Jak wzmocnić plastikowe panele na suficie

Jak wzmocnić plastikowe panele na suficie

12 October 2017Do mocowania plastikowe panele żądany profil jakości i wkrętów samogwintującychDo zamocowania płyty z tworzyw sztucznych wymagany profil jakości i samorezyStenovye i sufitowych chlorku winylu są szeroko stosowane ze względu na jego niski koszt i wysoką wydajność. W celu prawidłowego zabezpieczenia panel na skrzyni panele plastikowe, trzeba przestrzegać pewnych zasad i używać tylko wysokiej jakości profili sufitowych i śrub.


Jak wzmocnić panele PCV do sufitu

Przed zainstalowaniem plastikową płytkę na suficie, trzeba zamontować listwę i uruchomić profil. Jest on wykonany z drewna lub profili aluminiowych. Po sprawdzeniu równomierności skrzynek można przystąpić do montażu paneli PCV.

Pamiętaj, że równość panelu plastikowej powinny być dokładnie sprawdzone przed rozpoczęciem instalacji i upewnić się, że żebra i rowki nie są zdeformowane. W przeciwnym razie istnieje ryzyko złej jakości bar zestawu, który będzie prowadzić do deformacji całej konstrukcji.

Pofalowane płyty z tworzywa sztucznego można doprowadzić do odkształcenia całej strukturyPofalowane płyty z tworzywa sztucznego można doprowadzić do odkształcenia całej struktury

Poszycie odbywa się w kilku etapach:

 1. Wyciąć plastikową płytkę z piłą. Nie zapomnij wyciąć otwory na instalacje.
 2. Zabezpieczyć pierwszy panel w profilu początkowego. To musi być zabezpieczona śrubami.
 3. Zainstalować pozostałe panele podobne.
 4. Ostatni panel należy zabezpieczyć ze szczególną ostrożnością. Należy pamiętać, że ostatnia wielkość płytki powinno być nieco mniejsze niż wymagane, gdyż materiał ma tendencję rozszerzać się pod wpływem temperatury. Jeśli tak nie jest, można ukryć luki za pomocą szpachli lub specjalne listwy sufitowe. ostatnie elementy mocujące płyt odbywa się za pomocą śrub.

Jak naprawić panel sufitowy PVC bez uruchamiania profilu

Jeśli jest to pożądane, siatka może być przymocowana do sufitu, bez stosowania specjalnego profilu początkowego. Uważa się, że ta metoda instalacji jest o wiele łatwiejsze. Aby przeprowadzić instalację trzeba tylko ustalić kawałki profili drewnianych lub metalowych w suficie.


W przypadku mocowania belki drewniane lub metalowe profile, najlepiej nadaje się do metalowych śrubW przypadku mocowania belki drewniane lub metalowe profile, najlepiej nadaje się do metalowych śrub

Do montażu na suficie technologia paneli PCV:

 • Cięcie płyt PCV i wykonywać je w otworach pod światłami.
 • Naciśnij pierwszy panel jak najbliżej ściany. Za pomocą śrub zabezpieczyć.
 • Ustaw kolejnych segmentów podobnie.
 • Jak instalacja, zadbać, aby pomiędzy sąsiednimi ostrza nie tworzą duże luki. Jeśli zauważysz, że zdeformowane rowek lub żebro, aby lepiej zrozumieć całą strukturę i wymienić uszkodzony panel.
 • Następnie włóż profil wykończeniowy i zainstalować ostatnią płytę. W celu uczynienia go wygodnie zainstalować ostatni segment przy użyciu szerokiej szpachli.

Jeśli zdecydujesz się nie używać profil początkowy, wtedy najlepiej jest użyć wkrętów samogwintujących do metalu, które mają szeroki kapelusz. Produkty te zapewniają najbardziej bezpieczne dopasowanie. Jeśli nie masz pod ręką takich wkrętów samogwintujących, które mogą być mocowane za pomocą podkładki plastikowe panele prasie 10-15 milimetrów.

Jak naprawić ostatni panel w suficie

Mocowanie plastikową płytkę z ostatniej skrzyni - Najważniejszym procesem, który wymaga precyzji prawie jubilera. W przypadku niepoprawnego zainstalowania ostatni segment, trzeba zdemontować całą konstrukcję całkowicie, więc traktować ten proces z największą powagą.Aby rozwiązać ten ostatni plastikową płytkę, wystarczy włożyć ją do rowkaAby rozwiązać ten ostatni plastikową płytkę, wystarczy włożyć ją do rowka

technologię ostatni panel do montażu na ramie:

 1. Sprawdź, czy jest duża różnica pomiędzy panelami. Jeśli tak, to lepiej, aby się projekt.
 2. Zainstalować jaki rozmiar powinien być ostatni panel. Do dokładnych pomiarów możliwe jest użycie lasera centymetrem.
 3. musi być odjęta od odbieranego długości i szerokości 5-6 mm, a cięte odpowiedniego panelu.
 4. Włóż segment w rowku i zabezpieczyć go za pomocą śrub. W celu ułatwienia wkładania płyty, należy użyć szpachelki. On będzie łatwo wysyłać krawędź segmentu dokładnie w rowku.
 5. Jeśli zauważysz, że pomiędzy sufitem a ścianą, tworząc dużą lukę zashpaklyuyte go. Następnie należy zainstalować dekoracyjne listwy na suficie.

nie można użyć śrub do ostatecznego mocowania panelu, jeśli jest to pożądane. można po prostu włożyć go do rowka z poprzedniego panelu, lub w rowku profilu prowadzącego. Ze względu na niski ciężar właściwy materiału, panel jest mocno przymocowany.

Konieczność wzmocnienia PVC sufitowy

Materiał łączący wybór będzie zależał w dużym stopniu od materiału, z którego jest wykonana skrzynka. Jeśli jest wykonana z metalu, najczęściej stosowanych metalowych śrub. Wymiary elementu mocującego jest wybrana na podstawie charakterystyki ramy.

Na rysunku przedstawiono najczęstsze narzędzia, które są często używane do montażu paneli z tworzyw sztucznychNa rysunku przedstawiono najczęstsze narzędzia, które są często używane do montażu paneli z tworzyw sztucznych

Również do mocowania paneli PCV stosowane są:

 • Zszywki. Produkty te są stosowane tylko wtedy, gdy skrzynka została wykonana z drewna. Należy zauważyć, że niewłaściwe stosowanie zszywek, jeśli planujesz zainstalować gruby panel PVC.
 • Kołki rozporowe. Produkty te są stosowane w przypadku skrzyni budowany jest w niewielkiej odległości od podłoża. Podczas korzystania kołki trzeba wykonać otwory dla nich.
 • Płynny gwóźdź. Materiał ten jest stosowany rzadko. Płynny gwóźdź używany, jeśli z jakichkolwiek powodów nie można zbudować skrzynię.

Użyj płynnych paznokci jest konieczne tylko w skrajnych przypadkach, ponieważ materiał ten jest uważany za mniej wiarygodne niż blachowkrętów lub kołków. Ponadto, przy użyciu ciekłego plastiku paznokci strop nie składany.

Montaż paneli PCV na suficie (wideo)

Panele wykonane z PVC - praktycznego i niedrogiego materiału, który posiada ogromną liczbę zalet. Jeśli chcesz zainstalować panele sufitowe z własną rękę, to trzeba budować solidną ramę i wybierz odpowiednie elementy złączne. Ponadto, nie zapomnij, że technika montażu zależy od dostępności profilu wyjściowego. 


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − 68 =

map