Jak zrobić sufit płyt warstwowych z tworzyw sztucznych

Jak zrobić sufit płyt warstwowych z tworzyw sztucznych

12 October 2017Headlining płyt warstwowych - najtańszy i najbardziej czystą wersję wykończenia każdego pomieszczeniaHeadlining panele sandwich - najtańszy i najbardziej czystą wersję wykończenia wszelkich osób pomescheniyaMnogie wolą używać do wykańczania panel sufitowy PVC. Niniejszy materiał ma wiele zalet, wśród których są niskie koszty i praktyczność. Ponadto, należy sufit z płyt PCV mogą być ich własne ręce, pod warunkiem produkcji wysokiej jakości tuszy. Płyty warstwowe stosowane jako alternatywa dla płyt z tworzywa sztucznego. Ten materiał również może być łatwo zamontowany na powierzchni podstawowej.


Czy to możliwe, aby do sufitu płyt warstwowych

Przez długi czas uważano, że płyty warstwowe nie mogą być użyte do wykończenia sufitu. Jednak opinia ta jest błędna. Płyty warstwowe nie są gorsze niż klasyczne płytki PCV.

Przed przystąpieniem do montażu płyt warstwowych, należy wyrównać sufit przy użyciu startera mieszaniny. Również w panelu należy wyciąć otwory na reflektory.

Schemat montażu płyt warstwowych na suficieSchemat montażu płyt warstwowych na suficie

instalacja technologii płyt warstwowych z tworzyw sztucznych:

 1. Ustalić listew drewnianych na suficie w odstępach 40 cm. Należy pamiętać, że listwy drewniane powinny być ustawione prostopadle do paneli.
 2. Przymocować pierwszy panel jest ściśle w rowku. Po zabezpieczyć pierwszy panel na suficie, upewnij się, że zainstalowany jest dokładnie tak, jak panel krzywa może prowadzić do deformacji całej konstrukcji.
 3. Dołączyć drugi panel do poszycia podobny sposób.
 4. Ostatni panel powinien być nieco skrócić, ponieważ plastik wydaje się rozwijać.
 5. Zamontować listwy ozdobne.

Zalety i cechy płyt warstwowych

Jeśli zdecydujesz się zainstalować w ciągu paneli warstwowych pokój, to należy wziąć pod uwagę szereg cech. Pamiętaj, że przed dokonaniem pułap tego materiału powinny być odpowiednio udekorować powierzchnię bazową. Aby przyciąć szorstką wykorzystanie sufitu z uszczelniaczem na bazie wody i wysokiej jakości podkładu. Pożądane sile Podłoże 2-3 warstw.


Zalety płyt warstwowych:

 • Instalacja tego materiału nie trzeba kupować drogich elementów złącznych. Aby zainstalować panele warstwowe, trzeba będzie zwykłe śruby.
 • specyficzny niskiej grawitacji. W rezultacie, panele warstwowe mogą być wykorzystywane do tworzenia sufitów wielopoziomowych.
 • cechy izolacyjne wysokiej dźwiękowe.
 • Trwałość.
 • Łatwa instalacja.
 • Niska cena. Ten materiał jest o wiele tańszy niż błyszczącej tkaniny i płyt gipsowo-kartonowych.

Płyty warstwowe przewidziane anulować ocena ich skuteczności, różne kolory i wysokie właściwości wytrzymałościowePłyty warstwowe przewidziane anulować ocena ich skuteczności, różne kolory i wysokie właściwości wytrzymałościowe

Płyty warstwowe wymagają ostrożnego traktowania. Do czyszczenia sufitów wykonanych z tego materiału jest zabronione używać materiałów ściernych, ponieważ powodują one panele szkody. Również nie jest zalecany do czyszczenia narzędzi z płyt warstwowych, które zawierają kwas.

Jak zainstalować panele siebie PCV

Dekoracji sufitu sama może być konwencjonalnymi płyt z PCW. Przed rozpoczęciem instalacji, trzeba wyrównać powierzchnię bazową oraz ściany. Ponadto zaleca się, aby usunąć wszelkie pęknięcia pomocą szczeliwa lub kit.Aby dokonać sufitu podwieszanego paneli PVC muszą być stosowane do oznaczenia powierzchni podstawy. Po nałożeniu na znacznikach pomocą poziomicy laserowej. Między przeciwnych rogach pokoju, można pociągnąć linię.

Przed montażem paneli PCV produkować oznakowanie za pomocą poziomicy laserowej powierzchnię podstawyPrzed montażem paneli PCV produkować oznakowanie za pomocą poziomicy laserowej powierzchnię podstawy

Montaż odbywa się w kilku etapach:

 1. Zainstalować CD-profile. Lepsze wykorzystanie wyrobów wykonanych z aluminium lub stali.
 2. Zamocować profil sufitu konfiguracji L-kształtny. Aby zablokować produkt powinien być używany wyłącznie śruby.
 3. Wyciąć plastikową płytkę z piłą.
 4. Obsheyte ramki z płyt z tworzywa sztucznego. Łączyć panele ze sobą za pomocą śrub.
 5. Zainstalować listwy sufitowe i wyposażenie.

Jak wybrać wysokiej jakości panele PCV

Wybierz wysokiej jakości panel PVC jest łatwe, jeśli się kilku prostych zasad. Pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć, jest gładkość powierzchni. Jeśli centrala ma żadnej nierówności ani głębokich rys, które nie muszą go kupić, ponieważ może on być deformowane podczas instalacji.

Również podczas selekcyjnej należy zwrócić uwagę na:

 • żeberka sztywność. Nie powinny one być widoczne z zewnątrz panelu. Ponadto musimy pamiętać, że żebra powinny mieć większą grubość.
 • obrazy kolorów. Jeśli zauważysz, że krawędzie liścia ma białe linie przed sobą tandetnych towarów.
 • Szczeliny o produkcie. Powinny one być proste i nie zdeformowane kiedy lekko wciśnięty.

Przed zakupem panel, aby go zginać. Jeśli zauważysz, że panel podczas składania pozostaje nienaruszona i nie stanowią pęknięcia, wysokiej jakości produkt dla Ciebie.

Montaż paneli z tworzyw sztucznych na dachu (wideo)

Panele plastikowe - doskonały materiał wykończeniowy. Może być stosowany nawet do dekoracji sufitów w domu z baru. Zainstalować panele z tworzywa sztucznego na powierzchni bazowej jest bardzo prosta. Najważniejsze - aby zbudować solidną klatkę i umieścić dokładny układ. Nie zapominaj także o przygotowaniu powierzchni jak nierówności i głębokie pęknięcia mogą prowadzić do deformacji struktury.

Sufit z paneli z tworzywa sztucznego (zdjęcia)

3-min85 4 minuty 5-min2 Przez 3 minuty 6-min72 6-min71 7 min2 9 min36 11 min 11 min39


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 21

map