Jak wybrać stół do salonu: 5 Porady i sztuczki

Jak wybrać stół do salonu: 5 Porady i sztuczki

12 October 2017Stół jest najważniejszym atrybutem salonie, co sprawia, że ​​jest funkcjonalne i wygodneStół jest najważniejszym atrybutem salonie, który sprawia, że ​​jest wygodny i funkcjonalny stół - jeden z najważniejszych atrybutów mebli z dużą ilością funkcji. Uzupełnia on i ożywia wygląd każdego pomieszczenia. Wybierając stół do salonu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że jest to środek, który gromadzi gośćmi, krewnych i przyjaciół, więc powinno być wygodne i przytulne. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wymiary pomieszczenia, stylu wnętrza i innych poprawek projektowych, które po prostu nie pomylisz z wyboru.


Stoły i szafki do salonu

Które mogą wpływać na wybór tabeli? Jej celem. Za to, co można zjeść, spotkać, oznaczenie celebracji lub ważny dzień. Przy stole można grać w gry planszowe lub pracy przy komputerze.

Ważne czynniki przy zakupie tabeli:

 1. Cel - cel, dla którego będzie służyć jako stół. Jeśli potrzebujesz pojemną stolik salon, ale nie jest to możliwe, można umieścić przekształcając model przekształca od małych do dużych;
 2. Wielkość i kształt salonu. Jest to ważny czynnik, jak to określa, jak również tabela będzie pasować do wnętrza. Sala prostokątny należy wziąć stół prostokątny lub owalny, a jeśli pokój jest duży i pozwala na umieszczenie stołu w danym obszarze, należy wybrać opcję klasyczną formowanego 10-12 osób. Dla małego salonu jest lepiej wybrać stolik składany stół lub transformatora. Większość czasu to wygląda jak stolik, gdzie można wypić kawę lub poczytać książkę;
 3. Styling - Tabela zobowiązany do wykonania koncepcji projektowej w całym salonie, ozdobić go i połączyć kolor i kształt, aby nie wyróżniać się z pokoju.

Stół i krzesła powinny być wykonane w tym samym styluStół i krzesła powinny być wykonane w tym samym stylu

Stół powinien być wygodny dla siedzenia, krzesła - swobodnie nominowany. Za osobę wynosi długość stołu co najmniej 60 cm, jeśli krzesła będzie żadnych podłokietniki.

Konstrukcja stołu, Parapet może być ciekawy obiekt, zachowując materiał z pokoju i patrząc niezwykle rzadkie w porównaniu do innych tabel. Modernizować się parapet może być opłacalny, a nawet bardziej. Tumba może zastąpić szafę lub komodę, służyć jako wsparcie dla wszelkich przedmiotów.


Według rodzaju kamienia budowlanego są:

 1. typ zamknięty - w obecności drzwi i szuflad, które są umieszczone wewnątrz chronione przed wzrokiem ciekawskich. Przy wyborze zamknięte szafki w salonie znajduje się pole wyboru w sprawie przejrzystości szklane drzwi, jeśli w środku jest sprzęt, który odbiera sygnał;
 2. Typu otwartego - jest regał z półkami. Zapewnia natychmiastowy dostęp do dowolnego obiektu w i niesie dobre technik wentylacyjnych, takich jak telewizor, chroniąc go przed przegrzaniem.

Zdecydowana większość z kamienia na hali - stacjonarne. Jeśli często przesuwać mebli, powinny pozostać na wybór przenośnych stołów na kółkach. Stacjonarny sam model może być na nogach bez nich.

stolik w salonie

Ogromna ilość pokoi dziennego wyposażonego w sofę i telewizor. Nie możemy się zgodzić, że taki mały i wygodny mebel doda do codziennego życia nieco więcej ciepła i komfortu.Stolik doskonale pasuje do każdego wnętrza pokoju, poprawiając swoje walory estetyczneStolik doskonale pasuje do każdego wnętrza pokoju, poprawiając swoje walory estetyczne

Korzyści z stoliku:

 1. Charakteryzuje się łatwość użytkowania;
 2. On jest wielofunkcyjny;
 3. Ma doskonałą przenośność. Jeśli znajduje się stół z koła można przesuwać w dowolne miejsce;
 4. Ze względu na małe rozmiary nie zajmują dużo miejsca we wnętrzu;
 5. Do jej produkcji wykorzystuje najbardziej różnych materiałów, ale zwykle kupić modele szklanych stylowym wyglądzie.

Stolik może być używany do wielu celów. Jest to możliwe do przechowywania papieru, umieścić wazon z kwiatami i figurki, filiżanki kawy i rozmaite żądanego szczegółu. Stół z miłą obsługą herbaty będzie wyglądać szczególnie wyrafinowane.

pokój dzienny z kanapą i stołem: Opcje wyżywienia

W tym przypadku, jeśli salon podzielony jest na strefy, należy wybrać tabelę jakości. Można podnieść model przesuwny stół wykonany z drewna lub innej opcji. Jedna strefa jest do jedzenia, drugi - dla gości spotkania.

Drewniane krzesła z eleganckim krzywe doskonale uzupełniają tabelę, położony w klasycznym salonieDrewniane krzesła z eleganckim krzywe doskonale uzupełniają tabelę, położony w klasycznym salonie

Konieczne jest, aby postępować zgodnie z zaleceniami, nie mylić z wyboru:

 1. Tabela wybór zależy od tego co będzie jadalnia. Jeśli statyczne, klasyczne podejście. Jeśli strefa jest dynamiczna, istniejące tylko na spotkanie gości, cabrio stół jest najlepszy;
 2. Nie mylić z wielkością stołu, łatwo jest zmierzyć jego wymiary - rozłożyć obrus na podłodze. Pomoże to uporządkować przyszłość powierzchni stołu;
 3. Dla małego salonu będzie odpowiadał okrągłą wersję tabeli na jednej nodze, tak dla niego, aby położyć większy liczby osób.

Piękny narożnik może być używany do podziału na strefy. Meble tapicerowane, aby dodać komfort i praktyczność, ale nie ma potrzeby, aby umieścić go na powierzchni stołu i pracy - może to łatwo się brudzą. Licznik bar może także udostępnić przestrzeń. Może być stosowany zamiast stołem.

Można zrobić stół z rękami, produkcja jest znacznie tańsze niż kupno gotowego w sklepie. To może być wykonana z drewna lub płyt wiórowych, jeśli rąk rosną z właściwym miejscu, wynik jest w każdym przypadku będzie dobry.

Sala ze stołem transformatora

Stoły transformujące różnią się nie tylko wygląd, ale także wygląd. W ciągu zaledwie kilku sekund tabela ta opcja staje się pełny obiad, który może być rozszerzony sztućce i rozpocząć posiłek. Obok sofy i krzesła świetnie wyglądają obok tabel transformatorów.


Przekształcanie tabel idealny do salonu, wykonany w stylu hi-techPrzekształcanie tabel idealny do salonu, wykonany w stylu hi-tech

Wśród nich są:

 1.  Blat transformator lunchu;
 2. stoły-transformatory kawy;
 3. Stoły-książek;
 4. Przesuwne stoły.

Transformatory Stoliki odgrywają szczególną rolę w mieszkaniu. Są ścianie zamontowane i wolnostojące. Konsola jest zróżnicowana w materiale, każdy z własnym projekcie i wielkości.

Uniwersalny stół-book do salonu

Tabela książka jest tak nazwany, ponieważ jest łatwy do otwierania i zamykania jak książka. Jego cena jest znacznie niższa niż w stół, a dużo więcej funkcjonalności.

Wśród zalet tabeli-książek jest możliwość podjęcia kształt do minimum, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń w salonieWśród zalet tabeli-książek jest możliwość podjęcia kształt do minimum, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń w salonie


Ich zalety są oczywiste:

 1. Idealny do małych pomieszczeń. Pozwolić, aby pomieścić dodatkowe obszary robocze i sklep meblowy takiego materiału niezbędną do swobodnego przemieszczania się w mieszkaniu;
 2. Tabela nadaje się w każdym pomieszczeniu. Po złożeniu może służyć jako stolik, a na imprezie może być przekształcony do zwykłego stołem.

Są stoły laptop z wbudowanym mini-bar, Rezerwuj półpostumentem tabele i naczepy książek w postaci pięknych biurek ze stojakiem, który można umieścić materiały piśmienne.

Wybierając stół do salonu (wideo)

Stół do salonu - idealne rozwiązanie dla każdego mieszkania. grupy Lunch pomóc inteligentnie rozpowszechniać przestrzeń łącząc jadalnię i salon, kuchnię i uwolnienie. stolik przynosi pewien urok. Dressing - może służyć jako obszar piękności. Są to luksusowe i klasyczne modele, prawidłowe rozmieszczenie, które przyczynią się do przyjemnego samopoczucia w domu. Tak więc, tabele - to nie tylko niezbędne rzeczy codziennego użytku i jest użyteczne apartamenty wykończeniowych.

Konstrukcja stołów w salonie (zdjęcie we wnętrzu)

55f27448a2cb7 02 5d9cbaaecf51d64455d06bc79fa01f0c 40 8661image 366505-Svetik 25004002503100F2504100F 7098241 13514300301 1458646355meblesvitcomua

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 + = 55

map