The Bloghaftów monochromatycznego doskonale pasuje do wnętrza wykonanego minimalistycznym ponieważ przekazuje istotę kompozycji z minimalnej ilości elementówhaft monochromatyczny doskonale wpisuje się w architekturę wnętrz w stylu minimalistycznym, bo to oddaje istotę kompozycji z minimalnej liczby elementów niesamowite formy i treści cross-stitch, schemat monochromatyczny darmowe eleganckie panie pobrać lub znaleźć w prasie tematycznej nie może stracić swoje znaczenie w XXI wieku. Dziś, można często usłyszeć, że technika monochromatyczna odnosi się do rewolucyjnych tendencji w robótek. Abstrakcja, ekscentryczność, wyrafinowanie - wszystkie te cechy są nieodłącznym elementem w technice monochromatycznej.


Cross-stitch styl monochromatyczny: wykorzystuje technologię

To nie jest łatwe do opanowania, ale po osiągnięciu pewnego poziomu, zawsze chcesz spróbować czegoś nowego. Jego popularność monochromatyczny haft krzyżykowy otrzymane przez uniwersalności. Smutny mim, zabawny pies lub mądra - niezależnie od wybranego obrazu, praca będzie pasować do wnętrza każdego pomieszczenia. Zdarza się, że pozornie prosty szkic na papierze, gdy go nosić na płótnie nabiera nowego znaczenia.

Dla początkujących zaleca się rozpocząć od typu pętla monochromatycznych, jak to jest najłatwiejszyDla początkujących zaleca się rozpocząć od typu pętla monochromatycznych, jak to jest najłatwiejszy

Naukowcy, którzy używali do zbadania tej technologii, zidentyfikowali kilka jego cech:

  1. pochodzi pierwsza wzmianka z powrotem do starożytnego Egiptu;
  2. W Europie technologia monochromatyczna Phillips po raz pierwszy pojawiła się w Anglii;
  3. Wraz z pojawieniem się technologii w XVI wieku we Francji wśród wielu needlewomen popularność dostał obrazów eleganckich pań. Powodem jest nie tylko trendy mody, ale także kult kobiecego wizerunku. Śpiewa chwałę poetów, artystów i ekspertów w dziedzinie rękodzieła.

Tworzenie Dama w kapeluszu: ścieg

Pierwszą rzeczą do zrobienia - znalezienie odpowiedniego płótna. W większości przypadków, technika wykonywana jest monochromatyczny przestrzennego w każdym projekcie. Dlatego ważne jest, aby wybrać bieliznę, której gęstość jest na poziomie 20-25 nitek na 1 cal. W tym przypadku komiczny obraz dama w kapeluszu nie będą widoczne.


W centralnej części kompozycji jest kapelusz ozdobiony elementami dekoracyjnymi - kwiaty. Masters w dziedzinie rzemiosła wzywają do skupienia się na klasycznych róż. Haftowane w pokrywie o 1-2 nici, którego kolor odnoszącą się do pastelowych, zamiast „krzyku”.

To jest najlepsza dla monochromatycznych przędzy do haftowania melanżuTo jest najlepsza dla monochromatycznych przędzy do haftowania melanżu

Nie będzie źle, aby pamiętać, że:  1. W rzadkich przypadkach może być wyruszył z wykorzystaniem kolorów. Na przykład, niebieski i złota, czerwony i czarny. Ważne jest, aby pamiętać, że złota wersja służy do wnętrza otaczającego wizerunek damy.
  2. Jeśli piękna pani stojącej na ulicy, potem show pomoże środowiska haftowane w lewym górnym rogu patyk lub ptaka, w kucki na jej kapelusz;
  3. Konieczne jest, aby prawidłowo przekazać przejście między osobą a samego kapelusza. Aby nie tworzą stałego grudek, brodzie i cienkiej wargi przyszyte ledwo widoczną linię. W tym nakryć głowy sprawia, że ​​wyraziste.

Cross Stitch: komiks schemat, pani w wannie

Jeden wspólny sposób tej epoki była pani kąpieli. Błąd polega na założeniu, że koncentruje się tutaj na „nagich” stylu. Piękno monochromatycznych kompozycji polega na tym, że obraz z łazienki - jednocześnie opisuje poziom dobrobytu płci, jej stan emocjonalny, i rozmawialiśmy trochę o miejscu zamieszkania.

Funkcja haft monochromatyczny jest to, że odbywa się tylko w czarną nicią na białym tle lub odwrotnieFunkcja haft monochromatyczny jest to, że odbywa się tylko w czarną nicią na białym tle lub odwrotnie

Musisz zacząć od wyboru jednego z dwóch możliwych pań technologie haftu w wannie. styl romański pomogą przekazać technologię konturu. Z jednej strony, to odnosi się do stosowania tylko w jednym kolorze, a druga - fachowiec zawsze swobodnie korzystać odcienie. Dzięki grze światła i cienia obraz eleganckich pań dostać naprawdę atrakcyjne.

Nie zaszkodzi zwrócić uwagę na kilka dodatkowych kryteriów, które w pełni spełniają wszystkie kryteria:

  1. Brak pomysłu lub możliwości ich realizacji kompensuje prasie tematycznej lub WAN. Schemat punkt można pobrać za darmo i przy użyciu specjalistycznego oprogramowania do tłumaczenia obrazu graficznego programu;
  2. Przedmioty, które są bliżej lewego dolnego rogu, odbywa się zawsze na sygnale lub dwa ciemniejszy niż te, które znajdują się bliżej górnej prawej;
  3. Nie zapomnij o prawidłowym grę światła i cienia. Aby elegancki dama wydawało się bardziej naturalne, konieczne jest, aby zorganizować cień, w zależności od pory dnia w obrazie.

Oryginalny haft krzyżykowy: wspaniałe panie (wideo)

Rozkoszy, podczas gdy opowiadał całą historię, pozwalają technikę haftu monochromatycznego. Nie ma miejsca na krzykliwe kolory, mających na celu skupić uwagę widza na jednym lub więcej punktów. Każda wiązka i ścieg na płótnie niesie mocne przesłanie, którego celem jest osiągnięcie pewnego celu. Romantyczny taniec, namiętny pocałunek - to wszystko i wiele innych rzeczy może przejść prawidłowo umieszczony na gwincie płótnie.

Schemat haft: eleganckie panie (przykłady zdjęcia)

00b65776b73b27b593d67748d8b1893d48c08503 002da27bff79a833022270ff3263510c8c4e0403 002da28be95e4f2a5831109c197ecbae4e23cbcf 3e4908e2beb7 4SubjYkUbpA 5a1cfefa904c6d37a12dcaed35629931 5bec977f5b6d555949 45c8f353edeb42b8ceca15d6ab3a0f51 059dd97f811b 6128ca1b40a3e67ac1edd996735f36f5


Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =