Jak wybrać szafki w korytarzu: 6 potrzebujesz porady

Jak wybrać szafki w korytarzu: 6 potrzebujesz porady

12 October 2017Pierś jest niezbędnym meblem, dzięki któremu można dokonać hala bardziej funkcjonalne i pięknePierś jest niezbędnym meblem, dzięki któremu można dokonać hala bardziej funkcjonalne i piękne skrzynia Wybór zależy od ogólnego kierunku stylu sali i pragnienia domów. Ważne jest, aby zrozumieć, że niefortunny wybór tego tematu może znacznie zmienić wygląd wnętrza, a nie zawsze na lepsze, dlatego do wyboru kredensu dla korytarza powinna być podjęta w sposób odpowiedzialny. Jeśli budżet pozwala, byłoby lepiej, gdyby wybór i zakup przedmiotu, doradzić profesjonalnego projektanta.


Komody w korytarzu z wąskim lub szerokim pick

Z reguły pokoje hol nie odznaczają się dużym obszarze, a zatem idealnym rozwiązaniem dla nich będzie to wąskie piersi. Te skrzynie mogą być umieszczone wzdłuż ściany, tak aby nie przeszkadzać wygodnie przemieszczać się po pomieszczeniu i nie blokuje korytarza.

Oczywiście, jeśli powierzchnia hali pozwala wdrożyć szeroki komoda, najlepiej jest nie tylko to, bo to jest logiczne - im więcej Komoda, tym więcej miejsca, więc może pomieścić więcej rzeczy.

Jeśli przedpokój jest mały, to lepiej wybrać wąskie skrzynie, a jeśli więcej - szerokaJeśli przedpokój jest mały, to lepiej wybrać wąskie skrzynie, a jeśli więcej - szeroka

Wybór klatki piersiowej nie zawsze jest zależny od kwadratowego korytarza. Ważną rolę w tym odgrywa i kierunek stylu pomieszczenia.

Dobrym rozwiązaniem dla małej komodzie jest przedsionki na nogach lub montowane. Pod tym kredens zawsze jest przestrzeń pod i można go ukryć pewne rzeczy, buty, na przykład.


Niestety, szafki wiszące nie są odpowiednie dla wszystkich mieszkań. To zależy od tego, z jakiego materiału do budowy ścian, ponieważ meble ma dobrą wagę i nie wszystkie sposoby, aby utrzymać ścianę Górze. W tym przypadku, jesteś ryzykując złamać ściany konstrukcji i wydać dodatkowe pieniądze na remonty.

Komoda w korytarzu: jakie korzyści

Dresser stanie rozszerzyć pokój wizualnie ponadto nadają wnętrzu bardzo elegancki i kosztowne. Ponadto, lustro jest bardzo popularne i niemal obowiązkowe pozycje w korytarzu, więc jest to bardzo wygodna opcja jest uważany za kredens.

Częściej niż nie można go znaleźć w biały kredens. Kolor ten jest uważany za uniwersalny i nadaje się do niemal każdego wystroju. Lusterka są bardzo dobrze w połączeniu z białym mebli i tworzyć pierwotne kompozycje.Komoda, wyposażone w lustro, pozwala przed wyjściem z domu, by sprawdzić mój wyglądKomoda, wyposażone w lustro, pozwala przed wyjściem z domu, by sprawdzić mój wygląd

Szuflady Lustra są dostępne w różnych kształtach i wzorach. Nietypowe kształty mogą dodatkowo ozdobić wnętrze i nadać mu elegancji i wyjątkowości.

Jedyną wadą jest to, że kredens troska o nich jest znacznie trudniejsze niż zwykle, ponieważ lustro trzeba zachować szczególną ostrożność, a to będzie dodatkowe koszty oczyszczania i dodatkowego czasu spędzonego na czyszczeniu powłoką lustrzaną.

Wybierz szafki w korytarzu: wszystkie gatunki

Obecnie istnieje duża ilość szuflad i wybrać odpowiedni dla Ciebie, nie jest trudne. W każdym sklepie lub na stronach internetowych producentów przedstawiła właśnie taki szeroki asortyment mebli. Wybór zależy od pragnienia i budżetu.

Wszystkie szuflady są różne w:

 1. na kategoriach cenowych;
 2. Materiał, z którego są wykonane;
 3. projekt;
 4. metodą montażu i mocowania;
 5. Wypełnienie śródlądowej;
 6. rozmiary;
 7. w celu turystycznym jako całości.

Aby poprawić estetykę klatki piersiowej w hali jest możliwe za pomocą wazonów lub innych elementów dekoracyjnychAby poprawić estetykę klatki piersiowej w hali jest możliwe za pomocą wazonów lub innych elementów dekoracyjnych

Powyższy są główne punkty, na których różne skrzynie, ale istnieje wiele innych, które są małe różnice w zakupie, uwaga nie jest zasysane nawet.

Teraz istnieje kilka głównych typów szuflad:

 • ścianie;
 • zawieszony;
 • hybryda;
 • k;
 • wpuszczone.

Każdy pokój jest inny rodzaj komody, jak również cel mają różne rzeczy i będą przechowywane zupełnie inaczej jak, powiedzmy, w przedpokoju i sypialni.


Rogu komody w korytarzu: jaka jest różnica i funkcja

Corner Komoda - specjalny rodzaj mebli, które, jak już można nazwać po imieniu, najczęściej umieszczone w rogach pomieszczeń, dlatego nadaje się tylko do pomieszczeń, które mają kształt kwadratu.

Te rodzaje szuflad przeznaczone są głównie do przechowywania drobnych rzeczy, które mogą się zgubić w pokoju. Jest to bardzo wygodne do przechowywania kluczy, łyżki do butów, dokumentów, grzebienie i tego typu rzeczy.

Corner Komoda doskonale nadaje się do małych korytarzach ze względu na swoją zwartośćCorner Komoda doskonale nadaje się do małych korytarzach ze względu na swoją zwartość

Corner Komoda ma następujące zalety:


 1. stosunkowo niska cena;
 2. zwartość;
 3. dobre zdolności;
 4. funkcjonalność.

Te skrzynie są idealnym rozwiązaniem dla małych korytarzach, gdzie one nie służą wyłącznie do składowania, ale także stanąć na torebce lub w donicach.

Aby zaoszczędzić miejsce, można zamówić komoda z drzwiami typu „przedziału” lub drzwi. Tak więc, szafka będzie jeszcze bardziej kompaktowy i przestronny, na system drzwi nie zajmują dodatkowej przestrzeni, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Głębokość klatki piersiowej mogą być zupełnie różne dla różnych modeli. Jeśli gotowe opcje, które są prezentowane w sklepach, to z jakiegoś powodu nie pasują do głębokości, można to zrobić na podstawie kolejności: a płytka, lub odwrotnie - głębiej.

Tumba Komoda w hali: hybryda klasyczne meble

W naszych czasach trudno dziwić hybrydy starego, znanego mebli dla nas. W ten sam sposób, nikt nie będzie zaskoczony hybrydy stoły i komody. Projektanci, łącząc te dwa kawałki mebli, bardzo się starał, ponieważ łączą w sobie funkcje dwóch przedmiotów w jednym.

Stand-szafka może pomieścić przedmioty gospodarstwa domowego jak wewnątrz (w skrzynkach) i na górnej półkiStand-szafka może pomieścić przedmioty gospodarstwa domowego jak wewnątrz (w skrzynkach) i na górnej półki

Zaprawy te mogą być dostarczane w różnych postaciach. Bardzo interesujący jest komoda, wykonane pod Osmańskiego.

Teraz kredensy są nie tylko do przechowywania swoich rzeczy, ale również dobrze funkcjonować jako stojak. Projekt został stworzony tak, że można go łatwo wytrzymać ciężar telewizora i głośników muzyki, kolorów lub ciężkich zabawek.

Cena takich mebli jest praktycznie nie różni się od zwykłej szuflady lub szafki, ale funkcjonalność jak widać, tylko znacznie się poprawiła.

Szafa i komoda w hali: w jaki sposób najlepiej połączyć

Dość często można znaleźć producentów prezentowane komplety mebli do poszczególnych pomieszczeń. Tak, to bardzo popularny zestaw to zestaw szafek i szuflad na korytarzu.

Znaczenie tych zestawów jest to, że początkowo są idealne dla siebie styl i design.

Teraz nie trzeba odebrać komodę w szafie, lub odwrotnie. Drugą cechą tych zestawów jest to, że są one tańsze, niż gdyby kupić oddzielnie, więc nie jest to okazja, aby zaoszczędzić trochę gotówki.

Do szafy i kredens wyglądała harmonijnie, należy wybrać ten sam odcień zarówno mebliDo szafy i kredens wyglądała harmonijnie, należy wybrać ten sam odcień zarówno mebli

Najczęściej na rynkach są zestawy z firmy Ikea, i mają, co do zasady, uniwersalnym kolorze białym. Takie zestawy są w stanie ustawić styl korytarz wewnętrzny lub po prostu uzupełnienie.

Ponadto, często takie kombinacje kolorów:

 • czerwony i biały;
 • Czarny kolor żółty i czerwony;
 • biały czarno;
 • światło zielone i szare.

Oczywiste jest, że wzór i kolor może być wykonane na zamówienie, ale cena takich produktów będzie znacznie wyższa, więc tym razem zależy wyłącznie na życzenie klienta i na jego budżetu.

Jak zainstalować szafkę w przedpokoju (wideo)

Przed wyborem kredens na korytarzu, zaleca się, aby skonsultować się z projektantem, który będzie najtrafniej wybrać odpowiedni mebli. Oczywiście, nie jest to absolutnie konieczne, Wedy, co do zasady, trzeba wybrać dokładnie to, co się podoba, więc jeśli nie ścigać nowości w modzie i naprawdę nie śledzić ten sam styl w pomieszczeniu, to lepiej, aby to zrobić. Istnieje wiele programów online, które są zdolne uwzględnieniem styl kierunku, automatycznie znaleźć odpowiednią wersję mebla. Ale co do zasady, są one całkowicie nieprawdziwe.

Przykłady szuflad w hali (Photo Design)

0f18dc09884770306119d6e4d6382d5f 6ebfdf431d42b610ff7721a8579a31b5 7c4e44156bd74d4073033a85ef585987 9cd2371e5ea857176975edda34d9dae5 14e9e7a4ded9baf42b31876827364411 80 610 21302 5108502 5202850

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 88

map