Jak płyty gipsowo-kartonowej kit: szczegółowe instrukcje dotyczące pracy

Jak płyty gipsowo-kartonowej kit: szczegółowe instrukcje dotyczące pracy

12 October 2017Jednym z ważnych etapów prac remontowych w mieszkaniu jest otynkowanyJednym z ważnych etapów prac remontowych w mieszkaniu jest shpaklevkaShpaklevka - ważny punkt naprawy, która pomaga nie tylko w celu usunięcia wad płyt kartonowo-gipsowych, aby wyrównać jej powierzchnię, ale także sprawiają, że materiał jak najbardziej gotowy do wykończenia.


Dlaczego jest to konieczne puttying płyt gipsowo-kartonowych

Załóżmy, że użytkownik zdecyduje się przenieść na tapetę GCR, i wątpię, czy pre-napełniania jest potrzebne. Kiedy osoba prawie wszystkie naprawy czyni z rękami, a następnie w niektórych momentach może on zdecydować się zapisać (a siły i środki), ale to nie zawsze jest konieczne do zrobienia. Do płyt kartonowo-gipsowych kitu przed późniejszego wykończenia, istnieją co najmniej dwa ważne powody.

Caulking pomogą dokonać ściana tynk płaska i gładkaCaulking pomogą dokonać ściana tynk płaska i gładka

Dlaczego muszę kit płyt gipsowo-kartonowych:

 • Jeśli zakupiono światła i / lub cienkiej tapety, ryzyko, że stawy i nierówne płyty gipsowo-kartonowych będą widoczne, to świetnie. Okazuje się, że ściana jest wykonana bardzo brudny i wydaje się być trudne do zmiany, więc najlepiej jest powierzchnią kit.
 • Drugi punkt - tapety, może chcesz re-stick, a jeśli nie zastosowano warstwę szpachli, będzie musiał zdzierać tapety z warstwą płyt gipsowo-kartonowych. I które zostały już złamane całą strukturę. Uszczelniania taką samą ochronę przed takimi zagrożeniami.

Prawda to wszystko nie tylko do tapet, wszelkie inne potrzeby wykończenia dekoracyjne w pre-otynkowane ściany. To przygotowanie powierzchni oraz, że technologia nie pozwalała niepowodzenie i nie są rozczarowani jego pism koniecznie shpaklyuyte płyt kartonowo-gipsowych.


Trzy etapy: podkład, wzmocnienie, gips płyty gipsowo-kartonowej

Przed uszczelniające należy wykonać proste procedury. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na samych śrub, które mogą być brzydkie wybrzuszenie. Jeśli wypukłości, skręcać, tak aby zanurzyć się na liście. Jeżeli łączniki są utworzone przez otwory, śruby należy uzyskać i zastąpić nowym, dłużej. Czapki muszą być na tym samym poziomie jak płyty gipsowo-kartonowej.

Następnie zbadać, czy istnieją wady stawów. Może odklejanie górnej warstwy materiału. Z taka wada papieru starannie trzeba wyciąć nożem, dobrze, powierzchnia pod papieru, należy traktować z bardzo drobnym papierem ściernym.

Puttying może produkować we własnym zakresie, najważniejsze - robią to zgodnie z instrukcjąPuttying może produkować we własnym zakresie, najważniejsze - robią to zgodnie z instrukcjąNastępnie przejdź do następującego schematu:

 • Primer. Musi on być stosowany w równomierną warstwą na całej powierzchni leczenia. Primer - mieszanina przenikającym tylko w górnej warstwie materiału tworzącego wodoodporną folią. Kompozycje grupy alkidowe nie mogą być stosowane, przy czym warstwa papieru może otvisnut.
 • Zbrojenie. Powierzchnia powinna być wzmocniona specjalną siatką. Siatka część traktowana w specjalny skład kleju, ponieważ łatwo naprawić siatkę. Cleito nim na wszystkich szwów i narożników tak, że obie strony interfejsu są od połowy szerokości siatki.

Po wykonaniu tych kroków, wynika, stosując kit. Ale mieszanina jest zwykle konieczne do przygotowania. Jeśli używasz suchej mieszanki, to zrobić tuż przed procesem aplikacyjnym. Gotowa mieszanka, odpowiednio, nie trzeba hodować - i wziąć shpaklyuem.

Stud mieszanina jak shpaklyuyut płyt gipsowo-kartonowych

Jeśli zakupiono suchej mieszanki, to rozpuścić poprawnie. Cóż, jeśli masz wiertarkę łopatkowe mieszalniku. Wraz z nim, wystarczy zmieszać z wodą, suchej, proces zajmuje mniej niż pięć minut. Następnie należy odczekać 15 minut, procedura jest powtarzana.

Mieszanka do uszczelniające, jak można to zrobić na własną rękę i kupić w specjalistycznych sklepachMieszanka do uszczelniające, jak można to zrobić na własną rękę i kupić w specjalistycznych sklepach

praca manualna trudniejsze: mieszanina będzie trzeba wlać wodę powoli i ostrożnie wlać też bardzo ostrożnie mieszając, jakbyś wyrabiania ciasta. Jest to bardzo ważne, że w środku nie miał żadnych pęcherzyków powietrza.

Szpachlówka schnie bardzo szybko, ponieważ gotować w małych porcjach. Do pół godziny można spędzić rozcieńczonej mieszaniny, a następnie przeniósł się do nowego ciasta. I ekonomicznie i technicznie poprawny.

Robimy słusznie: jak zastosować tynk na płyty gipsowo-kartonowej

Praca często zaczyna (lub zmniejsza się do tego) ze spoin uszczelniających. Aby to zrobić potrzebne są dwie szpatułki - szeroki (35 cm) i średnich (15 cm). Często używany pacy i kielni, ale powinien być gotowy z nimi w celu zapewnienia, że ​​praca jest opóźniony, a nie fakt, że wynik będzie idealny.

W celu zapewnienia właściwego stosowania tynku na ścianie, potrzebne są dwa różne szpatułkiW celu zapewnienia właściwego stosowania tynku na ścianie, potrzebne są dwa różne szpatułki


Cały proces technologiczny jest w następujący sposób:

 • Wpisz wąski kit łopatką, ostrożnie przenieść je do pokładu;
 • Następnie łopatki, odcinek materiału tak szeroko, jak jest to możliwe;
 • Po przetworzeniu kilka stawów może być uzbrojony tylko szeroką łopatką, to na zaoszczędzenie czasu, ale trzeba umiejętności.

W tej chwili nie można pozostawia smug i nierówności na powierzchni płyt gipsowo-kartonowych. Będziesz trudno je usunąć, więc możliwe jest, aby uszkodzić materiał. Ponieważ praca wymaga maksymalnej dokładności.

Głównym powierzchnia: jak kit płyt gipsowo-kartonowych

Dopiero po całkowicie wysuszonej warstwie rozrusznika w rogach i stawów, trzeba kit główną część płyty gipsowo-kartonowej. Pierwsze zewnętrzne narożniki są wzmocnione profilami aluminiowymi. Są one instalowane za pomocą zszywek pistolet i kit.

Spłaszczyć kit na ścianie, eksperci zalecają szeroką łopatkąSpłaszczyć kit na ścianie, eksperci zalecają szeroką łopatką


Materiał ten jest stosowany na ściany i rozprowadzić szerokiej łopatki. Przejść od góry do dołu. Jeśli pomieszczenie ma łuk lub innych złożonych struktur, należy użyć powierzchnię z tworzywa sztucznego. Utkwił szelki, a potem szpachlowane.

szybko jak to możliwe, pracować, aby odnieść sukces w procesie przetwarzania przycinanie sąsiedni pas. Po kit jest stosowana, pozwalają materiał do utwardzenia.

Mówi się, że czasami shpaklyuyut płyt kartonowo-gipsowych i rolkę. Odbywa się to, kiedy trzeba „wybielić” powierzchni, która jest już ustawione, aby nadać jej jednolity kolor dla późniejszej pracy. Ale często muszą pracować z wałkiem.

Caulking: prace wykończeniowe

Gdy tynk jest zakończona, nie skakać do późniejszego wykończenia. Powierzchnia powinna być zupełnie suche. Wtedy wszystkie nieprawidłowości należy traktować papierem ściernym. Pamiętaj, aby zrobić w okulary i maski.

Przed rozpoczęciem ostateczne wykończenie ścian, trzeba czekać na całkowitym wyschnięciu szpachliPrzed rozpoczęciem ostateczne wykończenie ścian, trzeba czekać na całkowitym wyschnięciu szpachli

Następnie należy postępować w następujący sposób:

 • Obrabiana powierzchnia ma zerową ściernego;
 • Następnie nałożyć równomierną warstwę podkładu;
 • Do obróbki wykańczającej wykorzystywać specjalną mieszankę lub rozcieńczenie mieszaniny wyjściowej do stanu śmietany;
 • Sprayu i rozciągliwy materiał jest szeroki łopatka - warstwa kitu powinna być cienka i równomierna;
 • Po wysuszeniu, warstwę tę należy wykonać obróbkę dzięki podkładu, a dopiero potem może być przyklejony do tapet i malowania ścian.

Na powierzchni leczonych w ten sposób będzie można łatwo oderwać tapety z kolejnej naprawy. Płyty gipsowo-kartonowe w tym przypadku nie jest w niebezpieczeństwie. Gotowa praca nie jest konieczne, aby zmieniać, nawet jeśli znajdują się drobne wady. Być może będzie to wystarczająco skład szlifowanie lub poziomowania wykańczanie małym obszarze.

Instrukcja: jak płyty gipsowo-kartonowej kit (wideo)

Kit płyty gipsowo-kartonowe potrzeba, i robią to zgodnie z regułami - przygotowania, gruntowania, piaskowania. Nie skąpić na warstwach materiału zależy od ostatecznego kształtu dzieła.

Dobre wyniki!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − = 51

map