Jak wybrać ubrania w małym korytarzu

Jak wybrać ubrania w małym korytarzu

12 October 2017Istnieje szeroka gama szaf, które różnią się kształtem i ceną, więc wybrać odpowiednią opcję nie jest trudneIstnieje szeroka gama szaf, które różnią się kształtem i ceną, więc wybrać odpowiednią opcję nie jest trudne Compact hall - wyspa rozpaczy. Można, oczywiście, traktować to w ten sposób, i to jest możliwe i bardzo mało filmowy wyobrazić taki projekt, który będzie pod wrażeniem i nie będzie pozbawiony praktyczność. Częściej niż nie trzeba puzzle na układ hali w Chruszczowa, ale małe lobby znaleźć w innych typowych budynków.


Pomysły na małym korytarzu

Przed mówimy o wyborze obudowy, konieczne jest, aby podać kilka ważnych wskazówek na organizację przestrzeni mały korytarz. Główną zasadą takiej przestrzeni - to minimalizm. Maleńki korytarz nie pociąga za sobą dużą liczbę elementów, w tym i elementów dekoracyjnych.

Jednym z najczęstszych błędów - więc kiedy rzeczy, jak zaśmiecone korytarzu wazony shkatulochek, ramki, obrazy, podstavochek. W każdym pokoju małego rozmiaru dużej liczby takich gadżetów powinno być zaniechane. Otwarte wieszaki stworzy ten sam efekt, ponieważ na małej przestrzeni, są najlepiej unikać.

Jeśli mały korytarz, konieczne jest, aby wybrać odpowiednią obudowę, która harmonijnie dopasować do jednego z rogówJeśli mały korytarz, konieczne jest, aby wybrać odpowiednią obudowę, która harmonijnie dopasować do jednego z rogów

Od mebli wielkogabarytowych, co jest logiczne, też będzie musiał dać. Oznacza to, że głębokość szafki 45 cm - jest normą w takich warunkach. Okazuje się, że najbardziej kompaktowa wersja małego przedpokoju - szafa. Ale standardowe szafy z drzwiami skrzydłowymi tylko pogorszyć sytuację braku miejsca.

Zbudowany w małym korytarzu: dlaczego nie

A jeśli potrzebujesz dużego, długiego szafę w korytarzu? Czasami jest to hołd dla mody czy słynne „jak każdy inny”, ale w rzeczywistości istnieje konieczność w szafie. Bo myślę, nagle mini-rack jest dobrym kompromisem.


Co może być mała szafa w przedpokoju:

  • Poprawiono szafkę z dwóch działów - jedne drzwi i bar na wieszaki, druga część obudowy otworzyć z hakami na ubrania. Co do zasady, w dolnej części drzwi szafki na buty i zgarnął. Przechowywać wyłącznie sezonowy odzieży wierzchniej kolei w szafie.
  • Szafa z zamkniętej górnej i dolnej półki. Oznacza to, że jako takich drzwi tam szafie - tylko niewielką podziałem na górze i na dole. A środek jest wolny samolot z wieszaków.
  • Wąska szafka dwudrzwiowa. Zwykle jest ona połączona z komody i szafki. Wykorzystywane wyłącznie dla odzieży wierzchniej - półki w nim prawie nigdy tam.

Pomimo niewielkich rozmiarów, prawie wszystkie wyposażone szafy z lustremPomimo niewielkich rozmiarów, prawie wszystkie wyposażone szafy z lustrem

Mała szafa - jest również opcja. Ale takie rozwiązania wciąż uciekają się rzadziej. A wszystko dlatego, mała szafka stacjonarny zazwyczaj pochodzi z szafy, lustra, półki, komody (nie wszystkie razem i zmiennie). Innym rozsądnym rozwiązaniem - mała szafka narożna w korytarzu. To pozwala na korzystanie z tzw „martwy” przestrzeń.Alternatywa: mała szafa w przedpokoju

Co ciekawe, jeśli masz możliwość pochodzić z przedziału treści szafy. A jeśli robisz to na zamówienie, takie rozwiązanie jest zazwyczaj możliwe. Można rysować, jaka byłaby konstrukcja szafa wewnątrz - ile półki, które są umieszczone. Po tym wszystkim, tylko wiesz dokładnie, jak masz zamiar używać szafie.

Jeśli zdecydujesz się na szafę, w małym korytarzu będzie dobrze wyglądać opcję lustrzane elewacje. Tak, ich blasku i jasności niezbędny do monitorowania stale. Jednakże takie niedogodności rekompensuje efekt wizualny powierzchnię lustrzaną - to fajne wizualnie poszerzyć małą salę. Ponadto, nie może być po prostu jak lustro powierzchni i różnych technik dekoracyjnych wzorów - takich jak grawerowanie, osadzania i tak dalej.

W uzupełnieniu do drzwi przesuwnych szafy zaleca się zakup stoły i wieszakiW uzupełnieniu do drzwi przesuwnych szafy zaleca się zakup stoły i wieszaki

Drzwi w postaci matowego szkła - również częstym rozwiązaniem. I nie widzi zawartości wewnętrznej szafy (tylko bardzo konturu), i stworzył bardzo lekkość, lekkość, która jest tak potrzebuje trochę przestrzeni. Spróbuj znaleźć rolkę wnętrza - gabinet musi pokolorować lub fakturalnie różni się od innego elementu Halla.

Użytkowa szafy w małym przedpokoju: zdjęcia

A jeśli nadal naciskać na pomysł, że mała szafa w korytarzu mało praktyczne obciążenia nie ponosi? Oznacza to, że nie będzie tam, aby przechowywać wiele ubrania, buty, przedmioty, pudełka i tak dalej. Następnie szafka można nazwać dekoracyjny, a takie decyzje nie są również tak rzadkie.

Jak to może wyglądać szafie? Wyobraźmy sobie małą szafę, półki niestandardowych wysokość w jednej dywizji i bar w drugiej? W przypadku małej rodziny, a to wystarczy dla sezonowych ubrań i wszelkiego rodzaju drobiazgi.

Drewniana szafka dekoracyjne, malowane na biało, doskonale wpisuje się w klasycznym wnętrzuDrewniana szafka dekoracyjne, malowane na biało, doskonale wpisuje się w klasycznym wnętrzu


Zdarza się, że szafy i nie są wykorzystywane do ubrania. Czy kiedykolwiek widziałeś bibliotekę w korytarzu? Były czasy, gdy taka decyzja nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Stojący wieszak na korytarzu, a potem szafki na książki i różne drobiazgi.

szafka narożna w korytarzu

Szafa narożna z drzwiami skrzydłowymi - nie spiesz się zrezygnować z tej opcji, jest to dość skuteczne w danych warunkach. Najważniejszą rzeczą, że nie da się jej przestronności normalnej szafce. Warto zauważyć, że dodatkowa przestrzeń po otwarciu nie wymaga - w przypadku drzwi skrzydło pójdzie na bok.

Dla małego korytarza doskonałym rozwiązaniem jest kompaktowym szafka narożnaDla małego korytarza doskonałym rozwiązaniem jest kompaktowym szafka narożna

Plus fakt, że umożliwiają kąt, który nie jest zwykle używany w jakikolwiek sposób. Jeżeli układ hala umożliwia opcja ta będzie bardzo przydatna. W pozostałej przestrzeni można umieścić szafę lub komodę i lustro. Okazuje się, że miejsce było znaleźć dosłownie wszędzie. A nie „przylega” Kąt nie wpłynie na wideo.

Blisko szafki narożnej można umieścić dużą wiklinowy kosz. Będzie on używany jako pojemnik na parasole i równie ciekawy wystrój. Pamiętaj, że mały dekoracyjny veshchichek w małym korytarzu uniknąć, dobrze, jeden wielki dekoracyjny będzie jedynym miejscem. Zwłaszcza jeśli nie jest wciśnięta między meble, to istnieją znaczne luki zachowujące tam wolnego miejsca.

Zasady wyboru: szafa w przedpokoju Compact (wideo)


Małe - nie znaczy niewygodne. Piękne i przestronne szafy nadal można umieścić w małym salonie. Spójrz na te wszystkie opcje, spróbuj za ich wejściu i wybrać najlepszą.

Dobre decyzje!

Przykłady małych szafy w przedpokoju (wnętrza zdjęcia)

004 6 6-17 9 38 8650image 1045736 39045l1 6876847ab760-909x909b 51121595

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 32

map