Jak wybrać lambrekin do sypialni: 4 płyty głównej

Jak wybrać lambrekin do sypialni: 4 płyty głównej

12 October 2017Zasłony w sypialni tworzy swobodnie przyjemnej atmosferzeZasłony w sypialni stworzyć przyjemną atmosferę i odpoczynek w umirotvoreniyaShtory sypialnia - nieodzowny element. Co katalog mody nie wygląda nigdzie bez nich nie może zrobić. A obecne modele i klasyczne i ekstrawaganckie i minimalistyczny. Nie myśl, że lambrekin - to wczoraj, a powaga i „wzdęcia” ten element nie jest istotne. Wystarczy tylko spojrzeć na kwestię jak najszybciej przed oczami masę wariantów, każdy jeden piękniejsze.


Lambrekin w nowoczesnej sypialni

Co lambrekin w sypialni? Jest bardziej skutecznie przyciąga okno. A czasami jest to zatem tylko dodatkiem, który jest jasny dekoracyjny środek pokoju. W sprawie klasyfikacji swags - w sposób bardziej szczegółowy.

Ciężko lambrekin, Bando

On obejmuje cały gzyms, jest w większości przypadków na podłożu papierowym, który płynnie nabiera kształtu. Może biegów i rumiany, i faliste. Ciężko lambrekin może być krótki lub długi.

Miękkie lambrekin jak SMAD lub falbanką

Element z materiału tekstylnego, z kryzą (małe gofroskladki) lub SMAD (Garland) - to wyraźne fałdy przepływające - SMAD, ale falbanki spadać w sposób losowy.

Do wytwarzania miękkich tkanek światła stosowanego pelmet dobrze podatne draperiaDo wytwarzania miękkich tkanek światła stosowanego pelmet dobrze podatne draperia


 

Uczynić je z tkanek miękkich, a okno jest urządzone i jasne pokoje.

Połączone pelmet

W jednym produkcie łączy miękką opcję z firmą. W tym przypadku, gęsta materia w połączeniu z powietrzem, co sprawia, że ​​jest bardziej romantyczny wystrój.Lambrekin, sama już może być szczotka dekor frędzle, kryształki, a aplikacje kryształów.

Lambrekiny sypialnia: aktualności 2017

W tym roku, wszystkie oczy skierowane są na kolor. Ponieważ wybór kolorów i lambrekinów wielkich, można zrobić to i na zamówienie, będzie można osiągnąć niesamowite efekty w projekcie. Hue lambrekin nie musi niezgodne ze schematem kolorów, który jest urządzone wnętrza sypialni.

Odpowiedni odcień wybrać, używając jako podstawy:

 • kolor zasłon;
 • Ściany sąsiadujących;
 • Tkaniny łóżko;
 • Dywan.

Większość organicznych lambrekin wygląd w klasycznym wnętrzu pokoju sypialniWiększość organicznych lambrekin wygląd w klasycznym wnętrzu pokoju sypialni

Pożądane jest, aby lambrekin było kilka odcieni ciemniejszy lub jaśniejszy niż ściany, inaczej będzie łączyć się z nimi, a wszystko będzie wyglądać niezręcznie razem.

Ale najbardziej modne w 2017th - zestaw lambrekinów i narzut, wykonane w tym samym stylu.

Tiul z lambrekinów sypialni, zdjęcia - 2017

Komfortowy elegancja - tak zwane połączenie tiulu i lambrekin w sypialni. Lekka tkanina daje ogólną lekkość wnętrza, ale jednocześnie pozwala na ukrycie w ciągu dnia dzieje się w sypialni. Czyniąc to, nadal jest równy i nikt nie jest niezbędna.

Opcje dla skojarzonej i tiulu pelmet:


 • Tiul z kwiatowym wzorem będzie dobrze wyglądać z lambrekinów, w którym maksymalna kwiatowy wzór lub powtarza podobny w pewnych szczegółach;
 • Wygląda stylowy efekt tiulu i degradują lambrekinów ten sam odcień;
 • Tiul i lambrekin w kilka warstw koronki - bardzo romantycznej wersji sypialni projektowych;
 • Dobrze udrapowane zasłony z delikatnym białym tiulem świetnie wyglądają z lambrekin aksamitu.

Jeśli sypialnia jest mała, nie jest konieczne, aby wybrać opcję z bardzo bujną draperii - wygląda śmiesznie, a jeszcze bardziej wizualnie zmniejszyć materiał pomieszczenia. Obfitość wystrój na niewielkiej przestrzeni można również uznać za błąd.

projekt lambrekin musi być w harmonii koloru i tekstury tkaniny na zasłonyprojekt lambrekin musi być w harmonii koloru i tekstury tkaniny na zasłony

Przyjmuje się jako norma, że ​​rozmiar lambrekin nie powinna być większa niż 20% wielkości okna. A zatem, jeśli pokój nie jest wysoki, to jest niepożądane dla lambrekiny z perekidy, ale lambrekiny z podłużnicami będzie bardzo, bardzo pomocny.

Próbki lambrekiny okienne: zdjęcia sypialnia 2017

Jeśli lambrekin miękki dla niego odpowiednich tkankach, takich jak organza, woal, satyna. Miękkie lambrekiny są powszechnie stosowane w klasycznym wnętrzu, ponieważ wydawało się wskazywać na arystokratycznego środowiska. Uważane za piękne lambrekiny, które są wykonane w kombinacji dwóch kontrastujących kolorach.


Jeśli sypialnia jest mała, i lambrekin to wciąż naprawdę chcą wybrać najłatwiejszą opcję. jest wykonany w postaci falbanek lub pionowe fałdy serweta wzdłuż okapu jest zamontowany na podłużnymi, taśmy listwę dodatkowe stanowisko. Jeśli masz już gzyms w sypialni, w skrajnym po ustalonym lambrekin przez kuliske, klapki z guzikami, łuki lub przyciski.

Pod miękkie, spadające piękne plisy lambrekin, nadaje przezroczysty, prawie nieważkości zasłony organzy lub woaluPod miękkie, spadające piękne plisy lambrekin, nadaje przezroczysty, prawie nieważkości zasłony organzy lub woalu

Aktualne, sądząc po katalogach mody, lambrekin elementy, takie jak:

 • De-falbanką - element, przy czym koniec pionowej fałdy maskownicę założony, ma ukośną krawędź po jednej stronie;
 • chłód - element, którego koniec jest położony dekoracyjne fałdy, które zbiegają się w kierunku środka lub z tą samą prędkością;
 • Bell, wiązać - te elementy są utworzone z wąskich pasków materiału, który wygląda jak dzwonek lub taśmy mocującej.

Można również dokonać kłęby, które są utworzone z pasa tkaniny zbiera się na górnej krawędzi taśmy na żaluzji.

Jakie są lambrekiny (wideo)

Lambrekin w sypialni jest bardzo nowoczesny element wystroju okna, co sprawia, że ​​pomieszczenie bardziej elegancki i arystokratyczny. Wybierz odpowiedni kolor i styl, nie obciąża lambrekin ze zbędnych szczegółów, i ozdobią nawet przekształcić swój pokój.

Powodzenia w wyborze!

Przykłady zasłon z lambrekinów sypialni (foto)

1 1b5a79a9c7ad561d246a6650eb46d06b 06 2 120002 218 505 923-Shtory-Zlata-Korunka 1020x680 5492Laura1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 − 54 =

map