Jak dokonać właściwego ścian gipsowo-kartonowych z rękami

Jak dokonać właściwego ścian gipsowo-kartonowych z rękami

12 October 2017Umieścić dodatkowe ściany w dużym pokoju, można korzystać z wysokiej jakości płyt gipsowychUmieścić dodatkowe ściany w dużym pokoju, można korzystać z wysokiej jakości płyty gipsowo-kartonowej listovV różnych przypadkach istnieje potrzeba budowy ściany gipsowo-kartonowej. Czy ma ona w dużej sali podzielona na dwie lub strefę pokoju, oddzielając część ściany gipsowo funkcjonalne, albo jest ponownie planowaniu nowych budynków, które nie jest niczym niezwykłym. W każdym z tych przypadków będzie musiał zbudować dodatkową ścianę.


Przymocować płyty gipsowo-kartonowej do ściany z rękami: niezbędne materiały

zapewnienia strukturalnej wytrzymałości metalu ramki. Jego konstrukcja - jest pierwszym etapem w konstrukcji ściany. Wykonywania klatki są wykonane ze specjalnych profili.

W tym celu profil w dwóch rozmiarach:

 • D, profil tworzy powierzchnię, na której zostanie przymocowany GCR;
 • W profilu potrzebne do zbudowania wspólnej ramy.

Przed rozpoczęciem instalowania ściany w pokoju są proszeni, aby przygotować wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do naprawyPrzed rozpoczęciem instalowania ściany w pokoju są proszeni, aby przygotować wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do naprawy

Dla każdego rozmiaru opcje są dostarczane jako przewodnika i profilu odniesienia. Profil prowadzący - w kształcie litery U profil o gładkiej stenochku, końcu jest umieszczona w profilu nośnym.


Ale wsparcie ma jakiś ściągacz, który jest wykonany przez naciśnięcie na większą sztywność pochylał.

Jeśli budujesz prosty partycję trzeba tylko profile CW i UW. Jeśli ściany są ułożone komunikację, to samo światło, można zbudować ścianę z profilami UD i CD. Aby rozwiązać ten profil ramy w potrzebie bezpośredniego zawieszenia i słynnego kraba uniwersalnego złącza.

płyty gipsowo-kartonowe ściany z rękami: niezbędne narzędzia

Aby umieścić na ścianie tynk, trzeba listy przyzwoitych narzędzi. Zespół powinien być wysokiej jakości, ponieważ trzeba niezawodnych narzędzi. W celu zamontowania do ściany, narzędzia są dostępne do wynajęcia.

Aby gispokartonnaya ściany, aby uzyskać poprawną formę, trzeba najpierw wykonać pomiary pokójAby gispokartonnaya ściany, aby uzyskać poprawną formę, trzeba najpierw wykonać pomiary pokójKonstrukcja ścian - narzędzia:

 • ruletka;
 • Typowo, poziom;
 • linia liny i rybołówstwa;
 • Wiertarka z zapadkowym / śrubokręta;
 • Nożyce metalu;
 • puncher;
 • Tarka do płyt gipsowo-kartonowych;
 • Budowanie nóż.

Gdy gotowe materiały, narzędzia, rozpoczyna budowę muru. Natychmiast zdecydować czy wzmocnienie ściana jest konieczne, co jest jej funkcja. To tylko dzielnik pokój lub nawet dekoracyjnych fałszywe ściany. Grubość ścianki umożliwia wyłożenie komunikacji.

Krok po kroku: jak zrobić ściany gipsowo-kartonowej

Na podłodze w przyszłości trzeba ścianki działowej. Dokładniej, aby zaznaczyć miejsce, gdzie ściana zostanie umieszczony. I za to należy rozumieć kilka rzeczy.

Tam musi być pod miejsce, gdzie w przyszłości będą ściany domuTam musi być pod miejsce, gdzie w przyszłości będą ściany domu

Proszę zwrócić uwagę:

 • Idealne kąty, jak wiadomo, między pokojami praktycznie spotkać w starych budynkach, tak dokładnie. Kiedy znakowanie nowa ściana musi być przestrzegane i wiąże się zarówno równolegle do ściany, a nie jeden. Tak więc, jeśli krzywizna jest minimalne i niezauważalne.
 • Jeśli, dodatkowo, co robisz nowego urządzenia, ale także schować ścian z płyt gipsowo-kartonowych, musi najpierw ramki wyświetlacza, aby stworzyć najbardziej kąty. Dopiero wtedy zbudować mur.
 • Proponuje na pierwszej linii przyszłej lokalizacji ścianie, należy pamiętać, że profil prowadzący będzie na nim. Przez to znak dodaje się grubość płyty gipsowej, a także szpachlówką i warstwę wykończenie.

Po określeniu pierwszej linii na powierzchni podłogi może poruszać się na ściany i sufit. Odbywa się to za pomocą pionu. Z poziomu laser uproszczonej technologii.

Jak pracuje się z płyt gipsowo-kartonowych z rękami ścian

Jeśli zdecydujesz się naprawić płyt kartonowo-gipsowych na ramie z profili, masz doskonałą równomierność powierzchni. Profile są mocowane na specjalnych uchwytów. Spośród nich, zbierać stojaków ramy, jak również zworkę, co jest ważne, przednia chastkotoryh będzie leżeć w tej samej płaszczyźnie.


W celu uzyskania gładkiej ściany gipsowo użyć stałą ramę z profili metalowych, które będzie zamontowane powierzchni tynkuW celu uzyskania gładkiej ściany gipsowo użyć stałą ramę z profili metalowych, które będzie zamontowane powierzchni tynku

Jeśli schować gipsowo-kartonowej ściany, nie tylko komunikacja można wydać. Układanie izolacji jest również możliwe. Nawiasem mówiąc, bez grzejnik metalowa rama ma znaczącą wadę, że jest zbyt dobrym przewodnikiem dźwięku.

Metoda Frame - to jest dobre i słuszne, ale czasami schować gipsowo-kartonowej ściany na klej. Ale istnieje znacząca wada: nie zawsze pod skóra jest klej i ściana nie może wytrzymać budowę zawiasach. Jeśli coś jest nie planuje się zamontować na tej wysokości, konieczne jest ustalenie ciągłą warstwę kleju, lub ustanowić poprzeczkę hipotecznych.

Jak zrobić ścian gipsowo-kartonowych w łazience

Nie tylko w pokoju lub sypialni może być przekształcony gipsowo-kartonowej ściany. Na gładkich tynkowanych ścian i płyt kartonowo-gipsowych w łazience, można po prostu wklej - to jest w przypadku skóry, jeśli odbywa się na molo, bez szkielet jest niezbędny. Musi ramkę i jeśli ściana jest planowane schować płytek.

Wszystko do łazienki jest lepiej używać wodoodporne płyty gipsowo-kartonowejWszystko do łazienki jest lepiej używać wodoodporne płyty gipsowo-kartonowej


Ważnym punktem - zastosowanie specjalnej płyty gipsowo-kartonowej. Trzeba będzie arkusze wodoodporne (w kolorze zielonym). Te specjalne arkusze dodatkiem substancji pomocniczych, ze względu na ich materiał, aby zachować jego działanie przy dużej wilgotności.

Charakterystyka stosowania płyt kartonowo-gipsowych w łazience:

 • Nawet wodoodporne płyty gipsowo-kartonowej potrzebuje dodatkowej ochrony - jest to niezbędne do zawijania brzegów membrany wodoszczelnej lub leczenia kit;
 • Przed instalacją należy traktować materiał okładziny, elementy, a cała powierzchnia jest dobry, aby traktować wodny roztwór środka odstraszającego.

Czy schować ścian nośnych, Czy partycja, płyt kartonowo-gipsowych wymaga starannego leczenia, prawidłowe cięcie. Używaj wysokiej jakości materiałów do wykończenia pożądane marki o dobrej reputacji (Knauf, itd.) Muszą być szczególnie ostrożny, jeśli partycja „spoczywa” w suficie, tak aby nie zranić.

Wznoszenie ścian gipsowo-kartonowych (wideo)

A gipsu deska ściana może służyć jako okładziny, może to być po prostu dekoracyjne ściany, gdzie nisze są różne figurki z gliny i inne drobiazgi, a może po prostu przestrzeń separatora.

Udane remont!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 74

map