Jak wyciągnąć sufity: robienie właściwych rzeczy

Jak wyciągnąć sufity: robienie właściwych rzeczy

12 October 2017Sufit podwieszany - ekonomiczne i praktyczne do dekoracji wewnętrznej powierzchniSufity podwieszane - ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie dla wnętrz mieszkalnych sufitów pomescheniyaNatyazhnye stają się coraz bardziej popularne i popularne, od chwili, gdy ten rodzaj wykończenia przestał być przywilejem tylko potężny. Gdy produkt staje się znacznie, znacznie spada w pułapów cenowych nie są wyjątkiem od tej reguły. I od dłuższego czasu, pułapy nie są już luksusem, a także przedstawiciele tak zwanej klasy średniej może sobie pozwolić na wykończenie.


Co do samodzielnego montażu, jest całkiem realne zadanie, ale trzeba wiedzieć, jak wyciągnąć sufity - i wszystko pójdzie!

Jak wyciągnąć sufit z rękami: wszystko jest realne

Proces wielu domów jest dość silny i stały lęk - nie złamać coś, albo nie sag sufit wtedy?

Tak, proces ten jest znacznie różni się od, powiedzmy, tapetowanie lub układania linoleum, ale jednak po zbadaniu odpowiednich artykułów i filmów i zdjęć, a można to zrobić bez żadnych problemów.

Jeśli chcesz zaoszczędzić na zatrudnianiu pracy, to zadanie można zrobić własnymi rękami, i nic nie jest niemożliwe w tym. Ale, jak mówią, bardziej na miejscu.

Tak, trzeba pamiętać, że:


 • Ta praca jest wykonywana przez tych samych ludzi, jak ty, dlatego z odpowiednią starannością i cierpliwością masz wszystkie wielkie dzieło, a wszystko co może zrobić to sam;
 • Zanim zaczniesz, musisz przygotować narzędzia, a także w celu przygotowania miejsca dla bezpiecznego i wygodnego funkcjonowania;
 • Każdy pakiet w suficie znajduje się instrukcja, że ​​należy dokładnie rozważyć;
 • Konieczne jest zbadanie materiałów fotograficznych i wideo, aby uniknąć irytujących błędów podczas instalacji;
 • Schludność i czystość w miejscu pracy - klucz do sukcesu!
 • Trzeba powiedzieć sobie do pracy: - Zastosować sufit rację! - Sam i jego asystent.
 • Przestrzegając wszystkich zasad instalacji, można robić wszystko na własną rękę, bez pomocy specjalistów.

Przed rozpoczęciem należy badać szczegółowo z instrukcją montażu konstrukcji zawieszonejPrzed rozpoczęciem należy badać szczegółowo z instrukcją montażu konstrukcji zawieszonej

Ta praca nie jest przykładem czegoś bardzo kreatywny - po prostu trzeba być ostrożnym i dokładne.

Jak długo ciągnąć sufity: Wiele czynników

Dokładnie powiedzieć, ile czasu, na pewno nie, ponieważ zależy to od wielu czynników.Na suficie w kuchni jednego poziomu i sufit w łazience i przedpokoju, zwykle trwa 2-3 godzin, sufit w pomieszczeniu w ciągu 3-4 godzin. Na suficie dwupoziomowego - 8-10 godzin.

Zgodnie z ogólną zasadą, Wykwalifikowany personel może dać się na powierzchni od 30 do 40m2 powłoki, na jedną zmianę.

Czynniki, od którego zależy:

 1. Lampy. Na instalacji lampy jeden punkt, na przykład, pozostawia 15-20min.
 2. Duża ilość mebli w pomieszczeniu jest również znacznie zwiększa wydajność tych prac.
 3. To wpływa na wysokość sufitu. Jeśli sufit powyżej 3 m, montaż pomieszczenia wynosi 15-20 metrów, jest ona opóźniona o około 1,5 godzin.
 4. Stan murów. O słabych ściankach, profil sufitu podlega dodatkowemu wzmocnieniu za pomocą elementów dystansowych.
 5. Jeśli istnieje gzyms sufit, ale również zajmuje więcej czasu.
 6. Od liczby rogach ma również wpływ tej liczby.
 7. Rur, wentylacji, klimatyzacji, itd. Od tej instalacji, też staje się coraz bardziej nieuchronne.

PRZYGOTOWANIA montażu sufitów podwieszanych, konieczne jest ogrzanie pistolet pokój ciepła do pożądanej temperaturyPRZYGOTOWANIA montażu sufitów podwieszanych, konieczne jest ogrzanie pistolet pokój ciepła do pożądanej temperatury

Oczywiście, jeśli instalacja jest wykonana przez nieprofesjonalistów, a nawet po raz pierwszy, praca może być nieco opóźnione w czasie.

Jak rozciągnąć sufity: rozważyć szczegółowo

Tak więc, aby prawidłowo rozciągnąć sufitu, należy najpierw rozgrzać pistolet pokój ciepła.

Optymalna temperatura przed ogrzaniem żebra montażowego strop jest temperatura 40 ° C

Temperatura jest, oczywiście, nie można nazwać wygodne dla kogoś, kto będzie pracował z sufitu, ale wybór w tej sytuacji po prostu nie robi.

Tak, krok po kroku:


 • Materiał jest usuwany z opakowania tylko z czystymi rękami. Podłoga, która będzie oparta na suficie podwieszanym muszą być czyste, nie wspominając o braku śmieci na nim i śruty metalowych.
 • Mocowania tkaniny zacząć narożach przekątnej najpierw zamocować kąta podstawy, a następnie - drugi, jak już wspomniano, na przekątnej. Kąty równocześnie ogrzewano pistoletem. Nie zapomnij przeczytać załączone instrukcje!
 • Kąty są przymocowane do specjalnego zacisków z podszewką, zwane „krokodyla”.
 • Stopniowe ocieplenie, zaczynając od jednego z narożników, a następnie likwidacji „krokodyla”. Ponadto, jest oczywiście nachylone łopatki, który doprowadził do rowka w powłoce bar.
 • Płótno jest dokładnie umieszczony w podłużnymi. Przenoszenie zatem, poprzednia część przylega rękę, aby uniknąć utraty swojego profilu.
 • Podobnie postępujemy z pozostałymi narożnikami. Należy pamiętać, że im bliżej do mety to dzieło, tym trudniejsze do mocowania plandeki w narożnikach. Rozsądnie jest przyjąć pomocy innym (asystent).
 • Zabezpieczyć wszystkie narożniki, przymocować folię na prostych. Istnieje potrzeba prostego ostrza.
 • Należy zachować ostrożność, aby nie tworzyć zmarszczki, obniżeniami i zmarszczki. Terminowe korekta wad można łatwo wyeliminować! A jeśli po wszystkie zmarszczki są dopuszczone, muszą zostać usunięte z opalarki, ogrzewania tego obszaru i wygładzona rękę.
 • Po zakończeniu instalacji, należy przystąpić do montażu opraw być zainstalowany w wyznaczonych liczników. Bardzo starannie wykonać otwór w żądanym miejscu.
 • Ponadto korek jest zamocowany na suficie napięcie. To - specjalną taśmą, dowolny kolor lubisz, który jest zainstalowany w luki technologicznej między ścianą a sufitem. Wtyczka może być łatwo instalowane w szczelinie i wciśnięty palcami.
 • Jeśli nie masz ochoty zadzierać z wtyczką z sytuacji poprzez zainstalowanie listwy sufitowe.

Etapy napięcia suficieEtapy napięcia suficie

Pozostaje tylko dodać, że przy wyborze tkaniny w sufit konieczności opalarki znika całkowicie.

Co trzeba przygotować się do sukcesu: niczego nie zapomnieć

Aby nie oderwać się od pracy, nieustannie spada do sklepu na zakup najbardziej niezbędne, konieczne jest, aby wszystko przewidzieć z góry.

Nie bój się kupić trochę dodatkowego profilu lub kołki - pieniądze w ten sposób nie zaoszczędzić dużo, ale czas na pewno straci.

Nie należy używać niskiej jakości i narzędzia - będziesz droższe w wyniku! Oczywiście, nie kupić broń, jeśli nie robisz profesjonalne sufity jednostkowych. Jednakże uchwytu można stosować na dalszych etapach, na przykład, do ogrzewania garażu. Co do poziomu laserowego, może to trochę czasu, aby mieć przyjaciela lub wynajem w danej firmie.


Więc przygotować następujące elementy:

 1. poziomice laserowe;
 2. opalarki;
 3. Malować nóż;
 4. Łopatka;
 5. puncher;
 6. Zbiornik gazu skroplonego;
 7. Kołki rozporowe.

Aby łatwo poradzić sobie z pracy na instalacji sufitów napinanych powinien mieć pod ręką niezbędne narzędziaAby łatwo poradzić sobie z pracy na instalacji sufitów napinanych powinien mieć pod ręką niezbędne narzędzia

Rzecz jasna, nie można zrobić bez użycia drabiny. I, oczywiście, trzeba mierzyć przestrzeń, to znaczy jego obwodzie.

Musisz kupić:

 • Odlewnictwo (profil zaciskowe). Pochodzi z tworzywa sztucznego lub aluminium, zostanie ona rozciągnięta folia (membrana). Plastik, oczywiście, tańsze aluminium - silniejsze i bardziej niezawodne. Materiał zakupiony w wymaganej ilości, biorąc pod rurami konto wodnych i grzewczych, a to lepiej wziąć go z małym marginesem.
 • Kołki (śrub). Ponownie, z pewnym marginesem. nie skąpić na kołek.
 • Sufit płótno. Jest jak materiału winylowych. Nawiasem mówiąc, wybór narzędzia zależy od materiału. Wstęga bibułki można rozciągnąć na suficie zimno sposób, to znaczy bez pomocy pistoletu.
 • W razie potrzeby, można kupić i izolacja akustyczna. Cóż, jest to przypadek, czy twoi sąsiedzi też lubią zrobić trochę hałasu!

Z powyższego jest oczywiste, że jest to konieczne, aby przygotować się do normalnej, wysokiej jakości i sprawnego działania odcinka sufitu.

Przygotowanie pokoju: równie ważne jest,

Zanim zaczniemy to bardzo ważne zadanie, trzeba zrobić jeden bardzo niemałą imprezę, która będzie służyć jako gwarancja jakości i bezpiecznej pracy.

Aby uniknąć starego gipsu na suficie płótno rozciągania, to musi być usunięte z powierzchni za pomocą łopatkiAby uniknąć starego gipsu na suficie płótno rozciągania, to musi być usunięte z powierzchni za pomocą łopatki

Nie spiesz pułap Stretch - można wyciągnąć to zawsze mają czas, konieczne jest przeprowadzenie przygotowanie lokalu.

Ponadto, ścianki powinny być dostosowane do (lub pokryte tynkiem płyty gipsowej), a kąty w pomieszczeniu nie powinny być zaokrąglone.

Ważne jest również:

 1. Usuń wszystkie meble, w celu uniknięcia uszkodzenia jego temperatury. Obecność wolnej przestrzeni, przy okazji, tylko aby przyspieszyć i ułatwić pracę.
 2. Sufitowe pożądane spoiny pomiędzy płytami jeszcze dobry połysk w stosunku do wcześniej (w razie potrzeby) wydmuchiwania z pianki. Jednak większość z jakiegoś powodu tego nie robi.
 3. Sufit zagruntować antybakteryjne podkładu, ochrony, więc półka nakładania przez pleśń.
 4. Kruche gips i powinien być usunięty, zgodnie zapobiec rozwarstwieniu w czasie i spadają na płótnie rozpinanego sufitu.

Oczywiście, trzeba usunąć wszystkie zbędne przedmioty palne z pokoju, zapobiegając tym samym możliwość powstania pożaru.

Sposób instalowania sufitów (film)

Podsumowując, należy dodać kilka słów. Jeśli nie masz pewności co do tego, że z powodzeniem udało i nie chcesz, aby rozciągnąć się proces przez kilka tygodni, można zatrudnić specjalistów, zapobiegając w ten sposób niepotrzebne negatywne niuanse związane z uszkodzeniem błony sufitu. Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności, chociaż nigdy takich instalacji nie robić - idź do niego! będzie sukces. Przed rozpoczęciem prac, oczywiście, trzeba dokładnie przygotować, przygotować niezbędne narzędzia, materiały i komponenty. I, oczywiście, studiując odpowiednich materiałów do produkcji tych prac, do rzeczy. Powodzenia!

Sufity napinane we wnętrzu mieszkania (foto)

0456 554 654 723 867 912 0987 3187 5422 5423

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 1 =

map