Jak wybrać nici do haftu krzyż: 6 Rules

Jak wybrać nici do haftu krzyż: 6 Rules

12 October 2017Istnieje wiele różnych nici do haftowania krzyża, różne grubości, kolorze i materiał, z którego są wykonaneSzeroki nici do szycia podaniu różnych grubości, kolorze, a materiał, z którego są one wykonane lub monochromatycznych wielobarwny kompozycji do tkanki wymagają wykwalifikowanych pracowników podnieść krzyż gwintu haftowania. Odbywa się to na podstawie kilku powiązanych ze sobą czynników. Uwzględnia gęstość podstawy (płótno), oraz całkowitą wymaganą gęstość nici na jednostkę powierzchni. Uzupełnia tę listę czynnika estetycznego. Do realizacji niektórych projektów wymagają przędzy o określonych właściwościach.


Odpowiedni dobór dla nici

Najczęstszym rodzajem nici do haftu krzyż jest bawełna nici. Cechuje się zwiększoną odpornością na zużycie materiału. Niezależnie od koloru na liczniku wątku w postaci Hanksa (pasm).

Średnia długość paśmie zakresie od 7 do 10 cm. Wiele zależy od wybranych parametrów konkretnego producenta.

Niezależnie od tego, która marka przyciąga potencjalnego nabywcy, zawsze może liczyć na następujących cech operacyjnych:

 • On nawet haftowane złotą nicią płótnie nie znikną z upływem czasu;
 • Zużycie materiału oporowego 6 daje doskonałe nici, połączone do wspólnej struktury;
 • Materiał nie przelał;
 • Odporna na długotrwałe przemywanie w ciepłej wodzie.

nie jest zalecane, aby kupić tanie wątki, ponieważ wylinka i zdrowe substancje niebezpieczne mogą być użyte do ich produkcjinie jest zalecane, aby kupić tanie wątki, ponieważ wylinka i zdrowe substancje niebezpieczne mogą być użyte do ich produkcji

Stosując taki gwint ze względu na ich właściwości fizyczne. Na drugim miejscu wełnianej nici, charakteryzuje się objętości. Weź je tylko zalecany podczas pracy z dużym płótnie. W celu uproszczenia procedury wyboru przędzy uzyskać pewne liczby. Im wyższa, tym gęstszy wymagana podstawą ściegiem krzyżykowym.


Głównym kierunkiem dla aplikacji - tworzenie poduszki, dywany i gobeliny. Początkowo może się wydawać, że włosy - nie najłatwiejszy materiał do pracy. W celu zapewnienia powrotu, można oglądać tematyczną prezentację wideo lub odwiedzić klasę mistrzowską.

Porady, w jaki sposób obliczyć liczbę wątków dla ściegiem krzyżykowym

Jeśli wełnianej i bawełny nici są stosunkowo łatwe do obliczenia wymagana ilość materiału jest trudniejszy, jeśli chodzi o przędz akrylowych. Wełna nici bawełniane i są sprzedawane w sploty, które pochodzi od wymaganej liczbie. W tym przypadku, długość może być wybrany w sklepie w momencie zakupu. Minimalna wartość progowa wynosi 5, a maksymalna - 100 cm.

Podczas pracy z tym materiałem, istnieją pewne cechy, które są lepiej rozważyć przed rozpoczęciem haftu: • W celu uniknięcia częstego pękania gwintu należy zrezygnować ze zbyt długich pasm z wełny;
 • Początkującym zaleca się zwrócić uwagę na segmentach od 25 do 35 cm;
 • Bolus doświadczył craftswomen wziąć przędzy, którego długość zmienia się od 50 do 85 cm.

Liczba nici powinny być wybrane w zależności od parametrów zakresie składuLiczba nici powinny być wybrane w zależności od parametrów zakresie składu

Większość problemów jest wybór do pracy z przędzy gobeliny i poduszki. Poza dobranej obwodzie, z uwzględnieniem gęstości materiału i stopień nasycenia barwy plam płótno, należy obliczyć całkowitą liczbę nitek niezbędne. Zrób to dość trudne, ale wciąż możliwe. Bardziej lub mniej dokładne wykorzystanie do haftu pozwala uzyskać najbardziej rozpatrzenie konkretnego wątku.

Akrylowy wełny, przędzy charakteryzuje nasycenia. W większości przypadków, gdy igła oraz pierwsze zagięcia tworzy pożądany kontur.

Jeśli mówimy o małej pętli, na przykład, godło klubu Zenit, w tym przypadku, dla każdego ściegu musi wynosić od 2 do 3 nici bawełnianych. Ich marka nie ma znaczenia.

Optymalne zużycie nici ze ściegiem krzyżykowym: Porady dla początkujących

Początkujący nie zawsze szwaczka wiedzieć, ile materiału trzeba haftować pożądany wzór. Pęd do kupowania nie jest konieczne, ponieważ pieniądze na powrót nieodebrane wątku nie będzie działać. Zaczyna się od liczby kolorów. Monochromatyczne obrazy wymagają mniej materiału. Praca jest wykonywana w odcieniach czerni i innych podobnych w treści.

Na przykład, nasyconą lub przedmioty bokserskie zgrabna kobieta w otoczeniu natury wymaga od 20 do 25 pasemek. To wszystko zależy od pożądanego stopnia szczegółowości.

Aby zacząć jest kupić małą liczbę wątków, a do zakupu więcej, ile potrzebaAby zacząć jest kupić małą liczbę wątków, a do zakupu więcej, ile potrzeba

Inne zalecenia dotyczące spożycia są następujące:

 1. bawełna - nie tylko cienki, ale także opłacalne. Wystarczy kupić jeden lub dwa motki o małym rozmiarze.
 2. motki jedwabne - wymagają maksymalnego natężenia przepływu na jednostkę powierzchni. Przynajmniej 3-8 motki.

Cross Stitch: reguły przechowywania wątek

Najprostszym sposobem, aby utrzymać ten wątek w gotowych zestawach, na przykład, seria Craft pozwala szybko znaleźć potrzebne narzędzia w pudełku lub koloru. Jeśli przędza został zakupiony oddzielnie, muszą organizować własny magazyn.


Na doskonałe możliwości magazynowania wątku jest użycie specjalnego skrzynki z wieloma przedziałamiNa doskonałe możliwości magazynowania wątku jest użycie specjalnego skrzynki z wieloma przedziałami

W celu prawidłowego wyboru, które motki ma być przechowywany, konieczne jest, aby pamiętać o kilku prostych zasad:

 • Zastosowanie przędzy Melange nie zdarza się często, więc organizator im poświęca odległy róg;
 • Fani szczegółowych obrazów, których powstanie wiąże się z dużą liczbą kolorów, należy użyć zestawu 1047, gdzie wszystko jest już ułożonym;
 • Nie mieszane rodzaje gęste i cienkie;
 • Jeśli często używać nici technika vykladnaya, główny wątek i dotykowo przechowywane w pobliżu.

Przegląd nici do haftu krzyża (wideo)

Od jakości materiału użytego do stworzenia wymaganej kompozycji zależy od szybkości wykonania i trwałość kompozycji. Gęstość i rodzaj nici wybrane na podstawie barwy i fizycznych parametrów operacyjnych. Jeśli wykwalifikowani pracownicy są jakieś trudności, wystarczy zapoznać się z właściwościami fizycznymi materiału. W oparciu o informacje o wspomnianym wybranym włókna w nim.


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − = 19

map