Jak dokonać napraw w pokoju z rękami: Opcje zdjęcia

Jak dokonać napraw w pokoju z rękami: Opcje zdjęcia

12 October 2017Do naprawy należy ostrożnie podchodzić w salonie, myślenie na każdym etapie z góryDo napraw w salonie należy podchodzić ostrożnie, myśląc przez każdy postęp pokoju shagV spędzamy najwięcej czasu - reszta, przyjmować gości, komunikować. Ponieważ w tym momencie jest on uważany za każdy szczegół. Przynajmniej byłoby idealne. Jaki rodzaj pokoju będzie to zależeć od wielu czynników, a składnik finansowy nie jest najważniejszy.


hala naprawy: jak zacząć, etap przygotowawczy

Wszystko zaczyna się od gruntownego czyszczenia sufitu i ścian starego wykończenia. Ten etap prac powinny być wykonane z najwyższej jakości, w przeciwnym razie nowe zagrożenia wykończenie obsypany razem ze starym. Wyjątkiem jest wykończenie ścian gipsowo-kartonowych, w którym to przypadku nie jest konieczne, aby usunąć starą wykończenie.

Po usunięciu starych wykończenie, konieczne jest ustalenie ukryte okablowanie. Ostatnim krokiem jest powlekanie następuje shkureniem, a tym samym mogą być stosowane z góry na powierzchnię podkładu.

Aby rozpocząć naprawę w salonie, należy najpierw usunąć wszystkie meble i czysty pokój z niepotrzebnych rzeczyAby rozpocząć naprawę w salonie, należy najpierw usunąć wszystkie meble i czysty pokój z niepotrzebnych rzeczy

Dekorowanie powinna być ustalona na powierzchni ciężkich, bez względu na to co to jest - cegła, beton, drewno lub płyty gipsowo-kartonowe. Aby to zrobić startera ścian, zapewnia doskonałą przyczepność, chroni powierzchnię przed uszkodzeniem. Na podłożu betonowym często odmawiają warstwę podkładu, jednak w tym przypadku nie jest realna szansa nie jest bardzo wysokiej jakości naprawy.

Ale grunt nie jest w stanie ukryć wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, wad powierzchni. Aby wyrównać ściany i ukryć swoje wady, konieczne jest, aby trzymać ściany tynk. Kit i szlifowania, aby pomóc ściany gładkie, a nawet, jak to możliwe.


Zazwyczaj, w etapie przygotowawczym polega na sprawdzeniu podłogi dla różnych typów, takich jak szczep skrzypienia nierównych belki i Kiwaj. Jeśli tak jest, to starsze płyty są zastępowane przez nowe, i wszelkiego rodzaju wady zostały wyeliminowane.

Naprawa w hali w mieszkaniu: jak wybrać wykończenie dla ścian

Paleta kolorów - jest to okazja, aby zrobić wszystko w nowy sposób, kolor wpływa na postrzeganie i sytuację w domu. Kolor pomaga wizualnie podzielić przestrzeń na strefy, a nawet dostosować wnętrze. Przykłady mogą obejmować: Lekka podłoga ściany i ciemne zwiększyć przestrzeń wizualnie jasne wykończenia podłogi, sufitu i ścian powoduje, że pokój większy. Nie ma innej opcji - jedna ściana jest ciemniejszy niż inne, wszystko to zwiększa głębokość pomieszczenia.

Na ścianach w salonie jest najlepsza lub włókniny jedwabne tapety wysokiej jakościNa ścianach w salonie jest najlepsza lub włókniny jedwabne tapety wysokiej jakościCechy dekoracji ścian w pokoju:

  • Tapeta, wybrać tylko najwyższa jakość - wpływ na ogólny koszt postrzegania projektu pokojowej uczyni go bardziej modne;
  • Jedwab, len lub aksamit tapety nie blakną, nie gromadzi się kurz, i, co ważniejsze, nie chłonie zapachów;
  • Najbardziej praktycznym rozwiązaniem - włókniny tapety, można, jeśli chcesz przemalować odpowiedniego światła.

Najtańszy jest tapeta. Nie wymagają dużych nakładów, ale mają wiele wad. znikają one przed promieniowaniem ultrafioletowym, nie tolerują wilgoci i ekstremalnych temperatur.

Hall: naprawa, przykłady projektowe

Ważne jest, aby zrobić z rękami i prawidłowego rozmieszczenia mebli. A tam jest zasada: im więcej używasz elementu środowiska, tym bardziej musi być przestrzeń wokół niego. Telewizor należy umieścić w miejscu, gdzie jest dobrze widoczne ze wszystkich siedzących na siedzeniach publiczność podczas oglądania.

Określa on remontu hali, należy rozważyć przy projektowaniu pokoju, aby stworzyć oryginalne i niepowtarzalne wnętrzeOkreśla on remontu hali, należy rozważyć przy projektowaniu pokoju, aby stworzyć oryginalne i niepowtarzalne wnętrze

Specjalna komfort w pomieszczeniu zawsze daje kominek, obok niego jedzie do rodziny i gości. Jeśli sala jest często zakłada się trzymać posiłek, umieść w środku dużego stołu. Ale opcja najbardziej standardowy - jest przytulne fotele, wygodna sofa, mały stolik.

Jaki powinien być wnętrze hali

  • Dla maksymalnej luźny, wygodny, bez użycia zbędnych przedmiotów;
  • Zawsze należy małej półce książek, akwarium, eleganckiej lampy podłogowe;
  • Uczucie komfortu i świeżości organizować żywe rośliny.

okno projekt musi również być zgodne z ogólnym projekcie rozwiązania pokojowej. Jeśli okno znajduje się na słonecznej stronie, na tle zasłony w ciemnych kolorach będzie wyglądać jeszcze ciemniejsze. Ponieważ w tym przypadku wybrać lekką zasłonę gęstej tkanki.

Opcje dla odbudowy hali w lokalu: zdjęcia i przykłady w małym pomieszczeniu

Dobre i piękne remont można zrobić w małym pomieszczeniu. Wystarczy spróbować przestrzeń potrzebną jednocześnie daje komfort, wygodę i, oczywiście, praktyczność.

W małym pomieszczeniu powinna być bardziej starannie wybrać projekt, rezygnując z niepotrzebnych i zbędnych rzeczyW małym pomieszczeniu powinna być bardziej starannie wybrać projekt, rezygnując z niepotrzebnych i zbędnych rzeczy


Gdzie trzeba porzucić cały nadmiar. Tapeta może zająć równinę, i będą wyglądały piękny obraz lub obrazy. Jeśli naprawa jest młodzież, rozwiązania mogą być dowolnie pogrubione. Na przykład, światło podłogi, rolety na oknach światła czerwonego i matowej tapecie. Następnie w pomieszczeniu można umieścić tylko w sofę, biurko z TV (szafka może być naturalne odcienie drewna) i przezroczystą stolik. A podłoga musi być jasny, a kanapa jest lepsze dla tonu rolety.

pokój naprawa w domu: przykłady

Załóżmy, że istnieje jeden pokój i łazienka, jest to naprawdę pokój wielofunkcyjny. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest pastelowe kolory, to zwiększyć przestrzeń pokoju.

Odnowiony pokój dzienny, można to zrobić samodzielnie lub powierzyć to profesjonalistomOdnowiony pokój dzienny, można to zrobić samodzielnie lub powierzyć to profesjonalistom

Wizualne oddzielenie pomieszczenia na strefy jest możliwe za pomocą kwiatów. Na przykład, miejscem wypoczynku zorganizować w jasnych kolorach, część wypoczynkową mogą być jaśniejsze, a obszar roboczy jest wyznaczony neutralnych kolorach.

Meble, w których istnieją funkcji związanych z połączeniami, będzie również miejsce w tym mieszkaniu. Ścianie szafy wyposażone w oddzielne sekcje (w przykładach wykonania 2-3 etazhke), w którym skóry, na przykład, stół lub pisania.


Projektowania i dekoracji salonu (wideo)

Naprawy w pokoju - i ciekawy i kłopotliwego zadania, które wymaga dużo przezorność działania. Przejrzyj kilkunastu zdjęć w galerii, inspirowane przez niektóre z nich, a śmiało przystąpić do przekształcenia swojego pokoju.

Pokój po remoncie (Fot wewnętrzny)

5efbc 1331001 1331003 1333003 1339001 143001 118 155001 205 228

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =

map