Jak zainstalować światła na suficie w łazience

Jak zainstalować światła na suficie w łazience

12 October 2017łazienka najlepsze reflektory roboczepunkt svetilnikiKakie lampy najlepiej nadaje się lepiej do łazienki, aby ustawić w łazience na suficie? Eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo do reflektorów. Alternatywnie, można stosować plamy lub taśmy LED. Przed instalacją oświetlenia należy oczyścić powierzchnię i rozpuścić okablowanie poprawnie. Jeśli zainstalować pasek LED, instalacja może być wykonana do wykańczania powierzchni.


Zainstalować oświetlenie wpuszczone w sufit w łazience

Wpuszczone - wszechstronny wybór. Są tanie i łatwe do zainstalowania. Jeśli zdecydujesz się korzystać z wbudowanych światła, najlepiej jest użyć żarówki halogenowe lub LED. Pamiętaj, że źródła światła muszą być wodoodporne.

Przed rozpoczęciem konieczne jest prawidłowo rozprowadzić przewody. Przewód elektryczny musi być koniecznie zamontowany na skrzyni z więzi z tworzyw sztucznych.

Wpuszczone sufit są łatwe w instalacji i niedrogieWpuszczone sufit są łatwe w instalacji i niedrogie

Reflektory są zamocowane na suficie w następującej kolejności:

 1. Przeciąć na fałszywych panele otworami na reflektory. Średnica uzyskanej otwór powinien być 4-5 mm mniejsza niż średnica zewnętrzna przedniej części urządzenia.
 2. Odłącz wszystkie kable.
 3. Ciągnąć przewodów przez powstały otwór. Zależy od zainstalowanego kabla być cięta przez zginanie i następnie nagie. Następnie należy podłączyć lampę.
 4. Uchwyt Bend umieszczone na zewnątrz reflektorów i lekko przesunąć urządzenie napinające w sieci.
 5. Bezpieczne termokoltso.
 6. Podłączyć przewód zasilający bezpośrednio do przełącznika, a zmniejsza zasilanie (lub skrzynki przyłączeniowej).

Oświetlenie sufitu w łazience z rękami

Dodatkowe oświetlenie sufitu w łazience odbywa się w przypadku dużego pokoju. Wszystko dla łazienki zaleca się użycie taśmy LED wodoodporne. może być zamontowany zarówno na ścianie i na suficie.


Zanim zaczniesz, musisz odebrać taśmę na długość. Aby to wykonać, mierzy się długość listwy sufitowe, które konsolidacji produktu i do otrzymanej ilości 20-25 centymetrów.

Jeśli w łazience - pokój jest dość duży, to najlepiej użyć podświetlenia, można dołączyć go bez pomocy ekspertówJeśli w łazience - pokój jest dość duży, to najlepiej użyć podświetlenia, można dołączyć go bez pomocy ekspertów

zainstalować technologię LED na suficie:

 • Usuń kleju zabezpieczającego z taśmy. Znajduje się na tylnej stronie urządzenia.
 • Jeśli listwy sufitowe mają zanieczyszczenia, muszą zostać usunięte. Zaleca się również, aby odtłuścić powierzchnię.
 • Przeciąć taśmę. Pamiętaj, że musi to być zrobione w miejscach, w których zastosowane specjalne etykiety.
 • Następnie sklejone taśmy LED na cokole.
 • Jeśli trzeba połączyć dwie części taśmy, a następnie za pomocą specjalnego łącznika lub lutownicę.

Jak mogę zmienić żarówki w suficie łazienki

Zmień żarówka jest łatwe, jeśli się pewną sekwencję. Najpierw trzeba określić typ mocowania lampy od sufitu. Będzie to zależeć od sekwencji demontaż.Do mocowania lamy te mogą być stosowane załącznik:

 1. gwint prawoskrętny. Takie mocowanie jest stosowany w większości przypadków. W takim przypadku demontażu tego produktu jest proste - delikatnie odkręcić lampy.
 2. Dwa kołki. Bulw z mechanizmem mocującym jest zatrzaśnięta w otworze.
 3. Obrotowa konstrukcja. W tym przypadku, światło jest zanurzony w pojemniku, i obraca się o 90 stopni, po czym element jest zamknięta.

Zmienić żarówkę w łazience - zadanie jest proste, ale najpierw ustalić, jaki rodzaj montażu używanyZmienić żarówkę w łazience - zadanie jest proste, ale najpierw ustalić, jaki rodzaj montażu używany

Podczas demontażu żarówka przestrzegać środków ostrożności. Przed rozpoczęciem należy wyłączyć zasilanie do centrali.

Lampa sekwencja wymiana:

 • Ustaw drabinę lub stabilną podstawkę. Jeśli strop z płyt gipsowo-kartonowych, jest konieczne stosowanie specjalnych okularów ochronnych.
 • Wyjąć lampę. Aby to zrobić, trzeba znaleźć mechanizm blokujący. Jeśli lampa jest przymocowana z dwóch kołków, należy przytrzymać termokoltso, ponieważ może latać.
 • Wyjąć żarówkę i wkręcić nową.
 • Włóż termokoltso i szczelnie go naprawić.
 • Włącz energii elektrycznej i sprawdzić działanie urządzenia.

Jak znaleźć i zainstalować światła, reflektory na suficie w łazience

Jak zorganizować oświetlenie jest zamontowane na suficie w łazience? Eksperci zalecają światła pozycyjne równomiernie na obwodzie sufitu. Oświetlenie powinno zapewnić miękkie, równomierne światło. Jeśli masz taką możliwość, lepiej jest zainstalować specjalne urządzenia ze ściemniaczami. Oni pomagają regulować poziom światła otoczenia.

Konstrukcja łazienka doskonale nadające plamy na suficie. Są w dół światło, które są zamontowane na specjalnym uchwycie. Miejsca powinny być stosowane tylko wtedy, gdy łazienka jest bardzo mała.

Najlepiej jest zainstalować Oprawy-spoty na obwodzie łazienkiNajlepiej jest zainstalować Oprawy-spoty na obwodzie łazienki

Zalety spotów:


 1. Łatwa instalacja. Miejsca zainstalować łatwiej niż zwykłe reflektory lub taśmach LED.
 2. Miejsca ułożenia w łazience skierowany, miękkie światło.
 3. Z pomocą plam można osiągnąć wizualnie zwiększyć przestrzeń.
 4. Prawie wszystkie mają ściemniacze spotu. Z ich pomocą można zmieniać stopień oświetlenia łazienki.

Jak zainstalować miejsce na suficie:

 • Płótno naciągnięte na blejtram zrobić w otworze pod lampą.
 • Spread przewody. Nie zapomnij, aby odizolować je z rur falistych.
 • Ciągnąć kabel przez otwarte i podłączyć go do miejsca. Nie zapomnij, aby oczyścić końcówkę przewodu.
 • Następnie naprawić produkt na platformie.

Wszystko dla łazienki używać tylko kompaktowe plamy. Muszą być zamontowane w łatwo dostępnym miejscu.

Montaż reflektorów na suficie w łazience (wideo)

Do oświetlania łazienki najlepiej jest użyć plamy. Produkty te są łatwe w instalacji i zajmują niewiele miejsca. Jeśli łazienka jest duża, a następnie dać pierwszeństwo kropkę LED lub żarówki halogenowe. Taśma LED może być wykorzystywany jako oświetlenie pomocnicze. To musi być zainstalowany na obwodzie sufitu. Taki świecący sufit, idealny do projektowania każdej łazience.

Konstrukcja hydrosanitarnych do sufitu (wnętrza zdjęcia)

0 0fd7aSophisticated-łazienka-Z-Wood-podłogowe-A-Modern-Equipment 5e963a179b2ac2e16e6f77217653030f 5 8acb3d5acb22c1962da267e73d7297c6 02344 0112 1123-1024x1024 15107 03137f98b4392f676526dccbb8ea1928


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

map