Jak wybrać szafę: 5 porad

Jak wybrać szafę: 5 porad

12 October 2017Piękna i praktyczna szafa jest niezbędne meble w korytarzuPiękna i praktyczna szafa jest niezbędne meble prihozheyOdnim z najważniejszych wynalazków, aby ułatwić i organizować życie ludzkie jest bez wątpienia szafę. Rzeczywiście, dzięki niemu możemy utrzymać wszystko w jednym miejscu, tak, że kiedy nie zawahał się i nie nabyć nieprzyjemny zapach. Do pomieszczenia magazynowego dla swojej garderoby to nie tylko wygodne, ale również estetyczny wygląd, konieczne jest, że jego konstrukcja jest połączona z wnętrzem Twojego stylu domu. Jak wybrać odpowiednie ubrania dla pokoju mieszkalnego lub opatrunku, a nawet, jak to zrobić z rękami, dowiesz się dzisiaj.


Jakie warunki muszą być zgodne z szafy-garderoby

Wybór ubrania dla swojego domu, sprawdź wymagania, które musi wykonać, ponieważ urząd do przechowywania dokumentów i mebli, gdzie można umieścić swoje ulubione ubrania - są to dwie zupełnie różne rzeczy.

Przy wyborze sprawę do korytarza, należy oceniać nie tylko jego wygląd, ale również jakośćPrzy wyborze sprawę do korytarza, należy oceniać nie tylko jego wygląd, ale również jakość

Wykaz warunków, które muszą być spełnione na ubrania:

 • Wybierz meble, które posiada otwory wentylacyjne do wentylacji odzieży.
 • Szafa powinna mieć dużą liczbę półek, które można złożyć ubrania, które nie zgniotu, miejsce, gdzie będą spędzać swoje sukienki, płaszcze, kurtki, koszule i inne ubrania, a nie składane przegródki na kapelusze, paski, torebki i buty i szuflad szuflady do przechowywania bielizny i skarpetek.
 • Lepiej jest, jeśli dział garderoba zapewni miejsce do przechowywania biżuterii. Nie wszystkie rodzaje szafek, mają w swoich działach sprzętu dla biżuterii, ale są one łatwe do zrobienia samemu.
 • Doskonale szafy muszą być pełnej długości lustro na drzwiach.

Jeśli podniesiesz meble, które wykonuje wszystkie powyższe wymagania, to będzie przydatne, niezależnie od tego, czy masz nowoczesny płaski lub Chruszczow, małe i zawężenia szafkę lub cały system szafa zawiera oddzielne piętro wieszaki, lustra i kredensy.


Szafa na ubrania: wybrać projekt

Składujący tkaniny odzieży i obuwia innych materiałów muszą być nie tylko wygodne i przestronne, ale również doskonale pasuje do wnętrza pomieszczenia, w którym masz zamiar umieścić go. dopasować jedną opcję do salonu lub sypialni z dyskretnym wzorem i jeden do pokoju dziecka z kolorowymi ścianami i meblami. Nowoczesne katalogi pełne są różnego rodzaju szafki na różnych wnętrzach.

Zobaczmy, która opcja jest najlepsza zmieścić się w swoim pokoju:

 • W sypialni, pary są małe, umieścić dwa dwusekcyjne szafa z drzwiami skrzydłowymi.
 • Jeżeli jesteś dumnym właścicielem dużą szafę, ale nie mogli przeznaczyć oddzielne pomieszczenie do przechowywania ubrań, wówczas ratunkiem będzie szafka narożna.
 • Jeśli zdecydujesz się umieścić szafę na korytarzu, wybierz opcje promień, nie zajmują dużo miejsca.
 • Ci, którzy uważają, że najważniejszą rzeczą w projektowaniu wnętrz - jest duża ilość wolnego miejsca, bez wątpienia docenią wbudowane szafy ścienne.

Szafa korytarz powinien być tak dobrany, że doskonale uzupełnia wystrój domuSzafa korytarz powinien być tak dobrany, że doskonale uzupełnia wystrój domuJeśli jesteś zwolennikiem klasycznej, angielskiej lub prowansalskim stylu, a następnie do pokoju na małe białe retro szafce ozdobione eleganckim kwiatowym nadrukiem i wieku meble.

Ten retro meble lepiej jest umieścić w pewnej odległości od ściany, aby podkreślić lekkość wnętrza. W pokoju z angielskim i oliwy wnętrzu ciekawy dodatek do projektowania garderoby jest ekran.

Istnieje wiele rodzajów szafek, które z nich jest właśnie dla Ciebie zależy od wielkości pomieszczenia, ilości ubrań w szafie i stylu wnętrza. Decydować o wyborze mebli, można polegać na swoim smaku, lub użyć gotowego projektu projektanta.

Metalowe szafy do ubrań

Metalowe szafy do ubrań, lub jak są one nazywane w różny sposób - schowki, do niedawna używane wyłącznie do szatni w pracy lub w siłowni, tak szybko, jak wyglądały zbyt restrykcyjne i nie estetycznie.

Mebel ten został wybrany do użytku osobistego dla sportowców i pracowników z powodu następującego szeregu cech:

 • odporność na ścieranie;
 • zwartość;
 • siła;
 • Możliwość ustanowienia mechanizmu blokującego.

Dziś są dość popularne Metalowe szafy do ubrań, które są w stanie uzupełniać oryginalne wnętrzeDziś są dość popularne Metalowe szafy do ubrań, które są w stanie uzupełniać oryginalne wnętrze

Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że meble, to doskonałym rozwiązaniem dla konstrukcji budynków przemysłowych, ale niedoskonałość design, stało się niemożliwe, aby wykorzystać je w mieszkaniu mieszkalnej.

Teraz, że nowoczesne producenci oferują ogromną liczbę opcji dla stylowego i nieformalnego szafy wykonane z metalu, więcej ludzi dekorować swoje domy szafy wykonane z tego materiału.


Szczególną popularnością szaf metalowych szafach lub otwarte nabyte wśród „loft” wielbicieli stylu.

W tej chwili są one ciężkie i ogólna struktura metalu są nawet więcej uwagi niż lekkich szaf plastikowych.

Szafa w garderobie

Jeśli zdecydujesz się przeznaczyć na jego szafie cały pokój, żeby zrobić to tak proste, należy wypełnić kilka wymagań. Po tym wszystkim, prawidłowy dobór systemu szaf i półek, zależy od tego jak będzie funkcjonować pokoju.

Szafa w garderobie powinny być funkcjonalne i praktyczneSzafa w garderobie powinny być funkcjonalne i praktyczne

Oto kilka wskazówek dotyczących organizacji przestrzeni w garderobie:


 • Jeśli organizujesz pokój do przechowywania ubrań w małym pomieszczeniu, konieczne jest, aby zaoszczędzić miejsce, pozostawić jedną ścianę wolne od półek i szafek.
 • W idealnym garderoby powinien lustro pełnej długości i co najmniej 1,5 wolna przestrzeń do odzieży obudowie.
 • Na bieliznę i skarpetki lepiej jest użyć koszy lub wysuwane szuflady.
 • Jeśli chcesz, aby dopasować ubrania dla całej rodziny w jednym pomieszczeniu, kupić kilka szafek lub strefowego przestrzeni.
 • Ponieważ pokój jest używany wyłącznie do przechowywania i dopasowywanie ubrania, doskonale pasuje do otwartego gabinetu. Zamiast tego, szafka, można użyć składanego szuflad i wieszaki system regałów.
 • Pamiętaj, aby nie zostawiać mniej niż 0,5 m od górnej powierzchni kołnierza sufitu, inaczej ubrania nie będą wentylowane.
 • Odzież codzienna powinny być przechowywane na półkach, aby tam, gdzie nie można korzystać z krzesła.
 • Większość z systemu przebieralni musi być dostosowana do wieszaków jak odzież, która wisi i nie leży składaną lepiej zachowana

systemu Szafa: organizować własne ręce

Planując wnętrze dla szatni swoich marzeń, można kupić gotowe meble lub złożyć otwartą szafę z rękami.

Niekoniecznie poświęcić pełnej garderoby, można użyć do tego celu, takie jak szafy.

Mała garderoba, można zaopatrzyć się korzystając spiżarniMała garderoba, można zaopatrzyć się korzystając spiżarni

Etapy tworzenia szafę:

 • Dokonywanie pomiarów pokojowe (zmierzyć wysokość i długość dwóch ścian).
 • Oblicz głębokość szafy, a także pewną liczbę półek i wieszaków potrzebne (musi być przestrzeń dla: obuwia, odzieży, casual, odzież sezonowa, bieliznę i skarpetki, czapki, szaliki i paski, sukienki, koszule i inne odzież, która jest łatwa do zgniotu).
 • Sporządź przyszłej budowy.
 • Przymocuj prowadnice do półek i drążków na wieszaki.
 • Następnie montażu i mocowania ramy.
 • Teraz zainstalować metalu, tworzywa sztucznego lub drewniany pręt na wieszaki i półki wykonane z metalu, drewna lub płyt kartonowo-gipsowych.
 • Na podłodze lub na niższych półkach umieścić kosze lub szuflady na bieliznę.
 • Powiesić lustro i organizatorom za biżuterię.

Jak zainstalować szafę (wideo)

Jak widać, aby urządzić pokój dla przechowywania ubrań pod wpływem siły każdy, wystarczy, aby trochę cierpliwości i wyobraźni. Skorzystaj z naszych porad i będzie sukces.

Idź na całość!

Szczegóły: pokój szafa-dressing (przykłady zdjęcia)

001004 6-11 003004 7b 019004 13 0336 101 105 75941271largeShowImage

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 62

map