Jak przykleić pianki samoprzylepne suchej zabudowy: płyta 4 Naprawa

Jak przykleić pianki samoprzylepne suchej zabudowy: płyta 4 Naprawa

12 October 2017Korzystanie z płyt kartonowo-gipsowych w napraw, należy kupić klej piankowy, który będzie szybko przywiera do powierzchni liściKorzystanie z płyt kartonowo-gipsowych w napraw, należy kupić klej piankowy, który będzie szybko przywiera do poverhnostiGipsokarton blachy - materiał bardzo popularny, który jest używany w dekoracji ścian i sufitów. Ma gładką powierzchnię, co znacznie ułatwia późniejsze dekoracyjne wykończenie ścian. Dołączyć do powierzchni płyt kartonowo-gipsowych można na wiele sposobów. Jeden z nich - płyty gipsowo-kartonowej pianki samoprzylepne. To pozwala zaoszczędzić czas podczas montażu arkuszy, a także wziąć minimum przestrzeni. Aby wykonać instalację prawidłowo, trzeba znać charakterystykę materiału, jego właściwości i metod leczenia z nimi.


Przygotowanie podłoża przed zainstalowaniem płyt kartonowo-gipsowych na piance

Po dokonaniu decyzji do zainstalowania płyt kartonowo-gipsowych na ścianie lub suficie za pomocą pianki, konieczne jest zapoznanie się ze specyfiką tego typu zajęcia. Jest to wygodny sposób ustawić arkusze jak powierzchnia ściany może mieć odchylenie różnych poziomach. Kiedy mocno duże odchylenia do klejenia arkuszy za pomocą specjalnych prowadnic.

Przed rozpoczęciem przyklejania płyt kartonowo-gipsowych na ścianie, eksperci zalecają, aby oczyścić i zagruntować powierzchnięPrzed rozpoczęciem przyklejania płyt kartonowo-gipsowych na ścianie, eksperci zalecają, aby oczyścić i zagruntować powierzchnię

Ważne jest, aby pianka była wysokiej jakości: jego właściwości powinny być postrzegane natychmiast po aplikacji.

Mocowanie płyt gipsowo-kartonowych powinien być bardzo niezawodny, ponieważ właściwości pianki wpływać na jego zdolność do odpychania się materiału do ściany. To koniec, to lepiej, aby wykonać wstępną obróbkę. Ściany, sufit i arkusze muszą być zagruntowane.

etapy: przygotowanie


 • Usuń z murów starego wykończenia.
 • Pokrycie podkładu ściany.
 • Dołączyć arkusz płyty gipsowo-kartonowej do ściany i wiertarka na 9 punktów.
 • otwory Label dla elementów złącznych.

Po zakończeniu prac przygotowawczych może zacząć montować GCR arkuszy. Z eksperci zalecają samoskładania rozpocząć ustawić jeden arkusz i pozostawić do wyschnięcia. Jeśli następnego dnia jesteś zadowolony z wyniku, to możemy kontynuować.

Płyt gipsowo-kartonowych na piance montażowej: warto zastanowić

Zainstalować arkuszy płyt kartonowo-gipsowych na ścianie lub suficie na kilka sposobów. Jeden z nich polega na arkusze mocujące ze śrubami, wypełnić pianką pomiędzy powierzchnią i płyt gipsowo-kartonowych. Inna postać wykonania polega na bezpośrednie zastosowanie pianki na tylnej stronie GCR.

Jeśli zdecydujesz się trzymać ściany kartonowo-gipsowych z pianką, po czym należy wziąć pod uwagę ciężar płyty gipsowejJeśli zdecydujesz się trzymać ściany kartonowo-gipsowych z pianką, po czym należy wziąć pod uwagę ciężar płyty gipsowejWażne jest, aby zadbać o to, aby temperatura pianki natryskowej nie spada poniżej 5 stopni Celsjusza.

Najlepiej jest zastosować linii zygzakowatych pianka 3 cm średnicy. Należy odczekać 5 minut po zastosowaniu pianki. Po tym, trzeba mocno nacisnąć arkusz płyty gipsowo-kartonowej do ściany.

Co należy wziąć pod uwagę:

 • Waga arkusz płyty gipsowo-kartonowe;
 • Jakość piany;
 • Czynniki zewnętrzne w pokoju.

Po arkusze są suche na zewnątrz, szwy między arkuszami i otwory należy uszczelnić masą szpachlową. Guzy i szczeliny mogą być również zamknięte piany. Wszystkie prace wykończeniowe suchej zabudowy powinny być przeprowadzane nie wcześniej niż godzinę po zakończeniu instalacji.

Jak przykleić płyty gipsowo-kartonowej Penoplex: kamienie milowe

Penoplex stosowane do izolacji ścian w pomieszczeniu. Po zamontowaniu płyt Penoplex, jest montowany na płyty gipsowo-kartonowej. Może ona być przymocowana innymi sposobami, z których jeden - arkusz pastę za pomocą kleju lub piankę montażową.

Kłucie płyta gipsowa ściana może niezależnie, najważniejsze - aby wprowadzony do procesu wykonywania tego rodzaju pracyKłucie płyta gipsowa ściana może niezależnie, najważniejsze - aby wprowadzony do procesu wykonywania tego rodzaju pracy

Prace powinny być wykonywane ostrożnie: Trzeba myśleć z wyprzedzeniem wszystkie etapy procesu wykańczania.

Aby osiągnąć gładkie ściany mogą specjalne bary, które będą wspierać klejenia arkuszy płyt gipsowo-kartonowych. Słupki mogą być przygotowane z wyprzedzeniem - muszą być różnych rozmiarów. klejenie technologii jest bardzo prosta.

Etapy klejenia płyt kartonowo-gipsowych na penoplex:


 • Leżał arkuszy na płaskiej powierzchni.
 • Zastosuj roztworu kleju w postaci hałd.
 • Wcisnąć płytkę do ściany.

Przy zastosowaniu rozwiązania ważne jest, aby upewnić się, że odległość między kępami była jednolita i małe. Hałdy lepiej zrobić trochę. Należy zauważyć, że klej ma zdolność do szybkiego zestalania, tak aby umieścić go do prędkości.

Czy konieczne jest do przyklejania płyt kartonowo-gipsowych na piance montażowej

Wiele osób zastanawia się: Czy możliwe jest przyklejenie płyt kartonowo-gipsowych do ściany lub sufitu za pomocą pianki. Wielu artystów dzisiaj nie zaleca się robić tak, jak ten proces jest dość pracochłonne. Poza tym, jakość mocowania arkuszy zależy od dokładności klejenia i postępując zgodnie z instrukcjami kreatora.

Aby skutecznie i bezpiecznie przyklejone do ściany gipsowo-kartonowej, najlepiej zasięgnąć profesjonalnej pomocyAby skutecznie i bezpiecznie przyklejone do ściany gipsowo-kartonowej, najlepiej zasięgnąć profesjonalnej pomocy

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że klejenie płyt kartonowo-gipsowych na materiale piankowym być dociskana do ściany przez 15 minut każda godzina.

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę, że pianka ma tendencję do rozszerzenia. Trzeba ostrożnie nacisnąć płyt kartonowo-gipsowych do powierzchni pianki jest „wciśnięty”. Po sklejeniu istnieje możliwość, że arkusze są ograniczone.


Powodów, aby nie przykleić płyt kartonowo-gipsowych na ścianie:

 • Długi proces;
 • Być może pojawienie się kopce;
 • Prawdopodobieństwo peelingu do popełnienia niewłaściwych działań.

Pianka poliuretanowa jest dość trwały materiał. Dlatego wielu rzemieślników go używać do klejenia płyt kartonowo-gipsowych. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych prac budowlanych. Bardzo lepki zajmuje dużo czasu, zwłaszcza jeśli odbywa się własnymi rękami po raz pierwszy.

Pianka gatunek kleju do płyt gipsowych (wideo)

Kiedy jesteśmy przylegającą do powierzchni ściany gipsowo-kartonowej lub suficie, musimy przestrzegać surowych zasad. Ważne jest, aby przeprowadzić prace przygotowawcze: prawo do wprowadzania stok, upewnij się, że poprzedni wykończenie, farby i tapety, został usunięty. Dopiero potem można przystąpić do głównego rodzaju pracy. Konieczne jest, aby starannie rozważyć wybór pianka samoprzylepna, ze względu na jego jakość zależy od tego jak płyty gipsowo-kartonowe przyklejone do ściany. Do przyklejania płyt kartonowo-gipsowych - dość pracochłonny proces, ale jeśli zostanie to zrobione prawidłowo, wykończenie trwa długo i niezawodnie.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 85

map