Jak przykleić tapety winylowe na podkładzie z papieru

Jak przykleić tapety winylowe na podkładzie z papieru

12 October 2017Tapety winylowe dość popularny materiał, który jest używany do ścianTapety winylowe dość popularny materiał, który jest używany do wykańczania stenVinilovye tkaniny na bazie papieru dekoracyjnego wykończenia ścian - popularna matki. Posiada cechy, które wpływają na proces klejenia na ścianę. Tapeta winylu składa się z dwóch taśm. Tam papieru, włókniny i podstawy w kształcie dysku. Tapety winylu oparty jest papier, przy czym górna warstwa jest wykonana z popularnym materiałem - PCV. Dowiedz się, jak przykleić tapety winylowe na podkładzie z papieru, ten artykuł pomoże.


Tapety winylowe na podłożu papierowym

Większość konsumentów zdecydować się na możliwość wykorzystania obrazów opartych na dokumentach papierowych. Wynika to z jego przyjazności dla środowiska.

Podłoże papierowe nie tylko nie jest szkodliwy dla zdrowia ludzkiego, a także zapobiega pojawianiu się tapecie i są pleśni.

na papierze jak tkaniny winylowej może zaoszczędzić na remonty, ponieważ mają przystępną cenę, mając pozytywne cechy.

Tapety winylowe na podkładzie z papieru jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowiaTapety winylowe na podkładzie z papieru jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia

Pozytywne właściwości:


 • Długa żywotność;
 • Powłoka wiarygodność;
 • Odporność na wilgoć, zmiany temperatury i ekspozycję na promieniowanie ultrafioletowe;
 • Łatwa pielęgnacja.

Tapeta z powłoką papieru ma wiele zalet, choć ich właściwości różnią się od obrazów na podstawie polaru. Są cieńsze, ponieważ są one trudniejsze do klejenia. oni też nie mają efektu dźwiękowego izolujące. Ale one są dobrze reprezentowane na rynku budowlanym i są dostępne w cenie.

Jako klej do tapet winylowych prawo na podłożu papierowym

Naklejka winylowa na papierze ma swoje własne cechy. Zanim zastosuje się tapetę, trzeba przygotować się na jakość powierzchni. Powierzchnie muszą być gładkie i czyste. Nie powinny one zawierać pozostałości poprzedniego wykończenia.

Przed montażem, pożądane jest, aby przetworzyć ściana specjalnego narzędzia, które będą chronić ścianę pleśni i grzybów, które są niebezpieczne dla zdrowia.

Przed tapetowania, ściana powinna być przygotowana i traktować go przy pomocy specjalnego narzędziaPrzed tapetowania, ściana powinna być przygotowana i traktować go przy pomocy specjalnego narzędziaPo obróbce ścianki musi czekać, że powierzchnia jest całkowicie suche. W tym czasie można poświęcić czas na przygotowanie tapetę. Muszą być pocięte na płaskich taśm z dodatkiem innych świadczeń 10 cm. Jeśli masz tapetę, należy upewnić się, że pasuje.

Przyrostowe kroki:

 • Pełnoziarnista bułka z paskiem na czystej podłodze. Smarować klejem.
 • Krotnie podstawie tapety naoliwione dwa lub trzy razy. Muszą chłonąć na tyle, aby rozciągnąć.
 • Tapet lepiej kątach, po sprawdzeniu równomierności poziomie ściennego. Bary nie trzeba iść na chybił trafił.
 • Tapety przyklejony do ściany za pomocą ruchów wygładzających od środka do boków. Najlepiej nadaje się do tego specjalnych wałków lub plastikową szczotką.
 • W narożnikach ścian jest konieczne, aby nakładanie się kilka centymetrów na sąsiedniej ścianie. Gdy taśma jest przyklejona do przeciwległej stronie internetowej jest konieczne nakładanie prawo do narożnika.
 • Extra tapety należy usunąć za pomocą papeterii nóż.

Nalepka wymaga czasowego usunięcia gniazd i przełączników. Wstępnie ich obecność należy odnotować na tapecie. Ważne jest również, aby pamiętać, że mieszkanie nie powinno pokazać poprzez, otwory okienne i drzwiowe powinny być szczelnie zamknięte.

Klej do tapet winylu z podkładu papierowego

Kompozycja klejowa przez żebra winylu jest zazwyczaj sprzedawany w suchej konsystencji. Czasami można znaleźć gotowych mieszanek, które są hermetycznie opakowane.

Podstawą do kleju do tapet pochodzi z estrów winylowych, skrobi modyfikowanej. Klej ten jest również impregnowane Tapeta winylu na papierze, który decyduje o jego długie suszenie.

Do klejenia tapety winylowe trzeba kupić specjalny klej, który jest sprzedawany w sklepach dla majsterkowiczówDo klejenia tapety winylowe trzeba kupić specjalny klej, który jest sprzedawany w sklepach dla majsterkowiczów

Funkcja ta pozwala na usunięcie razowy pasek w przypadku niewłaściwego klejenia na ścianie. Pozwala także wysiłku, aby trzymać go ponownie. Jak suchy tapeta przy użyciu różnych rodzajów kleju, można znaleźć na opakowaniu.

Winylowa Cechy klejącej na papierze:


 • Mieszaninę szybkie i łatwe do przygotowania;
 • Tapet może być przechowywany przez 10 dni;
 • razowy skład dobrze nakłada się na powierzchnię.

Ten rodzaj kleju może być stosowany jako mieszaniny starterów. Klej nie jest szkodliwy dla zdrowia ludzkiego. Ma długą trwałość, co pozwoli zaoszczędzić na przyszłych napraw. Jaki rodzaj kleju, aby wykorzystać każdy musi decydować za siebie, biorąc pod uwagę cechy tapet i wykańczania powierzchni.

Tapety winylowe na podłożu papierowym: Opinie

Decydując się dokonać naprawy, wielu nie wie, na jakiej opcji przy wyborze tapety do zatrzymania. Duża różnorodność sprawia, że ​​wybór trudny. Aby zdecydować, jaki rodzaj tapety potrzebnej do klejenia, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka faktów.

Zapoznał się ze specyfiką i specyfiki zastosowania tapety winylowe na papierze, można przeczytać opinie użytkowników o tego rodzaju tapety. Jednocześnie ważne jest, aby ostatecznie polegać na własnych poglądów i doświadczeń.

W celu uzyskania najlepszych wyników należy wybrać tylko wysokiej jakości i niezawodne tapety winylowe na podkładzie z papieruW celu uzyskania najlepszych wyników należy wybrać tylko wysokiej jakości i niezawodne tapety winylowe na podkładzie z papieru

Wiele opinii powiedzieć, że końcowy wynik w klejeniu płótnach winylowych opartych na papierze zależy od jakości wybranego materiału, przygotowanej powierzchni odpowiednio dobrana kleju.


Plusy i minusy tapety na papierze:

 • Rozsądne koszty z szerokim wyborem. Vinyl jest sprzedawany w szerokiej gamie. Można wybrać gładkie, tłoczone, kolorowe, wzorzyste tapety. Mogą być malowane.
 • baza myjąca. Tapety mogą być czyszczone za pomocą narzędzi do czyszczenia powierzchni.
 • Materiał może być odporny na wilgoć, czy nie, która wpływa na jej oddychalność.
 • To dobrze przylega do powierzchni tylko w przypadku, gdy klej został prawidłowo wybrany.
 • Tapeta pokleit trudno sobie. W przypadku braku doświadczenia, że ​​ważne jest, aby mieć asystenta do naprawy.
 • Tapety mają zdolność do rozciągania, co pociąga za sobą pewne trudności przy tapety. Po wysuszeniu stawy mogą się różnić.
 • Tapety nie są szkodliwe dla zdrowia.

Tapetowanie wynik w dużej mierze zależy od jakości kleju. Wiele zależy od jakości kleju i prawidłowo wykonanych prac przygotowawczych.

Jak przykleić tapetę winylową (wideo)

Tapeta winylowa na papierze - doskonałym rozwiązaniem dekorowania ścian. Zapewniają one szeroką gamę materiałów, co pozwala wybrać odpowiedni projekt tapety do stylu wnętrza. Na ścianie wyglądają stylowe i piękne. wygląd powierzchni w dużym stopniu zależy od jakości tapetowanie. Ona z kolei zależy od przygotowania powierzchni wysokiej jakości, niezawodności kleju, prawidłowo wykonany prac remontowych. Przy wyborze materiału do tapet ważne jest, aby wziąć pod uwagę specyfikę tych pomieszczeń i powierzchni ściany.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 11

map