Jak wzmocnić listwy na sufit z rękami

Jak wzmocnić listwy na sufit z rękami

12 October 2017Okładzina jest jednym z najprostszych sposobów, aby udekorować ściany lub sufituOkładzina jest jednym z najprostszych sposobów na rysowanie ścian lub potolokVagonka - dość popularny sposób ozdobić ściany i sufitu. Główne przyczyny tego powszechnego podszewką jest łatwy w instalacji, o reprezentacyjny wygląd, a także długowieczność. Dekorowanie clapboard pokój z wysokiej jakości materiału pozwoli Ci służyć znacznie dłużej niż inne opcje. Oczywiście, nie rozczarujesz się na pryczy, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka ważnych niuansów instalacji.


Montaż drewnianej okładziny na sufit z rękami

Drewniane panele ścienne - jeden z najbardziej praktyczny i piękny opcji podsufitce. Należy pamiętać, że drzewo jest idealny do domów, ale nie wybieraj drewniane listwy w miejscach o dużej wilgotności. Wilgoć deformuje materiałów naturalnych.

stan drewna są trwałe, to zawsze istotne i przytulnystan drewna są trwałe, to zawsze istotne i przytulny

Z drewna wykończenia można zauważyć, jak pokój jest wypełniony naturalnymi aromatami, a cyrkulacja powietrza odbywa się swobodnie i bez strat ciepła w pomieszczeniu.

Instalacja drewniane okładziny następuje w kilku etapach:

 • Weź minimalnej czyszczenie sufitu. Na potrzebę uczynienia izolację cieplną i dźwiękową ze specjalnymi płytami. Należy zwrócić szczególną uwagę na ochronę przyszłości formy podszewka i rdzy.
 • Zrobić ramkę dla przyszłego podszewki. Materiał drewna idealnie pasuje do tej roli. Ale jeśli wilgotność w pomieszczeniu jest to możliwe, a następnie za pomocą metalowej ramie. Jednak tradycyjnie drzewo jest przymocowany do podstawy tego samego materiału.
 • Przed założeniem na ramie piętrowym pozostawić materiał w pokoju na dzień lub dwa. Drzewo powinno dostosować się do temperatury i wilgotności.
 • Kiedy pasek jest gotowy do cięcia, mierzą odległość pomiędzy ścianami i odjąć 4 mm z każdej strony. Taki luz należy panele będą rozwijać się w przypadku temperaturę. Ten sam szew pozostawić pomiędzy pierwszą szynę i równolegle do ściany.
 • Do mocowania do prowadnic użycia gwoździ, śrub lub klyaymery. Wybierz metodę przywiązania do smaku i doświadczenia. Mocowania prostopadle do szyn jest przeprowadzana.
 • Pierwszy wspornik dołączyć następujące wkładania w gniazdo blokady dołączone desek. Aby zapewnić pełny kontakt z płyt należy uważać, aby przybić pasek gumowym młotkiem. Być ostrożnym, aby nie uszkodzić płytę. Dla większego bezpieczeństwa, należy cienkie kołki drewniane. Włożyć kołki w rowku mocowane desek i dotknij go. Powtórz tę procedurę kilka Metakhim i może liczyć na doskonały wynik.
 • Ostatnim krokiem będzie instalacja cokole, który ukryje lewych stawów, a także kompletny obraz sufitu. Upewnij się, aby pasowały do ​​cokołu i tekstura i kolor do głównego drzewa.

Jak naprawić plastikowe okładziny na suficie

Plastikowe panele są przymocowane do sufitu w taki sam sposób jak boazerią. Jednak w przeciwieństwie do drewna, PCV materiał ma wiele funkcji.


Główną zaletą jest łatwość pielęgnacji follow-up, a także łatwość instalacjiGłówną zaletą jest łatwość pielęgnacji follow-up, a także łatwość instalacji

Plastikowa okładzina ma następujące właściwości:

 1. Niski koszt. W porównaniu z płytą z drewna wysokiej klasy PVC niezwykle ekonomiczny.
 2. Kolory i malowanie. Poza wykładziną PVC może być zupełnie inna. Można wybrać płytę, która wygląda jak drzewo, a można znaleźć zwykłe panele, które pasują pod kolor we wnętrzu.
 3. odporność na wilgoć. Płyty z tworzyw sztucznych mogą być instalowane, a łazienka i kuchnia, oraz w każdym innym miejscu. Wilgotność nie wpływa na materiał.
 4. możliwość deformacji pod wpływem wysokiej temperatury i blaknięcie pod działaniem promieni słonecznych.
 5. Kruchość. Należy zachować ostrożność podczas pracy z plastiku: najmniejszy wpływ może prowadzić do pęknięć i innych zniekształceń. Przywracanie sufit może jedynie wymienić uszkodzone części.

Cechą montażu okładzinę z tworzywa sztucznego jest to, że często stosować ramę z tworzywa sztucznego na obwodzie sufitu dla niego, który jest umieszczony w panelach PCW.

Tradycyjnie, w dzielnicy mieszkalnej, aby zainstalować wykładziny z tworzyw sztucznych złe (pokój dzienny, sypialnia, dzieci żyjących). Rzeczywiście, koszt tego rodzaju materiał znajduje odzwierciedlenie w wyglądzie. W pomieszczeniach, gdzie będą podkreślić komfort i smak w doborze elementów wnętrza, to lepiej nie używać paneli PCV.Podszewka: Różnice i zalety

Podszewka przypomina konwencjonalne okładziny wykonane z drewna. Jednakże szereg właściwości wyróżniają kolega z rosyjskich europejskich desek elewacyjnych budynków.

Ze względu drzewny zapach, Podszewka tworzy nieopisaną atmosferę w pomieszczeniuZe względu drzewny zapach, Podszewka tworzy nieopisaną atmosferę w pomieszczeniu

Jaka jest różnica od normalnego podszewka Podszewka:

 • Podszewka dysponuje dużym kalibrze. Okładzina szersze i bardziej masywne. Podszewka położył z tego powodu, że jest to łatwiejsze i szybsze.
 • Ciernie i rowki osłona jest znacznie większa niż w przypadku domowych materiałów budowlanych. Dlatego pierwszym mocowanie dużo bardziej niezawodny i silniejszy.
 • Podszewka posiada specjalne wgłębienia, przez który do usuwania pary wodnej. Ułatwia to również działanie jako ochrony przed niechcianą wilgocią, grzybami i innymi problemami.
 • Drzewo. Podszewka jakości drewna jest znacznie wyższa niż w przypadku konwencjonalnego materiału na poszycia. Podszewka drewna specjalnego przetwarzania w produkcji powierzchni jest idealnie gładka, sucha i piękne.

Właściwości te są oczywiście znaczne wydatki. Jednak na wyjściu dostaniesz materiał wysokiej klasy, który jest dokładnie ty nie zawiedzie i będzie trwać przez wiele, wiele lat.

W zależności od zastosowania, można wybrać materiał i powłok. Na przykład, iglastych ma niższy koszt, ale taki materiał ma wpływ wilgoci, która jest nie do przyjęcia, gdy poszycia szatni.

Mocowanie żyrandole na suficie wykładziny

Drewniany sufit, można stosować różne rodzaje oświetlenia. To może być, jako oświetlenie punkcie takich jak panele LED oraz klasycznych żyrandoli. Zabezpiecz żyrandol na suficie wyściółki jest łatwe.

Aby uniknąć pożaru, należy określić w specjalnym drutem falistejAby uniknąć pożaru, należy określić w specjalnym drutem falistej


Ogólne zalecenia dotyczące instalacji żyrandole, podszewka sufit jest w następujący sposób:

 1. Należy zauważyć, wysoką palność suficie drewniane okładziny. Z tego powodu trzeba położyć kabel w specjalnym niepalnego falowanie za sufitu.
 2. zamontować świecznik hak lub skręcone śrubami do mocowania wspornika zwłaszcza listwy, w ramie sufitowej. To znacznie zwiększa niezawodność konstrukcji.
 3. Aby uniknąć uszkodzenia przewodu podczas dalszych prac rysowania wykresu z góry położenia pofałdowań wyściółki sufitu i ścian.

W przypadku awarii lampy urządzenia na belce, nie ryzykować. Dla takiego sufitu jest idealny i punktowe.

Ogólnie ciężki masywny żyrandol - to niebezpieczna decyzja na suficie podszewki. Jeśli lampa ma masę ponad 7 kg, należy go zamontować bezpośrednio do elementów ramy domu.

Wykańczanie boazerii na suficie (wideo)

Jakość podsufitka clapboard - rzecz dla ciebie i twojej rodziny będzie podziękować sobie przez lata. Użyj porady ekspertów, a sufit będzie cię zadowolić każdego dnia. Ważne jest, aby pamiętać, że taki sufit wygląda prawda do innego rodzaju wnętrza, w różnych stylach i kierunkach. Szczególnie ważne będą wyświetlane tego pułapu w eko-stylu Prowansji i duszpasterski.


Jak naprawić listwy sufitowe (foto)

2 6c291b46631749a5866fb0990c41b536 12 9b6da4673c4378ab19a2f8e968c6b8bf 85fc8044e946fe932e5d9e5660f3ea97 1615 200951 35454678 1439812368otdelkavagonkoypotolka a79b562069e9d8f04454a0219239100b

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 47 = 54

map