Jak to garderoba własnymi rękami: 4 Rady dla przedsiębiorczych

Jak to garderoba własnymi rękami: 4 Rady dla przedsiębiorczych

12 October 2017Garderoba, które są zbierane przez ręce, używać bardziej wygodny i praktycznyGarderoba, które są zbierane przez ręce, aby korzystać z bardziej wygodne i praktichneeVypolnit opatrunek prawidłowo, będzie ona stać się ratunkiem dla tych, którzy chcą przechowywać swoje rzeczy czyste i uporządkowane. Garderoba w przeciwieństwie do zamknięcia obudowy pozwala rzeczy oddychać. Zaletą szatnia jest, że można wybierać spośród szerokiej gamy komponentów że „wypychania”, która jest niezbędna dla ciebie. Dowiedzieć się szczegółowo, jakie opcje opatrunek pokój wypełniony stworzeń i zebrać garderobę swoich marzeń własnymi rękami!


Jak zrobić opatrunek ze spiżarni

W miejsce starych mebli i innych szmatką może przyjść wygasłe przedmioty codziennego użytku, kiedy należy włączyć szafy w garderobie. Ułatwiają, ponieważ pomieszczenie posiada osobne drzwi, wyposażone w wentylację i energii elektrycznej.

Jakie są niezaprzeczalne zalety wytwarzania garderobę ze spiżarni:

 • Będziesz miał żadnych problemów w celu legitymizacji nowej siedziby. pomieszczenia magazynowe często już uwzględnione w planie mieszkania.
 • Powierzchnia pokoju typu standard przechowywania często zbliża 2 m2. To jest to, czego potrzebujesz na skromne, ale przestronne garderobą.
 • Pomieszczenie znajduje się w „martwym punkcie”, to znaczy, że zawiera tylko jeden wpis, który pozwala ustawić spiżarni wykonanie 3 ściany.

Na podstawie wszystkich zalet pomieszczenie na garderobę, każdy kto posiada spiżarnię, należy myśleć o tym, że została ona poddana aranżacji garderoby z rękami.

garderoba, przekształcone magazyny powinny być funkcjonalnegarderoba, przekształcone magazyny powinny być funkcjonalne


Ze spiżarni zrobić dobre garderobę, konieczne jest nie tylko ustalenie składników. Należy również zadbać o jakość oryginalnego założeniu:

 1. Wyczyścić szafę z kurzu i zanieczyszczeń, nagromadzonych przez lata stagnacji lifestyle spiżarni.
 2. Dokładnie wyrównać ściany, które było możliwe zainstalowanie profilu lub meble do garderoby. Nierówne ściany stworzyć poczucie zaniedbany i zaniedbany pokoju.
 3. Sufit musi również zachować szczególną ostrożność. Sufit dobrze wykonać, aby wyposażyć go w jakości oświetlenia. Dla oświetlenia punktowego, który jest w stanie oświetlić każdy zakątek opatrunku, należy użyć napowietrznych lub rozciągania sufitu. Mały opatrunek 1 jest w stanie oświetlić i wystarczająco potężny żyrandol.

Bandaż z szafy - to wielka przemiana, która zmieni nie tylko mieszkania, ale także swoje życie!

Zrobić garderobę z rękami

Szafa, wykonany własnymi rękami, będzie się wiele razy bardziej komfortowe niż to, co mogą zaoferować przedsiębiorcom jako gotowe wersje garderoba. To sprawiło, że własnymi rękami szafa była jakościowa, należy zdawać sobie sprawę z pewnych zasad, które są wspólne dla każdej garderoby.

  Opatrunek jest umieszczany otwarte półki, które wizualnie go rozwinąćOpatrunek jest umieszczany otwarte półki, które wizualnie go rozwinąćWarunki rozwoju i funkcjonowania garderoby:

 • Minimalna wielkość 2m2 opatrunku. Zapamiętaj tę liczbę, aby nie przeliczyć obliczeń. Szatnia mniejszy będzie bardziej wygodne, aby zastąpić tradycyjną szafę.
 • W przeciwieństwie do konwencjonalnych przedziałach szafki, w opatrunku powinno być miejsca dla armatury i opatrunku. Dlatego rozważamy nawet niewielką przestrzeń, w której będzie można wirować przed lustrem w pełni wzrostu.
 • Jeśli oddzielić część pomieszczenia pod garderobą, następnie przemyśleć wentylacji w pomieszczeniu, ponieważ bez niej swoje elementy będą mieć charakterystyczny zapach.
 • Nie rozstawać się z półek. Podejmować lepsze małe, ale wygodne półki niż palisadą mały, z którymi trudno będzie pracować.
 • Pod sztangi niezbędnych przeznaczyć pół metra wysokości i pół głębokie metr. Traktowane jest to minimum, przy którym pasek będzie wygodny w użyciu.
 • Przed rozpoczęciem poszukiwania niezbędnych elementów, stworzyć projekt, który będzie odzwierciedlać stanowiska o każdy szczegół garderoby na ostatniej półce. Pomoże to projektantom online lub profesjonalnych projektantów.
 • Rozważmy metodę podziału garderobę. coupe drzwi, płyt kartonowo-gipsowych i jeszcze bardziej prawdziwy mur wymaga legitymizacji, jeśli są one zbudowane, gdzie nie było nic wcześniej. Być może jesteś zadowolony z miękkiej opcja z zasłoną lub kiseoy.
 • Użyj maksymalną możliwą liczbę urządzeń do zlokalizowania rzeczy. Czasami nawet mały organizer na akcesoria można zapisać na bałagan w szatni.
 • Oświetlenie. Nie zapominaj, że każdy szczegół garderoba musi być oświetlona. Doskonale odpowiednie reflektory lub mały żyrandol, jeśli Twoja szafa ma duży rozmiar.
 • Nigdy nie należy ciągnąć, w celu uaktualnienia asortyment czasie opatrunku. To pozwoli na przechowywanie garderobę w stanie świeżym.

Zrób garderoba z rękami jest bardzo prosta, jeśli właściwie rozważyć projekt z uwzględnieniem wszystkich zasad i wskazówek.

Jaki materiał jest lepiej zrobić garderobę

Istnieją różne sposoby, aby stworzyć garderobę. Materiały i narzędzia można wybrać własną rękę, a poniżej dowiesz się, jakie narzędzia i materiały są tradycyjnie wykorzystywane do tworzenia garderobę z rękami.

Aby sos, zmieści się następujące materiały:

 1. płyty gipsowo-kartonowej;
 2. drzewo;
 3. laminat;
 4. siatkowy układ elementów aluminiowych.

Laminowaną wiórowe - najlepszy materiał do opatrunku mającego najwyższe dopuszczalne obciążenie oraz dopuszczalnych stopyLaminowaną wiórowe - najlepszy materiał do opatrunku mającego najwyższe dopuszczalne obciążenie oraz dopuszczalnych stopy

Odpowiednie narzędzia jest również ważne, aby upewnić się, że szafa okazał się taki jak on miał w projekcie.

Tradycyjnie stosowane są następujące materiały do ​​samodzielnego montażu:

 • Metalowa;
 • śrubokręta;
 • wkręty;
 • komponenty.

Wszystkie materiały potrzebne do stworzenia garderobę, istnieje szeroka gama na półkach w marketach budowlanych.

Szafa w salonie

Istnieje kilka wariantów rozmieszczenia przebieralni. Najczęściej garderoba sypialnia lub w połączeniu z przerobienie z obszaru składowania. Jednak w przypadku, gdy sypialnia nie ma zbyt wiele miejsca i przechowywania nie są po prostu w trakcie jest salon.


Garderoba w rogu salonu będą wyglądać niezwykły i bardzo stylowyGarderoba w rogu salonu będą wyglądać niezwykły i bardzo stylowy

Wyposażyć garderobę w salonie, ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego kształt. Następujące typy lokalizacji garderobą, w zależności od formy życia:

 1. Garderoba w kącie będzie wyglądać świetnie w kwadratowej lub lekko wydłużonego salonie. W takim opatrunku jest łatwy do zamontowania promieniowego drzwi, które sprawiają, że konstrukcja salonie lub w futurystycznym stylu high-tech.
 2. Jeśli rozszerzony salonem z krótkiej ślepej ściany, a następnie iść do przodu i odcina koniec pokoju pod szafą. Wnętrze tego garderoby będzie bardzo wygodne, gdyż „wypełnianie” szafy znajduje się 3 ściany, a także w środku będzie możliwość umieszczenia kredens wyspy lub tylko otomana opatrunku.
 3. Jeśli salon ma wolnego impas, czy szafa wzdłuż dłuższej ściany. Opcja ta nie zajmuje dużo przestrzeni i komfortu, oddzielna szafa może być miękka kurtyna.
 4. W salonie jest nieregularny kształt pod szafą, można użyć wyróżniają się na części formularza.

Praktycznie każdy salon może pomieścić garderobę.

Jak zrobić garderobę z rękami (wideo)

Aby zebrać najwygodniejszej garderobę, można postarać się pomysły z różnych filmów. Master-class na dokonanie garderobę, można łatwo znaleźć w internecie. Jeśli uda Ci się zbudować szafę tak, że urządzenie jest w pełni zadowoli ciebie i twoją rodzinę, domowej roboty sos jest ulubionym miejscem w mieszkaniu i twoja osobista duma!


Wnętrze garderoba z rękami (sala zdjęcia)

1e42bc1503a1 file4e845492b035b 009varianty-napolnenija-shkafa 16-1000x670 000040 5305 499663553 1456659585895192395 becb0091alowres Szafa-Organizatorzy Pomysły

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 1 =

map