Jak dokonać napraw w korytarzu i przedpokoju: 4 ważnych etapów

Jak dokonać napraw w korytarzu i przedpokoju: 4 ważnych etapów

12 October 2017Regeneracja korytarzu należy pamiętać, że musi być nie tylko praktyczne, ale również piękneRegeneracja korytarzu należy pamiętać, że musi być nie tylko praktyczne, ale również krasivoyU wielu napraw w apartamencie rozpoczyna się przedpokój i korytarz. Niektóre z tych miejsc - końcowy etap naprawy. Tak czy inaczej, muszą być naprawione efektywnie, aby długo zadowolić oczach swoich mistrzów. Obecnie istnieje wiele biur do naprawy, gdzie można zrobić dobre, ale drogie. Jeśli zdecydujesz się naprawić swoje ręce, prezentujemy użytecznych zaleceń, które pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze.


Gdzie zacząć naprawę korytarzu, istnieją pewne rodzaje korytarzach

Naprawa w korytarzu i przedpokoju powinny być prowadzone zgodnie z określonym algorytmem działania. Jeśli zrobisz to w sposób chaotyczny, możliwe jest ponieść wiele trudności i kłopotów. Na przykład, zacząć napraw w korytarzu na piętrze, istnieje ryzyko rozmycia w naprawie sufitu lub ściany. Sprawiają, że ściany punktowe mogą brudzą w naprawie sufitu.

Przed przystąpieniem do naprawy, należy najpierw stworzyć plan pracy i przemyśleć konstrukcji haliPrzed przystąpieniem do naprawy, należy najpierw stworzyć plan pracy i przemyśleć konstrukcji hali

Na tej podstawie, idealny algorytm działań w naprawie przedpokój i korytarz w apartamentach wyglądać następująco:

 1. Pierwszy etap prowadzi się od sufitu i naprawy instalacji urządzeń oświetleniowych. Na tym etapie można wyciągnąć lub powiesić pułapu, tynkowanie i malowanie go, powiesić źródło światła.
 2. Drugi etap - wyzwolenie przedpokój i korytarz nadmiaru mebli i ścian. Dekorowanie ścian w korytarzu i korytarz powinien wziąć pod uwagę fakt, że sala - jeden z najbardziej zanieczyszczonych miejsc w domu.
 3. Trzeci etap - remont podłogi, parkiet, linoleum lub laminatem.
 4. Czwarty etap - montaż mebli.

hala napraw i korytarz w zwykłym małym mieszkaniu nie zajmuje dużo czasu i pieniędzy. Jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak rodzaj pomieszczenia.

W Chruszczowa hala przypomina pudełko. Ten typ pokoju oferuje nowoczesne budynki i stalinkas, i ten pokój najprostsze naprawy ze względu na ich wielkość. Zazwyczaj powierzchnia hali Skrzynki wynosi nie więcej niż 5 m2, obejmuje wyjść łazienkę, pokój dzienny i sypialnia, kuchnia czasami. Jedyną wadą remontu pomieszczeń - złożoność montażu mebli.


Kolejny typ - przedpokój, korytarz, typowy dla domów prefabrykowanych. W korytarzu korytarzu jest zazwyczaj wąskie, ale długie. Dlatego należy prawidłowo zorganizować przestrzeń w tego typu hali. W bloku Chruszczow jest szczególnym rodzajem korytarzach, gdzie wąski korytarz biegnie wzdłuż drzwi do salonu i oddziałów w kuchni i łazienkach. Dokonać naprawy w pokoju jest trudne z powodu ciasnoty przestrzeni i małej ilości miejsca na meble.

Jak dokonać napraw w korytarzu, biorąc pod uwagę rodzaj pokoju

Aby dokonać napraw w korytarzu jest dość proste, jeśli jest niewielka. Musisz zacząć od sufitu. Można dokonać zamontowany lub sufitu podwieszanego lub wybielić stary. Kolor jest lepiej pozostawić biały sufit, w celowniku, można użyć koloru roztopionym mleka, kolor ten będzie dobrze wyglądać w kwadratowym pomieszczeniu, sufit w korytarzu lepiej jest uczynić białym lub mleczny. Jeśli nie chce wydatkować energię wybielić sufitu, poprosić o pomoc ekspertów w sufitach podwieszanych. W bardzo krótkim czasie można uzyskać piękny sufit w korytarzu i przedpokoju. W małych obszarów nie jest bardzo dziurawy portfel.

Przy wyborze mebli, projektanci polecam wziąć pod uwagę wielkość i cechy korytarzuPrzy wyborze mebli, projektanci polecam wziąć pod uwagę wielkość i cechy korytarzuInna wersja naprawy sufitu - lustrzany sufit. Jest ona odpowiednia, jeśli masz sieni skrzynkę lub przedziału. Opcja ta będzie pasować do wszelkich małych kwadratowych pomieszczeń o stosunkowo wysokimi sufitami.

Konstrukcyjne małe przestrzenie należy rozszerzyć przestrzeń wizualnie. Aby to zrobić dobrze dekoracji ścian.

Rozszerzyć przestrzeń za pomocą ścian na kilka sposobów:

 1. Dekorowanie ścian z białego stiuku, komfort domu da jasnobeżowy kolor ścian w korytarzu i przedpokoju.
 2. Zmiana koloru na tapetę w korytarzu korytarzu różne tekstury tapety lub inny kolor farby, zastosowanie gładkiej lub ostrego przejścia między kolorami.
 3. Korzystanie łuki lub przegrody na podzielenie przestrzeni. Najdroższe i skomplikowany sposób rozszerzania przestrzeni.

Rozszerzanie przestrzeni za pomocą koloru powinna uwzględniać niektóre niuanse. Kontrast ściana musi być absolutnie nic całość, to musi być widoczne przy wejściu do sali. Użycie zbyt ciemne kolory dozwolony na małym obszarze, jak małe akcenty.

naprawa Przykład korytarz Chruszczow

Oto przykład naprawy w korytarzu, „Nora” w typowym mieszkaniu Chruszczowa. Tego typu naprawy jest całkiem możliwe, aby uczynić swoje ręce. Po prostu trzeba wiedzieć kilka sekretów. Pierwszą rzeczą, aby wiedzieć - korytarze z norek nie będzie tolerować ścian i sklepienia. Będą zmniejszenie już niski sufit, znacznie zmniejszy przestrzeń.

Dekorowanie ścian z tapety idealne dla jasny przedpokój jest mały rozmiarDekorowanie ścian z tapety idealne dla jasny przedpokój jest mały rozmiar

Do remontu wąskiego korytarza światła jest konieczne stosowanie metody stron. Określić kierunek światła, który wychodzi na życie.

Jeśli tak jest w południowo-wschodniej, południowej, południowo-zachodni kierunek, można zorganizować projekt następująco:

 • Pochodną kuchni mogą być oddzielone wiązki łazienka sufit specjalnego rachunku ciemny kolor;
 • Długość korytarza prowadzącego do kuchni naczynia sporządzania;
 • Wąski korytarz podzielić według koloru: ciemniejsze umieścić bliżej do wyjścia, lżejsze - bliżej do salonu;
 • Jako miejsca, można skorzystać z wieszaka.

Do tego typu korytarz wydawał się jaśniejszy, kuchnia może być lżejsze w tonie korytarzu. W ten sposób projekt korytarza i kuchni może być inna.


Jak zrobić remont korytarza euro

Jest możliwe, aby dokonać napraw Euro w przedpokoju, w łazience a także w innych częściach mieszkania. Odrestaurowana korzystne jest, aby dać w ręce profesjonalistów, ale jeśli zdecydowali się zrobić to na własną rękę, należy preferować lżejszych materiałów. Zacznij luz EUR potrzebne ze ścian.

Na korytarzu najlepiej jest wybrać tapetę zmywalnąNa korytarzu najlepiej jest wybrać tapetę zmywalną

Najlepiej, aby wyciągnąć ściany tapety, przed przygotowaniem ich do gładkiej powierzchni. Od korytarza i przedpokoju - dwie z najbrudniejszych miejsc w mieszkaniu, wybór tapety muszą być odpowiednie.

Pasują następujące rodzaje tapet:

 • Tapety do malowania;
 • Włókniny tapety;
 • Tapety odporne na mycie.

Należy dać pierwszeństwo tym drugim rodzaju tapety. Oprócz powyższych materiałów może być używany z wykorzystaniem panele MDF lub laminat. Taka metoda jest często stosowana na powierzchnie biurowe.


Wykonujemy naprawy łazienka i korytarz z rękami

Co robimy kąpiel naprawa i korytarz? Aby rozwinąć trochę powierzchnię hali powodu łazienek i stowarzyszeń.

Mały korytarz, zazwyczaj zwiastunem minimalną ilość mebli, aby nie zaśmiecać przestrzeniMały korytarz, zazwyczaj zwiastunem minimalną ilość mebli, aby nie zaśmiecać przestrzeni

Podstawowe zasady tej ekspansji:

 • Kolory światła;
 • Minimum dodatkowych akcesoriów;
 • Niebrudząca meble i tapety.

Jak korzystać z dodatkowej przestrzeni? Zaleca się umieścić go szeroki wysoką nocna lub stolik. Jako małe dekoracji można użyć obrazu lub wazon z kwiatami.

Remont korytarza w mieszkaniu: na co zwrócić uwagę

Aby dokonać naprawy w korytarzu i przedpokoju, konieczne jest, aby zwracać uwagę na wszystkie szczegóły, w tym wykładzin podłogowych.

Co jest zalecane dla podłodze w korytarzu i przedpokoju:

 • dachówka;
 • parkiet;
 • Linoleum.

Szczególną uwagę w regeneracji korytarzu i przedpokoju, eksperci zalecają płacą na wykończenie podłogi i wybór pokrycia podłogowegoSzczególną uwagę w regeneracji korytarzu i przedpokoju, eksperci zalecają płacą na wykończenie podłogi i wybór pokrycia podłogowego

Naprawa podłogi za pomocą laminatu nie będzie działać. Mimo że jest to najtańszy sposób na wykończenie podłogi, w kontekście przedpokoju i korytarzu, nie będzie służyć długo. Podłogi laminowane - to jest w rzeczywistości, papier, który przy pierwszym kontakcie z wodą (w korytarzu i na korytarzu jest dość prawdopodobne) pęcznieje i, w najlepszym wypadku rok później podłoga będzie musiała zostać ponownie zmieniony.

Dlatego przedpokój i korytarz lub linoleum lepiej jest użyć deski podłogowej. Nie chcesz wydawać pieniędzy na nową powłokę z linoleum? Użyj płytki. Ona szybko umyć, a na korytarzu wygląda po prostu idealne.

Przy zakupie tapety na korytarzu i przedpokoju, spojrzeć na tapety winylowe. Są dobrze umyte, więc nie bój się brudnej swoją szansę. Idealny do mieszkań, w których występują zwierzęta domowe. Ponadto mogą być także stosowane powłokę PVC. Ciekawy obraz będzie dobrze zabezpieczona wodoodpornym filmem, dlatego oni też mogą być myte.

Spienionego winylu nadaje się dla tych, którzy chcą mieć długotrwały tapety. Te tapety nie boją się uszkodzenia mechaniczne, są bardzo długie i zmarł w kosztach. Materiały budowlane do remontu - jest okazją do poważnie zagłębić się w odpowiednie kolory, tapet i podłóg. Jeśli nie wierzą we własne możliwości, należy skonsultować się ze specjalistą. Używaj wyłącznie wysokiej jakości materiały naprawcze i udowodniły, że są zaufane przez konsumentów. Nie bój się skonsultować z doświadczonym fachowcom, ponieważ niewłaściwe materiały budowlane może kosztować sporo pieniędzy i gwaru.

hala naprawy (wideo)

Naprawa w korytarzu i na korytarzu może być proste i przyjemne, jeśli podejść do tematu z umiejętności. Szukać profesjonalnej pomocy, a należy pamiętać, że nie można włączyć, aby zapisać naprawy. Tu, jak nigdzie indziej działa świetnie powiedzenie „skąpiec płaci dwa razy.” Tak więc, nie szukać, gdzie można zapisać naprawy. Oblicz wszystko przed napraw i koreluje z ich możliwościami.

Projekt i remont hali w mieszkaniu (fot wnętrza)

089fbdebd73950XL 0010004 3 6 8-3 28 28-17 704f8f6d03ca57c7d8414b3d667dda5b 2674-17 3989

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − 91 =

map