Jak wybrać sufit napinany: 6 Porady i sztuczki

Jak wybrać sufit napinany: 6 Porady i sztuczki

12 October 2017Sufity napinane są różne od siebie nie tylko kolorem, ale w tekstury, styl i innych parametrówSufity napinane są różne od siebie nie tylko kolorem, ale w tekstury, styl i innych sufitów parametramNatyazhnye mają wiele odmian. Wyróżniają się one materiału, koloru, tekstury, styl, sposób instalacji, itd. To z tego powodu, że pułapy są tak popularne .; różne typy ostrzy spełnienia różnych potrzeb. Również największą zaletą jest zdolność do rozciągania sufitu być artystyczna kompozycja z opraw oświetleniowych. Co sufity wybrać i jakie są jego zalety różnych typów, czytaj dalej.


Co jest lepsze: sufit podwieszany lub malowanie

Zanim zdecydujesz się zainstalować sufit podwieszany, konieczne jest, aby myśleć, a nie od tego, czy byłoby lepiej po prostu pomalować sufit? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, czym należy zwrócić uwagę na jakość suficie.

Tak więc, kiedy i dlaczego łatwiej jest pomalować sufit niż rozciągnąć płótno:

 • Głównym warunkiem kiedy wybrać obraz jest gładki sufit. Jeżeli pułap nie jest duże różnice w poziomie, przygotowanie do lakierowania i malowania sam będzie kosztować mniej sufitu stretch.
 • Argumentem na rzecz malarstwa jest naturalny wygląd sufitu. Pokój ten jest bardziej rustykalny i prosta.
 • Malowane sufit naturalnego regulatora wilgoci, przez co nie można powiedzieć o rozpinanego sufitu.
 • Prace naprawcze na wyrównanie i malowanie sufitu nie można nawet własne duże doświadczenie. Aby ustawić ostrze do sufitu wymaga specjalnego sprzętu i specjalnych umiejętności.
 • Farby i tynki są uważane za bardziej przyjazne dla środowiska niż folii PVC.
 • Jeśli twoim celem - biały gładki sufit bez żadnych elementów, tynk może dobrze spełniać swoje potrzeby.

Jeśli sufit ma duże nieprawidłowości, jeśli odległość pomiędzy płytami jest wystarczająco duże, pełne wyrównanie sufitu staje się niemożliwe. W tym przypadku zaleca się, aby zdecydować się na internecie.

Wybór między drzwiami a tynku powinna opierać się na jak gładki sufitWybór między drzwiami a tynku powinna opierać się na jak gładki sufit

Co sufity wybrać lepiej

Aby zrozumieć, co pułapy lepiej, trzeba najpierw ustalić, jakie są sufit i jakie są wymagania do sufitu.


Odpowiedzieć na następujące pytania, aby dowiedzieć się, co sufit będzie Ci odpowiadać:

 1. W jakim pokoju masz zamiar zainstalować sufit?
 2. Czy chcesz mieć estetyczny nacisk na suficie?
 3. Czy jesteś gotów poświęcić niezbędną ilość pieniędzy do sufitu była idealna?
 4. Idziesz do malowania sufitu lub wydrukować na płótnie?

To główne pytania, na które odpowiedzi będą determinujące wybór sufitu. W odniesieniu do zalecenia lokalu będzie następujący. Na obszarach o ewentualnej wilgoci ustawiona bardzo folii PVC. malarstwo tkanina nie może wytrzymać wilgoć, pochłaniają zapachów i łatwo zbierać brud.

Do pomieszczeń mokrych najlepiej nadaje folii PVC, ale malowanie i drukowanie jest możliwe jedynie na tkaninie płótnieDo pomieszczeń mokrych najlepiej nadaje folii PVC, ale malowanie i drukowanie jest możliwe jedynie na tkaninie płótnieJeśli chcesz sufit był bardzo jasne i piękne, film jest łatwiejsze do spełnienia tego żądania, niż tkaniny. Film ma piękny połysk, niektóre rodzaje tkanin PCV jest niemal powierzchnia lustra. Łączenie różnych kolorach tekstury, poziomy, łatwiej jest filmować sufit.

Oczywiście, warto pomyśleć o stronę finansową. Złożoność w konstrukcji sufitu z różnymi poziomami i montaż opraw oświetleniowych, których koszt ładny grosz.

Drukowanie i malowanie jest możliwe tylko na obrazach tkaniny. Tak więc, jeśli sufit chcesz zmienić kolor sufitu, jadąc w cieniu zmian w projekcie pokoju, lub planuje zrobić wybrany wzór druku, będzie pasować tylko tkaniny.

Dobry odcinek sufitu: wybór materiału

Jak wiecie, wszystkie sufity są wykonane albo z tkaniny lub PVC-szmatki. Istnieje wielka różnica między nimi, a każdy materiał ma swoje zalety.

Film sufit PVC są bardzo popularne, ale w niektórych przypadkach lepiej jest zastąpić wstęgi tkaninyFilm sufit PVC są bardzo popularne, ale w niektórych przypadkach lepiej jest zastąpić wstęgi tkaniny

Zastanów się, jakie są główne różnice istnieją pomiędzy materiałami:

 • Sufit PVC może wytrzymać wilgoci i nie absorbuje zapachu, tkanina w związku z tym nie oferują na jego stabilność. doskonała sufit folia nadaje się do kuchni i łazienki. PVC nawet zatrzymuje wodę w przypadku obszarów zalewowych.
 • Tkaniny można łatwo przetrwać każdą temperaturę nie można powiedzieć o filmie. Więc jeśli w pokoju może być dotknięte przez zmiany temperatury, nie krępuj się wybrać tkaninę.
 • Tkanina może być barwiona. Jeśli chcesz realizować własnych pomysłów do życia, zalecamy, aby zatrzymać wybór na tkanych sufitów. Ich powierzchnia może wytrzymać do 10 warstw farby!
 • tkaniny PVC mają niesamowitą ilość odcieni i faktur. Jeśli zdecydowaliśmy się zaufać opinii ekspertów w dziedzinie projektowania, a następnie realizować najśmielsze pomysły w życie pomoże powłoczki.
 • Tkanina nie można usunąć bez usuwania elementów mocujących. To może być problem, jeśli trzeba wymienić płótno (w przypadku deformacji lub skażenia niedrukujące). folia PVC jest łatwo zmienić na inny.
 • Film jest łatwo uszkodzić, a tkanina jest łatwiejsze i trudniejsze do czyszczenia bałagan.

Wybór materiału zależy wyłącznie od kolejności funkcji. Odnoszą się do ekspertów, a oni zapyta, co działa najlepiej dla Ciebie.

Sufity naciągane: jak wybrać wysokiej jakości materiałów

Główną rzeczą jest wiedzieć, że pułap jakościowy, jak również jego instalacja, jest mało prawdopodobne, aby kosztować mniej niż średniej wartości rynkowej. Ale wysoki koszt nie jest gwarancją dobrego wyniku.

Na materiały do ​​sufitów, to lepiej nie oszczędzać - zmiana będzie kosztować więcejNa materiały do ​​sufitów, to lepiej nie oszczędzać - zmiana będzie kosztować więcej


Nie dać się na suficie, jak być czujnym wyboru powinny być starannie i skrupulatnie:

 1. Dowiedzieć się o niektórych producentów prowadzących firmę. Europejskie marki mają gwarancję 15 lat, chiński i rosyjski - do 5 lat. Liczby te pokazują, jak siebie. Na takich rzeczach lepiej nie oszczędzać, ponieważ wymiana sufitu będzie kosztować więcej później.
 2. Sprawdź wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające terminowe certyfikacji firmy do montażu sufitów. Lepiej odwołać się do miejsca, gdzie doświadczenie w pracy więcej i opinii o firmie - lepiej.
 3. Nie wahaj się prosić o portfelu spółki. Zapytaj co zespół pracował na ulubiony model sufitów.
 4. Upewnij się, że wszystkie materiały są zgodne z obiecanych standardów. Materiał PCW nie musi zawierać fenolowe składniki w kompozycji. Fenol jest szkodliwe dla zdrowia. Ramki muszą być mocne i lekkie. Najlepszy materiał - to aluminium.

Może być również przydatna, aby spojrzeć na projektowaniu pomieszczeń firmowych. Logicznie rzecz biorąc, jeśli nie są bardzo wysokie jakości sufit.

Co do montażu na sufitach podwieszanych lepszych

O Montaż sufitów naciąganych powinny być zainteresowane także z góry. Jeśli coś pójdzie nie tak, to najprawdopodobniej trzeba zmienić cały sufit, więc powinieneś wiedzieć, co uchwyt zapewni maksymalną niezawodność.

Wybór sufitu podwieszanego, zapytać, jaki typ uchwytu służy do montażuWybór sufitu podwieszanego, zapytać, jaki typ uchwytu służy do montażu

Teraz są następujące metody zamocowania do sufitów podwieszonych:


 • Z pomocą harpuna. Jest to system do montażu sufitów PCV. Taka metoda jest uważana za dość wiarygodne, to w większości przypadków wykonywane przez specjalistów.
 • Clip-on rodzaju elementów złącznych stosować do wstęg tkanek. Metoda ta jest również uważane za bardzo niezawodny, nie wymaga instalacji cokole.
 • Z pomocą listew przyszybowych ustawić rosyjski winylu sufitu. System ten jest uważany za niezbyt wiarygodne, ale ma niski koszt, który imponuje niektórych konsumentów. Bądź ostrożny z tego sposobu mocowania jak najszybciej deformacji podczas pracy. Prawidłowo najpierw zobaczyć film instruktażowy.

Jeśli chcesz, aby długotrwałe budowę wysokiej jakości, nie skąpić na instalacji: wybierz najlepszą dla danego typu sufitu.

Co lepsze Sufity: sufity: Opinie

Opierając się na własnych potrzeb i możliwości, a także za radą przyjaciół, ale może być trudne do wykonania ostatecznej decyzji na korzyść jednej lub innego rodzaju sufitu.

Bezpośrednio przez zastrzeżenia rozciągnąć sufity nie jest wystarczająco - główne dolegliwości są spowodowane słabą jakość montażuBezpośrednio przez zastrzeżenia rozciągnąć sufity nie jest wystarczająco - główne dolegliwości są spowodowane słabą jakość montażu

Na temat różnych rodzajów sufitów podwieszanych napisać następujący:

 1. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z instalacją sufitu winylu w wannie. Ponadto, mają bardzo atrakcyjny wygląd, ale gdy oni spali nas przed powodzią! Pracownicy usunięto wodę, a wszystko zaczęło się układać. "
 2. „Mój mąż twierdził, że jest konieczne, aby wyrównać sufit, ale zaproponował ciągnąć. Moja opinia: zostawili gorzej! Sufit jest idealnie gładka, delikatna kolor matowy, jednolity ".
 3. „Ja zawsze wykonane naprawy siebie, ale przyciągnęła zapowiedź zniżki na sufitach. Postanowiłem spróbować tworzą korytarz: zanim tam był stary stojak sufit. Praca na dzień zrobił bardzo piękny jakości sufit ".

Uważaj na przeprowadzenie przeglądu na stronie internetowej firmy, która zdecydowała się zamówić sufit. Jeśli to możliwe, należy sufitu gdzie uporządkowaną znajomych lub krewnych.

Jak wybrać sufitu podwieszanego (wideo)

Aby wybrać sufit podwieszany, nadal opierać się na ich preferencje. Pomyśl o wszystkim wcześniej, narysować plan na przyszłość sufitu ze specjalistą. Nie zapomnij o oświetleniu i innych szczegółów. Należy również pamiętać, że sufit - nie jest to najbardziej widoczna część lokalu. Najważniejsze, że sufit był praktyczny i nie psują ogólne wrażenie wnętrza pomieszczenia.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − 36 =

map