Jak sprawić, by kuchnia, salon 18 mkw: fotografia i wskazówki projektowe

Jak sprawić, by kuchnia, salon 18 mkw: fotografia i wskazówki projektowe

12 October 2017Racjonalne rozplanowanie wyposażenia kuchni pozwala przestrzeń w kuchni, pokój dzienny obszar 18 tys. mRacjonalne rozplanowanie wyposażenia kuchni pozwala przestrzeń w kuchni, pokój dzienny obszar 18 tys. m Dziś, coraz więcej ludzi myśli o ekspansji na obszarze małych mieszkań. Jest to naturalne pragnienie, ze względu na chęć do wygodnego i wygodnego życia. Połączona przestrzeń pozwala czuć się swobodnie w stosunkowo małym obszarze. W celu wykonania prawa do wzoru, przede wszystkim kuchni, salonu 18 metrów kwadratowych konstrukcji powinny być starannie wypracowane. Przed wykonaniem jakichkolwiek prac niezbędnych, aby projekt projekt, który pomoże wizualizację przyszłej sytuacji.


Studio 18 mkw, kuchnia-salon: tworzenie koncepcji projektu

Jeśli chodzi o przestrzeń osobistą, właściciele mieszkań są gotowi na więcej, aby móc poszerzyć lokalu. Obszar ten jest uważany za dość małe, więc jakość realizowanego projektu przebudowy i jakości życia mieszkańców, pod wieloma względami zależy.

W celu stworzenia kuchnia, gdzie można gotować i żyją do dobrego wypoczynku, trzeba wywrzeć maksymalny wysiłek. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę preferencje smakowe.

Jedną z metod dywersyfikacji kuchnia, pokój dzienny jest stworzenie kontrastu barw między dwiema strefamiJedną z metod dywersyfikacji kuchnia, pokój dzienny jest stworzenie kontrastu barw między dwiema strefami

Przed wykonaniem naprawy przestrzeni kuchennej 18 metrów, niezbędne jest zapoznanie się z planem mieszkania, który pokazuje, gdzie przewidziany komunikacji, znajdujące się okna i drzwi tam, gdzie jest ściana nośna.

Co należy wziąć pod uwagę

 • Przed rozpoczęciem naprawy lub po trzeba koniecznie uzgodnić zmiany do wyższych władz.
 • Konieczne jest zbadanie kwestii związanych z surowymi zakazami. Na przykład, strefa mokro w żadnym razie nie powinno być umieszczane w pomieszczeniach bazowych.
 • Ważne jest, aby rozwiązać ten problem z punktu gazu, jakby tam jest kuchenka gazowa, kuchnia z pokojem dziennym kombajn zabronione.

Kiedy wszystkie te ważne kwestie są rozliczane, można przystąpić do strefy dystrybucyjnej. Proces ten powinien być podany czas, ponieważ jego dokładność zależy na długotrwałej przydatności wszystkich członków rodziny.


Udane zagospodarowania kuchnia i pokój dzienny z 18 metrów kwadratowych

Przeznaczenie - jest procesem indywidualnym, które nie mogą być wykonywane w różnych typach mieszkań podobni. Przed rozpoczęciem właściwego zagospodarowania przestrzennego jest ważne, aby decydować o sobie, gdzie i jak to będzie wygodny zorganizować pracę i strefą relaksacyjną.

Niewielki odstęp między kuchnią a salonem pozwoli czuć się komfortowo w obu strefachNiewielki odstęp między kuchnią a salonem pozwoli czuć się komfortowo w obu strefach

W celu prawidłowego spełnienia warunków zabudowy, może potrzebować pomocy projektanta. Ale z niego możemy się spodziewać jedynie wskazówki, które właściciel może przyjąć lub odrzucić.

Za zorganizowanie powierzchnię 18 kwadratów są takie same prawa kosmicznego zagospodarowania przestrzennego. Jednak nie są one statyczne i mogą się różnić.pomocnych wskazówek

 • Zdecydować się na zestaw standardowych czynności wykonywanych w kuchni i na korytarzu.
 • Zmierz odległość potrzebę wygodnego przemieszczania się we wspólnej przestrzeni.
 • Narysuj plan piętra, wskazują najczęściej używane lokalizacje.
 • Narysuj trasy, które są najczęstszą. Określić zakres ich wygody.
 • Wykonam meble wygodny i kompaktowy sposób.

Stworzyć harmonijny styl pomieszczenia może być poprzez zakup mebli w salonie i kuchni jednostek tego samego koloruStworzyć harmonijny styl pomieszczenia może być poprzez zakup mebli w salonie i kuchni jednostek tego samego koloru

Zonirvoaniya wszystkie zasady mogą ulec zmianie w zależności od indywidualnych upodobań właścicieli mieszkania.

Konstrukcja kuchni, salonu 18 metrów kwadratowych: meble opcje

Konstrukcja połączonego pokoju w dużej mierze zależy od rodzaju mebli, który jest umieszczony na tej samej przestrzeni.

Ważne jest, aby pamiętać, że meble w kuchni i w salonie nie powinno być wykonane w różnych stylach. Powinna ona harmonijnie zachodzą na siebie, tworząc atmosferę perfekcji.

Są to niuanse, które są ważne do rozważenia przed mebli zakupu. Jej nabycie wymaga nakładów pieniężnych, w związku z tym, aby zdecydować się na jego stylu i jakości trzeba z wyprzedzeniem.

Wskazówki dotyczące wyboru mebli:

 • Wybierz materiały, które będą łatwo odporne na wilgoć i częste zakażenia.
 • Meble powinny być ergonomiczne i proste. To nie powinno stać się przeszkodą w ruchu.
 • Lushe najlepiej kupić meble, które jest łatwo przekształcić. To może zaoszczędzić miejsce, zapewniają dodatkową wygodę w użyciu go.
 • Wygodny w użyciu partycje.

Żyrandol między kuchnią a salonem nie zaleca się powiesić, to lepiej zrobić osobny pokrycie małych lamp dla każdej strefyŻyrandol między kuchnią a salonem nie zaleca się powiesić, to lepiej zrobić osobny pokrycie małych lamp dla każdej strefy

Zorganizować pokój jest funkcjonalny i stylowy w tym samym czasie, jeśli to możliwe. Kiedy właściciele mieszkania dokładnie wiedzieć o swoich pragnień i wymagań przestrzennych.


Kuchnia-salon-sypialnia 18 metrów kwadratowych: sformułowanie kolorze

Odpowiednie kolory mogą pomóc optycznie powiększyć małą powierzchnię, aby to światło i przytulne.

Wybierz kolor, czego potrzeba, w zależności od ogólnego stylu wnętrza. Na przykład, przestrzeń w stylu Prowansji powinny być w jasnych kolorach, high-tech wymaga użycia bardziej nasyconych i kontrastowych kolorach.

Ściany wykończeniowe mogą być tworzone przy użyciu farby lub tapety. Dziś nie jest problemem, aby kupić wykończeniowe wysokiej jakości materiałów, które są idealne do kuchni, salonu.

Dywan w kuchni nie jest możliwe ustalenie, jak często będzie zanieczyszczony. Lepiej jest być umieszczone w salonieDywan w kuchni nie jest możliwe ustalenie, jak często będzie zanieczyszczony. Lepiej jest być umieszczone w salonie

Przykłady kolorach:


 • Jasne i ciepłe kolory dla tapety lub farby;
 • Chwytliwe kombinacje kontrastujące;
 • Czarno-biały dekoracja;
 • Przy użyciu naturalnych materiałów.

Dobór kolorów do dekoracji pokoju - prywatna sprawa. Należy dążyć do tego samego celu - harmonijne wnętrze.

Diverse Plan kuchnia, pokój dzienny z 18 metrów kwadratowych

Najczęstszym typem układu do pokoju o powierzchni 18 m kw - kwadratowy. Ten rodzaj planu pozwala zastosować kilka sposobów dystrybucji mebli do wyboru.

W powierzchni 10 metrów kwadratowych najdogodniejszym typu układ jest uważany - w kształcie litery L i w kształcie litery U konstrukcję mebli.

Wizualnie zwiększyć przestrzeń może być dzięki zastosowaniu białego koloru we wnętrzuWizualnie zwiększyć przestrzeń może być dzięki zastosowaniu białego koloru we wnętrzu

Konstrukcja ta może być dodatkowo zdobione kwadratowe lub okrągłe układ chastyu.Ot jednostek wyspy kuchenne zależy przyszłe rozmieszczenie mebli. Jeśli prawdą jest, przestrzeń jest praktyczny i piękny zarazem.

Przykład planowania:

 • Kuchnia, znajduje się w jednym rzędzie sugeruje odróżnienie pole do gotowania i relaks. Separator może być stosowany jako licznik bar lub wyspy.
 • Stół może odbywać się na przeciwległej ścianie.
 • Plan w kształcie litery L obejmuje wyposażanie przeciwległy róg stołu i przytulną częścią wypoczynkową.

Planowanie wybór zależy w dużej mierze od pierwotnej postaci przestrzeni, jak również upodobań właścicieli mieszkania.

Inne opcje planu

Plan kuchnia, pokój dzienny ma wielkie znaczenie. Kiedy właściciele mieszkania zdecydował się na plan, który zależy od kształtu przestrzeni, można przystąpić do lokalu zagospodarowania przestrzennego.

Układ może być wykonane samodzielnie lub zatrudnić specjalistę, który będzie poprawiania akcenty.

Prawidłowo umieszczony meble sprawią, że pokój nie tylko praktyczne, ale również wygodne i przytulnePrawidłowo umieszczony meble sprawią, że pokój nie tylko praktyczne, ale również wygodne i przytulne

Istnieje kilka popularnych typów układów, które są uważane za najbardziej udany dla kuchni o ograniczonej przestrzeni.

Panierka opcje:

 • Kształcie litery U;
 • L-kształtny.

Gdy dystrybucja mebli jest ważne, aby wziąć pod uwagę, że jest to w żadnym wypadku nie powinno zakłócać ruchu w pomieszczeniu.

Przyjęcia lokale zagospodarowania przestrzennego:

 • Ustawianie bar;
 • Instalacja stole;
 • Za pomocą rozdzielenia wyspy;
 • Instalacja różne poziomy podłogi;
 • Korzystanie z ekranów i przegród;
 • Instalacja kanapy.

Metody planowania i zagospodarowania przestrzennego pomieszczeń, istnieje wiele. Z ich licznych dostępnych w Internecie lub czasopismach specjalistycznych opcji. Znany z takich serii przykładów projektowania wnętrza: „Wielki”, „Taganay”, „Europa”, „Zakręt”.

kuchnia, pokój dzienny z 18 metrów kwadratowych. m (film)

Aby połączyć się z kuchni, salonu, trzeba będzie pozwolenie na budowę. Po jej otrzymaniu, można przystąpić do pojednania przestrzeni. Potem trzeba zaprojektować projekt, który pomoże zbudować połączona pokoje: priorytety, wykonać rzekomą Układ pomieszczeń o małej powierzchni, aby wyświetlić opcje, które pomogą zachować jak najwięcej wolnej przestrzeni, jak to możliwe.

Wnętrze kuchni, salonu 18 metrów kwadratowych. m (foto)

1-3 8 09RGBcolor00011 9a841 145004 54d5224025d2d 1920x1080resizeinterior2424161383726736 1920x1080resizeinterior25277131385038430 7128df8d8aca7afb347fd978136a9b54 1113456

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 53

map