Jak wyposażyć pokój w domu: 3 podstawowe zasady

Jak wyposażyć pokój w domu: 3 podstawowe zasady

12 October 2017W celu stworzenia idealnego salonu, trzeba myśleć o budowie hali, bez rozpraszania się drobnymi szczegółamiW celu stworzenia idealnego salonu, trzeba myśleć o budowie hali, bez rozpraszania się drobnych detaliOkonchatelnaya koncepcji projektowej hali - nie jest to, co dzieje się w końcu. Musimy jasny plan, kiedy jeszcze przed pierwszym krokiem w naprawie, już wiesz, co się dzieje. Trzeba sobie wyobrazić, co tworzą halę, że nie tylko w szczegółach. Często jest to pomyłka - wie, gdzie pomnik będzie stał. A potem wszystko kręci się wokół wysyłania obrazu, jesteś rozproszony przez małe rzeczy, zapominając o najważniejsze.


Inna nazwa hali w mieszkaniu - salon

Jednak to nie jest inna nazwa, jest to wskazanie właściwego pokoju. Zwany salon do przyjmowania, że ​​pokój, który jest przeznaczony dla wszystkich członków rodziny. Zazwyczaj jest to pokój o większej powierzchni.

Salon powinien być nie tylko piękne, ale jednocześnie przytulne i funkcjonalneSalon powinien być nie tylko piękne, ale jednocześnie przytulne i funkcjonalne

Hall - wulgarne imię. Raz można powiedzieć „pokój dzienny”, później została przekształcona w pomieszczeniu. Nawet dzisiaj, w etymologicznym słowniku, można odkryć bez trudności notacji słowo „pokój”. Mówi, że jest to przestronny pokój z przodu w domu prywatnym lub w salonie przyjmowania gości.

Wyposażenie pokoju: Design przez

I tu komfort i funkcjonalność projektowania trzeba specjalnie starać. Nie wszystkie nagrania z powodu okoliczności, można skutecznie wykorzystać, bo dobry myśleć o układzie.


Kąt też, jak nawy siedzenia nie może być używany. Jest to, że do dekoracji. Tak w rogu można zainstalować lampę podłogową (nie ogromny), położyć duży wazon, powiesić obraz. Po umieszczeniu w rogu małe biurko z telewizorem. Ale to było wygodne, tylko w niektórych przypadkach, wraz z pojawieniem się tej opcji nie jest uważane w Domu telewizorów plazmowych.

W sali tranzytowej powinny porzucić dużą liczbę mebli i elementów dekoracyjnychW sali tranzytowej powinny porzucić dużą liczbę mebli i elementów dekoracyjnych

Zaletą komunikowania pokoje - duże okno. To zajmuje dużą część ściany, na której się znajduje. Możliwe jest, aby podkreślić, lekkie zasłony, które są wykonane z przezroczystego materiału. Więc będą one delikatnie rozproszyć światło, które jest uważane doskonałym rozwiązaniem dla tego pomieszczenia.

Jednak korzystanie z objętości meble w tym pokoju to porzucić, wielkość powinna być skromna. Meble tapicerowane powinny być stałe. Duże żyrandole też nie trzeba, będą one zmniejszyć pokój wizualnie.Wyposażenie w apartamencie: Jakie tapety garnitur

Oczywiście, wybór tapet jest ogromna. A jednak, staramy się iść do sklepu z gotowymi preferencji, plus - zdecydować z góry, ile pieniędzy są gotowi zapłacić za tapetę.

Tapeta na salonie jest dostosowana do koloru lub mebleTapeta na salonie jest dostosowana do koloru lub meble

reguły wyboru

Wybór zależy od:

 • Koszt tapety;
 • trendy w modzie;
 • Rozmiar pokoju;
 • Materiał tapetę.

Przy wyborze koloru i tekstury tapety, pod światło i parametry hali, a nawet miejsca, które chcesz wybrać, lub odwrotnie, aby ukryć. Jeśli wnętrze jest jasne i duże, można pozwolić sobie na zabawę z jasnych kolorach. Ale nadużywanie nie jest wart jasne kolory, kolor powinien być umiarkowany.

Wyposażenie w domu; charms presmuschestva

Opis pomieszczeń różni się od odmian mieszkalnych. Tutaj konstrukcja jest mniej zależny od mody, ważnych estetyki i atmosfery domu. Tutaj można sobie pozwolić, aby podkreślić obszar sofę. W takim przestronnym salonie może być nawet więcej niż jedno łóżko.

Stolik do kawy mogą być duże, które w razie potrzeby zamieni się w wygodnej tabeli na herbatę. Często w jednym z kanapy umieścić biurko, i jest to bardzo wygodne. Można usiąść przy komputerze, bez zwracania uwagi na komunikowanie się z ludźmi w gospodarstwie domowym.

Dom jest w salonie można zorganizować zgodnie z własnymi preferencjami i życzeniamiDom jest w salonie można zorganizować zgodnie z własnymi preferencjami i życzeniami

Tak, i prawdziwy kominek znajduje się w obrazie, można bezpiecznie umieścić tylko w salonie - co najmniej 20 kwadratów. W tym przypadku, dom będzie solidne podłogi, które będą odporne na bardzo ciężką konstrukcję. Pomyśl o tym i jak to będzie wyglądać odbieranego. Ale jeśli nie wychodzi z instalacji kominka, możesz być zadowolony z dekoracyjnego. A szkoda.


Zalety fałszywych kominki

 • Są estetyczne;
 • Całkowicie bezpieczny;
 • Łatwy w użyciu;
 • Możliwe jest, aby kontrolować temperaturę.

Jako dodatkowy element wystroju można ustawić fałszywe kominekJako dodatkowy element wystroju można ustawić fałszywe kominek

konstrukcja kominek nie może wypaść z istniejącej koncepcji pokojowej. Można po prostu zatrzymać się na wariant klasycznego wnętrza pokoju z kominkiem. Tylko nie powiesić telewizor nad kominkiem, wygląda bez smaku. Lepiej postawić na ogniu, jak komody, zdjęciami rodzinnymi, statuetek, piękny zegar.

Hall nowych mieszkań: podsumowują zasady

Niektóre akcesoria mogą tworzyć własne ręce, rękodzieła powinny być odpowiednie i nie pretensjonalne. Dziś, tak jak poprzednio, jednak instrukcja kreatywność w modzie, ale podejście to profesjonalnie potrzebują. Skupić się na prostocie i stosowania materiałów naturalnych.

Trzy prawa projektantów do pracy na hali:


 1. Funkcjonalność. Ona zawsze ma pierwszeństwo nad estetyką, jak i komfortu. Swobodnie poruszać się po pomieszczeniu, czego potrzebujesz, i rekreacji i odbioru powinny być w równym stopniu możliwe.
 2. Wymiary. Uniknąć wielkogabarytowych wnętrze. Mają właściwości absorpcyjne przestrzeń. przypisują meble nie tylko nie powinien być niewłaściwie duże, ale także stylistycznych zgodności jest obowiązkowe.
 3. Styl. Nie może być kierunek sprzeczności, które przeważa w zakresie projektowania całego domu.

Dokonywanie swój własny pokój dzienny, nie zapomnij wziąć pod uwagę jego wielkość i funkcjonalnośćDokonywanie swój własny pokój dzienny, nie zapomnij wziąć pod uwagę jego wielkość i funkcjonalność

Klasyczny styl - partia konserwatystów, w stylu europejskim nie lubi partycje i wymaga przekształcenia kilku pomieszczeń na jednej przestrzeni. W stylu skandynawskim dominują naturalne materiały i awangardy jest nieodłącznym elementem tych, którzy myślą kreatywnie i nie boją się odważnych.

Jak wyposażyć salę z własnej (wideo)

Dekoracja sali - ciekawy ale kłopotliwa sprawa. Niech wasze pomysły będą skuteczne, a tam jest wszystko, czego potrzeba, bez większych trudności. Bez pośpiechu, bez ucisku, zrobić wszystko dla wnętrza Twoich marzeń!

Oryginalne pokoje dzienne w domu (zdjęcia)

19min6 6full-min2 66 205 225 0467 831 532 1632-1 78753

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =

map