Jak zmyć wybielić od sufitu szybko: przewodnik wideo dla początkujących

Jak zmyć wybielić od sufitu szybko: przewodnik wideo dla początkujących

12 October 2017Przed naprawa sufitu przy użyciu zaawansowanych materiałów muszą być usunięte z powierzchni starej powłoki kredowymPrzed przystąpieniem do naprawy sufitu za pomocą nowoczesnych materiałów muszą być usunięte z powierzchni starego naprawy powlekania kredowy - bardzo ważnego procesu, zatem na pytanie ścian i sufit jest podejść odpowiedzialnie. Na przykład, przed zastosowaniem nowego wykończenia na suficie, należy usunąć starą. Szczególnie popularny był wybielanie, ponieważ jest bardzo łatwy do zastosowania, a za niewielką opłatą można uzyskać dobry wynik. Dlatego wiele osób zainteresowało się pytanie o usunięcie wybielić z sufitu. W rzeczywistości, to zadanie może obsłużyć niemal wszyscy. Najważniejszą rzeczą - jest dokładnie przestudiować informacje przed właściwym etapie demontażu wybielić.


Jak szybko usunąć wybielić z sufitu: zestaw narzędzi

Przede wszystkim, trzeba zaopatrzyć się w niektórych narzędzi, bez których usunięcie wybielić będzie trudnym zadaniem.

Potrzebne będą następujące narzędzia:

 • Odzież ochronna (okulary, maski przeciwpyłowe, specjalne pasować).
 • Szpachelka.
 • Kwiatowy rozpylacz.
 • Gąbka.
 • Drabinki.

Aby chronić oczy i układ oddechowy przed kurzem, należy przygotować z wyprzedzeniem ochrony osobistej: kapelusz, rękawiczki, okulary, respiratorAby chronić oczy i układ oddechowy przed kurzem, należy przygotować z wyprzedzeniem ochrony osobistej: kapelusz, rękawiczki, okulary, respirator

To jest tylko podstawowy wykaz narzędzi: pełna i dokładna lista z nich zależy od konkretnej sytuacji, więc zawsze trzeba patrzeć na to, co państwo jest sufit, obudowa. Ponadto, istnieją inne czynniki, które mogą przynieść Ci kilka problemów.


Najprostszym sposobem, aby usunąć wybielić z sufitu bez zabrudzeń

Po zakupie odpowiednich narzędzi, można rozpocząć usuwanie wybieli z sufitu. Przed samym procesie, pożądane jest, aby zabrać wszystkie meble z pokoju, jeśli nie można tego zrobić, to wystarczy pokrywa folią lub innym materiałem, który będzie chronić je przed zanieczyszczeniem. , Pozostawiając pomieszczenie, w którym znajduje się naprawy, to odbywa się wybielić wokół domu, wskazane jest, aby umieścić na progu wilgotną szmatką, z której będzie można wytrzeć buty. Co byś praca nie jest spełniony, należy zawsze przestrzegać środków bezpieczeństwa, jak również niektóre z norm higieny.

Instrukcja krok po kroku

Usuń stare wybielić powinny być następujące:

 1. Kreda może pęcznieć powinna zwilżać całą powierzchnię stropu. Najlepiej jest to zrobić za pomocą nawilżacza: tak będzie łatwiej umieścić rozmycie sufitowy.
 2. Po upływie 10 minut warto jeszcze mokry sufit drugiej rundy.
 3. Używając szpatułki należy dokładnie usunąć wybielić. Jeśli normalnie zwilżona sufit, a następnie umyć wybielić byłoby dość proste.
 4. Dopóki demontować wybielić z wybranego obszaru, inne muszą być zwilżone.
 5. Po usunięciu wszystkich wybielić, sufit należy umyć gorącą wodą i gąbką.

Na mokro z wapnem sufitu jest wytwarzany przez konwencjonalny gąbki lub sprayemNa mokro z wapnem sufitu jest wytwarzany przez konwencjonalny gąbki lub sprayemNie trzeba używać dużo wody, ponieważ będzie to drenaż, nie tylko na podłodze, ale również od Ciebie. Po całkowitym wyschnięciu sufitu, konieczne jest, aby sprawdzić stan wykonania prac. Wystarczy przytrzymać palcami na suficie: jeśli palce pozostały kredę, prace zostały wykonane prawidłowo.

Środki do usuwania wapno z sufitu

Istnieją specjalne narzędzia, które pozwalają oczyścić wybielić od sufitu bez żadnych problemów. W zasadzie prawie wszystkie mieszaniny ma podobny skład. Wszystkie z nich są wykonane na bazie kleju, dzięki czemu można szybko usunąć wybielić z sufitu.

Najpopularniejszym środkiem do jakościowego usuwania wybielić:

 • Alfa-20.
 • Probel.
 • Osobiście obrabianej mieszaniny, która będzie w stanie zmyć wapno.

Jeśli wybierzesz pierwszą lub drugą opcję, a następnie przygotuj się na wysokie koszty. Ponadto dość często ludzie się fałszywy, co negatywnie wpływa na ich budżet i nastrój.

Jak zrobić narzędzie do usuwania wybielić z sufitu własny

Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie - to, oczywiście, osobiście gotowane mieszanina. Dość często środki do usuwania wybielić z mydłem. Jest to bardzo stara Sposób wytwarzania mieszaniny do czyszczenia ściany lub sufitu wapna, powszechne stało się na początku XX wieku.

Rozwiązanie jest oparte na mydle - prosty i skuteczny sposób na czyste sufit wapnaRozwiązanie jest oparte na mydle - prosty i skuteczny sposób na czyste sufit wapna

Wskazane jest, aby wykorzystywać konwencjonalne mydło bez barwniki i inne dodatki. Najlepiej jest, aby oczyścić wybielić.

Sam proces jej tworzenia zbiornika legok.V z pięciu litrów ciepłej wody jest dwa do trzech łyżki mydła i trochę sody. Mieszanina ta jest praktycznie zawsze uporać się ze stanu naładowania zmyć brud i wybielić, więc nie trzeba wydawać pieniędzy na drogie środki, aby usunąć wybielić.


Jest nawet bardziej opłacalny sposób - woda erozja wybielić. Nie musisz wydawać pieniędzy na wszystkich materiałach: wystarczy mieć wody i szczotki lub szmatki. Działanie jest bardzo proste: trzeba „posprzątać” wybieli za pomocą pędzla lub innych środków. Wadą jest to, że wymaga użycia siły fizycznej, aby pozbyć się wybielić. Oprócz tej wady, wariant wodą i szczotka nie nadaje się dla tych, którzy chcą, aby całkowicie usunąć wybielić.

Skuteczne sposoby usuwania starej wybielić (wideo)

Inną powszechną metodą: czyszczenie z młynkiem

Wash wybielić najbardziej odpowiedni dla gospodyń domowych. Jeśli chcesz radykalną zmianę, to najlepiej użyć szlifierki. Zaletą jest to, że czyszczenie szlifierki jesteś w stu procentach zabrać ze wybielanie sufitu.

Z młynka można szybko oczyścić sufit starej warstwy wybielićZ młynka można szybko oczyścić sufit starej warstwy wybielić


Wadą tej opcji jest czyszczenie dużego zapylenia w pomieszczeniu, więc trzeba użyć maski i specjalny kombinezon ochronny.

Musimy działać w następujący sposób: na całej powierzchni sufitu trzeba iść maszynę do mielenia z największą ścierny. Jeśli nie masz szlifierce, jest możliwość wynajęcia: w porównaniu z zakupem tego instrumentu, można spędzić nie tak dużo pieniędzy.

Jak szybko oczyścić sufit wybielić (wideo)

Proces demontażu wykończenie sufitu jest jednym z najważniejszych etapów naprawy powierzchni sufitu, jakby to źle, aby usunąć starą wykończenie z sufitu, nowa farba lub inny rodzaj wykończenia po prostu nie będzie zatrzymać lub po prostu w końcu się powieść. Ważne jest, aby przeprowadzać naprawy w odpowiedniej temperaturze i w dobrym nastroju, a następnie wynik nie potrwa długo.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map