Jak zrobić instalację sufitu regału z rękami - instrukcja

Jak zrobić instalację sufitu regału z rękami – instrukcja

12 October 2017Rack sufit - wszechstronny i praktyczny materiał do wykończenia pokrywy sufitowyRack sufit - wszechstronny i praktyczny materiał do wykończenia sufitu pokrytiyaReechny sufit można ozdobić jak mieszkania, a publiczność. Jest to dość powszechne, popularne w ostatnich dekoracji, która jest w pośpiechu, aby zrobić dzięki doskonałym właściwościom wydajności.


Montaż sufitu w szafie: urządzenie

Sufit Rack jest klasyfikowany jako sufitach podwieszanych. Konstrukcja składa się z płyt - zwykle metalu, stali, płyty z tworzyw sztucznych należą nadal do innego gatunku. Również w zestawie jest zawarty układ zawieszenia szaf.

Dziś nie jest problemem, aby ustalić pułap na indywidualne zamówienie, w którym długość szyny będzie pasował dokładnie rozmiaru sufitu.

Z silnym pragnieniem, ustaw sufit stojak może posiadać, najważniejsze - do dokładnego liczeniaZ silnym pragnieniem, ustaw sufit stojak może posiadać, najważniejsze - do dokładnego liczenia

Sufit stojak ustawiony jest na ostatnim kolei po wykonana dekoracja ścian, itp

Reiki może być różny: błyszcząca lub matowa, z perforowanej powierzchni lub gładka, ale także różnią się fakturą. Na przykład, możliwe jest zmontować strukturę odór „pod skórą”, lub szyn „pod drzewem”.


Sami listwy mogą być ustawione jako tradycyjnie - po podłodze i po podłodze i na przekątnej.

Jak zrobić stojak aluminiowy sufit w łazience (wideo)

Jak zainstalować samego sufitu w szafie

Pierwszą rzeczą do zrobienia - zebranie niezbędnych narzędzi.Do pracy potrzebne będą:

 • wiertarka;
 • puncher;
 • kołki;
 • Nożyce metalu;
 • ruletka;
 • znacznik;
 • władca;
 • poziom budynku;
 • śruby;
 • Ostry nóż.

technologia mocowanie

Jak zamontować sufit? Najpierw trzeba zaznaczyć miejsce, w którym rozpocznie się nowy sufit. Odległość ta nie powinna być mniejsza niż 5 cm od podstawowego sufitu. Znak ten jest przenoszony na obwodzie pomieszczenia, wystarczy użyć poziom budynku.

Przed rozpoczęciem instalacji stojak na suficie, należy sprawdzić: Czy Ci wszystkie niezbędne narzędzia i materiały przygotowanePrzed rozpoczęciem instalacji stojak na suficie, należy sprawdzić: Czy Ci wszystkie niezbędne narzędzia i materiały przygotowane

Narysować linię i zrobić znak, zmierzyć długość ściany, odcięty kawałek kątowego profilu. Jest to zwykle cięcie nożycami do metalu.

Następnie przymocować profil linii poprowadzonej przez ścianę i zrobić dziurę z musztry. Dokręcić śrubę z kołka. Profil konsolidacji konieczne ze skokiem 500 mm, i sprawdzić poziom równomierności. Co ważne, na wewnętrznych narożnikach profilu jest przymocowany końca do końca i ma przy zewnętrznych kącikach potrzebnej kątem 45 stopni.

Jak prawidłowo zamontowany sufit regału

Korzystanie z taśmy pomiarowej należy zwrócić uwagę na miejsce mocowania szyn nośnych. Pierwszy otmetochku wprowadzać w odległości 300 mm od ściany i dalszą potrzebę wynosić 90 cm, podczas gdy równolegle do siebie.

Zawiesiny są przymocowane za pomocą śrub i kołków, otworów wywierconych otworów za pomocą wiertarki. W zależności od poziomu zweryfikowała położenie zawiesin.

Przy montażu sufitu w szafie, ważne jest, aby zaznaczyć miejsce mocowania szyn nośnych, będzie to zależeć od tego, ile będzie twój płaski sufit rackPrzy montażu sufitu w szafie, ważne jest, aby zaznaczyć miejsce mocowania szyn nośnych, będzie to zależeć od tego, ile będzie twój płaski sufit rack


Montaż szyn wsparcia:

 • Odstęp między szyn nośnych nie musi przekraczać 1- 1,1 m. Opony reechkam rozmieszczone prostopadle, a to jest ważnym równo z którego profil jest przybite obwodzie.
 • Opona przykręcone do wkrętaka zawiesin. Aby projekt był idealnie płaski, dbać, aby nie dopuścić błąd.
 • Odstęp pomiędzy profilem kątowym i autobus jest równa jeden centymetr. Jeśli opona, na przykład, okazały się być krótkie, nie martw się - to właśnie nadstavte. W tym celu wystarczy, aby naprawić zawieszenie na początku następnego autobusu.

No, to natychmiast zaczyna powierzchni w szafie instalacji.

Prowadnice instalacja

Reiki należy uwolnić od warstwy ochronnej, i tnie się według wielkości sufitu. Jego długość powinna wynosić co najmniej połowa odległości centymetr interwall (odwrotnie).

Po zainstalowaniu szyny, trzeba tylko dołączyć cokółPo zainstalowaniu szyny, trzeba tylko dołączyć cokół


Następnie należy zrobić:

 • Reiki powinny być dokładnie umieszczona w prowadnicy i założyć na całej długości blokad opon. Dalsze montowane obok poprzedniego.
 • W razie potrzeby regulować wysokość opony, i to się zmienia głębokość wkręcania śrub.
 • Jeśli nie zbliżył się do ostatniej kasecie, po prostu wyciąć przed nią szerokości. Uwaga odległości wzdłuż długości regału, przeciągnij nożem i wyginać, dopóki kaseta nie jest uszkodzony.
 • Zainstalować przyciętego szyny i zabezpieczyć drewniane rozporek lub kawałków kątowym profilu.

Zespół sufit i wiąże się z cokołu. Jest to ważny element dekoracyjny, a to na pewno, aby nadać jej estetyczny wygląd, a także ukrywa nieestetycznych szczelin pomiędzy ścianami i struktury.

Jest jeszcze jedna rzecz - kuchnia często winni nierówności ścian, a one wymagają cokołu, które optycznie wyrównuje strukturę.

Jak zrobić okablowanie dla opraw oświetleniowych na sufitach biegu

Zazwyczaj punktowe są montowane na suficie podwieszanym.

Przewidziane są dwa sposoby pracy z oświetleniem:

 • Gdy wszystkie światła są włączone natychmiast. W tym wypadku przejście z jednego odcinka dwóch przewodów. I już od tego drutu zrobić zakręty z oprawą.
 • Gdy światła są włączone przez grupy. Centralny drut w tym przypadku powinien żył tyle, ile grup wybrania. Zwykle istnieją dwa lub trzy grupy. Jest on stosowany, co jest logiczne, dvuhklavishny i ​​przełącznik trzy-key.

Na sufitach podwieszanych piękne i praktyczne reflektory wyglądNa sufitach podwieszanych piękne i praktyczne reflektory wygląd

Aby połączyć lampę, trzeba kabla o przekroju 1,5 metrów kwadratowych. I to jest wystarczające dla standardowych lamp.

Dla opraw z tej samej wielkiej mocy wymaga specjalnego drutu odpornego na ciepło. W warunkach wysokiej mocy przekraczającej 50 W jest domyślnie.

rack naprawy sufitu z rękami

Zobacz, oczywiście, niezbędne do okoliczności, ale zwykle wymaga demontażu naprawy sufitu, czyli zdemontować najprawdopodobniej częściowe.

Jeśli trzeba naprawić swój bagażnik dachowy, proces rozpocznie się z częściowym demontażu szynJeśli trzeba naprawić swój bagażnik dachowy, proces rozpocznie się z częściowym demontażu szyn

Najpierw trzeba analizować jedną z krawędzi - wykończenia profilem narożnym, które chcesz zaczepić nóż. Następnie wygiąć go tak, aby można było na końcu szyny bezpiecznie wyciągnąć. Moduł Ultra jest zwolniony z blokady Stringer i delikatnie usunięty.

Z drugiej listwy sufitu następuje operacja odwrotna - otwiera wszystkie zamki i zwolnienie płyty przemieszcza się do krawędzi. Następnie usuwa się bez problemów z ogólnego wzoru.

Proces instalacji stojak na suficie (wideo)

Sufit Rack można urządzić łazienkę, kuchnię, balkon, ale w rzeczywistości - każde pomieszczenie. On ozdabia i kwadratowe i prostokątne sufit. Ponieważ nie pomyłka, „instalacji / deinstalacji” Czy wszystkie instrukcje i cieszyć się wynik.

Udane remont!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − 31 =

map