufitu, aby stworzyć przyjazną atmosferę zabawy. Błyszczący sufit napinany - lider w tworzeniu atmosfery święto, ale jego instalacja jest możliwa tylko w pokoju z wysokim sufitem. Rejestracja nie jest bardzo wysokie sufity, można również dokonać pierwszej klasy: idee zawarte w sieci, a także doświadczeń innych pomogą zidentyfikować te rodzaje sufitów, które pasują do Twojego wnętrza.

Sufit w pokoju dzieci (zdjęcia)

-------------- 1-1024x768 1-3 3 5-2-1024x768 35-Magnificent-Olśniewający-sufit-Design-Idee-dla-dzieci-2015-3 111 156 34sbtuhoc50 890original 2016-05-13-57356b85560ee

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − 85 =

map