Jak zrobić fałszywe kominek z rękami płyt gipsowo-kartonowych: 3 rodzajów produktów

Jak zrobić fałszywe kominek z rękami płyt gipsowo-kartonowych: 3 rodzajów produktów

12 October 2017Piękny fałszywe kominek dodać komfort saloniePiękny fałszywe kominek dodaje przytulności do gostinuyuFalsh ognia - projekt, który przypomina obecną ostrość, ale nie wykonuje podstawowe funkcje tradycyjnego kominka - ogrzewanie obiektów paliwowych. Wyroby dekoracyjne są piękne i praktyczne, ponieważ mogą one być wykorzystywane nie tylko nadać wnętrzu komfort. Podniesiony z kominkami wykorzystywanych jako półka lub niszy demonstracji pokojowej lub stref.


Rodzaje i metody lokalizacji pomieszczeniu fałszywego kominków płyt gipsowo-kartonowych

Wychowany kominek z wyglądu do odróżnienia od tego nie jest łatwe: w jego wykończenie może całkowicie replikować kamienia lub cegły. Wewnątrz pieca ognia można umieścić szereg masywne świece lub elektronicznej ramki z ognia imitacji.

Przed zainstalowaniem fałszywego ognia należy myśleć z wyprzedzeniem o swoim miejscu we wnętrzu pomieszczeniaPrzed zainstalowaniem fałszywego ognia należy myśleć z wyprzedzeniem o swoim miejscu we wnętrzu pomieszczenia

Bardzo skutecznie w takich fałszywych kominki wyglądać ekrany plazmowe, przekazując obraz płomienia i trzaski dzienniki dźwiękowe z dowolnego gadżetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.

Wychowany kominek - idealne rozwiązanie dla mieszkań i rodzin z małymi dziećmi lub zwierzętami. Ponadto, mogą być różnych typów, w tym działa jak grzejnik domowego.

Rodzaje ozdobnych kominków:


 • Warunkowe falshkamin - te, w których portal koniecznie rozciąga się poza murami, a zakończył z pieca. Będzie ciepło ze względu na moc, ale nie dopuścić do poparzenia lub sprowokować ogień z żaru.
 • Wiarygodne fałszywe kominek tworzy obowiązkowo z materiałów ognioodpornych. Ta ogniotrwała płyt gipsowo-kartonowych, a warstwa wewnętrzna z pieca. Mogą być one montowane standardowego grzejnika elektrycznego i biopaliwa. W tym przypadku, wewnątrz struktury jest zbudowany z płyt gipsowo-kartonowych Biokominki zakupu.
 • Symboliczna funkcja ogrzewanie kominek, co do zasady, nie. Działa wyłącznie jako element dekoracyjny wnętrza, w swej istocie - trójwymiarowy obraz z wizerunkiem ognia. Jednak Mantel w symboliczny kominkiem może być spektakularny, a następnie umieszczony jej elementów dekoracyjnych lub sprawiają, że wyróżnia na ekranie telewizora plazmowego.

Wybierz rozmiar i położenie kominka w mieszkaniu warto mądrze. Mały projekt z ramki wewnątrz stracił w dużym pokoju, ale byłoby właściwe w biurze lub w bibliotece. Inną opcją może być rozważenie rzut rożny kominku lub nawet załączników. Duży salon lepiej jest umieszczony w środku ściany, tworząc wnętrze centrum kompozycji.  

Materiały i narzędzia do tworzenia fałszywych kominek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Do produkcji fałszywych kominkiem z rękami potrzebne narzędzia do pracy z płyt gipsowo-kartonowych. Nic nowego, ale jest przydatna poziom i pion linii, aby wyrównać pionowe linie, nóż farby i nożyce do cięcia profili metalowych i arkusze narożach płyt kartonowo-gipsowych, szpatułki, rozdzielacz, papier ścierny, młotek czy wiertarka i śrubokręt, znakowanie długopis, linijkę.

Szybkie i łatwe do wykonania oryginalny kominek własnymi rękami może być z płyt gipsowo-kartonowychSzybkie i łatwe do wykonania oryginalny kominek własnymi rękami może być z płyt gipsowo-kartonowychZ materiałów potrzebnych do stworzenia ramki kominek:

 • Profile ścienne (FP) i kierunkowe (TD);
 • Płyty gipsowo-kartonowych (GCR);
 • Śruby do płyt gipsowych ściennych i wtyczek do montażu profilu;
 • Taśmy serpyanka do uszczelniania;
 • PVA kleju;
 • Otynkowany „Start” i „Zakończ”;
 • podkład akrylowy;
 • piana;
 • Whatman.

W większości przypadków, wszystkie akcesoria do pracy tam każdy mistrz w domu, będzie miał tylko do zakupu brakujących przedmiotów.

Aby utworzyć potrzebę podniesiony paleniska, aby szkic przyszłej budowy. Wtedy pan zaleca się przygotować szkic do pracy na styropianowej makieta, a dopiero potem rozpocząć pracę z płyt gipsowo-kartonowych.

Po przygotowaniu narzędzi i materiałów, powinno się usunąć pomiar przyszłej fałszywe kominkiem i jesteś gotowy do wykonywania prac budowlanych.

Wychowany kominek z rękami płyt gipsowo-kartonowych: krok po kroku plan prac

Do produkcji ramy przyszłego układu kominek slajdów na terenie projektowanej instalacji. Uwaga łożyska profili położenia, z pionu poziomie sprawdzenia czy uzyskany pionowo prosty. Potem zaczyna prirezka profil i jego instalacja.

Przed rozpoczęciem instalacji trymowania kominek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych, proszeni są o przygotowanie niezbędnych materiałów i narzędzi do pracyPrzed rozpoczęciem instalacji trymowania kominek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych, proszeni są o przygotowanie niezbędnych materiałów i narzędzi do pracy

Instrukcje krok po kroku stworzyć fałszywy ogień:

 • Wyciąć profil ściany i zamontować je na ścianie i pół. Profil Mo pocięte na belkach i przymocować je śrubami do ściany profilu. Nie zapominaj, że oprócz głównej ramy do zamontowania wewnątrz paleniska kominka.
 • Dokonywanie wstępnej z płyt gipsowo-kartonowych. Jeśli przednia ściana komory chcesz dokonać półkolistym piec wyciętą, można to zrobić w sposób podobny do produkcji łuków, tylko trzeba odpowiednio zgiąć pasek GCR.
 • Zamocować obrabiany przedmiot na profilu za pomocą małych wkrętów płyt gipsowo-kartonowych. Szwy są uszczelnione do taśmy serpyanku PVA kleju. Na górze okna zainstalowania kominka.
 • Ostatnim krokiem przed ostatecznym wykończeniem kominków - wszystkie powierzchnie powinny być czyste i dokładnie wtedy kit z papierem ściernym.

Podnoszone kominki nie muszą być prostokątne, można zaprojektować dowolną postać pożaru, w tym stosowanie zaokrągleń narożników.


Jeśli zamierzasz korzystać z kominka do przechowywania książek, ciężkie figury lub jako wsparcie dla ekranu telewizora, można zaszyć się kominek ścienny z podwójną warstwą GCR w celu wzmocnienia struktury.

Po zakończeniu montażu paleniska jest czas, aby pomyśleć o tym, co materiały wykończeniowe do dekoracji kominka.

Kończąc fałszywych kominki

Dużo miejsca dla fantazyjne dekoracje kominków naprawdę nieograniczone. Mogą one być zaprojektowane w różnych stylach wnętrza, ozdobione setkami rodzajów materiałów mogą być umieszczone wewnątrz paleniska oryginalne zamienniki żywym ogniem.

Sprawiają, że pokój dzienny wyrafinowany i elegancki, można użyć fałszywego kominek sztukateriąSprawiają, że pokój dzienny wyrafinowany i elegancki, można użyć fałszywego kominek sztukaterią

Oto niektóre opcje do kominków wystrój:


 1. Klasyczny wystrój kominek - wykończenie sztukaterie i wykończenia kolumn. Lekkie wykonania jest wykonana z pianki jest przyklejona do konwencjonalnego kleju PVA, a następnie malowane farbą lateksową.
 2. Zakończyć surowego kamienia jest również dobre. To może być muszlowy i kamyczki, łupków lub płytek granitowych. I można wybrać inny wariant klasyczny - dostarczają naturalnego lub sztucznego marmuru.
 3. Najprostszym sposobem, aby ozdobić kominek z pomocą czerwonej cegły lub płytki, który naśladuje je. Płytka we wschodniej lub śródziemnomorskim stylu, oblivnye kafle lub płytki - również będzie dobrze wyglądać.
 4. Jako elementy dekoracyjne mogą być bezpiecznie stosowane do tych atrybutów Kominki: kraty z kutego żelaza i stanąć pod drewna, samo drewno, woodpile ułożone przy kominku lub wewnątrz paleniska.
 5. Jeśli chcesz zamontować wewnątrz portalu Biokominki, należy rozważyć zainstalowanie szkło ochronne przed paleniskiem. To jest piękne i wygodne alternatywą dla rusztu.
 6. Jako „wypychania” z pieca można umieścić świece, umieścić książki dodać do naturalnego drewna lub ceramiki.

Jako dekoracje świąteczne wewnątrz wykończenia kominka można umieścić lśniące elektry jodełkę jako zastępczej żywego płomienia.

Złożyć fałszywe kominek z rękami płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Wychowany kominek jest obecnie uważany za wariant terminowe i niskich kosztów w wystroju pomieszczeń. Jest to łatwe do wykonania i możliwości projektowania takie kominki mogą znaleźć tysiące - wystarczy spojrzeć zdjęcia gotowych produktów w Internecie, a może pochodzić z własnego oryginalnego dekoracyjne domu.

Konstrukcja z płyt kartonowo-gipsowych ognisko wykończenia (zdjęcie we wnętrzu)

4-1-Kamin 4-Kamin-gipsokarton 013-rol-dekorativnogo-Kamina-v-dizaine-VIBOR-podhodachego-pomecheniya 467 362568408 3407-5602 684807003 a31471f9a02b67ecd63f0d883b507fc6 564663306 DIZAYN-gostinoy s-kaminom-Iz-Kamnya-115

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 + = 51

map