İsveçli duvar kağıdı: 8 kalite işaretleri

İsveçli duvar kağıdı: 8 kalite işaretleri

12 October 2017İsveçli duvar kağıdı uzun dekorasyon alanında en iyi çözümlerden biri olarak kendisini kanıtlamıştırİsveçli duvar kağıdı uzun eve geri gelmek çok güzel zor bir gün dekoraPosle alanında iyi çözümlerden biri olarak kendini kanıtladı. Huzur ve konfor istiyorum. Ama nasıl onu oluşturmak için? Bize duvar kağıtları yardımcı olacak benzersiz bir tasarım yaratmak.


Bir duvar dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış bir dükkana girip sadece vardır ve onlarda takılıyorum. Duvar kağıdı sadece tam modern dükkanlar. renkler, kalite, boyut ve üreten ülkelerin duvar kağıdı çeşitliliği. Ve insanlar seçmek bilmiyorum, kaybolmak. Ama İsveç dünya piyasa duvar kağıdı trendleri belirliyor.

İsveç'te Duvar duvar kağıdı benzersizliğini arttırır ki elle yapılır. Duvar üzerindeki tüm desenler elle ve dikkatle kontrol tatbik etmiştir. vurgulamak ve modern evlerin tasarımını tamamlayacak eşsiz modellerin oluşturulması üzerinde çalışan tasarımcıların bir personel herhangi şık iç vurgulamak olacaktır.

İsveçli duvar kağıdı Faydaları

alıcı ilgilenen İsveçli duvar kağıdı üreticisi yıllar sonra bile satın memnun oldu. Bu nedenle solma ve hasar onları koruyan özel filmle kaplı duvar kağıdı. daha sonraki yıllarda bunları izin orijinal görünümünü korumak için. Bir üretim ürün kalitesi dikkatli kontrolüne tabi.

Misafir tasarımcıları ve tüketiciler İsveçli duvar kağıdı dünyanın en iyileri arasında kabul söylüyorlar.


İsveçli duvar kağıdı benzersiz teknolojisi kullanılarak üretilmiş ve hasar ve tükenmişlik onları koruyan özel film ile kaplıdırİsveçli duvar kağıdı benzersiz teknolojisi kullanılarak üretilmiş ve hasar ve tükenmişlik onları koruyan özel film ile kaplıdır

Ne küresel pazarda markasını tutmak için onları sağlar:

 1. Kalite. Duvar kağıdı uzun rengini korumak ve dış etkilere karşı koruma sağlayan bir özel film ile kaplı. Buna ek olarak, kokuları emer ve sıcak tutmak yok, gürültü bastırmak edebiliyoruz.
 2. Teklik. duvar kağıdı tasarım oluşturma dünyada stili ayarlamak en ünlü uzmanlar, meşgul. Alıcılar duvar kaplamaları geniş bir seçenek takdir edecektir.
 3. Çevre dostu. Eğer onlar temiz olduğundan emin olabilir İsveçli duvar kağıdı satın alarak. İsveçliler - eko trend taraftarları. İsveç duvar üretiminde sadece doğal ham malzeme ve su bazlı boyalar kullanılır.

İsveçli üreticilerin yıl dünya pazarında marka ve set tasarım trendlerini tuttu için var, bu yüzden kendi ürünleri hakkında çok hassastır ve standart yüksekliği destekler.İsveçli duvar Çeşitler

Hatta pickiest alıcı beğeninize duvar kağıdı bulabilirsiniz. İsveçli duvar kağıdı görünüşte değil, aynı zamanda malzemenin imalatında sadece farklıdır.

Satışta Eğer örnek, dokunmamış için hem klasik kağıt, hem de daha modern İsveç duvar kağıdı bulabilirsinizSatışta Eğer örnek, dokunmamış için hem klasik kağıt, hem de daha modern İsveç duvar kağıdı bulabilirsiniz

İsveçli duvar kağıdı gibidir:

 1. Kağıt. en basit ve erişilebilir duvar kağıdı, ancak başkalarının çekiciliği aşağı değildir.
 2. Vinil. direnç nem çünkü aynı zamanda, deterjan olarak adlandırılır. Çok dayanıklı. Vinil duvar kağıdı dokusu ve zengin doku.
 3. Post. selülozik elyaflar ile polimer karışımlarından dokunmamış kumaş yapılmıştır. Çoğu zaman, duvar kağıdı ovasını dokunmamış. Onlar kaliteli duvar kağıdı kaybı olmaksızın boyanabilir.
 4. Sıvı. Bu duvar, anti-statik özelliklere sahip olmasını sağlayan nötr bir yüke sahip olan, doğal bileşenden oluşur ve bunlar toz tutmaz. İyi maske kusurları ve dolgu çatlaklar. Onlar hiçbir dikişler var.
 5. Fiberglas. onun yapısında, fiberglas kumaş anımsatan dokuma işlemi yaptı fiberglas yapılmış. fiberglas üretimi dayanıklığını artırmak münhasıran doğal malzemeler, kullanmak için.

İsveçli duvar kağıdı her zevke uygun seçilebilir. seçim sadece İsveçli duvar kağıdı süslemek için gidiyoruz tasarımı ve tesislerin bağlıdır.

İsveçli Kalite Duvar Kağıdı

İsveçli kaliteli duvar kağıdı bir marka haline gelmiştir. Ve duvar kağıdı üretimi için fabrika takip ediliyor çok kıskanç. perakende mağazalarında boşaltmak için başlangıçtan itibaren ürünlerin kalitesini izlemek özel bölümler oluşturun.

öncelikle onun kusursuz kalite ve çevre dostu için İsveçli ünlü duvar kağıdıöncelikle onun kusursuz kalite ve çevre dostu için İsveçli ünlü duvar kağıdı

İsveçli dünya standartlarında kaliteli duvar kağıdı, teyit ettiğini onlar:


 • Çevre dostu;
 • gürültü bastırma yeteneğine sahip;
 • kokuları absorbe etmez;
 • hijyenik;
 • yanmaz;
 • hipoalerjenik;
 • dayanıklı;
 • Dayanıklı.

Bu kadar emin olma, artan direnç yeni modeller oluşturma özel laboratuvarlarda malzemenin kendisinde çevrenin kalitesini ve etkisini kontrol etmektir. 

İsveçli duvar kağıtları - bu kalitede bir işaretidir.

İsveçli duvar kağıdı tasarım ve dış özellikleri

Tasarımcılar türlü iç için idealdir ve benzersiz bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olacak farklı tarzlarda bir model geliştirdik.

Ne olursa olsun İsveçli duvar tipi seçtiğiniz - tasarım yükseklikte olacakNe olursa olsun İsveçli duvar tipi seçtiğiniz - tasarım yükseklikte olacak

İsveçli Wallpaper iki eğilimleri birleştiren - basitlik ve maksimalizmi:


 1. Baskı. O klasik tarzda olsa bile asla sıkıcı. İsveçli duvar kağıdı her zaman onlara özel bir çekicilik verir yerel lezzet vardır.
 2. Kabartma. Onlara ayar renkleri yapmak zengin doku ve arazi pahasına Düz duvar kağıdı.
 3. Çocuk duvar kağıdı Bunlar özellikle İsveçli kağıt doğasında hassasiyet ve çocuk odası benzersiz bir görünüm vermek edilir.
 4. duvar - Bu bile en cesur fikirleri vurgular yaratıcı insanlar için bir duvar kağıdı.

İsveçli duvar kağıtları popülaritesinin zirvesinde oldular. Bir İskandinav ve ayırt edici motifler özel bir çekicilik uyandırmak. İsveçli duvar kağıdı haklı bir sanat eseri çağrılabilir.

iç İsveçli duvar kağıdı: nerede uygulamak

evdeki herhangi bir oda için İsveçli duvar kağıdı mükemmel. Her oda onlara ve iç "vurgulamak" için benzersiz olacaktır.

renkler ve İsveçli duvar desen çeşitliliği göz önüne alındığında, kolayca herhangi bir oda için uygun bir seçenek alabilirsinizrenkler ve İsveçli duvar desen çeşitliliği göz önüne alındığında, kolayca herhangi bir oda için uygun bir seçenek alabilirsiniz

İsveçli duvar kağıdınız şık konuk odaları, hatta en canlı bir hayal gücü şaşırtıyor yapmak ve tat vurgulamak ve evde uyum ve rahatlık yaratacak.

İsveçli çevre dostu gelen duvar kağıdı, böylece hipoalerjenik ve güvenlidir. Çocuk odaları - Onlar yatak odası dekorasyonuna uygun ve bizim için çok pahalıdır. sürekli bakım gerektiren mutfak ve banyo için oldukça pratik. Ofisler ve üretim tesisleri İsveç duvar kağıdı olmadan bırakılmış değil. Onlar iş ve işe ayarlayacaktır sıkı tarzını vurgulamak. Ve yaratıcı insanlar için şık bir iç oluşturmak için yardımcı olacaktır fotoğraf duvar kağıtları, bir dizi geliştirdi.

İsveçli duvar kağıdı (video)

Duvar kağıtları ayrılmaz bir tasarım öğesi haline gelmiştir. Şık İsveçli duvar kağıdı herhangi oda benzersiz yapacak ve mükemmel durumda uzun süre kalacaktır. 

İsveçli tasarım duvar kağıdı (fotoğraf)

4f888b54c4c74ed634ad9193499db9b3 08-1200x900 246 4040falsterboiiproduktbild 5302-aquarelle-everydaylife-livingroom1 21543 13308430411990 20152101235201 1350301263101hqroomru20 754678753716099

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − 30 =

map