The Blogekolojik temizlik, uygun fiyat ve çeşitli renk paleti - iç dekorasyon için duvar kağıtları bir ayırt edici özelliğiiç dekorasyon için duvar kağıtları bir ayırt edici özelliği - ekolojik temizlik, uygun fiyat ve çeşitli renk palitraSteny çok büyük bir yer işgal, insan gözü sürekli etrafında duruma dikkat edilir duvarların yüzeyi boyunca göz slaytlar, yüzden uyum ve rahatlık yaratacak bir duvar kağıdı seçmek çok önemlidir oda. Birçok kendilerine soruyor ve bunlar nasıl üreticiye yanlış hesaplayabilir değil ve nafile para harcamak yok, duvar kağıdı seçin.


Güzel bir duvar kağıdı seçmek için gerekenler: Herhangi bir duvar kağıdı faydaları

Onarım düşünmeye Birçok insan, duvar kağıdı veya duvar boyama seçmek daha iyi olduğuna karar olamaz. boyama Muhafazakarlar tarafından çok sık boyalı duvarlar, soğuk, cansız düşmanca oda yapmak gerçektir. Ayrıca boya öncesi herhangi kusurlar hemen belli olacağı gibi dikkatle, hizalamak ve duvarları hazırlamak için gereklidir. Ayrıca boyalı duvarlar, yoksul geçmişin kalıntılarından anımsatan olduğu gerçeğini belirtmek gerekir "Kruşçev".

Evet, duvar kağıtları artık bolca satılan, kalite bitirme malzemesi ile karakterizedir:

 • doku;
 • boyama;
 • Değer.

Duvar kağıdını seçerken, dikkatli duvar kaplamaları her tür özellikleri ve özelliklerinin incelenmesi gerekirDuvar kağıdını seçerken, dikkatli duvar kaplamaları her tür özellikleri ve özelliklerinin incelenmesi gerekir

Her uzmanlık Ürünler inanılmaz miktarda depolayın. Herkes almak ve ne tür en uygun için, bir odada giderek adresleme tutkal temel algoritma yardımcı olacaktır duvar kağıdının zenginlik kaybolmak etmeyin.


Ancak, bugün demek yanlış, üreticiler mümkün deneme ve odada sıcak bir atmosfer yaratmak için denemek için yapar renk ve farklı renk ve doku mat ve parlak, büyük bir seçim sunuyoruz.

Duvar kağıdı avantajları aşağıdaki avantajları şunlardır:

 1. Asgari eğitim duvarlar, mutlaka Yüzey düzeltme için.
 2. Renklerin büyük seçim.
 3. dokular çeşitli.
 4. Çizimlerde, desen, süs bir bolluk.
 5. Olasılık uzayı imar.
 6. Çevre dostu.
 7. dekoratif amaçlı kullanılabilir.
 8. Belirli bir koku olmaması.
 9. yapıştırmak için operasyon kolaylığı.
 10. Fiyat için seçim.

Duvar Kağıdı - Bu çok çaba gerektirmeyen basit bir inşaat işlemdirDuvar Kağıdı - Bu çok çaba gerektirmeyen basit bir inşaat işlemdir

bileşenlerin bir seçim, kendisi en iyi yolu oda boyalı veya duvar kağıdı tutkalı için uygun olduğuna karar kişiyle silahlı.kaliteli duvar kağıtları: Çeşitleri

Farklı odalar için duvar kağıdı seçerken, uzmanlar, dinlenmek gözlerinizi kapatın ve bölgede görmek istiyorum öneriyoruz. Yatak odası mutfak ve koridor neme dayanıklı kaplama için sakin, yatak tonunu seçmek daha iyidir, ama bir çocuğun odası veya oturma odası için, zaten cesur kararlar ve rengi ve dokusu içinde bir seçim yapabilirsiniz. tüm unsurları tarzında birbirleriyle kombine en önemli şey. Duvar kağıdı, mobilya, dekoratif objeler, tekstil, her şey tek üslup yönde seçilmelidir, ancak o zaman tamir beklenen etkiyi elde etmek mümkün olacaktır.

ev için duvar kağıdı ihtiyacı malzeme terbiye türlü biraz daha odak değer ne olduğunu anlamak için.

kağıt duvar kağıdı

En ucuz ve çevre dostu, ancak, kolayca zarar UV ışık ve neme karşı dayanıklı değildir.

vinil türü

Çözünürlükte de nem, ışık, aşınmaya karşı dirençli, yapıştırılmış. İyi bir şirketten Kalite vinil duvar kağıdı güvenle kullanılan tuğla simüle edilebilir, böylece keskin resimler.

vinil kaplama nem ve temizlik maddeleri, duvarların iyi saklanma düzensizlikleri dirençli olan dezavantajlarını maskelemevinil kaplama nem ve temizlik maddeleri, duvarların iyi saklanma düzensizlikleri dirençli olan dezavantajlarını maskeleme

 Bu tip malzemeler mutfak oda veya koridor için idealdir.

Dokuma olmayan malzeme,

Genellikle polar vinil duvar kağıdı için bir temel olarak görev yapar, fakat bazı markalar bağımsız dokunmamış kaplama üretir. Bu duvar kağıdı dayanıklı, hacim dokusunu durmak ve boyama için uygundur, güçlüdür.

tekstil kaplaması

yatak odası için ideal bir dokunması hoş Çok güzel bir kat. Duvar düz düşmek, ama zor onarmak için yapım ağır. Kaplama, kolay temizlenebilir, dayanıklı ve güçlü.


sıvı duvar kağıdı

duvar standart kavramlarından Farklı bileşiğinin su ile duvara uygulandıktan sonra, kuru bir karışım şeklinde imal edilmiştir. , Dayanıklı, güvenilir ve çevre bitirmek, bir çok popüler türü.

Boyanabilir duvar kağıdı

Bu tür bir dokunmamış, vinil ve fiberglas içerir.

Dokunmamış duvar kağıdı, çevre açısından temiz, mükemmel mukavemet özelliklerine sahiptir, yani. K.% 70 kağıt oluşmaktadırDokunmamış duvar kağıdı, çevre açısından temiz, mükemmel mukavemet özelliklerine sahiptir, yani. K.% 70 kağıt oluşmaktadır

 Durumun yorgun sanki bitirme için iyi bir seçenek, güvenle renklerini değiştirmek ve yeni eğlence imkanı sunuyor. Çizilecek bu duvar kağıtları birkaç kez olabilir.


üretim teknolojisi pazar high-end kaplama malzemeleri doldurmak mümkün kılar.

Değerlendirme: Duvar kağıdı üreticileri

Neyse ki, oda duvar kağıdı aynı türden kağıt üzerinde yapıştırmak gün, unutulmaya yüz tutmuş olan. Bu ürünün iç pazar çok büyük aralığındadır. seçerek önemli olduğunda üreticisine yanlış hesaplayabilir değil.

Rusya kuyu alanında kanıtlanmış ve tamircilerin aşağıdaki markalar tavsiye:

 1. Palet.
 2. Uygulamalar.
 3. Saratov bitki duvar kağıdı.
 4. Moskova duvar kağıdı fabrikası.
 5. Mad.

Rus fabrikalar güvenilir ekipman ve modern teknolojiyi kullanarak, duvar kağıtları üreten. ürünleri tüm gereksinimleri ve yem kalitesini karşılar.

Duvar Rusya - yerli üreticiyi yararları

Rusya Üreticileri bugün yüksek seviyeye ulaştı ve duvar kağıdı bir birinci sınıf üretim geliştirdik.

Rus üretimin Duvar Kağıtları yüksek kalite ve uygun fiyat vardırRus üretimin Duvar Kağıtları yüksek kalite ve uygun fiyat vardır

aşağıdaki gibi yerli üreticilerin avantajları şunlardır:

 1. Orijinal Çizimlerin çeşitli.
 2. Batılı teknoloji uygulamaları.
 3. sahteciliğe karşı koruma, tüm ürünler GOST uygundur.
 4. fırsat bu durumda istem sunmaktır.
 5. Nispeten düşük maliyetli.

Bizim duvar kağıdı, İtalyan, Fransız veya Alman Amerikan daha kötü değil. ülkelerde ikamet uzakta basmakalıp taşınmıştır ve satın alma malların uzun yıllar Rusya'da üretti.

Duvar kağıdı imalatı: Moskova duvar kağıdı fabrikası

Tüketici yüksek kaliteli duvar kağıtları sunan yıllardır Fabrikası.

Üretim yabancı ekipman yürütülen ve bazı nedenleri vardır: Ev

 1. Neredeyse ülkede modern ekipman satın alamazsınız.
 2. Adil rekabet yürütülür.
 3. kurşun kalmaya çalışan uzun bir geçmişi olan bitkiler.

Moskova duvar kağıdı fabrikası ana seçim kriterlerine uygun duvar kağıdı üretimi, yüksek kaliteli, çevre dostu ve tasarımdır. malzeme ile bu üreticiden, canlandırmak ve herhangi bir odaya uyum getirmek mümkün duvar kağıdı çalışmak kolaydır.

Eğer teslim etmeden önce bir mala tahsis edilmiş mallar alım çevre dostu, temiz, güvenilir bitirme malzemesi bir garanti verir kalite değerlendirme süreci uygulamıştır.

duvar kağıdı (video) nasıl seçilir

Malzemeler, desen ve dokular her bolluk ile, güvenli bir şekilde evlerine seçeneğini seçebilirsiniz. Tadı tercihi ve kalite meselesi. İyi duvar kağıdı is ucuz değil, kaliteli malzemeler hoş olmayan bir koku yok, bunlar çevre dostu ve güzel.

iç dekorasyon için güzel duvar kağıdı (fotoğraf)

3 3a-gc1020340 4 4d5f0ecf650971fed7f0349245983ef4 24 4ea8820484799 44 77 92 93

Leave a Comment

Your email address will not be published.

97 − = 96