Jak wybrać łóżko obejmuje w sypialni: 10 wskazówek przy wyborze zdjęcia

Jak wybrać łóżko obejmuje w sypialni: 10 wskazówek przy wyborze zdjęcia

12 October 2017Prawidłowo dobrane narzuta w sypialni posłuży stworzyć atmosferę komfortu i relaksuPrawidłowo dobrane narzuta w sypialni posłuży stworzyć atmosferę komfortu i pokoju otdyhaSpalnaya - miejsce, gdzie najbardziej są potrzebne ciepło i komfort. Tworzą atmosferę relaksu, strefy komfortu, dzięki czemu nie trzeba się od codziennych kłopotów. Ponieważ wybrać meble i wystrój w sypialni nie jest tak proste, że jest konieczne, aby oszacować na uwadze, jak to będzie wyglądać, nie będzie ci przeszkadzało, jeśli siebie zrobi. Tym razem mówimy o zasłonę, która może być ważniejsza we wnętrzu sypialni, niż myślisz.


Koc na łóżku w sypialni: fotografie, aktualności, porady

Wiele dziesięcioleci kobiety były prowadzone przez dobrze znaną zasadą doboru tkanin - koc powinien być połączony z zasłony w pokoju. Nie byłoby źle powiedzieć, że dzisiaj, zasada ta nie działa, ale ma wiele nowoczesnych rozwiązań.

Kolor narzuty i zasłony nie muszą pokrywać się z innymi siostrami, ale faktura dekoracyjnych elementów muszą być mieszane. Przykład: jesteś zawieszony na oknie w sypialni zasłony, a na tle ażurowe lub satynowej bract nie wygląda przekonująco. Ale aksamitne zasłony i ten sam zestaw pokryty - dobrym przykładem.

Osłony kolorów mogą odebrać mebli do koloru - to wygląda dobrze, jeśli łóżko ma wysoki zagłówekOsłony kolorów mogą odebrać mebli do koloru - to wygląda dobrze, jeśli łóżko ma wysoki zagłówek

Postępuj zgodnie z instrukcjami, a więc:


 • Połączenie koloru zasłon i narzut jest typowa dzisiaj do ścisłego klasycznego wnętrza, a jeśli projekt sypialni są mniej wymagające, podnieś pokrywę kolor, postać, która będzie komponować się z kolorem zasłon. Albo odwrotnie, monotonne koc i wzorzyste zasłony, jeden z kolorów, który zbiega się z okładek kolorowych.
 • Kolor pokrywa kolor tapety - bardziej nowoczesne rozwiązanie, można użyć i pełnym i częściowym kombinacji odcieni. Jeżeli tapetę w sypialni są wzory lub rysunki zasłona samego koloru wybrano.

Zasłony 2 łóżka: wybór materiału

Tekstura obejmuje zdecydowanie ustawić dźwięk wewnętrznych rozwiązań. Na przykład, bardzo popularne koce futrzane - i to jest łatwe do wyjaśnienia, to sprawia, ciepły i przytulny sypialni. Jest to dobry sypialni Dodatkowo, jeśli istnieje meble z tapicerką, puszyste dywany i akcesoria tkaniny.

Teraz trend Homemade dekoracje - rzeczy z wyjątkowej mocy i obietnicyTeraz trend Homemade dekoracje - rzeczy z wyjątkowej mocy i obietnicy

Porady dla Wybór

 • Jeżeli wnętrze sypialni ma połysk, zasłona musi być taka sama, Górny, lustro, i to jedwabiu lub satyny.
 • Romantyczne wnętrze będzie wyglądać dobrze pikowane narzuty, że wyglądają ładnie i roczniki sypialnie;
 • Na lekkie i delikatne Maiden wnętrza nie opuszczaj zadaszony z falbankami i plisami, czas estetycznych takich subtelności, ponieważ w ostatnich latach z tego będzie musiał dać;
 • Styl etniczny styl lub kraj wygląda świetnie patchwork kołdrę, która, nawiasem mówiąc, można to zrobić samemu.

Robimy sobie pytanie: koc na łóżku w sypialni z rękami

Wymyślanie projekt, nie masz żadnej tkanki mogą zdecydować się wdrożyć swój plan. Ponieważ początkowo kierując go na tkaninę, stąd „tańczyć”.można wybrać, jaki rodzaj tkaniny dla domowych welony:

 • Futro może być naturalne i sztuczne. Wash nie mogą być czyszczone w specjalnych warunkach. Nie nadaje się do każdego wnętrza.
 • Wełna. nie podlega zużyciu, łatwo wchłaniają wilgoć, to zatrzymuje ciepło dobrze. Najczęściej stosowane owiec i wełny wielbłąda.
 • Jedwab. Mat jedwab połysk jest najbardziej odpowiedni do klasycznego wnętrza.
 • Żakardowe. Nadaje się do sypialni monochromatycznych wnętrz.
 • Bambus tkaniny. Ekologiczne, wytrzymałe, elastyczne, łatwe do utrzymania w czystości.
 • Aksamit. Wygląda uroczysty i hojny. Może on być drukowany wzór.
 • Len. Gładkie krawędzie na łóżku, ale jego bardzo ciężko prasować.
 • Satine. Nadaje się do letnich wystrój, długo zachowuje swój blask i jasność kolorów.
 • Aksamitne tkaniny welurowej. Wygląda ładnie, łatwe do mycia, szybko wysycha.

Nie bój Błędne nakładanie kolorów w produkcji koców z rękami, ale chaos i różnorodność nie jest konieczne, aby zorganizowaćNie bój Błędne nakładanie kolorów w produkcji koców z rękami, ale chaos i różnorodność nie jest konieczne, aby zorganizować

Pamiętaj kombinację teksturą zasłony i narzuty - jest coraz bardziej korzystne. 

Jakiego koloru obejmuje do wyboru

Jak wspomniano powyżej, dopasowywanie kolorów jest konieczny tylko w ścisłym klasycznego wnętrza. Jeśli stylistycznie wnętrze nie jest tak ścisły, eksperyment.

Najczęstszym nowoczesna wersja - unia odcieni jednego koloru. Na przykład, trzeba pamiętać, że sypialnia będzie być niebieski. Tak, prawie wszystko będzie różnym interpretacjom tego koloru. Jeżeli zapalniczka ściany i wykładziny może być dość ciemno.

Jeśli chcesz na pokrycie był jasny akcent, to jest całkiem możliwe. Ale pokój powinien sam być neutralne, najlepiej pastelowe kolory. Kolor obejmuje również trzeba coś wiążą się niektóre akcesoria - abażury, maty łóżko, wazony na szafce, ramki obrazu, etc.

zasłona na łóżko w wnętrze Sypialnie (wideo)

Przy wyborze pokrywę, patrz nieskomplikowanych, ale raczej ścisłych zasad. Dokonując wyboru, myśleć o tym, jak szybko to, co można się nudzić. I stylistycznie zrobić wszystko poprawnie, nie wędrówki stylów w tym samym pomieszczeniu.


Dobry zakup!

Przykłady pokryte na łóżku w sypialni (foto)

4cLV81IF 17af101815d39853bd80f26-2 076 423b7482e7f06a1b039fb5c15785ec6b-1200x1200 078d5a37e2211c01df72eac35f980d58 612-1B 3024 19278image 370928 5918941

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1

map