Jak wybrać stylowy i praktyczny mini-korytarz: 5 kryteriów

Jak wybrać stylowy i praktyczny mini-korytarz: 5 kryteriów

12 October 2017Piękny mini-sala jest w stanie ozdobić wnętrze każdej korytarzuPiękny mini-sala jest w stanie ozdobić wnętrze każdej mebli koridoraSovremennye Producenci oferują modele korytarze dla wszystkich gustów i możliwości finansowych: Każdy, dzisiaj jest w stanie zakupić jakości, niedrogie korytarze, wykonane w różnych stylach i kolorach z obecnością różnorodnych akcesoriów i urządzeń. Szeroki zakres stałych i modułowych przechodniów gwarantuje pełną satysfakcję preferencji smakowych właścicieli małych mieszkań. Dobrze dobrane kroje może stać i stylowy element projektu. Ale, jak każdy inny rodzaj akcesoriów, korytarze powinny być wybierane z uwzględnieniem niektórych niuansów.


Mini lobby dla małego korytarza: co zwrócić uwagę przy wyborze

Wybór zestawu słuchawkowego w małych rozmiarach korytarzu - to kluczowy moment, w którym należy kierować się nie tylko swoje własne preferencje smakowe i styl mieszkania, ale takie ważne cechy jak projektowanie mebli, jej rozmiaru i koloru materiału, wydajności, stylu. Wszystkie te czynniki mogą mieć istotny wpływ na wizualną percepcję przestrzeni.

Podnieść mini-korytarzu powinno być tak, że to nie tylko idealnie pasuje do wnętrza, ale także odpowiedni rozmiarPodnieść mini-korytarzu powinno być tak, że to nie tylko idealnie pasuje do wnętrza, ale także odpowiedni rozmiar

projekt

Przede wszystkim, nie należy się powiesił się na założeniu, że hala powinna pomieścić całą zewnętrzną odzież i obuwie dla każdego członka rodziny. Wariant ten jest istotny dla dużych korytarzy z mebli modułowych do różnych celów. W przypadku ograniczonego obszaru, korytarzach, w konfiguracji, która ma dużą liczbę skrzynek i szafek będzie wizualnie „cut” przestrzeń, tworząc poczucie zagraconym pokoju.

Należy zwrócić uwagę na konstrukcję z jednym drzwi i ukrytej komorze lub dwudrzwiowych okiennice przenośników rolkowych.

charakterystyki wymiarowe

Jest oczywiste, że meble w małym korytarzu za małe. Ale czasami, lekkie i kompaktowe szafy korytarze mogą być niestabilne i stanie pomieścić nieporęczne w dół kurtki i płaszcze.


Aby kupić halę z szafą nie stracić, trzeba zwrócić uwagę na:

  1. głębokość modułu. Głębokość szafki nie może być mniejsza niż 40 cm., Lub obudowa nie będzie pojemny.
  2. Szerokość obudowy. Płytkie szafki, głównie - najszerszy. Dodaj ubrania mogą napotkać, aby otworzyć drzwi. Ponadto wieszak do tych modułów mogą zostać zastąpione przez pojedyncze lub podwójne haki.
  3. Wysokość mebli. Najczęstsze przypadki 2 metrów wysokości. W tym samym czasie, to zyskuje na popularności i meble wysokość od podłogi do sufitu: te projekty wykorzystywać przestrzeń w pełni, nowoczesny i elegancki wygląd.

Wybierając szafki, brać pod uwagę nie tylko rzeczywiste wymiary mebli, ale także jego wymiary wizualne: schludne korytarze proste kształty wyglądają lepiej i bardziej odpowiednie w małych korytarzach niż zestawem słuchawkowym z masywnymi nogami, rzeźbione elementy dekoracyjne.

kolor

Kolor hali powinny być w harmonii z konstrukcją korytarza. Wybór hol z neutralnych, jasnych kolorach, można rozszerzyć przestrzeń wizualnie. Aby osiągnąć podobny efekt, aby pomóc i meble z prostych wzorów, dopasowany do koloru ścian: minimalistyczny hol będzie wyglądać stylowo, tworząc iluzję przestrzeni.Przy wyborze koloru i projektowania mini-korytarzu, należy wziąć pod uwagę specyfikę danego korytarza i jego wnętrzaPrzy wyborze koloru i projektowania mini-korytarzu, należy wziąć pod uwagę specyfikę danego korytarza i jego wnętrza

tworzywo

Słusznie najlepszym materiałem do mebli jest uważany za drzewo - trwały materiał ekologiczny, który ma długą żywotność. Jednak z tego drzewa produkty mają dość wysoką cenę. Tak, i szukać tych struktur jest dość uciążliwe.

Dobrą alternatywą byłby tani mini-sala z płyty wiórowej lub płyty MDF. Nowoczesne modele gospodarkę tych materiałów jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, odczynników chemicznych, laminat może być wykonane w różnych kolorach. Pod opieką takich mebli jest prosta: aby utrzymać właściwy pogląd artykułu będą wystarczające, aby od czasu do czasu przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką.

Przy zakupie produktu z DSP, aby zwrócić uwagę na jego klasę środowiska (najbardziej przyjazne dla środowiska meble oznakowane E0 i E1) i grubość materiału (optymalna grubość wynosi 16-18 mm.).

styl

Klasyczne korytarze są zawsze aktualne. Ale styl klasyczny polega na wykorzystaniu drewna jako produkcji i dużej wielkości materiału, który nie nadaje się do małego korytarza.

Idealnym rozwiązaniem dla małych korytarzach będą zaawansowane moduły. Projektowanie i kolory pozwalają wprowadzić te hale w każdym wnętrzu. Ponadto, modele w stylu secesyjnym może również działać jako elementy sztuki: nowoczesne korytarze elewacyjnych często wydawanych drukowanie zdjęć, oryginalnych elementów dekoracyjnych.

Modułowe mini-korytarz światło: tworzenie zestawów słuchawkowych

Zaletą systemu modułowego światła - jest to możliwe, aby wybrać elementy, które pasują do indywidualnych wymagań i preferencji smakowych.

Doskonałym uzupełnieniem wnętrza w małym korytarzu będzie piękny i praktyczny Modułowe mini-przedpokójDoskonałym uzupełnieniem wnętrza w małym korytarzu będzie piękny i praktyczny Modułowe mini-przedpokój


Aby wybrać moduły musisz zdecydować:

  • Ponieważ lokalizacja to korytarz (kąty korytarz i wymiary określają kształt modułów);
  • Elementy pierwszej potrzeby (jasno myśleć przez co moduł wycofać większość przestrzeni i dopasować dodatkowe elementy oparte na ten temat).

Wybór modułów, dawać do elementów funkcjonalnych, na przykład, jeśli chcesz umieścić w korytarzu otomana małej, najlepszym rozwiązaniem będzie model z dużym szuflady do przechowywania. Wieszaki na ubrania projektu powinien zawierać i praktyczna półka na kapelusze i akcesoria.

Nie będzie źle, aby dwuwymiarowy lub trójwymiarowy model hali wyszczególnieniem wielkości i kształtu modułów.

Amerykańscy mini-korytarze do małego korytarza

Amerykański mini lobby - jest to wspólny pakiet, który może składać się z wieszakami na ubrania, szafy, szafki na buty, toaletka, komoda. Hale te wykonywane są w standardowych konfiguracjach dla wielu użytkowników oraz biorąc pod uwagę indywidualne życzenia klienta na zamówienie.

Dziś bardzo popularne i stylowy amerykański popularne są mini-korytarzeDziś bardzo popularne i stylowy amerykański popularne są mini-korytarze


Dla małych kwadratowych korytarzy odpowiedni kątowy korytarzu USA, które optymalizują wykorzystanie przestrzeni i zawierać wszystkie niezbędne elementy: system naturalnie zawierają w sobie jako oddział dla odzieży i obuwia oraz szafy i regały przesuwne dla osobistych przedmiotów i akcesoriów.

Idealnym rozwiązaniem byłoby apartamenty narożne, w których design - szafa z lustrem. Pozwoli to zapobiec instalacji dodatkowego opatrunku i wizualnie zwiększyć przestrzeń.

Dla długich korytarzy odpowiednim płytkiej konstrukcji jednoczęściowej z szafą, wieszak na ubrania, wbudowany miejsc z buta lub systemów, które są zamontowane w ścianie. Przestrzeń-nisza w korytarzach Chruszczowa można nadać głębsze korytarze z wygodnymi wyściełane stołki i komody.

Przytulne mini-hal (wideo)

Najważniejszą rzeczą przy wyborze korytarzem do małego przedpokoju - twórcze podejście, determinacja i brak strachu niestandardowych rozwiązań!

Zaprojektować mini-korytarz wewnętrzny (zdjęcie)

1 9-52 107abe85ac2f4700cfc76a72a5cf666f 204 1920x1080resizeinterior11213221356270455 2149pr9 2443 3806 6564a6296ea411e2a05800269e0aabeb6564a6296ea411e2a05800269e0aabeb 7369

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 81 = 85

map