Jak wybrać zestaw do salonu: 6 ważnych szczegółów

Jak wybrać zestaw do salonu: 6 ważnych szczegółów

12 October 2017Siedzenia ustawione na najbardziej funkcjonalny i pojemnySiedzenia ustawione na najbardziej funkcjonalny i wnętrze vmestitelnymOformlenie pokój dzienny jest najważniejszym krokiem, ponieważ, jak wiadomo, pokój dzienny - osoba w domu. Szczególne znaczenie ma meble we wnętrzu. Sklepy meblowe oferują słuchawki do salonu, które mogą być wykonane z dowolnego materiału i na zamówienie. Wybierając meble powinny uwzględniać wygodę i funkcjonalność wymaganą do pomieszczenia przeznaczonego do odpoczynku i przyjmowania gości.


Modułowy zestaw wypoczynkowy

Modułowy zestaw siedzenia jest kolekcja mebli wykonanych w tym samym schemacie styl i kolor. Zgodnie z ogólną zasadą, w skład modułów mogą być wybrane indywidualnie na zamówienie.

Następujące elementy mogą być zawarte w zestawie:

 • Regały ścienne, szafy;
 • regały;
 • komody;
 • Otwarte i zamknięte półki.

Modułowy apartament siedzenia mogą pomieścić wiele rzeczy, ale to zajmuje niewiele miejsca, a to, co czyni go najbardziej wygodny i funkcjonalnyModułowy apartament siedzenia mogą pomieścić wiele rzeczy, ale to zajmuje niewiele miejsca, a to, co czyni go najbardziej wygodny i funkcjonalny

Modułowe apartamenty są wyjątkowe, że istnieje pewna wielkość dla komponentów, wszystkie elementy mogą mieć dowolną długość, szerokość, głębokość i wysokość. Nawet kształt modułów może być cokolwiek, wszystko zależy od indywidualnych pragnień i wielkości salonie. W razie potrzeby w każdej chwili można kupić nowe elementy lub wymienić stare.


Istnieje wiele zestawów nowoczesnych rozwiązań modułowych, drzwi przesuwne lub prętów z mechanizmem podnoszącym, lampy, lustra, żaluzje i wiele więcej, niż może być wyposażony w słuchawki.

Pokój dzienny jest połączony szafy i meble tapicerowane, meble modułowe jest dwojakiego rodzaju: nie zapisano modułów i zapisane (przekroju). Tapicerowane meble modułowe mogą być również wykonane na zamówienie według indywidualnych rozmiarów. Meble gabinetowe z fabryki producenta Vileika z kolekcji Denver ma ścisłe, ale jednocześnie nowoczesny wygląd i pasuje dobrze z retro i klasycznych wnętrz.

Miękkie zestawy do salonu

Miękki zestaw do salonu jest salon i pokój odbioru. Neutralny Zestaw składa się z dwoma fotelami i sofą, ale klasyczny. Obecnie rynek mebli oferuje szeroką gamę różnych zestawów różnią się pod względem składu obiektów z wariantem klasycznego.

Miękki zestaw do salonu powinny być tak proste, jak to możliwe i spełniają wnętrzaMiękki zestaw do salonu powinny być tak proste, jak to możliwe i spełniają wnętrzaMiękki nowoczesny zestaw słuchawkowy mogą obejmować:

 • kanapa narożna lub wyspa;
 • sofa modułowa;
 • Konwencjonalne lub składane krzesła;
 • Fotele - torby;
 • pufy;
 • Kanapy.

Przy wyborze mebli tapicerowanych należy zwrócić uwagę na jakość wszystkich elementów zestawu. dobrej jakości meble produkowane przez Hoff, IKEA, Vega Vegas. Jeśli pomieszczenie jest jadalnia odgrywa rolę, oprócz mebli tapicerowanych muszą być zakupione przedmioty gastronomicznych do salonu.

Zestaw mebli do salonu

Zestaw mebli do salonu oprócz funkcjonalności jeszcze musi pasować do stylu całego mieszkania, a co najważniejsze, aby zadowolić wszystkich żyjących w nim. Zestaw słuchawkowy może być styl klasyczny lub nowoczesny.

styl klasyczny - jest to bardziej wyrafinowane, a nawet historyczne poglądy wszystkich mebli. Nowoczesne meble jest bardziej funkcjonalny, nie miała wystrój, z jasnymi liniami geometrycznymi.

Przy wyborze Zestaw mebli do salonu jest bardzo ważne, aby pamiętać, że musi być nie tylko estetyczne, ale także praktycznePrzy wyborze Zestaw mebli do salonu jest bardzo ważne, aby pamiętać, że musi być nie tylko estetyczne, ale także praktyczne

Jest on wykonany z zaawansowanych materiałów:

 • Płyta wiórowa, MDF;
 • Różne rodzaje szkła;
 • z tworzywa sztucznego;
 • metalu;
 • Sztuczny kamień.

Nowoczesne słuchawki są tańsze klasyczny jest ze względu na niski koszt materiałów użytych do produkcji. Cennych gatunków drewna, jak również wszelkie pulpa drzewna kosztuje więcej przykładem - MDF, zwłaszcza z tworzywa sztucznego. Szczególną uwagę należy zwrócić na kolor zestawu słuchawkowego do salonu. Dużą rolę w doborze kolorów Zestaw słuchawkowy jest oświetlenie pomieszczenia i jego wielkości. Ciemne kolory optycznie zmniejszają przestrzeń, a jednocześnie nadać rygor i majestat. Jasne kolory optycznie powiększyć przestrzeń, daje lekkość i łatwość.

Jednak warto pamiętać, że meble w jasnych kolorach wymaga starannej konserwacji. Biały kolor we wnętrzu dodaje chłód, nie powinien dać się ponieść i należy rozcieńczyć z miękkich tonów.

Wygodny: Meble do salonu

Zestawy meblowe mają wspólne cechy - są wykonane w tym samym stylu i schematu kolorów. W małych mieszkaniach nie zawsze jest możliwe umieszczenie dużych apartamentów i lepiej zwrócić uwagę na najbardziej potrzebnych rzeczy dla pokoju.


Zanim kupisz meble tapicerowane, należy określić kolorystykę i styl, w którym salonie jest oprawioneZanim kupisz meble tapicerowane, należy określić kolorystykę i styl, w którym salonie jest oprawione

Tapicerowane zestawy meblowe salonie może mieć minimalny zestaw:

 • sofa;
 • krzesła;
 • Stojak sztukę;
 • Szafa na ubrania.

Oczywiście, jest to minimalny zestaw mebli, pozwalając metrów kwadratowych, zestaw może składać się z większej ilości mebli. Duże pokoje dzienne często łączą jadalnią oraz pomieszczenie relaksacyjne. Funkcjonalny wariant składanym mebli tapicerowanych może pomieścić gości w lewo na noc. Nie można po prostu rozpakować sofa i fotele są często funkcją i jest bardzo przydatna, gdy nie ma wolnych pokoi.

Ustawić w salonie wykonana z drewna litego

Nowoczesne materiały do ​​produkcji mebli, oczywiście, piękne, ale nie są one naturalne i mało praktyczny w porównaniu do drewna. Jeszcze nie tak dawno temu meble wykonane głównie z drewna litego, w naszych czasach meble te są drogie. Ale nawet wysoka cena nie zmniejsza popularność drewniane meble. Spotyka się z drewnianymi meblami w stylu klasycznym i nowoczesnym stylu, kraju. 


Meble mogą być wykonane z różnych gatunków drewna:

 • sosna;
 • dąb;
 • olcha;
 • brzoza;
 • buk;
 • Orzech.

Ustawić w salonie wykonana z litego drewna jest bardzo istotną cechą - jest to naturalny, przyjazny dla środowiska materiałUstawić w salonie wykonana z litego drewna jest bardzo istotną cechą - jest to naturalny, przyjazny dla środowiska materiał

Meble wykonane z drewna sosnowego i brzozowego jest najtańszym. Ponieważ te tablice są więcej szaf, skrzynie, ściany, cokoły. Sosnowe meble ma przyjemny zapach, odparowanie składników odżywczych oprócz dobry repelent wody. Dąb jest często używany do produkcji mebli salonu. Jest to bardzo piękne i solidne drewniane meble wykonane z niego, które będą poddawane wysokim obciążeniom podczas operacji - łóżka, krzesła, stoły.

Orzech skały są twarde gatunki drewna i piękne materiały są ze względu na różnorodność kolorów: czerwono-brązowym, żółto-szarego lub zielono-szary, i oczywiście najbardziej wartościowe - czarny. Orzech odporność na gnicie i powstawaniu grzyba. Bardzo często w jednym produkcie używam kilka rodzajów drewna. Wygląda dobre meble wykonane z litego dębu i buku, orzecha i dębu, dąb bielony i orzech. Meble wykonane z litego właściwości wytrzymałościowych olcha podobny do dębu, nie gnije i nie jest uzależnione od pojawienia się grzyba. Suszone drewno ma odcień żółtawy, jest miękka i lekkich, ale bardzo mocne. Mebel wykonany z olchy, idealnie pasuje do wnętrza salonu.

Jak wybrać zestaw wypoczynkowy (wideo)

Wiele opcji mebli. Konieczne jest, aby zdefiniować styl, ustaw szczegóły i budżetu. Po tym będzie tylko zamówić lub kupić słuchawki. Zespół może być niezależne.

Zestawy konstrukcyjne do salonu (przykłady zdjęcia)

1 2 -7bp 7e273563d233f24eb153f3343ccb3ad1 9c4c3b1c7ce16f4ad62413f92db0e728 1-1 3389970x0 519 6619614573c2-909x909b 11111101b7d5188756dc579

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 63

map